Zwisające piersi :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-18, 00:04   #1
Paulaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
GG do Paulaxxx

Zwisające piersi :((


Mam dopiero 17 lat a moje piersi juz nie sa takie jędrne jak 3 lata temu. Czy sa jakies cwiczenia zeby piersi odzyskaly dawną swietnosc ?? Albo czy sa jakies nie drogie kremy aby ujędrnic biust ?? Jezeli tak to jakie to cwiczenia i jakie kremy ??
Paulaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 13:34   #2
small.ladybird
BAN stały
 
Avatar small.ladybird
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: niedaleko Piekar Śląskich
Wiadomości: 11
GG do small.ladybird
Re: Zwisające piersi :((

Z kremów znam jeden w dość przystępnej bo max. 40zł cenie, firmy Kolastyna. Ta firma ma chyba tylko jeden krem ujędrniający do biustu, opakowanie bodajże różowe i dużymi drukowanymi literami widnieje na nim napis "krem ujędrniający do biustu" czy jakoś tak. Moja szwagierka używała w czasie i po ciązy i działał świetnie tylko trzeba być b.regularnym.
A z ćwiczeń proponuję zajrzeć tu, masz tutaj bardzo dobre ćwiczenia na mięsnie klatki piersiowej a co za tym idzie - biust. http://www.☠☠☠☠☠☠☠/cwicz_z_nami_klatka_piersiowa.htm
Życzę wytrwałości i popwodzenia.
small.ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 13:59   #3
small.ladybird
BAN stały
 
Avatar small.ladybird
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: niedaleko Piekar Śląskich
Wiadomości: 11
GG do small.ladybird
Re: Zwisające piersi :((

Zapomniałam jeszcze dodać, że dobrze dobrana bielizna (biustonosz) napardę wiele ma do powiedzenia, a także to czy śpisz na brzuchu...
Również odchudzanie, częste zmainy wagi źle wpływają na stan biustu.
small.ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 14:14   #4
AASIULAA
Raczkowanie
 
Avatar AASIULAA
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 106
GG do AASIULAA
Re: Zwisające piersi :((

no tak, a ja uwielbiam spac na brzuchu...., ale w sumie mam i tak male piersiczzki wiec mozee im nie zaszkodze....no ale dbam o nie oczywiscie
__________________
Kto nie ma odwagi by marzyć, nie bedzie miał siły by walczyć.
AASIULAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 14:18   #5
Paulaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
GG do Paulaxxx
Re: Zwisające piersi :((

Bardzo dziekuje za pomoc, kazda rada jest dla mnie bardzo wazna, poniewaz zle mi z tym ze moje piersi wygladaja tak a nie inaczej. Na to jak spie to juz nie mam wplywu a jezeli chodzi o staniki to staram sie uzywac push-up Jeszcze raz dziekuje za porade
Paulaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 14:20   #6
small.ladybird
BAN stały
 
Avatar small.ladybird
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: niedaleko Piekar Śląskich
Wiadomości: 11
GG do small.ladybird
Re: Zwisające piersi :((

Dobrze jest też nie fundowac dla biustu długich kąpieli w gorącej wodzie, lub jesli już musisz wylegiwac się w gorącej wannie to na koniec zafunduj im lodowaty prysznic. Dobrze robi na elastyczność i ukrwienie skóry. Wiem, że czasem cięzko jest się przemóc i tak po prostu oblac się lodowatą wodą, ale pomyśl że to dla "nich"...

Pozdrawiam...
small.ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 14:44   #7
Roztoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
Re: Zwisające piersi :((

Mam dla Ciebie pare dobrych i wyprobowanych sposobow
Jesli chodzi o kremy to uzywam czasami specjalny do biustu z Yves Rocher,dosc szybko widac poprawe.Jednak,aby efekt sie utrzymywal to musialabys go stale stosowac.
Ja osobiscie preferuje masaze kostka lodu,naprzemienny prysznic (raz ciepla raz zimna woda,na koncu zimna).
Ze sportow to najlepszy jest basen,super ujedrnia cale cialko,ale trzeba chodzic regularnie
Sa rozne specjalne cwiczenia,z takich prostszych to wymachy rekami do tylu na wysokosci biustu.
Zle dziala wyzej wspomniane spanie na brzuchu,opalanie.To chyba tyle.Powodzenia!
Roztoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.