Błyszczyki a niskie temperatury!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-10, 20:58   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Błyszczyki a niskie temperatury!?


Czy błyszczyki chronią usta przed mrozem czy lepiej jest używać ochronnych sztyftów?Zawsze używałam pomadek ochronnych ale w tym roku chciałabym coś co upiększa usteczka . Zastanawiam się nad kupnem błyszczyka nie wiem czy wybrać nowego Max Factor Silk Gloss bo ma działanie podobne do balsamu (podobno!?)czy może tańszy AA Fruit Kiss? Jak to jest z błyszczykami - czy nie powodują one czasami, że usta na mrozie są "poszczypane"?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 21:06   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Błyszczyki a niskie temperatury!?

Ja nie wyobrazam sobie wyjsc na mroz bez blyszczyka, zreszta na mroz, wiatr... i w ogole bez blyszczyka sie nie ruszam. Nigdy <u> zadna </u> pomadka nie nawilzyla mi tak ust jak zwykly blyszczyk.
Co do tego jaki blyszczyk, poszukaj moze w KW, najlepiej taki zeby nie wysuszal ust, tylko tyle, poza tym sadze ze wszystkie dobrze ochronia przed mrozem.
Ja uzywam przeroznych, Maybelline, L'Oreal, SallyHansen, V...cos tam-jakas nieznana firma, ale kolorek mam ladny , Collection2000 itd wszystkie super sie sprawdzaja w lecie, zimie, na wiosne czy jesien

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 21:15   #3
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: Błyszczyki a niskie temperatury!?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8132
polecam
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 21:20   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Błyszczyki a niskie temperatury!?

Ja także nie mogłabym wyjść bez błyszczyka w jakże piękne zimowe poranki :P ostatnio oszalałam na punkcie Juicy Tube Lancome a to dlatego, że cudownie nawilża i chroni usta. Trzyma sie ok 4,5 godzin [mam kolor czerwono-różowy, dosyć widoczny] i gdy już nie ma na ustach koloru, nadal są fantastycznie nawilżone. Polacam rownież błyszczyk Maybelline Fruity Jelly, gęsty i rownie dobrze chroniący przed mrozem. Dla tegoż oszalałam rok temu :P Mocno nabłyszcza usta W międzyczasie używałam blyszczyka Bebe waniliowego, który w ogóle się nie lepi, za to troszkę za szybko schodzi :P ahh, wracam do lancome i ten właśnie serdecznie polecam pzdr.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.