Tonik, maseczka - ziemia wulkaniczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-16, 17:52   #1
jasio19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 18

Tonik, maseczka - ziemia wulkaniczna


Smoczyco mam ogromną prośbę: otóż poszukuję jakiegoś dobrego toniku do twarzy! Mam cerę mieszaną z tendencją do trądzika(zaskórnikowy i grudkowo-krostkowy) oraz przesuszoną w niektórych miejscach(brevoxyl). Czy mogłabyś mi coś dobrego polecić? Mam jeszcze pytanie w związku z maseczką z Ziemii Wulkanicznej firmy Abacosun: czy ona jest rzeczywiście tak skuteczna jak w opisach?
jasio19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 22:32   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: SMOCZYCO HELP!!!!

Przepraszam Jasiu, ostatnio nie zagladam na wizaż bardzo regularnie, bo wróciłam do pracy i jestem na razie zarobiona ale staram się wyłapywać posty do mnie adresowane Co do toniku to rozumiem że chodzi Ci o coś antybakteryjnego, tak? Polecam tonik Benzacne oraz Dax z serii Czysta Cera, to znaczy teraz już Perfecta Czysta Cera. Nie zawierają alkoholu, odradzam toniki Garniera czy Loreal Pure Zone, bardzo mocno alkoholizowane, agresywnie odłuszczają. Więcej jakos chwilowo nie mogę sobie przypomnieć... widziałam ostatnio nową serię do cery problemowej Eveline, ale nie zdążyłam nawet zerknąć na skład i nie wiem czy zawiera alkohol czy też nie.
Ostatnio zamiast toniku używam wody micelarnej Effaclar, nie wysusza i działa antybakteryjnie, lubię ją

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 22:38   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: SMOCZYCO HELP!!!!

A ziemię wulkaniczną Abacosun bardzo lubię i polecam, daje u mnie olśniewające efekty, nieporównywalne z niczym innym. Naprawdę mam wrażenie ze usuwa toksyny ze skóry, buzia się jakoś nie zanieczyszcza, a jaka gładka... Muszę ja sobie znów zamówić na Esentii Za to zupełnie nie służył mi Lerosette, i uważam "to coś" za żenującą pomyłkę
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.