a co Wy o tym sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-04, 15:08   #1
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439

a co Wy o tym sądzicie?


hej dziewczyny!
mam troche glupie pytanko.
od zawsze interesowala mnie sprawa depilacji dziewczyn biorących udzial w roznego rodzaju reality show.
powiedzmy jak dziewczyny w "robinsonie" radza sobie z tym problemem? z dala od salonow kosmetycznych, czy wlasnych łazienek.
Watpie zeby codziennie siedzialy na plazy i golily nogi (bo ilez musialy by wziac maszynek ), wosk raczej tez odpada, a wydaje mi sie, ze nie wszystkich stac na depilacje laserowa.
takie jest moje zdanie, moze wy dziewczyny podzielicie sie tez swoimi spostrzezeniami.
z gory dziekuje i pozdrawiam
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 16:07   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: a co Wy o tym sądzicie?

mi się wydaje że poza kamerami normalnie się myją i golą bo po takim czasie już dawno byłyby zarośniete miałyby przetłusczone włosy itp a wyglądają ładnie. Pewnie realizatorzy programu o to zadbali :P
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 16:20   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Tez mi sie tak wydaje... Czytalam gdzies ze mogly zabrac ze soba wszystkiego po jednej parze... No, bielizny troche wiecej... I oczywiscie nie mieli szczoteczek do zebow, grzebieniu, gumek do wlosow i tymbardziej maszynek do golenia!
Ale nie chce mi sie w to wierzyc...
Widzialam ze maja wiecej ubran niz te (podobno) przepisowe: wszystko po jednym.
Nie wyobrazam sobie tez miesiaca bez mycia zebow i włosów bez uzycia srodkow czystosci...
Dziwne to wszystko. Nie ufam takim programom ani odrobinke
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:03   #4
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: a co Wy o tym sądzicie?

ufff..fajny temat...też mnie to zastanawiało nie mówiąc o bardziej intymnym problemie jakim jest okres wątpie żeby mogły wziąc ze sobą np tabletki które biorąc nieprzerawanie powodują braku tej "dolegliwości"
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:39   #5
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Mnie też to własnie bardzo ciekawi!! Może któraś z uczestniczek "robinsona" wejdzie akurat na wizaż i odpowie nam na to pytanie !! :P Bo przecież teraz już wszystkie siedza sobie w domku !!
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 18:14   #6
aneczka_16
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
GG do aneczka_16
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Hej Bardzo dobry temacik mnie tez to ciekawi A ja czytałam niedawno wywiad z jedną z uczestniczek i ona w nim powiedziała, że jako jedyna miała ze sobą szczoteczkę do mycia zębów, bo mogli wziąść ze sobą tylko jedną rzecz osobistą, a reszta wzięła zdjęcia,itd. Ale mi się nie chce ani troszeczkę w to wierzyć Czasami one wyglądają tak jakby nad ich wyglądem poza okiem kamer pracował cały sztab wizażystów Pozdrawiam cieplutko i zapraszam tu jaką robinsonke
aneczka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 18:41   #7
paolci@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 3
Re: a co Wy o tym sądzicie?

A w poniedziałkowym odcinku, jak Qba i Tomek odpływali do Kualalumpur i Lidka im machała to było widać jej włosy pod pachami. Nie wiem czy dlatego, że rzeczywiście nie mają maszynek czy może dlatego, że tak lubi . Jeżeli chodzi o inne dziewczyny to nie zauważyłam u nich owłosienia. A co z okolicą bikini, przcież tam włoski są najbardziej widoczne?
paolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-04, 18:43   #8
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Pigułki z tego co pamietam mogły wziac w nieograniczonej ilosci..Natomiast pytanie o depilacje zadałam na forum oficjalnej strony, ale nawet nie wiem, czy mi ktos odpisał bo teraz nie moge tego forum znalezc.Ukrywa sie czy co? hehe Ja tez nie moge uwierzyc, ze po tak długim czasie panienki paraduja w mocno wycietych kostiumach i maja gładziusienkie ciało..Moze jedna ta modelka jest po depilacji laserowej..a reszta?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 10:35   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Zastanawia mnie... Jak dlugo oni tam byli na tej wyspie? Ktory moment teraz ogladamy w tv? Bo przeciez depilacja woskiem starcza na dluzej, moze zrobily ja przed wyjazdem.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 13:15   #10
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Ines1985 napisał(a):
> Zastanawia mnie... Jak dlugo oni tam byli na tej wyspie? Ktory moment teraz ogladamy w tv? Bo przeciez depilacja woskiem starcza na dluzej, moze zrobily ja przed wyjazdem.

No właśnie, takie programy lecą w TV przypuśćmy przez 3 miesiące, natomiast nakręcane są codziennie, czyli np. 3 tyg. wystarczą.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 16:36   #11
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Dziewczyny ale przeciez podczas emisji danego odcinka w dole ekranu ukazuje sie który to juz dzien z rzędu uczestnicy są na wyspie... dokladnie który był w tym tygodniu nie pamietam ale z pewnoscia cos miedzy 31-35
pozdrawiam
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-12, 17:06   #12
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: a co Wy o tym sądzicie?

chuda_w-w napisał(a):
> Dziewczyny ale przeciez podczas emisji danego odcinka w dole ekranu ukazuje sie który to juz dzien z rzędu uczestnicy są na wyspie... dokladnie który był w tym tygodniu nie pamietam ale z pewnoscia cos miedzy 31-35
> pozdrawiam

Bardzo mozliwe... Ja nie zwrocilam na to uwagi bo za bardzo tego nie ogladam... Zazwyczaj leci w tle a ja robie cos innego, wiec nie zauwazam tych napisów na dole ekranu. Ostatnio jednak specjalnie przypatrywalam sie dziewczynom jak tam ich nogi, czy gładkie .
Czyli skoro to juz ponad miesiac to ich depilacja wciaz pozostaje dla mnie zagadką
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 17:32   #13
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: a co Wy o tym sądzicie?

Pokazywana jest w dole ekranu nazwa wyspy, symbol i białymi napisami DZIEŃ: 15 (<--przykładowa liczba)
A co do depilacji macie racje, dziewczyny --> zwłaszcza Kasia i Patrycja są gładkie Myśle ze jednak jakieś tam zabiegi higieniczne mogą przeprowadzać bo chyba jak miały okres to ich bez mycia i środków czystosci/higieny nie zostawili tak samo jest wiec z usuwaniem zbędnego owłosienia. W tak długim czasie (bo przeciez nie depilowały sie godzine przed wyjazdem ) pojawilyby sie włoski a tu nic! Zresztą widzowie byliby zdegustowani oglądaniem "zarośniętych" kobiet Telewizja musi dbac o wizerunek ich jak i ogolnie swoj. A w progaramy tego typu do konca nie ukazują prawdy...

Tak samo nie chce mi sie wierzyc by przez 2 tygodnie nie myli zębów... to co oni by mieli w jamie ustnej po takim czasie?! BLEEEE moze tylko mieli ograniczenie mycia zebow raz na dzien albo 2 dni, zreszta nie wiem, moze moje spekulacje sa bezsensowne i ide myslami w zlym kierunku?! no ale nic, koncze swoj wywod

__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:36   #14
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: a co Wy o tym sądzicie?

asiulka, chyba spadnę z krzesła!! Chyba rozmawiamy jakoś telepatycznie, bo ja też się nad tym zastanawialam - właśnie w zwiazku z "Wyprawą Robinson"!!! Ale jaja jak berety!!! Też mnie to ciekawilo - myslalam, że może poddaly się jakiejś laserowej depilacji przed wyjazdem na Wyspę. Bo wosk chyba odpada, nie mowiąc o kremach czy golarkach! Całuski!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.