depilacja twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-07, 14:01   #1
elusia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do elusia21 Wyślij wiadomość przez Yahoo do elusia21

depilacja twarzy


Bardzo porosze o porade.
Jakis czas temu leczyąm sie hormonalnie, w tym czasie zaczeło pojawiać mi sie na twarzy w okolicach brody i podbrodka coraz wiecej białych woskow. Zaczełam je wyrywać penseta. Jednak teraz zamist białych wyrastają mi na ich miejscu czarne, grube włoski. Musze je wyrywać codziennie, niektore z nich wrastaja mi pod skóre, już nie mogę sobie z nimi poradzić. Ponad rok temu zakonczylam kuracje ale włoski dlaje wyrastaja koloru czarneo. Jak moge sie ich pozbyc na stałe czy jest jakas metoda?? I jak sie nazywa.? Bardzo prosze o odpowiedz. Przeraza mnie fakt , ze codziennie rano bede musiała wyrywac włoski z i moja skóra juz nigdy nie bedzie głada. Z góry dziekuje za odpowiedz .
elusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 14:10   #2
tomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 14
Re: prosze o rade

Najlepsza aktualnie znana metoda depilacji jest depilacja laserem. Jest ona kosztowna, ale w przypadkach po leczeniu hormonalnym jest chyba jedynym sensownym rozwiazaniem. Wosk czy inne metody beda bolesne i nieskuteczne.

Pocztyaj np. tu: http://www.laser.day.pl/

Tomek
http://kosmetyczki.net
serwis polskich kosmetyczek i kosmetologów
tomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 10:57   #3
Killuncle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
Depilacja

Witam. Jestem zainteresowana wykonaniem depilacji włosków z twarzy, ale sama nie wiem, na jaki rodzaj się zdecydować. Myślałam o fotoepilacji metodą LHE, ale natknęłam się również na epilację laserem IPL. Czym różnią się te metody? Która jest skuteczniejsza? A może to dwa rodzaje fotoepilacji.... Będę wdzięczna za rozwianie moich wątpliwośći.
Killuncle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 00:17   #4
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: Depilacja

No ja o takim czymś nie słyszałam w ogóle... Ale tanim i dobrym (!) sposobem jest wosk do depilacji twarzy. Pierwszy raz zrobila mi kuzynka - studentka na Wyższej Szkole Pielegnacji Urody i przyznam szczerze - łzy mi z bólu leciały. Ale to ułamek sekundy. Potem zaczęłam próbować sama, na początku mi nie wychodziło, ale teraz jestem tak wprawiona, że za jednym pociągnięciem prawie wszystkie włoski "znikają", a poza tym ból stał się duużo mniejszy. Na początku musiałam powtarzać zabieg co dwa tygodnie, teraz natomiast co miesiąc, bo włoski odrastają słabsze. Polecam serdecznie, bo to nie jest aż tak straszne jakie się wydaje, a i niewiele kosztuje )) Pozdrawiam!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:29   #5
merry_ann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Talking Dot.: Depilacja


Edytowane przez merry_ann
Czas edycji: 2010-02-22 o 11:03
merry_ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 16:39   #6
Justyna_sz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 33
GG do Justyna_sz
depilacja twarzy

Witam!

Mam dosyć długie włosy na policzkach i szyi. Są jasne ale dość mocno widoczne. Chciałabym je wydepilować plastrami Veet to depilacji twarzy. Jednak zanim to zrobię to mam kilka pytań. Czy po takiej depilacji włosy nie będą bardziej widoczne, czy nie staną się twarde i ciemne? Depiluję ciało plastrami i ostatnio depilatorem więc mam wprawę i jestem zadowolona, ale twarz to co innego. Powiedzcie szczerze: lepiej je usuwać czy zostawić?

Pozdrawiam. Justyna
Justyna_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:00   #7
Mrówcia17
Przyczajenie
 
Avatar Mrówcia17
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 20
GG do Mrówcia17
Dot.: depilacja twarzy

chyba jest tak ze jak sie usowa to sie wzamcniaja i sa twardsze ... mnie tesh rosna wloski na twarzy i szyji ale zostawiam je bo mi one z czasem same wypadaja
Mrówcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 14:13   #8
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: depilacja twarzy

moja siostra depiluje sobie wasik, i wlosy wcale sie nie robia mocniejsze i ciemniejsze, a wrecz przeciwnie tylko jak sie zacznie juz raz to trzeba bedzie to kontynuowac. ja tez sie zatanawiam na tym ale sie boje;p moze kiedys sie odwaze
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:36   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: depilacja twarzy

Po depilacji woskiem włosy nie odrastają mocniejsze i ciemniejsze, przeciwnie po jakimś czasie regularnej depilacji można spodziewać się ,że będą słabsze i mniej widoczne.Robisz depilację innych części ciała woskiem - czy włosy wyrastają mocniejsze,ciemniejsze? Nie jest też tak ,że jak się raz zacznie to już potem trzeba koniecznie depilować - raczej chce się depilować bo skóra jest gładka i lepiej się wygląda bez niepotrzebnych włosów na twarzy. O depilacji woskiem pisałam na forum wiele razy-znajdź starsze wątki. Jest też mój artykuł , w którym opisałam przebieg depilacji w gabinecie.Polecam też stosowanie po depilacji specjalnych preparatów łagodzących, opóźniających odrost włosów, zapobiegających zapaleniu mieszków włosowych. Jeśli masz wprawę w depilacji plastrami to z depilacją twarzy też sobie poradzisz , chociaż pewnym problemem mogą być boki twarzy - trzeba dokładnie przyłożyć plaster ,tak aby wyrwać wszystkie włosy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 16:16   #10
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: depilacja twarzy

myślę,że P Beata napisała wszystko...
dodam tylko że dobrym pomysłem byłoby pójście do kosmetyczki....
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 21:42   #11
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: depilacja twarzy

Cytat:
Napisane przez nimfetka
myślę,że P Beata napisała wszystko...
dodam tylko że dobrym pomysłem byłoby pójście do kosmetyczki....
Na pierwszy raz to może kosmetyczka jest dobrym wyjściem, ale myślę, że później można pokusić się o robienie depilacji samemu - ja od kilku lat sama z powodzeniem woskuję sobie "wąsik" plastrami veet, bez większego uszczerbku na zdrowiu i urodzie, a i oszczędzam jakieś pieniądze... tylko trzeba się odważyć
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 12:54   #12
ewunia57
Przyczajenie
 
Avatar ewunia57
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja twarzy

Cytat:
Napisane przez Beata
Po depilacji woskiem włosy nie odrastają mocniejsze i ciemniejsze, przeciwnie po jakimś czasie regularnej depilacji można spodziewać się ,że będą słabsze i mniej widoczne.Robisz depilację innych części ciała woskiem - czy włosy wyrastają mocniejsze,ciemniejsze? Nie jest też tak ,że jak się raz zacznie to już potem trzeba koniecznie depilować - raczej chce się depilować bo skóra jest gładka i lepiej się wygląda bez niepotrzebnych włosów na twarzy. O depilacji woskiem pisałam na forum wiele razy-znajdź starsze wątki. Jest też mój artykuł , w którym opisałam przebieg depilacji w gabinecie.Polecam też stosowanie po depilacji specjalnych preparatów łagodzących, opóźniających odrost włosów, zapobiegających zapaleniu mieszków włosowych. Jeśli masz wprawę w depilacji plastrami to z depilacją twarzy też sobie poradzisz , chociaż pewnym problemem mogą być boki twarzy - trzeba dokładnie przyłożyć plaster ,tak aby wyrwać wszystkie włosy.






A ile taka depilacja u kosmetyczki moze kosztowac?
ewunia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 05:49   #13
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: depilacja twarzy

Koszt depilacji około 10 do 14 zł.
pozodzenia
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.