paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-14, 16:47   #1
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek

paznokcie


Dostałam szału na punkcie paznokci. Często chodzę do manikiurzystki i lubie dbać o paznokci. Nie umiem jednak sama ich ładnie pomalować. Jak to zrobić???
Proszę pomóżcie mi!!!
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 20:02   #2
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: paznokcie

nio cóż to już jest kwestia wprawy...niestety. podobno idealna technika polega na pomalowaniu paznokcia w 3 pociągnięciach(pierwsze po środku paznokcia a nastepne 2 po bokach). mi osobiście nie zawsze tak się składa. pamietaj aby nie nabierać na pędzelek za dużo ani za mało lakieru (oczywiście łatwo mówić ale potrenuj a napewno nabierzesz wprawy )jeśli lakier jest za gęsty i trudno się nakłada to wstaw buteleczke na chwile do miseczki z ciepła wodą, to go troche rozrzedzinie polecam raczej dolewania zmywacza do buteleczki chociaż to popularna metoda. jak masz troszke czasu to poeksperymentuj ze wzorkami. jest pare fajnych stronek, oraz pare wątków ze zdjęciami pazurków. jeśli w ogole Cię to interesuje i masz ochote pobawić się we wzorki to daj znac a przesle Ci troche fotek z moich zbiorów. zawsze łatwiej "skopiowac" niż samemu coś wymyslic. pozdrawiam i życze powodzenia
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 22:14   #3
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: paznokcie

hej

ja tam nigdy nie malowałam paznokci tak jak niby powinno się malować robie wszytko po swojemu

jeśli chodzi o manicurzystki to lubie patrze jak pracują... ale nie chętnie oddaje się w ich rece (no jest jedna taka której oddam moje pazurki ) wole sama sobie wszytko robić bo wiem że nie odwale roboty tylko wszytko jak trzeba zrobie

Jeśli chodzi o wzorki to musisz ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, bo uważam że każdy może się nauczyć zdobić
jak będziesz miec pytanka o zodobieniu itp to możesz do mnie pisać, ja zawsze pomoge

P.S.
witaj w gronie maniaczek paznokciowych
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 07:44   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: paznokcie

Chyba jedyna metoda to ćwiczyć.Kilka miesięcy temu też uważałam się za beztalencie,Nawet bardzo jasnym lakierem potrafilam zrobić ze swoich pazurków karykatury.smugi,umazane całe palce.Ale w koncu się nauczylam Bardzo dziwną metoda(już jej nie stosuje,ale poglo mi uwierzyć,że ja tez mogę malowac paznokcie ).Po prostu na środku płytki upuszczaam kroplę lakieru,a potem ja "rozciągałam" Nie smiać się proszę No a teraz radze sobie tą standardową metda trzech pociągnieć.(na zdjeciach to nie moje dzieła)
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 15:45   #5
Nora84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1
GG do Nora84
Re: paznokcie

Witam
Mam prośbe do Ciebie Martiq czy mogłabys mi przesłać fotki z Twoich zbiorów???Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
Martiq napisał(a):
> nio cóż to już jest kwestia wprawy...niestety. podobno idealna technika polega na pomalowaniu paznokcia w 3 pociągnięciach(pierwsze po środku paznokcia a nastepne 2 po bokach). mi osobiście nie zawsze tak się składa. pamietaj aby nie nabierać na pędzelek za dużo ani za mało lakieru (oczywiście łatwo mówić ale potrenuj a napewno nabierzesz wprawy )jeśli lakier jest za gęsty i trudno się nakłada to wstaw buteleczke na chwile do miseczki z ciepła wodą, to go troche rozrzedzinie polecam raczej dolewania zmywacza do buteleczki chociaż to popularna metoda. jak masz troszke czasu to poeksperymentuj ze wzorkami. jest pare fajnych stronek, oraz pare wątków ze zdjęciami pazurków. jeśli w ogole Cię to interesuje i masz ochote pobawić się we wzorki to daj znac a przesle Ci troche fotek z moich zbiorów. zawsze łatwiej "skopiowac" niż samemu coś wymyslic. pozdrawiam i życze powodzenia
Nora84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 15:52   #6
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: paznokcie

kilka wygrzebanych w necie propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (1,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (1,7 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (1,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (1,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (34,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg album.jpg (1,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01569.JPG (20,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nail2.jpg (3,0 KB, 16 załadowań)
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 19:12   #7
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Re: paznokcie

Dziewczynki jesteście kochane!!!!;-) Przykłady wzorków na paznokcie, które mi przesyłacie są prześliczne!!!! I dużo już się nauczyłam!!!! Umiem naprzykład pomalować sobie paznokcie i nie wyglądają jak po katastrofie :-D. Wzorki wychodzą mi jeszcze tak sobie, ale może czegoś się jeszcze nauczę. Dziekuję wam bardzo, bardzo mocno. Pozdrowionka!
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-16, 14:26   #8
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: paznokcie

Nora84 napisał(a):
> Witam
> Mam prośbe do Ciebie Martiq czy mogłabys mi przesłać fotki z Twoich zbiorów???Z góry dziękuje.
> Pozdrawiam
> Martiq napisał(a):
> > nio cóż to już jest kwestia wprawy...niestety. podobno idealna technika polega na pomalowaniu paznokcia w 3 pociągnięciach(pierwsze po środku paznokcia a nastepne 2 po bokach). mi osobiście nie zawsze tak się składa. pamietaj aby nie nabierać na pędzelek za dużo ani za mało lakieru (oczywiście łatwo mówić ale potrenuj a napewno nabierzesz wprawy )jeśli lakier jest za gęsty i trudno się nakłada to wstaw buteleczke na chwile do miseczki z ciepła wodą, to go troche rozrzedzinie polecam raczej dolewania zmywacza do buteleczki chociaż to popularna metoda. jak masz troszke czasu to poeksperymentuj ze wzorkami. jest pare fajnych stronek, oraz pare wątków ze zdjęciami pazurków. jeśli w ogole Cię to interesuje i masz ochote pobawić się we wzorki to daj znac a przesle Ci troche fotek z moich zbiorów. zawsze łatwiej "skopiowac" niż samemu coś wymyslic. pozdrawiam i życze powodzenia


Zajrzyj sobie na plotkowe, tam załozylam nowy wątek o wzorkach("pazurki-->wzozrki" o ile dobrze pamietam).tam jest pare moich oraz innych propozycji pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.