cos do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-03, 11:06   #1
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16

cos do twarzy


witam jestem chlopakiem i mam prosbe zeby powiedziec mi jaki krem czy puder uzyc zeby lekko pokryc twarz.
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 11:20   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: cos do twarzy

Puder? taki jakiego używają kobiety?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 11:34   #3
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: cos do twarzy

Powinien być dobry leki krem koloryzujący.

Nivea, może City Block, kremy z filtrem też są koloryzowane.

Pozdrawiam
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 13:14   #4
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

mam ciemna karnacje i i chcialbym zakryc lekkie niedociagniecia na twarzy.co mi mozna doradzic??.pozdrawiam
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 17:16   #5
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: cos do twarzy

Jest i puder dla mężczyzn, w kolekcji Gaultiera. Brązujący, z takim fajnym pędzlem jak do golenia.
Niestety sporo kosztuje - jakieś 160zł.

Ja też myślę, że krem koloryzujący będzie OK.
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 19:43   #6
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

a co to jest dokladnie ten krem koloryzujacy??albo jakis puder ale troche tanszy niz za 160 zl:Ppozdrawiam
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 20:51   #7
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: cos do twarzy

Krem koloryzujący to taki krem z dodatkiem barwiącego pigmentu. Wyrównuje koloryt cery, ożywia ją trochę i ma też filtry przeciwsłoneczne.

O innych pudrach męskich nie słyszałam, ale mógłbyś stosować na przykład puder brącujący Loreala, bo on na 100% nie zawiera rozświetlających drobinek w postaci brokatu.

Nie wiem jakie niedociągnięcia na swojej twarzy masz na myśli, ale sam puder ich raczej nie zakryje. Prędzej ten krem, choć on też pokrywa drobne przebarwienia, a nie blizny czy krosty.
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-03, 21:06   #8
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

chodzi mi o male plamki pozostajace po chrostkach. to najlepiej ten krem koloryzujacy czy tez puder damski jak nie ma meskich:P
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 23:36   #9
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: cos do twarzy

Jeli chodzi o przebarwienia pokrostkowe, jak rowniez same krostki polecilabym po prostu korektor. Wazne zaby dobrac odpowiedni kolor i ladnie nalozyc, zeby sie nie odznaczal na buzce. Swoja funkcje spelni na pewno. Ja konkretnego produktu nie doradze, ale moze inne dziewczyny...

Moj barat w okresach "krostkowania" uzywal zwyczajnie podkladow, oczywiscie zadnych tam rozswietlajacych, tylko dobrze kryjacych. Miejscowo, na krostke, jako korektorow. Jest to dla mnie dosc oczywiste, ze faceci w razie potrzeby uzywaja tego typu produktów i wlasciwie jestem "za". Moj Monsz do tej pory ma gdzies tubke matujacego Vichy (czasem mu podbieram, bo bardzo lubie ten podklad! A Monsz i tak zuzywa go tyle co nic- szkoda zeby sie marnowal.

Puder brazujacy raczej z przebarwieniami sobie nie poradzi, poza tym moze byc widoczny na upudrowanej buzi, a tego chyba bboyek nie chce? Glownym zadaniem pudru brazujacego jest udawanie opalenizny a nie pokrywanie niedoskonalosci cery. Widzialam ostatnio w Douglasie puder brazujacy dla panow. Byl promowany "na wystawie". Firmy nie zapamietalam... Moze to ten juz wspominany. W kazdym razie warto zapytac, jesli ktos jest zainteresowany.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 14:24   #10
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

hmm..to korektor jaki mam kupic bo jeszczen ie wiem co to za bardzo.Chyba ze podklad tylko zeby nie bylo widac ze mam cos na buzi:Pprosze mi cos podsunac.
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 15:19   #11
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: cos do twarzy

moze jestem 10 lat za murzynami, ale uwazam ze eksperymenty facetow z kolorowymi kosmetykami predzej czy pozniej koncza sie katastrofa korektor trzeba naprawde dobrze dobrac i nalozyc (mi to do tej pory sie nie udaje) z podkladem w zasadzie jest tak samo - choc z pozoru troche latwiej ale tak czy inaczej zycze powodzenia!
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-04, 15:53   #12
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: cos do twarzy

czesc!! co do koretora to faktycznie mozesz sobie nie poradzic( chodzi mi o to ze bedzie sie odznaczal na twarzy) Wiesz ja bym ci poleciła jakis dobrze kryjacy poklad( bo uwazam ze lepiej sie ztapia z twarza) ktory nakladalbys tylko na to co chesz ukryc(tak jak koretor), troche poczekal i lekko roztarl ale bardzo delikatnie aby go nie zetrzec (tak aby sie nie odnaczal na twarzy) popros moze dziewczyne( w przypadku jej braku jakas dobra kolezanka aby pokazala ci jak to zrobi ) nie uzywalam co prawda tego podkladu ale moze wyrobuj Dermacol podobno bardzo dobrze kryje a jest tani(ok 10 zl) i bardzo wydajny. Tu mozesz poczytac o nim..
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2595

Mam nadzieje ze jakos pomoglam..jesli jakies pytanka jeszcze to wal smialo
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 16:00   #13
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: cos do twarzy

Faktycznie, pomoc dziewczyny/siostry/kolezanki w doborze podkladu i jego koloru moze byc nieoceniona, zwlaszcza jesli polaczona bedzie z "instrukcja obslugi" preparatu...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:11   #14
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

hmm..no to z tego mi wychodzi ze kupie sobie podkladzik tylko teraz jaki mam ciemna karnacje i mam ten podklad uzywac na cala tarz??
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:13   #15
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

a i jeszcze jedno gdziem oge kupic taki podklad a z tego co czytalem o podkladzie to pisze ze na codzien jest widoczny to nie wiem
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:29   #16
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: cos do twarzy

o rany widzę, że prawdziwy facet co do kupienia podkładu, to można takie coś kupić w każdej drogeri ...wszystko żalezy od tego jaki chcesz i ile kasy chcesz wydać i jak to się mówi jest "ich od wyboru do koloru")) co do wybory koloru takiego podkładu to wszystkie podłkady mają różne odcienie i napewno będzie i taki dla Ciebie...ale PPROPONUJĘ raz jeszcze...weź koleżanke bo jeśli pojdziesz sam to mogą być to wydane pieniądze w błoto....Jeśli masz samozaparcie to mozesz poczytać sobie na tej stronie są działy z
podkładami(to taki farbka co się na całątwarz nakłada)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...&category_id=5
i korektorami( co to własnie tylko na jakieś plamki itp. co się chce ukryć)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...&category_id=6
a co do tego że makijaż może być widoczny to niestety wszystko zależy od umiejętności nalożenia więc także polecam koleżankę która nauczy Cię(ew.pokaże) jak to się robi
Powodzenia!!!!!!!!!!
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:34   #17
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

no to kupuje podklad i wolam kolezanke tylko najgorzej sie boje zeby nie bylo widac ze mam jakis podkad bo mnie beda w skzkole nazywac ianczej:di jeszcze jedno mozecie mi wyslac zdiecia grzywek na bok bo tez zapuszczam a sam nie moge sobie znalezc zbytnio>
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 16:09   #18
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

yyy poradzicie mi cos z ta grzywka bo jak juz chce robuc sobie podklad to musze miec ldna fryzurke.:P
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 18:23   #19
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: cos do twarzy

hej BBoy
czy Twoja karnacja jest ciemna od opalania czy naturalnie? jesli masz klopot z tradzikiem nie powinienes sie opalac, a slady po krostkach powierzyc dermatologowi, a nie pudrowi! nakladanie podkladu na cala twarz u faceta jest kiepskim pomyslem - podklad trzeba umiec dobrac, nalozyc i nosic - moze sie zetrzec, zostac na ubraniu, jak uprawiasz sport to zejdzie razem z potem, moga zostawac smugi, moze zatykac pory, jak skore masz sucha to tylko podkresli przesuszone miejsca na twarzy - ja wypowiadam sie TYLKO we wlasnym imieniu,ale na Twoim miejscu nie ukrywalabym problemu,tylko rozwiazala go zaczynajac od jego przyczyny - dlaczego masz te slady i co mozna zrobic, zeby je usunac, a nie schowac pod makijazem. Nie wiem jaka jest Twoja orientacja, ale mejkap na twarzy u chlopaka w Polsce jeszcze kojarzy sie jednoznacznie. Tak wiec polecam dermatologa, a nie drogerie.
pozdrawiam Cie
Martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-05, 23:06   #20
bboyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 16
Re: cos do twarzy

hmm..nie mam az tak strasnzie problemu z tradzikiem mam pojedyncze krostki.cere mam ciemna a dodatkowo po opalaniu wygladalem jak murzyn.teraz chcialbym zakryc te pojedyncze krostki zeby miec efekt pieknej twarzy:Pozdrawiam.
bboyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.