Czy to naprawdę możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-17, 18:39   #1
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140

Czy to naprawdę możliwe?



Edytowane przez kedesza
Czas edycji: 2005-10-11 o 14:10
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 18:56   #2
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Czy to naprawdę możliwe?

<font color=blue> Czesc Kedesza!
Pracuje jako kosmetyczka od roku, we Wloszech. To "tylko" rok, wiec jeszcze jakas ponadprzecietna wiedza nie grzesze, ale napisze Ci, ze z tego co na wlasne oczeta widzialam - w gabinecie kosmetycznym mozna usunac przebarwienia, plamy. Polega to na wykonaniu SERII zabiegow (jeden oczywiscie nic nie wskura...) np. z kwasami owocowymi. Przychodzila do nas na serie takich zabiegow jedna kobieta, z przebarwieniami w okolicy brody i na czole, i po serii tych zabiegow plamy rozjasnily sie, zmniejszyly, niektore zniknely calkowicie. Na calkowite znikniecie potrzeba oczywisci czasu i cierpliwosci, no i... pieniazkow.
Jesli juz o plamach i przebarwieniach mowa - mam w pracy kolezanke, namietna milosniczke solarium (mozemy z niego korzystac gratis, jako ze tam pracujemy), ktora przez jakis czas opalala sie bardzo czesto, co 2 dni, czasem i codziennie, az do momentu az... wyskoczyly jej przebarwienia na czole... Uwazajta z solarium, ja np. wogole sie nie opalam (no JESLI to raz na miesiac, ale ostatnio przestalo mnie to "rajcowac"...)
Co do blizn potradzikowych to jeszcze sie z takim przypadkiem w mojej "karierze" nie spotkalam, wiec sie nie wypowiadam. A zreszta, mysle ze na nie lepiej pomoglby laser, dermatolog, nie kosmetyczka.
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 20:03   #3
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Czy to naprawdę możliwe?

Hej kadesza! To prawda tego typu wątków na forum było mnóstwo. Często dziewczyny zalecają "zrób mikrodermabrazję", "idź na kwasy" itp. choć wiele z nich nigdy temu zabiegowi się nie poddało. Ale wypowiadały się też osoby, które kuracje takie przeszły np. zerknij tutaj:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1087893233
Zwróć uwagę na post Asiunki (szczegółowo opisała zabieg dermabrazji) i ewaes (poddała się mikrodermabrazji). Peeling kosmetyczny opisała też już dawno temu w artykułach maga (pamiętnik myszki doświadczalnej, jeśli mnie pamięć nie myli), w których krok po kroku opisała swoje zabiegi, reakcje skóry, pielęgnację podczas kuracji, koszty i efekty. Pozdrawiam i głowa do góry - ktoś jednak doświadczył tych zabiegów
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 21:58   #4
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: Czy to naprawdę możliwe?

Czesc.Ja walcze z bliznami po tradziku od jakiegos czasu i musze przyznac,ze to co uzywam to dziala.Jak chcesz wiedziec wiecej,to prosze o mejla anna_wz@o2.pl
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.