HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 18:27   #1
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Red face


Hej

Potrzebny mi pomysl na fajna, niewymagajaca fryzurke, ktora:
  • nie podkreslilaby mego potrojnego podbrodka i obfitych policzkow
  • pasowalaby tez do okularow
  • nie wymagalaby ukladania!!!
W tej chwili mam odrosnietego pazia, krotsze i wycieniowane z tylu, dluzsze boczki i odrosnieta grzywka.
Mam tez bardzo delikatny balejaz.. specjalnie tak delikatny (bardzo cienkie 3-kolorowe pasemka) zeby odrosty nie byly zbyt widoczne i moc stopniowo wrocic do naturalnego koloru (ktory w zasadzie na pierwszy rzut oka nie rozni sie od obecnego koloru). Ostatnio z domu wychodze i tak tlyko na spacerki z dzidzia, wiec nie strasze ludzi, ale czas cos z tym zrobic.. W czeste wizyty u fryzjera nie chce sie bawic. Myslalam o zrobieniu balejazu zmywalna farba, ale na moich wlosach nawet zmywalna farba sie nie zmywa do konca.

Mozecie mi zaproponowac jakies fajne fryzurki i podpowiedziec co z kolorem??

Dodam, ze mam dosc geste wlosy z tylu, ale cienkie, takie piorkowate i jasniejsze (czemu ?!) przy twarzy.

Druga kwestia, to paskudna cera (pory rozszerzone, wagry, paskudztwo, ktorego nie chce dodatkowo zapychac kosmetykami, wiec sie prawie nie maluje, ale skoro nie moge sie tego pozbyc, to strony fajnie byloby to chociaz ukryc!)

Trzecia - obwisla twarz, wygladam na duza starsza niz jestem. Moze jakis makijaz?

Podpowiedzcie mi prosze, co mam z soba zrobic???

(fotki kiepskie, w tej chwili lepszymi nie dysponuje..)

Licze na Wasza pomoc!!

nie zauwazylam, ze to zdjecie nie przeszlo..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (39,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (41,2 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (27,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (25,8 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-11 o 18:34 Powód: post pod postem
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:35   #2
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

(nie mogac uzyc opcji "edit" wklejam post pod postem nie zbanujcie mnie, prosze )


Naprawde bardzo zalezy mi na waszym zdaniu: co zrobic z wlosami? Co z makijazem?

Wlasnie znalazlam pytania, ktore maja ulatwic okreslenie typu kolorystycznego:

Umieszczam tutaj pytania, które ułatwią nam określić Twój typ kolorystyczny:

1.
Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Zaraz mam czerwony nos i ramiona.. ramiona szybko brazowieja, a nos okrywa sie piegami Reszta ciala opala sie wolno, niektore czesci ciala stopniowo brazowieja, niektore prawie wcale.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne brazowe. Bardzo ciemne i geste rzesy, niezbyt dlugie. Brwi wymagaja czestej regulacji, mam na jednym luku brwiowym mala blizne, ktora powoduje wyrazna nieregularnosc.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Cale mnostwo piegow na twarzy, zwlaszcza nosie. Moze jestem daltonistka, ale naprawde nie wiem, czy sa cieple czy szaro-brazowe..

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Zdjecie bez okularow bardzo dobrze oddaje odcien mojej cery - ta paskudna bialo-rozowosc w polaczeniu z rozszerzonymi zatkanymi porami! Zgroza! Probowalam solarium na buzie, ale nie ma mowy, zeby mi sie cala twarz opalila jednolicie! No i wszystko bardzo szybko schodzi.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Tak jak pisalam, na zdjeciach mam balejaz, ale oddaje on moj naturalny kolor - chyba jasny braz z wmieszkami rudosci. Zima sa troche ciemniejsze, latem miejscami to czysta miedz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny rozowawy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Mam tylko 2 rozowe ciuchy, oba dostalam w prezencie. Nie lubie slodkosci, czesto chodze w czerni, szarosciach, najczesciej w brazach (zwlaszcza takich czekoladowych).
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:53   #3
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

up

dziewczyny, naprawde licze na Wasze rady..
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:23   #4
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Wydaje mi sie, że pasowałaby Ci taka fryzurka jaką załączam, lekko rozwichrzona Najlepszy kolor wg mnie to taki kasztanowy brąz, czekoladka.

Jesli chodzi o cerę, to proponuję wizytę na Biochemii i może u dermatologa? Zapomnij o solarium! Lekki podkład (poszukaj na KWC) i odrobina pudru brązującego wystarczą.

Zapomniałam załączyć fotki fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (6,0 KB, 18 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-18 o 18:15 Powód: post pod postem
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:52   #5
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomości: 334
GG do midday
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

wydaje mi się, że fryzurka wklejona przez Vivienne będzie idealna.
ew. coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4125184.jpg (21,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4400770.jpg (42,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9371660.jpg (37,4 KB, 9 załadowań)
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utraciliśmy kiedyś do nas wróci...
midday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:18   #6
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Vivienne, sliczna ta fryzurka Dziekuje Ci bardzo za odzew

Czekolada tez mi sie baaardzo podoba, tylko kiedys ja mialam i wygladalam jeszcze powazniej, starzej.. mam wrazenie, ze w jasniejszych kolorach bardziej wygladam na swoj wiek (co nie znaczy, ze wygladam dobrze).

A tak wogole, to pomyslalam, ze pewnie wiecej osob bedzie chcialo i moglo mi pomoc, jesli zalacze lepsze fotki.. tamte oddaja jedynie opaslosc mojej buzi i tragiczna cere. Wiec wlasnie zrobilam jeszcze kilka, wezcie prosze pod uwage nieprzespana nocke .

Co do cery, to nie mieszkam w Polsce i mam wrazenie, ze tutaj cos takiego jak dermatolog nie istnieje.. jedynie kosmetyczka. No i wlasnie ostatnio wybralam sie do kosmetyczki na czyszczenie buzi, kupilam tez sobie zestaw kosmetykow, ktore mam nadzieje ze pomoga, bo kiedys same probki potrafily wiele zdzialac. Do tej pory nie moglam sie przemoc i kupic ich ze wzgledu na niebotyczna cene (kosmetyki Dermalogica, zwlaszcza ich maseczka, piling i "medicated" gel do mycia buzi). Teraz juz tylko stosowac i czekac na efekty... Rozstepami tez sie juz zajelam... oraz zbednymi kilogramami (po ciazy soro mi zostalo, waze ponad 80kg przy wzroscie 170cm!!).

Midday, to na pierwszej fotce bardzo mi sie podoba, ale chyba wykonczyloby mnie psychicznie.. tzn. ciagle poprawialabym i odsuwala wlosy.

Ale ciekawa jestem, jak to by wygladalo..

Jeszcze jedno pytanie: kiedys ktorys fryzjer stwierdzil, ze powinnam wybierac chlodniejsze kolory wlosow, ze to lepiej wygladaloby w polaczeniu z moja twarza. Tymczasem moje naturalne kolory wlosow (bo one nigdy nie byly jednolite) sa cieple.. sporo tam rudego, miedzianego. Co Wy o tym sadzicie?

To jeszcze raz ja

Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze nadal mam spuchniety po leczeniu zeba policzek, co widac rowniez na zdjeciu Az tak asymetryczna nie jestem

Dziewczyny, moglybyscie "poczesac mnie" w photoshopie? I moze jakies propozycje makijazu? (jak juz sie maluje, to zazwyczaj tylko oczy i jakis fluid, cienie do powiek tylko jakies brazowawe, inne wydaja mi sie zbyt "krzyczace" , no i usta- jedyne co zawsze robie to pomadka ochronna, najczesciej moja ulubiona, ta taka perlowo-rozowa Nivea, mam wrazenie, ze kazda szminka podkresla nierownosc moich ust)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (18,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (13,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (23,0 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-18 o 18:16 Powód: post pod postem
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:32   #7
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Cytat:
Napisane przez creature Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie: kiedys ktorys fryzjer stwierdzil, ze powinnam wybierac chlodniejsze kolory wlosow, ze to lepiej wygladaloby w polaczeniu z moja twarza. Tymczasem moje naturalne kolory wlosow (bo one nigdy nie byly jednolite) sa cieple.. sporo tam rudego, miedzianego. Co Wy o tym sadzicie?
Szczerze mówiąc nie bardzo znam się na typach, ale różowy odcień Twojej skóry wskazywałby na typ chłodny. Z tym, że nie pasują mi te rude refleksy we włosach, więc lepiej poczekaj na opinie tych bardziej doświadczonych Wizażanek
A jakbyś miała ocenić: który kolor bardziej Ci pasuje? Pomarańczowy czy róż?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 17:59   #8
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Vivienne, wlasnie nie wiem

Roz gryzie sie z wlosami, pomarancz z kolei lubie, ale chyba zle mi w nim, wiec czasem tylko latem nosze, jak sie opale...
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:51   #9
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

hhmmm... ja może doświadczona nie jestem ale bym cię widziała w jakimś ciepłym brązie (np. Mleczna czekolada). Ciemny tak jak mówiłaś może postarzyć. Blond bedzie za blady. Co do fryzurki to widziała bym Cię w nieco dłuższych włoskach, zawadiacko pocieniowanych- by tak jak chcesz układały się same przy suszeniu włosów.
Co do makijażu- hmmm... postawiła bym na dobry podkład, odrobinę pudru brązującego na policzki, żeby nadać twarzy żywego koloru. Oczka pomalowala bym tak zeby je optycznie powiększyć: np. całość ładnym perłowym cieniem, a zewnętrzną stronę powieki delikatnie czymś ciemniejszym( np. grafit, ciemna zieleń) i podkresliła bym oczy delikatnie kredką czarną bądz ciemnobrązową. Usta jedynie błyszczykiem- transparentnym lub z delikatnym odcieniem różu.
Pozdrawiam
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:55   #10
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Cytat:
Napisane przez creature Pokaż wiadomość
Vivienne, wlasnie nie wiem

Roz gryzie sie z wlosami, pomarancz z kolei lubie, ale chyba zle mi w nim, wiec czasem tylko latem nosze, jak sie opale...
Jak tak się przyglądam na Twoje zdjęcie (te na którym jest najrealniejszy kolor twojej skóry), to wydaje mi się, że jesteś jednak typ chłodny i faktycznie powinnaś mieć chłodny kolor włosów. Jakoś gryziesz mi się z pomarańczem i ten miedziany też mi do końca nie pasuje...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:00   #11
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Cytat:
Napisane przez gurcia Pokaż wiadomość
hhmmm... ja może doświadczona nie jestem ale bym cię widziała w jakimś ciepłym brązie (np. Mleczna czekolada). Ciemny tak jak mówiłaś może postarzyć. Blond bedzie za blady. Co do fryzurki to widziała bym Cię w nieco dłuższych włoskach, zawadiacko pocieniowanych- by tak jak chcesz układały się same przy suszeniu włosów.
A moglabys pokazac na obrazku? Masz na mysli cos takiego jak pod spodem? Bo nie bardzo wiem jak to sobie wyobrazic.. jeszcze trudniej sama siebie mi w tym wyobrazic. Moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez gurcia Pokaż wiadomość
Co do makijażu- hmmm... postawiła bym na dobry podkład, odrobinę pudru brązującego na policzki, żeby nadać twarzy żywego koloru.
Jak sadzicie, jaki typ podkladu bylby dla mnie najlepszy? W plynie? Czy to nie ma takiego znaczenia? No i puder brazujacy - nigdy tego nei uzywalam Jakie kolory powinnam brac pod uwage?

Cytat:
Napisane przez gurcia Pokaż wiadomość
Oczka pomalowala bym tak zeby je optycznie powiększyć: np. całość ładnym perłowym cieniem, a zewnętrzną stronę powieki delikatnie czymś ciemniejszym( np. grafit, ciemna zieleń) i podkresliła bym oczy delikatnie kredką czarną bądz ciemnobrązową.
Chyba musze poszukac jakis schematow i robic makijaz z rysunku Bo nie mam pojecia jak zrobic to, o czym piszesz.

Cytat:
Napisane przez gurcia Pokaż wiadomość
Usta jedynie błyszczykiem- transparentnym lub z delikatnym odcieniem różu.
Pozdrawiam
To akurat jest proste Dziekuje Ci bardzo
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:06   #12
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Gurcia, chodzi Ci o tego typu sciecie? Musialabym zapuscic, bo w tej chwili z tylu wlosy odslaniaja szyje..

Vivienne, a w naturze moze byc typ chlodny z miedzianymi wlosami? Szczerze mowiac, to oprocz popielatego blondu nie wiem jakie to sa zimne barwy Czekolada jest chyba ciepla?

A moze ktos sprobowalby cos ze mna zrobic w photoshopie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg melanie_lynskey_hairstyle_l_89204.jpg (19,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shaggy_98540.jpg (66,1 KB, 7 załadowań)
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:14   #13
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

A jesli krotkie wlosy, to co sadzicie o tych fryzurkach? Za duzo by odslanialy? (Zawsze mialam endencje do fryzur zakrywajacych twarz, zwlaszcza cos wokol policzkow i brody, zeby ukryc te faldy i pulchnosci.. To chyba slusznie?)

Bylabym bardzo wdzieczna za przerobki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg short-hair.jpg (20,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short-haircut2.jpg (22,1 KB, 7 załadowań)
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:28   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Cytat:
Napisane przez creature Pokaż wiadomość
A jesli krotkie wlosy, to co sadzicie o tych fryzurkach? Za duzo by odslanialy? (Zawsze mialam endencje do fryzur zakrywajacych twarz, zwlaszcza cos wokol policzkow i brody, zeby ukryc te faldy i pulchnosci.. To chyba slusznie?)

Bylabym bardzo wdzieczna za przerobki.
Wydaje mi się, że na tych zdjęciach które wkleiłaś: 1 to chłodny brąz, a 2 ciepły.

Szczerze mówiąc, myślę, że najbardziej by Ci służyła fryzura taka, jaką wkleiłam, ale to musi się Tobie podobać, nie mi

I szczerze mówiąc nie słyszałam o typach chłodnych i ciepłych połaczonych , więc chyba naprawdę musisz poczekać na rady innych wizażanek.

Jeśli chodzi o podkład, to najlepiej jakbyś znalazła jakiś lekki, nie wpadający w róż.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:09   #15
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Cytat:
Napisane przez creature Pokaż wiadomość
A moglabys pokazac na obrazku? Masz na mysli cos takiego jak pod spodem? Bo nie bardzo wiem jak to sobie wyobrazic.. jeszcze trudniej sama siebie mi w tym wyobrazic. Moze ktos pomoze?



Jak sadzicie, jaki typ podkladu bylby dla mnie najlepszy? W plynie? Czy to nie ma takiego znaczenia? No i puder brazujacy - nigdy tego nei uzywalam Jakie kolory powinnam brac pod uwage?



Chyba musze poszukac jakis schematow i robic makijaz z rysunku Bo nie mam pojecia jak zrobic to, o czym piszesz.



To akurat jest proste Dziekuje Ci bardzo
fryzurke taką jak ta blond co pokazałaś mam coś podobnego na głowie i wiem, że modelować nie trzeba

O podkłady możesz poradzić się w drogerii. Jeśli pójdziesz do dobrej- myśle ze coś Ci poradzą odpowiedniego. Ew. zawsze jest KWC
Podru brązującego nie ma co się bać Byle bys dobrala jakiś ciepły odcień i nie za bardzo brązowy... bo bedzie sztucznie.

A to coś dla oka dosłownie i w przenośni
http://www.stylistka.pl/uroda/wizaz/...c-ksztalt-oczu
Dla mnie najbardziej podoba się efekt makijażu dla oczu blisko osadzonych. Byle by z nim nie przesadzić

Pozdrawiam
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:33   #16
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Gurcia, a nie musisz prostowac wlosow, zeby osiagnac podobny efekt? Ja niby mam proste wlosy, ale nie az tak proste..

Fajny ten link.. poprobuje
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:35   #17
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Po pierwsze wiem, jak ciężko z dzidzią wygospodarować odrobinę wolnego czasu dla siebie.
Po drugie wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie mamy,a na pewno ma na to wpływ zadowolenie z własnego wyglądu

Mimo tego, że praktycznie siedzę w domku z moimi malusińskimi, maluję się-delikatnie oczy, jakiś dobry podkład i obowiązkowo-brązer albo róż, żeby zakryć te nasze mamine zmęczenie, ożywić i rozświetlić twarz.
Co do cery, miałam straszny trądzik. Wyleczyłam się kwasami-Diacneal z Avene albo Lysanel Active.
A teraz włosy...hmm...bardzo mi się podoba ta obecna fryzurka ze zdjęcia nr.4 w pierwszym poście. Włosy bym rozjaśniła do jasnego brązu
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:45   #18
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Dzieki Kuseczko

Wlasnie wydaje mi sie, ze w czyms jasniejszym byloby mi lepiej, chociaz krotkie, ciemne fryzurki kusza..

Najgorsze jest to, ze dodatkowe kilogramy bardzo uwidocznily mi sie na twarzy.. jest teraz taka smutnie obwisla, stara - ciezko jest sie pogodzic z taka zmiana (nie oszukuje sie, przed ciaza do pieknosci tez nie nalezalam ) Kilogramy powoli spadaja, ale twarz nadal jak na zdjeciach.. Jest na to jakas rada?
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:52   #19
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

creature może jakiś krem ujędrniający? Tak samo jak i ciało, twarz też "przeżyła" ten przyrost i spadek wagi. No ale na pewno nie jest stara! Ja tam żadnych zmarszczek się nie doszukałam
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 22:05   #20
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Aż tak dobrze nie mam niestety moje włosy naturalnie są mniej wiecej takie jak twoje przy takim obcięciu nawet bez prostowania bedą wyglądać ładnie

<hmmm.... nie wiem czemu mi się podkreśla >
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:36   #21
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Gurcia, a mozesz pokazac jak to u Ciebie wyglada? (bez ukladania)

Bylabym wdzieczna ze taka fotke z reala

Kuseczko, z kremami eksperymentuje.. w tej chwili pozwolilam sobie na Dermalogice, zobaczymy czy cos da



A moze ktos ma jeszcze jakies sugestie?
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:33   #22
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

ależ prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoski.JPG (32,0 KB, 64 załadowań)
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:37   #23
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

hmmm... niestety też nie mogłam użyć opcji edycji... co do ubrań nie mysałaś nigdy o czymś czerwonym albo fioletowym(śliwkowym)?? Myśle, że by Ci pasował Po za Tym jest mody w tym sezonie i łatwo jest dostać takie dodatki czerwony myśle ze by Cie ożywił i nie wyglądała byś blado
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:38   #24
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

hmmm... niestety też nie mogłam użyć opcji edycji... co do ubrań nie mysałaś nigdy o czymś czerwonym albo fioletowym(śliwkowym)?? Myśle, że by Ci pasował Po za Tym jest mody w tym sezonie i łatwo jest dostać takie dodatki czerwony myśle ze by Cie ożywił i nie wyglądała byś blado
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:45   #25
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

creature a co to za krem?Możesz dać linka?

gurcia co za podpis
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:03   #26
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
gurcia co za podpis


jedna z ulubieńszych piosenek ostatnim czasem sorry za off...
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:06   #27
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Tez wlasnie wczoraj zauwazylam Twoj podpis, Gurcia Powalajacy

Dzieki za zdjecie.. musze to przemyslec. Spedzilam dzis troche czasu wyszukujac rozne fryzurki, teraz tylko kwestia przekonania ktorejs z profesjonalistek, zeby mi cos z tego wykombinowala w Photoshopie

Kuseczko, kiedys probowalam ich kosmetykow - sa drogie, ale w moim przypadku dzialaja. Mam chyba jakis miesiac inwestowania w siebie, wiec kupilam sobie teraz kilka z ich kosmetykow, m.in. ten http://www.dermalogica.co.uk/default...=A&location=UK

Nie moge znalezc na ich stronie, ale fajny jest tez medicated clearing gel.
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:10   #28
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Co sadzicie o tych fryzurach, jesli cos wg Was totalnie by do mnie nie pasowalo lub bardzo pasowalo, powiedzcie mi o tym.

Ze zbiorow metamorfozowych:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg %28442%29_600h.jpg (2,8 KB, 819 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (3,1 KB, 822 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 159.jpg (4,0 KB, 817 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 160.jpg (3,9 KB, 826 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 169.jpg (3,7 KB, 836 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 207.jpg (4,4 KB, 830 załadowań)
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:12   #29
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

Tylko ja myslałam o innym kolorku dla Ciebie a nie myslałaś o jakichś pasemeczkach do twojego naturalnego kolorku? Mysle ze też wyglądało by ciekawie
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:18   #30
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: HELP! Pomozcie mi zmienic wyglad..

hmmm.... jak dla mnie odpada 1,2. Do 3 i 4( to samo w 2 ujęciach) nie jestem przekonana. 5 mi się najbardziej podoba- o wyszczupli buzie. 6 jest raczej dla osob z drobną buzią- bo raczej zaokrągla rysy twarzy.
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.