dieta 'przemiana materii' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-05, 09:49   #1
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80

dieta 'przemiana materii'


słyszałyście cos o tej diecie ? dieta trwa 13 dni i w ciągu tych 13 dni możecie zrzucić od 7 do 20kg moja koleżanka w ciągu tygodnia schudła 5kg. Jeśli nic nie słyszałyście to zapraszam na maila casteam@tlen.pl podeślę wam dietę, która naprawdę działa !!!

ps. jeśli zastosujecie się do tej diety w 100% to drugi raz możecie zrobić ją dopiero po 2 latach !!! a po tych 13 dniach możecie jeść co chcecie i nie przytyjecie !!!!
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 10:16   #2
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: dieta 'przemiana materii'

wydaje mi sie niemozliwe zeby wciagu 2 tygodni tyle schudnac ale wklej ta diete tutaj jesli mozesz.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 10:59   #3
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Re: dieta 'przemiana materii'

To jest własnie dieta Kopenhaska.
WŁAŚNIE STOSUJĘ JĄ 7 DZIEŃ.ALE JEST BARDZO CIĘZKA.FAKT,SCHUDŁAM TROCHĘ, ALE CZASAMI BARDZO ŹLE SIĘ CZUJĘ, I OSOBIŚCIE UWAŻAM ŻE JEST BARDZO NIEZDROWA,BRAK W NIEJ WIELU SKŁADNIKÓW, ALE MIMO WSZYSTKO SKUTECZNA.
PS.7 KG TO MAX.WIĘCEJ RACZEJ NIEMOŻLIWE
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 11:20   #4
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: dieta 'przemiana materii'

w tej diecie trzeba codziennie rano chyba pic kawe, prawda? a co jesli ktos nie pije kawy wogole? moze przez 2 tyg ferii bede ja stosowala.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 11:27   #5
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: dieta 'przemiana materii'

kolejna dieta cud... rzeczywiscie mozna duzo schudnac, wiem po sobie bo przeprowadzilam ja przed wakacjami.Ale to nie prawda ze mozna potem jesc co sie chce!!ja probowalam nie przesadzac od samego poczatku, bo przez 13 dni kiedy prawie nic sie nie je, zoladek bardzo sie kurczy, ale mimo wszystko odzykalam swoja wage, a nawet ja przekroczylam, po okolo 2,5 tygodniach.Przeciez to nie jest mozliwe, aby schudnac w 13 dni!! proces spalania tluszczu jest dlugotrwaly, a nie jedzac traci sie tylko wode z organizmu,a zreszta to wszystko jest bardzo nietrwale.Poza tym rzeczywiscie jest bardzo niezdrowa,szczegolnie na poczatku mozna sie zle czuc.Potem to mija, ale dluzej niz 13 dni to by sie tak nie przezylo Niby ma regulowac przemiane materii ale raczej to nie dziala na dluzsza mete. A szkoda, bo mialam nadzieje
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 12:43   #6
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: dieta 'przemiana materii'

A ja mam cytat z kabaretu OT.TO (mam nadzieję, że nikogo nie urażę):
"Rewelacyjna dieta cud: chcesz zeszczupleć? nie żryj tyle!" hahahaha
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-07, 16:01   #7
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: dieta 'przemiana materii'

hmm na sfd. gdzie udzielał się nasz smoczek w poradach dietetycznych jej najsławniejsza wypowiedz brzmiała mniej więcej tak i została umieszczona w najlepszych tekstach tego portalu .. "Przede wszystkim drogie Panie przestańcie tyle żreć"

Jest wiele sposobów uregulowania przemiany materii. Najlepsze z nich to 1. wysiłek 2. odpowiednia ilość posiłków co najmniej 5 a super jak bedzie 6 a do tego bogate w białko ..bo białko to też super przyspieszacz a poza tym poczytaj wiele jest na ten temat artykułów.
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-07, 16:59   #8
Lilu20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
Re: dieta 'przemiana materii'

powiem wam ze ta dieta do niczego sie nie nadaje. tez myslalam ze nie przytyje...i co? i przytylam z powrotem. efekt jojo byl juz po 1.5, mimo ze wcale sie jakos nie opychalam cale staranie na nic jezeli chcesz schudnac na dobre tol najlepiej zmienic nawyki zywieniowe. ja tak zrobilam i schudlam w ciagu roku jakies 7 kilo.wiem ze to zmudna robota, ale daje efekty na dluzej niz tylko nedzne 1.5 miesiaca. uwazam ze nie ma diety cud, po ktorej jak zaczniesz jesc to nie przytyjesz. probowalam juz roznych i zadna nie dala zaskakujacych efektow po tym jak wrocilam znowu do jedzenia wszystkich produktow. zycze powodzenia
Lilu20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.