Czy czekolada zawsze wychodzi ruda?? Jaka dobra farba na gorzka czekoladke?? HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 11:06   #1
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em

Czy czekolada zawsze wychodzi ruda?? Jaka dobra farba na gorzka czekoladke?? HELP


Witam Was wizażanki, mam takie pytanko, przeglądnęłam forum i w wiekszej części postów zauważyłam, że sporo dziewczyn pisze, że po farbie ciemna czekolada, gorzka czekolada itp, rozmaitych firm mają czerwony połysk na głowie;/

Ja bardzo chciałabym mieć właśnie taki kolorek gorzkiej czekolady, ale bez żadnych rudości, ani czerwieni. Mój naturalny kolor to kasztan, a z racji że to moje pierwsze farbowanie, bo do tej pory wyrzekałam się jakichkolwiek katuszy dla włosów, jestem zupełnie zdezorientowana, nie wiem jaka mam kupić farbe, która nie zostawi mi czerwonych włosów ani tez ich zbytnio nie zniszczy
Oczywiscie bede farbować u fryzjera tylko farbe kupuje sama.
Prosze Was o pomoc
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:15   #2
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Czy czekolada zawsze wychodzi ruda?? Jaka dobra farba na gorzka czekoladke?? HE

Hmm ja farbowałam kiedyś tam włosy na czekoladowy brąz i wyszły mi ładnie brązowe, ale mój wyjściowy kolor to ciemny brąz, bez czerwoności. Moja mama natomiast farbuje włosy na ciemną czekoladę i wychodzą jej brawie czarne, też naturalnie ma ciemny brąz, żadnej czerwoności nie ma.
Obie używałyśmy pallete.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 13:37   #3
kasia_k84
Raczkowanie
 
Avatar kasia_k84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 41
GG do kasia_k84
Dot.: Czy czekolada zawsze wychodzi ruda?? Jaka dobra farba na gorzka czekoladke?? HE

Mój brąz jest dosyć ciemny ale ani odrobinę rudy. Używam farby Wellaton Gorzka Czekolada.
__________________
Kaśka
kasia_k84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 07:16   #4
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Czy czekolada zawsze wychodzi ruda?? Jaka dobra farba na gorzka czekoladke?? HE

Udało mi się znaleźć nie-rudy brąz. Spiera się po prostu na jaśniejszy odcień, nie na pomarańczowo-czerwony, jak mi się zdarzało.
Farbowałam włosy Londą (Color Naturals), kolor ciemna czekolada
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:51   #5
diabeliique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy czekolada zawsze wychodzi ruda?? Jaka dobra farba na gorzka czekoladke?? HE

Też farbowałam włosy farbą wellatone gorzka czekolada. Wyszedł mi taki ciemny. Żadnych odcieni rudego.
diabeliique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.