Podkładowy dylemat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-27, 19:04   #1
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682

Podkładowy dylemat


Mam nadzieje, że mi pomożecie, bo juz tracę cierpliwość.
No ale do rzeczy.
Mam suchą, naczynkową cerę, bez skłonnosci do alergii. Kiedyś używałam podkładu Perfekcyjnego Oriflame i był wprost idealny dla mojej cery! Nawilżał, bardzo dobrze krył, buzia wygladała po nim naturalnie, promiennie i miała jednolity kolor. Konsystencja tez była rewelacyjna, gesta, kremowa, dobrze sie rozprowadzała. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie "genialny" pomysł producenta, aby go "udoskonalić", czyli praktycznie rzecz biorąc, wycofać, bo "to" co weszło na jego miejsce woła o pomste do nieba!! Grrr....
No i zaczęło sie błądzenie w świecie podkładów. Wypróbowałam już kilka i żaden nie spełnia moich oczekiwań, nie mówiąc ile juz na to kasy pusciłam. Były to:
1. Astor Water Sensation - zero krycia
2. MF Pan Stick - raczej jako korektor, ale teraz jestem zmuszona uzywać go na całą twarz:/
3. MF Lastng Performance - za "sucha" konsystencja i jednak za małe krycie
4. Rimmel Lasting Finish - małe krycie, żółty kolorek, konsystencja good
5.Loreal True Match (próbka) - krycie ok., ale "sucha" papka, wiec nie dla mnie
6. LRP Unifiance korygujacy - krycie ok. ,ale za "suchy"
No i problem istnieje nadal, chociaz myślałam, że LRP go zakończy:/
Mam do Was prosbę! Jaki podkład byscie mi poleciły. Powinien dobrze kryć, nawilżac i mieć gesta, kremowa konsystencję! Mysle nad Vichy Aera Teint dla suchej cery i nad LRP dla suchej. Co Wy na to??? Warto w nie zinwestować? A może znacie jakis inny, który spełniałby moje, ze wzgledu na rodzaj cery, wysokie wymagania???? Prosze o odpowiedź!!! (recenzje na KWC znam juz prawie na pamięć)
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 21:02   #2
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Re: Podkładowy dylemat

A może poproś o próbki podkładów LRP i Vichy w aptece, wtedy będziesz wiedziała czy ci odpowiadają. Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 21:55   #3
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Re: Podkładowy dylemat

hej. Vichy zdecydowanie nie polecam. slabo kryje a konsystencja jak dla mnie za bardzo :wodnista: czyli za rzadki jednym slowem. co do LPR to calkiem mi odpowiadal tylko trzeba umiejetnie nakladac zeby nie wygladal jak maska (ale nie pamietam ktory mialam ) A mialam tez probki translucide (chyba tak sie pisze) i jak dla mnie to idealnie sie rozprowadzal i ladnie kryl a do tego nawilzal. takze rozwaz wszystko a najlepiej to popros najpierw o probki. pozdrawiam
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 11:26   #4
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Re: Podkładowy dylemat

Dzieki za odpowiedź. O próbki La Roche'a raczej trudno, o cały podkład również,(korygujący zamówiłam przez neta).
Spróbuję ten z Loreala i może jednak próbke Vichy, "kto próbuje nie błądzi".
A jak juz nic nie pomoże, to zamówie kolejny LRP, tym razem dla suchej cery. Eh...
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 18:35   #5
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: Podkładowy dylemat

tess_d zgadzam sie z tobą w 100% jeśli chodzi o podkład Oriflame. Tamten sprzed zmiany był idealny!!! Teraz bez porównania kiepski. Też po tej zmianie jak ty robiłam poszukiewania podkładów podobych do tego sprzed zmiany, z czystym sumieniem mogę ci poradzić LRP dla cery suchej i bardzo suchej. Ja mam kolor 23, to ten najbardziej naturalny, nie jest to jednak ten kolor co golden beige z oriflame, ale też jest fajny. Konsystencja bardzo fajna, wnika w skórę, świetnie nawilża, wygładza, rozjasnia. Na pewo będziesz zadowolona. Pozdrawiam
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 13:27   #6
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Re: Podkładowy dylemat

Oliczka! Tak też myślałam i zaraz zamówię. Tylko żal mi kasy wydanej na korygujacy LRP. Chybą wrzuce go na targowisko.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.