Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-11, 18:33   #1
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65

Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE


Przejrzalam na KWC błyszczyki , kupilam Glam shine z Loreal i własciwie jest okej ale starsznie dużo brokatu więc szukam kolejnego , który najlepiej by sie trzymał mksymalnie długo(ile tak najdluzej sie trzyma blyszczyk?) najlepiej bezbarwny ale niekoniecznie i bardoz wazne by schodzil rownomiernie nie pozostawiajac takiej bialej obramowki na ustach jk to niektore błyszczyki. Jak mozecie to napszcie mi jakie to bylszcyzki ile sie trzyma , cene itp byłabym wdzięczna
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 07:50   #2
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

Hej! Mi bardzo spodobal sie blyszczyk firmy Bourjois - EFFET 3 D, sprawdz na KWC. Mam wersje bezbarwna. Jest trwaly, ale nie wiem ile dokladnie sie trzyma, bo nie siedze z blyszczykiem na ustach i zegarkiem w reku . Ale na pewno trwaly blyszczyk trzyma sie ponad godzine. Nie pozostawia bialej obramówki. Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 09:08   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

Dla mnie błyszczyki Bourjois są najbardziej nietrwałe ze wszystkich - oczywiście mówię tu o tych kolorowych a nie bezbarwnych - są fajne i mają lekką konsystencję, bogaty wybór kolorków, sama sporo ich zuzyłam ale niestety - znikają błyskawicznie (u mnie po 1/2 godziny śladu nie ma).

Trwałe błyszczyki dla mnie to przede wszystkim dość gęste preparaty, z duża ilością pigmentu - wśród wysokopółkowych prym wiodą błyszczyki Chanel oraz Kiss Kiss Gloss Guerlaina - oba są bardzo trwałe, a konsystencją przypominają płynną szminkę (są dość drogie Guerlain to 105 zł, i Chanel też coś w ten deseń).

Z tańszych i przyzwoitych bardzo polecam mój na wieki ukochany Eveline Holographic - kosztuje ok 11-12 zł - nie jest bardzo trwały, ale utrzymuje sie na ustach dlużej od innych, znika ładnie i równomiernie pozostawiając na wargach smugę koloru, a przy tym świetnie nawilża usta
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 15:22   #4
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

Bardzo polecam Inglot ale nie w płynie tylko w pudełeczku. Przy czym chodzi mi o pojedyncze bo te podwójne za dwadzieścia kilka złotych i nie jest tak dobry jak te pojedyncze za kilka zł. Trzyma się doskonale kilka godzin chyba że się go zje z kanapką ale i wtedy zostają resztki. Jest gęsty. Nie pozostawia białych obwódek.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 23:42   #5
adziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 22
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

ja polecam Gosha ma świetna konsystencje duży wybór kolorow i wyjątkowo dlugo sie utrzymuje!!!!
adziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 15:37   #6
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

Wiesz, wątpie abys taki znalazła.
Błyszczyki niestety nie są długotrwałe,nawet te z wyższej półki.Z tych co miałam to najdłużej trzyma się SILK GLOSS Maxa Facora oraz LIP GLIDE Revlona.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 17:20   #7
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

Tak, tak. Eveline Holographic.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-14, 17:47   #8
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

Moj błyszczyk trzyma sie 4 godziny na mrozie, po jedzeniu, gadaniu poltorej godziny :P
mam Lancome Juicy Tubes - a więc jest gęsty. Mi akurat to nie przeszkadza
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 13:32   #9
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Długotrwały błyszczyk -POSZUKUJE

mój ulubieniec to SuperLustrous Revlona miałam nr 12[niestety właśnie zauważyłam jego zaginięcie ]wewnątrz wygląda na mocny róż, ale w rzeczywistości nadaje pięknego, subtelnego odcienia różu, prawie naturalnego tak, że usta wyglądają miodzio
Trwałości- średnia.

Swego czasu kupiłam Glam Shine z Loreala- tragedia, poza tym kolor nie ten, przypadkowo otarłam ręką o usta i już miałam drobinki w koło. Oddałam go w dobre ręce

Błyszczyk Inglota w podełeczku- nie wiem czy o tym samym myślimy, ale jak dla mnie fajnie pachnie- gumą donalds i nic poza tym. Testowałam go na imprezie
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.