Metamorfoza mojego faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 23:44   #1
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179

Metamorfoza mojego faceta


Mój luby po przeglądnięciu ostatniej akcji "Claudii" (metamorfozy par) z lekka się zamyślił i nagle bardzo zapragnął odwiedzić jakąś stylistkę, która zmieniła by go całkowicie
Tak więc drogie panie - co byście doradziły w kwestii zmiany wizerunku ? Chodzi mi konkretnie o ciuchy i ew. fryzurkę.
Powiem od razu, że mój luby bardzo chciałby,żeby ktoś mu doradził nowy styl i go do niego przekonał, ale nie będzie to proste... Na pytanie co lubi nosić pada zawsze odpowiedź, że skórę, ale nie lubi z kolei robić z siebie stereotypowego metala w skórze i glanach oraz ze złą miną na twarzy zwiastującą Apoakalipsę....
Jakiekolwiek próby nakłonienia go do noszenia czegoś, co noszą inni kończy się odpowiedzią, że będzie się czuł i wyglądał jak każdy przeciętny laluś na ulicy/metroseksualista/znienawidzone przez niego EMO.
Marynarki sportowe (które uwielbiam) kwituje, że ładne i mu się podobają, ale on by się w nich źle czuł...

Tak więc zadanie to jest tylko dla maniaków i wyczynowców, ale może Wam się uda

Zdjęcia tutaj : http://www.fotka.pl/profil/Rockley/?...a06ed0c6bfa18a
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 11:05   #2
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Według mnie powinien skrócić włosy minim. do ramion. Uwydatniłoby to jego męskie rysy. Jeśli nożyczki odpadają, nie powinien nosić gładko upiętych włosów, ale również nie takie, które wyglądają jakby nie mył i nie czesał ich od miesiąca. Wszystko w umiarze. Może wysoka kita? W World of Warcraft można było stworzyć elfa z takim fryzem. Wyglądał co najmniej interesującą. W każdym razie niech pozbędzie się przedziałka na środku. Wyszłoby to na jego korzyść. Co do ubioru - sportowe marynarki to dobry pomysł. Nadają mu dobrego smaczku połączonego z luzem. Po co zamykać się w jednym stylu? Niech twój men po prostu stopniowo wypróbowuje nowe opcje. Widzę, że lubuje się w czarnym. Proponuje łączenie go z innymi kolorami np. - czarna marynareczka, spodnie + czerwony tshirt, szalik itp.
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 11:22   #3
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

zgadzam się z poprzedniczką- przedziałek jest niefajny wysoka kita lub wezeł na czubku głowy no i fajnie by było krócić włosy i wiązać je w kitke bez przedziałka.

co do ciuchów. Wydaje mi się, że twój TŻ świetnie by wyglądał w sportowej marynarce w połączeniu ze skórzanymi spodniami i sportowymi skórzanymi butami moga być nap conversy skórzane na rzepy
glany- spodnie wdadzone do środla "ala żółnierz" i do tego ala militarna, ale nie dosłowna marynarka. generalnie wydaje mi sie, że w tym wypadku nie nalezy rezygdowac ze stylu "metala" ale troche go złłamać. Zawsze jakiś metalowy element, ale nie cały stórój. jak ramoneska- to do dżinsów , jak skórzane spodnie- to sportowa góra. Aha- mi żadnych czarnych dzinsów. Faceci wyglądają w nich okropnie.

przejrzyj sobie ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123102
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 12:46   #4
kitten von mew
Raczkowanie
 
Avatar kitten von mew
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 132
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Fryzura
Skróciłabym włosy i zainwestowała w image Jeffa Buckley’a (patrz wersja dłuższa nr 1, lub krótsza nr 2). Czemu? Twój chłopak ma lekko falowane włosy (podobne do w/w artysty), których nie lubi układać – po co skazywać go na wielogodzinne męki przed lustrem w celu ułożenia fryzury? Lepiej postawić na artystyczny nieład, który ujarzmi w domu za pomocą szczotki, ewentualnie pianki a na dworze wystarczy, że przeczesze się, przysłowiowo, ręką i będzie cudo.

Odzież
Płaszcze ze stójką i bocznymi, marynarskimi zapięciami – wysmuklą i wydłużą sylwetkę. Ciemne jeansy, lekko przecierane bez pionowych rozjaśnień – ewentualnie jaśniejsze załamania przy bocznych kieszeniach i kolanach (patrz zdjęcie). Cienkie sweterki w serek (jest szczupłym mężczyzną, więc może pozwolić sobie na poprzeczne prążki, które optycznie rozbudują mi klatkę piersiową) i rozpinane, bawełniane bluzy z kapturem. T-shirty przylegające do ciała, fajnie przykuwające wzrok za pomocą ciekawego nadruku (rezygnujemy z tandetnych koszulek z nazwami zespołów metalowych) w różnych kolorach – preferowane są jaśniejsze odcienie, które wzrokowo powiększą tors oraz sztruksowe, dobrze skrojone marynarki dopasowane do ciała.

Akcesoria i dodatki
Paski – szeroki, ciemnobrązowy pasek z bydlęcej skóry i jeden z płaskimi ćwiekami.
Buty – do wyboru do koloru, od Martensów i oficerek, po bohemiczny szpic. Wystrzegamy się jednak glanów.
Torby – duże, ze skóry (np. ekologicznej), na ramię. Sportowe pokroju Adidasa czy Pumy, lub typowy vintage – worki.
Okulary – patrolówki, albo amant z lat 60., czyli "telewizory".
Na szyi nosimy niedbale zarzucone chusty i szaliki oraz cienkie jednokolorowe krawaty wydłużające sylwetkę.
Ręcę niech zdobi gruba, jednobarwna pieszczocha bez ćwieków, albo cienki zestaw rzemyków.

Ważne jest żeby nie ograniczać się w jednym standardzie. Warto pochodzić i dopasować ciuchy, które najlepiej będą na nas leżeć i korzystać z dobrych krojów względem doboru kolejnej odzieży.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeff 02.jpg (80,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (63,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (48,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jeff 01.jpg (57,0 KB, 31 załadowań)
kitten von mew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:03   #5
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Bron boze zeby NIE ŚCINAŁ WŁOSÓW!!!!. Niech zostawi dlugie wlosy. W ogole ja bym nic nie zmieniala, swietny facet w klimacie

Odwlecz go od tego pomyslu i wytlumacz ze to tylko przejsciowe

Ja tez mam faceta ktory ma dlugie RUDE włosy no i jest metalem
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:05   #6
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Bron boze zeby NIE ŚCINAŁ WŁOSÓW!!!!. Niech zostawi dlugie wlosy. W ogole ja bym nic nie zmieniala, swietny facet w klimacie

Odwlecz go od tego pomyslu i wytlumacz ze to tylko przejsciowe

Ja tez mam faceta ktory ma dlugie RUDE włosy no i jest metalem
Popieram, niech nie ścina włosów. Dobrze wyglada!
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:15   #7
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

No pewnie! Dlugie wlosy u faceta nie sa popspolite, a jemu dodaja uroku!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 13:24   #8
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

a ja się wyłamię...

Kategoryczne NIE, długim włosom u faceta ;]

Może jestem staromodna (?) nie wiem... ale jak dla mnie długie włosy są zarezerwwane dla kobiet. Tak samo jak szerokie bluzki, szerokie spodnie i czapki z daszkiem są zarezerwowane dla facetów.

Ale to tylo moje zdanie ;] Skoro chłopak czuje się dobrzew skórze- niech ją nosi !!
Najważniejsze to być sobą i nosić to, co się lubi.
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:28   #9
lifka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
GG do lifka
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Zdecydowanie zostawić długie włosy Twojemu facetowi akurat pasują
__________________
lifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 20:20   #10
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

"Długie włosy u facetow sa ble" blablabla :P
ok, spodnice sa dla kobiet i inny ubior tez, ale co maja wlosy do tego?

ZOSTAWIC DLUGIE WLOSY!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 21:47   #11
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Niech zostawi pióra - są śliczne. On w nich również. Nie zmieniłabym nic prócz przedziałka - niech będzie mniej prosty i bardziej na boku, bo niepotrzebnie tworzy jasną linię na głowie, która odciąga uwagę od twarzy i samych włosów.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 22:10   #12
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Ja ogólnie lubię długie włosy u facetów ale najlepiej jak są długie, proste i czarne jak np. miał Jyrki z the 69 Eyes albo Dani z Kredek, a Twojego faceta mi się nie podobają Te zdjęcia, które zostały zamieszczone powyżej, z włosami ściętymi za ucho są świetne, sądzę, że super by wyglądał w takiej długości...
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:14   #13
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
. Nie zmieniłabym nic prócz przedziałka - niech będzie mniej prosty i bardziej na boku, bo niepotrzebnie tworzy jasną linię na głowie, która odciąga uwagę od twarzy i samych włosów.
Przepraszam, ale nie mogę, metal z przedziałkiem na boku
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 08:54   #14
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Wlasnie mialam to samo napisac Metal z przedzialkiem na boku? W zyciu czegos takiego nie widzialam To absurd

Zostawic tak jak jest
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:07   #15
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Przecież chodzi o zmianę, która "zmieniłaby go całkowicie". Domyśliłam się, że znudziła mu się po prostu ta stylizacja i chce wyglądać łagodniej. Załączam zdjęcie - mniej więcej o taką fryzurę mi chodziło.
Oczywiście, że gryzłaby się z tym, co jest teraz, ale widzę, że shade (i on sam) chcą zmienić również jego styl ubierania.
http://www.pgs.ne.jp/img/sp/NIRVANA/Nirvana.jpg
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 12:52   #16
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Nie wiadomo jakby wyglądął z tkaim przedziałkiem, chociaż ten Kurta nie jest jeszcze tak tragiczny Można spróbować. Ale moim zdnaiem najlepiej wyglada własnie teraz tak jak jest.

Ja lubię jak chłopak ma długie włosy i przedziałek na srodku. A włosy zebrane tak na "latynoskiego kochanka" zupełnie do mnie nie przemawiają...

Immolation czy nick wynika z fascynacji tą grupą? Ja ich bardzo lubię.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 22:02   #17
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Dziękuję bardzo za dotychczasowe rady Przekleiłam chłopakowi posty z forum, bardzo jest z nich zadowolony Co do uwag :

-włosów nie zetnie za nic na świecie
-niechybnie popadnie w samozachwyt po tylu komplementach
-najbardziej mu się spodobały rady Elianki i w tym kierunku chciałby zmierzać stylistycznie

Hmm..Może jeszcze taka rzecz : on ma urodę typowo nadmorską, czyli ciemne włosy, zielone oczy, śniadawa cera bardzo szybko się opalająca (z tego, co widzę ). Możecie pod to dopasowywać kolorki, jeżeli zechcecie

Mnie osobiście zaintrygował pomysł wysokiej kitki i braku przedziałka...A o marynarkach sportowych już mówiłam, że mi się podobają
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 10:43   #18
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Ja lubię dłuższe włosy u chłopaków wyglądaja bardzo sexi

nie widzę fotki możesz jeszcze raz wkleić?
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:06   #19
Rockley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

No i czuje sie jakbym znalazl w drugim pokoju grupe dziewczyn planujacych mnie spic i cos mi zrobic. :P

A taki na powaznie. Tak, to ja, czyli sprawca tego zamieszania. Napisze wiec od siebie o co mi chodzi.

Ogolnie chodzi o rewolucje w szafie. Autorka tego tematu strasznie o to zabiega a i ja uwazam ze wlasciwy czas juz nadszedl. Moje wymagania co do stylu/ciuchow. Przede wszytskim nie chce chodzic ubrany jak typowy metal jakich tlumy sa na ulicach. Z drugiej strony nie chce odejsc od klimatu. Nie chodzi stricte o klimat metalowy (czyli za wszelka cene zly i niedobry) ale o metalowo-rockowy juz tak.

Co do włosow przez jakis czas rozwazalem skrocenie ich do ramion jednak na chwile obecna wszelkie proby przekonania nie do tego beda skazane w 99% na porazke poniewaz stwierdzilem ostatnio ze w wyprostowanych wlosach o ich obecnej dlugosci wygladam bardzo dobrze.

Skoro temat istnieje to oczywiscie w dalszym ciagu czekam na jakies pomysly, bo ich nnigdy nie za duzo. Wiecej moich fot jest tutaj:
http://grono.net/users/1147005/profile/
Rockley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 11:51   #20
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Dłuższe fryzurki które podobają mi sie u mężczyzn


gilbertgrape_review.jpg

Hanson_-_Taylor_Black_And_White.jpg

91953.1.jpg

bez☠tytułu.JPG
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:59   #21
Rockley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Spoko. Tylko ze moje wlosy sie do tylu nie chca trzymac. A codzienne stosowanie pianek tudziez innych tego typu specyfikow nie lezy mi wogole
Rockley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 12:55   #22
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Ile lat nosisz już długie włosy?

Myślę, że lepiej byłoby Ci krótszych włosach. Włosy nie ręka, odrosną
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:41   #23
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ile lat nosisz już długie włosy?

Myślę, że lepiej byłoby Ci krótszych włosach. Włosy nie ręka, odrosną
Z tego co wiem, to wiele lat i nie ma absolutnie żadnych szans na ścięcie

Anheles - a Tobie na pewno podobają się FRYZURKI, czy PANOWIE W tych fryzurkach ? Bo właściwie różnią się tylko kolorem i długością włosów, nie samą fryzurą
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:08   #24
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Shade666 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to wiele lat i nie ma absolutnie żadnych szans na ścięcie
No właśnie dlatego wydaje mi się, że nie pamięta już jak wyglądał w krótszych włosach

Czasem warto zaryzykować. Jak się nie spodoba to przecież włosy odrosną No i krótsze włosy są wygodniejsze, nie trzeba im poświęcać tyle czasu na układanie i dbanie o rozdwojone końcówki etc.

Mnie się długie włosy u faceta w ogóle nie podobają. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie. Dłuższe tak, ale nie takie super długie. Taka fryzurka jaką miał np. Brad Pitt w "Troi" to jak najbardziej tak
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:33   #25
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego wydaje mi się, że nie pamięta już jak wyglądał w krótszych włosach

Czasem warto zaryzykować. Jak się nie spodoba to przecież włosy odrosną No i krótsze włosy są wygodniejsze, nie trzeba im poświęcać tyle czasu na układanie i dbanie o rozdwojone końcówki etc.

Mnie się długie włosy u faceta w ogóle nie podobają. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie. Dłuższe tak, ale nie takie super długie. Taka fryzurka jaką miał np. Brad Pitt w "Troi" to jak najbardziej tak
o tak tak o to mi chodziło - mam tak samo
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:36   #26
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dłuższe tak, ale nie takie super długie. Taka fryzurka jaką miał np. Brad Pitt w "Troi" to jak najbardziej tak

PODPISUJE SIę

chciałam tylko to zacytować a nie mogłam już edytować mojej odp.
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 15:43   #27
Rockley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Pamietam sie jeszcze w krotszych. Ale po pierwsze uwazam ze zle w nich wygladam a po drugie fatalnie sie w nich czuje w porownaniu z dlugimi. Co do wlosow poldlugich to....... jakbym mial okreslic je jednym slowem uzylbym slowa "wnerwiajace". Ogolnie pod wzgledem wygladu sa ok, ale sam nie mam do nich przekonania jezeli chodzi o noszenie ich przeze mnie choc nie jest to tak stanowcze "nie" jak w przypadku wlosow krotkich.

Namowienie mnie do sciecia na krotko jest niemozliwe a do poldlugich jest teoretycznie mozliwe ale latwe zadanie to nie bedzie napewno :P:P:P
Rockley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:03   #28
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Jak dla mnie powinieneś spróbować opcji z kitką - wysoko związana, artystyczny nieład - przy twoich falowanych włosach nie trudno będzie osiągnąć taki efekt
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:38   #29
Rockley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Jak dla mnie powinieneś spróbować opcji z kitką - wysoko związana, artystyczny nieład - przy twoich falowanych włosach nie trudno będzie osiągnąć taki efekt
Masz moze gdzie foto czegos takiego??
Rockley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:27   #30
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Postaram się coś znaleźć w wolnej chwili, ale nic nie obiecuję
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.