Czym rozjaśnić podkład??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-27, 08:36   #1
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227

Czym rozjaśnić podkład???


Jakiś czas temu kupiłam Double Wear EL - jego najjaśniejszy kolor dostępny w Polsce. Sęk w tym, że teraz moja skóra trochę zbladła i jest dla mnie za ciemny Może podpowiecie mi coś, co go rozjaśni (za wyjątkiem innych podkładów)??? No bo używanie go tylko w lato jest bez sensu
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 09:36   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
A może compact???

Właśnie zastanawiam się jeszcze nad takim rozwiązaniem (gdyby mojego podkładu nie dało się sensownie rozjaśnić).
Kompaktu jeszcze nie używałam, a bardzo mnie korci, bo pewnie szybciej i wygodniej . Który polecacie?
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 14:14   #3
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: A może compact???

up
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 08:08   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: A może compact???

Nikt mi nie odpowiedział ale cóż, jako żem czasami niecierpliwa - zakupuję białą bazę Shiseido (na naszym "Targowisku" od Czarnej Nocy), a wczoraj zakupiłam sobie najjaśniejszy kompakt "Pupy" Chciałam Shiseido, ale w Sephorze nie mieli puderniczki, a i wkład wydawał mi się nieco zbyt ciemny... Za to Clinique wydał mi się jednak zbyt ciężki .
Pozdrawiam
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 12:50   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Czym rozjaśnić podkład???

Właśnie chciałam Ci polecić może jakąś białą bazę - ja używam Lancome z ostatniej kolekcji i mam do niej słabość, jest jedynym słusznym następcą mojej ukochanej białej bazy YSL w kanciastym pudełeczku Tę Shiseido tylko oglądałam ale wyglądała fajnie (białą bazę ma jeszcze Chanel). problem jedynie widzę w tym, że podklad trwały taki jak Double Wear może nie do końca chcieć się ładnie stopić z bazą...

A jakiego kompaktu poszukujesz? Ja bardzo lubię te formę podkładu, zwłaszcza latem, bo i szybko i mało warstw na skórze z matujących lubię Shiseido Pureness, Clinique Clarifying, i ukochany Double Perfection Chanel. A teraz właśnie testuję Matmate Givenchy

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 13:39   #6
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: Czym rozjaśnić podkład???

Oj Smoczyco, już myślałam, by konkretnie do Ciebie skierować zapytanie - znaczy, że ściągnęłam Cię myślami

Właśnie sobie przypomniałam, że miałam kiedyś białą bazę Givenchy (oj, dawno temu to było) i właściwie użyłam ją kilka razy. Była po prostu biała jak farba olejna i nie udało mi się z niej nic skombinować - może był to jeszcze brak umiejętności

Kupno bazy już przyklepane Myślę, że będzie super do mieszania. Co prawda tej, którą kupuję od Czarnej Nocy, nie było w Sephorze, lecz była inna, która po zmieszaniu dała śliczny efekt. "Moja" (no, już prawie ma perłowy odcień i w zasadzie jest podobna do tej sephorowskiej

Kompakt już kupiłam - firma Pupa. Jeśli chodzi o kompakty - to mój debiut (chociaż zupełnie nie wiem dlaczego i jak to się stało).
Chciałam Shiseido (ten nawilżający), ale mieli tylko wkłady i w dodatku chyba ciut za ciemne (ale naprawdę minimalnie). No, ale bez puderniczki trochę niewygodne byłoby jego używanie.
Dla mnie kompakty niekoniecznie matujące - na policzkach mam skórę suchą i na dodatek naczynkową Najbardziej się boję, by jeszcze bardziej jej nie przesuszyć, bo zacznie się łuszczyć. Strefa T przechodzi od "normalności" do "lekkiej tłustości".

Pozdrawiam Cię serdecznie
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:58   #7
agniesia225
Raczkowanie
 
Avatar agniesia225
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czym rozjaśnić podkład???

dobrze zrozumiałam ze jesli chce rozjasnic podkład to najlepiej zmieszac biała baze z podkładem?? bardoz prosze o odpowiedz....
agniesia225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 13:41   #8
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Czym rozjaśnić podkład???

ja w tych bazach jestem kompletnie zielona, móglby mi ktoś polecić cos konkretnego czym moglabym rozjaśnić podkład i zeby jak najmniej ucierpiało na tym krycie? Bo mi na kryciu bardzo zalezy...

Mieszanie z kremem nie zabardzo mi odpowiada, probowalam z kilkoma i tragicznie jakoś sie czuje z tym na twarzy..
A rozjaśnianie jasniejszym podkladem to w ogole bez sensu bo jak mam dokupować jasniejszy podklad to juz lepiej kupic w moim kolorze(a wtedy ten ciemniejszy juz mi nie bedzie potrzebny;/)

A nie ma jakiegoś kosmetyku który jest przeznaczony wlasnie do rozjaśniania podkladu?

Pomóżcie bo moja chapka wygląda strasznie
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:19   #9
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Czym rozjaśnić podkład???

podnoszę.
zamierzam kupić EL Double Wear w odcieniu 01 Fresco, który jest dla mnie troszkę za ciemny (nie znalazłam innego podkładu, który by wytrzymał cały dzień nieskazitelnie na twarzy). Co zrobić, żeby nie stracić jego właściwości i go rozjaśnić? Kiedyś coś mi się obiło odnośnie pigmentów... pomóżcie
__________________
Waiting for something...
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:52   #10
klaskaj
Raczkowanie
 
Avatar klaskaj
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 134
Dot.: Czym rozjaśnić podkład???

na za ciemny podkład najlepiej nałożyć jaśniejszy puder
__________________
"A girl should be two things: classy and fabulous"

Coco Chanel
klaskaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.