Mam doła bo... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-08, 22:44   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Mam doła bo...


od ponad miesiąca jem (staram się ) mniej, nie tłusto, zero słodyczy,, jezdze na rowerku stacjonarnym 30 min dziennie i moja waga stoi w miejscu a w spodniach luzniej sie nie zrobiło Nic a nic Co robie nie tak? Nie stosuje diety bo diety nie są dla mnie (powodują, że jestem głodna cały czas) Smaruje sie kremikami zeby troszke ujędrnić moje uda i pupę a tu nic Możecie mi polecić jakis kremik ktory wraz z treningiem na rowerku pomoże mi trochę w wyszczupleniu ud Nie chce kolejny raz kupić kosmetyku, który się nie sprawdza. Szukam czegoś w miarę taniego tak do 30,40 zł Prosze koleżanki pomóżcie bo juz nie wiem co robić
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 22:52   #2
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Mam doła bo...

Hej Nora! Nie łam się . Widzisz... termin "mniej jem" jest pojęciem dość subiektywnym. Mnie też wydawało się, że jak nie będę jadła słodyczy, ograniczę tłuszcze i ogólnie będę się zdrowo odżywiać to schudnę... A waga stała jak zaklęta. Potem dostałam "cudowną" wagę, liczącą kalorie, a do tego informującą ile w danym produkcie jest białka, węgli, tłuszczy, cholesterolu itp. i szybko zorientowałam się, że te moje "mniej jem" nijak się miało do rzeczywistości .
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 23:03   #3
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Mam doła bo...

Niestety nie mam takiej wagi Chcialabym miec Juz od jakiegos czasu mowie w domu ze fajnie by bylo miec cos takiego ale to droga sprawa (na prezent pod choinke zdecydowanie za droga) Naprawde juz nie wiem co mam robić Głodzić się?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 23:08   #4
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Mam doła bo...

Bzyku a tak z ciekawosci ile kosztuje twoja waga i jakiej jest firmy?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 23:23   #5
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: Mam doła bo...

bzyku, a co to za cudowna waga? Mozesz cos wiecej o niej napisac? Pozdrawiam
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 23:51   #6
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: Mam doła bo...

jesli cwiczysz to przez pierwsze 2 mis. nie powinno sie wazyc tylko mierzyc.Nastepuje wtedy przyrost tkanki mięsniowej.Potem jak juz te miesnie troche urosna to one zaczynaja spalac tkanke tluszczowa.Przeciez miesnie sa ciezsze niz tluszcz,prawda?Wiec nie lam sie z tego powodu.Duzo cwicz a po pewnym czasie i tak zobaczysz efekty!!Ja musze Ci powiedziec ze od 1 mies.codzie na aerobik i mam tak miesnie napiete ze sie cellulitu prawie pozbylam.Glowa do gory i cwicz!!
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 00:11   #7
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Mam doła bo...

Salka dziękuję Myślisz że 30 min. na rowerku to mało czy w sam raz? Ile powinnam ćwiczyć i co? Dodam że jeszcze ok 15-20 min rozciągam mięśnie przede wszystkim talii (zniknęły mi oponki i robię brzuszki chyba ok 40 (nie liczę) Myślicie że to dobry trening? A co z tym kremikiem na uda? Ktory mi pomoże choc troszkę?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-09, 00:39   #8
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: Mam doła bo...

Najlepiej to bym Ci polecila aerobik z instruktorem dlatego ze ja po sobie zauwazylam ze wiele cwiczen robilam sama i zle.Dzis np robie 10 brzuszkow po ktorych czuje ze miesnie mi rosna a kiedys robilam jak ty 40.Na takim kursie klada nacisk na technike i naprawde warto.Trzeba takze wiedziec jakie cwiczenia sa najefektywniejsze i jakie po sobie powinny nastepowac.Ale rower to swietna rzecz!
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 00:51   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Mam doła bo...

Z tym jedzeniem to powinnaś uważać. Chodzi o to, żeby nie dostarczać organizmowi zbytecznych kalorii, bo nadwyżkę energetyczną zawsze odkłada. Uważaj więc, aby kalorii nie było za dużo. Taka norma dzienna oscyluję, o ile dobrze pamiętam ok.2500 kcal.

Acha, i gorąco polecam dodatkowe picie pu-erha, najlepiej 10-letniego. Efekt terapeutyczny zaczyna się dopiero od 5 filiżanek dziennie, smak trochę nie ten tego, ale pomaga
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 07:03   #10
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Mam doła bo...

Jasne, że mogę . To mój nowy nabytek, a właściwie prezent od Mikołaja . Został kupiony na ebay'u (dla niewtajemniczonych przez internet). Nazwy firmy nie widzę, ale wygląda tak jak na zdjęciu. To świetna waga, wygodna (można na tym szkle postawić nawet duży garnek np. z zupą i szybko policzyć kalorie), ma funkcję tara, co jest wielkim ułatwieniem... Liczy się te kalorie tak szybko, że teksty o żmudnym procesie ich obliczania już mnie nie dotyczą . Do wagi dodana jest książeczka zawierająca kody produktów spożywczych, dzieki którym ważąc np. kurczaka wiemy nie tylko ile zważona porcja ma kalorii, ale i ile białka, tłuszczu, węgli, cholesterolu i jeszcze innych rzeczy, z którymi muszę się jeszcze zaznajomić . Ceny nie wiem, Mikołaj śpi, zapytam i napiszę później . Nie wiem, czy w Polsce takie sprzedają, ale jak nie takie, to z pewnościa inne o podobnych właściwościach...
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...342851715&rd=1
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 18:49   #11
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: Mam doła bo...

ja nie uzywam kremow wyszczupplajacych (wole ujedrniajace przy wadze trzyma mnie czerwona herbata (czasem nawet dochodzi do zbyt duzego jej spadku)nie ograniczam sie wogole z jedzieniem bo to daje krotke efekty zreszta glodzenie sie grozi rozstepami
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.