naprawa paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-03, 21:39   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

naprawa paznokcia


Znowu złamał mi się paznokieć i znowu tak fatalnie, że obciąć go nie da rady Zastanawiam się nad naprawą tegoż paznokcia u kosmetyczki (chyba za pomoca jakichś jedwabnych plasterków) tylko po pierwsze nie wiem ile to kosztuje, a po drugie nie wiem czy warto (w sensie trwałości)? Pomóżcie mi rozwiać moje wątpliwości
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 08:27   #2
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: naprawa paznokcia

Ja płaciłam ok 12 zł.Moim zdaniem jednak warto, zwłaszcza gdy pazurek złamie sie poniżej/ na styku przyrośniętej cześci paznokcia.UUUGhhhh. Jednak trzeba przyznać że tego typu reperacja nie jest zbytnio trwała -u mnie max wytrzymała ok. 2 tygodni. Trzeba pamiętac by zmywac lakier tylko zmywaczem bez acetonu bo rozpuszcza to klej. Wystarczyło by pazurek nieco odrósł, ale miałam potem problem z usunięciem warstwy jedwabiu i kleju znajdującej sie na pazurku. Pytałam nawet na forum czy jest jakiś preparat do tego celu ale nikt mi nie odpowiedział- więc musiałam to spiłować najcieniej jaksie dało (Broń Boże odrywać) a potem samo zeszło. Acha ja miałam to robione zestawem Sally Hansen (można kupić i zrobic samemu.)Bycmoże istnieją lepsze sposoby na tego typu problemik.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 20:11   #3
anhelinka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 32
Dot.: naprawa paznokcia

Słyszałam o naprawach na torebkę od herbaty, ale czy to się sprawdza?
anhelinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-29 20:11:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.