kosmetyki dla cery naczynkowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-17, 11:51   #1
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605

kosmetyki dla cery naczynkowej


Przymierzam się do kupienia nowego kremu i żelu do mucia twarzy. Pomyslałam o Avene-reklamuja ostatnio krem do cery z problemami naczynkoymi. Przejżałam recenzje Avene w KWC i zdnai sa tak podzielone, że sama nie wiem już co myśleć. Podobnie jest z La Roche Posay. Pomóżcie,bo musze cos wybrać! Mam mieszaną cerę, czasem pojawiają się jakies wypryski, ale jest ich raczej mało.Mam skłonność do czerwienienia się, więc chciałam jakos ratowac moje naczynka. Ale musze miec coś, co bedzie matować skórę-błyszczy się na czole. Nie używam podkładów-ardzo żadko w koażdym razie. Do tego moja skóra lubi wysychac. A poza tym chce kremu, który będize można stosowac teraz-tzn.jesienią i zminą, a wiec takiego, który uchroni przed zimnem. No nie wiem-czy na zimno kupić moze osobny krem??? PLEASE< POMÓŻCIE!!!!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 13:40   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 15:04   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

pewnie nie pomoge, ale latem chodzilam za probkami tych wlasnie kremow na naczynka od Avena i LRP i nigdzie nie mieli za to dostawalam inne probki. W jednej aptece pani mi pokazala kremik od Avene na naczynka, chodz ja chcialam wersje do cery mieszenej to to byla chyba do suchej. Nie wiem , pisalo na nim zimowa ochrona. Nie moglam do otworzyc i wyprobowac na rece, ale pani mi powiedziala ze jest tlustrzy niz ten do cery mieszanej i chyba w moim przypadku byl by lepsze na zime lub jako korektor. A ze juz nie raz sie zawiodlam na kosmetykach i przezucilam sie na apteczne. Zanim je jednak kupie testuje i mam nadzieje ze wkoncu uda mi sie probki dostac. Jedno jest pewne. LRP nie zawiera filtrow, a Avene ma dwie wersje do mieszenej i suchej cery. POszukaj probek zanim kupisz, bo wkoncz to nie 10 zl tylko wiecej i szkoda by bylo taki kremik wywalic do kosza, ja wkazdym badz raze jak bede kolo apteki poprosze o probki moze wkoncu beda mieli.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 15:07   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

z Avene mogłabyś wziąć pod uwagę Antirougeurs (spf10)- jest w dwóch wersjach: cerem riche i creme legere- na zimę chyba bardziej odpowiednia byłaby wersja riche, ale nie wiem, co na to Twoja mieszana cera (przetestuj na próbkach)
z żeli do mycia twarzy warto kupić la roche posay toleriane.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 16:54   #5
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

Zdecydowanie polecam Anirougeurs Avene,jest bardzo delikatny,nie podrażnia cery (a mam naczynkową ,bardzo wrażliwą),dobrze się wchłania,nie pozostawia tłustej powłoki,świetny pod makijaż,zawiera filtry UV i ma niesamowity malinowy zapach.Do Rosaliaca La roche-posay nie jestem do końca przekonana,poza tym strasznie strasznie się wałkuje z podkładami i ma dosyć dziwny alkoholowy zapach.Oba kremy są w podobnej cenie ponad 60zł.Życze udanego zakupu!
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 17:09   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

Bardzo dziękuję za pomoc Rzeczywiście, najlepiej byłoby miec próbki, tylko niestety, nie chca ich dawać. ęde musiała pochodzić po aptekach i poszukać.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 08:16   #7
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

Również polecam żel do mycia twarzy LRP z serii Toleriane. Jest bardzo, bardzo, bardzo wydajny! Do wymycia całej twarzy potrzebna jest dosłownie kropla. Mam go od czerwca i być może dociągnę go do czerwca następnego przy dwukrotnym użyciu w ciągu dnia. Nie ściąga cery, ładnie, ale delikatnie oczyszcza i dobrze myje. Sprawdza się na cerze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Polecam!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-18, 12:09   #8
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: O Boże, ja już nic nie wiem!!!!

a ja bardzo polecam krem i tonik do zmywania twarzy Avene z seri do cery nadrazliwej. bardzo delikatne i super nawilżaja skóre
do delikatnej skóry także fajny jest Physiogel - krem i A-derma wszystkie do kupienia a aptece
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.