krem do cery naczynkowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-19, 15:30   #1
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c

krem do cery naczynkowej na dzień


hej , chyba znów się powtórzę, ale trudno.
Muszę kupiś natychmiast , SKUTECZNY kremik(stosunkowo niedrogi do ok 40 Zł) krem do cery naczyńkowej na dzień. Pomóżcie , bo po zimie to kiepściutko z nimi):
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 17:29   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: CZy nie istnieje???

hej:0 Moja mama miała niedawno krem Dr.Ireny Eris-też czasem używałam i jest całkiem przyjemny-taki w różowawym opakowaniu.Kupiła tez Pharmaceris-on jest chyba troche drogi, ale dobry, na prawde naczynka znikają a moja mama miala co ukrywać
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 18:59   #3
Mariol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 5
Re: CZy nie istnieje???

slyszalam ze kosmetyki z serii Pharmaceris-N sa swietne na naczynka choc sama jeszcze ich nie uzywalam.Mam tylko takie pytanko, czy krem na dzien z tej serii ma filtry przeciwsloneczne?Przy tak delikatnej cerze jak naczynkowa to bardzo wazne.
Mariol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 20:06   #4
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: CZy nie istnieje???

Hej, krem dla cery naczynkowej z nowej serii Lirene ma filtr, co prawda tylko SPF8 ale zawsze to coś; kliknij tu po więcej informacji:
http://www.sklep.eris.pl/produkt.php?id=395

Możesz też wypróbować tego (bloker):
http://www.sklep.eris.pl/produkt.php?id=384
Pozdrawiam.
Marika napisał(a):
> slyszalam ze kosmetyki z serii Pharmaceris-N sa swietne na naczynka choc sama jeszcze ich nie uzywalam.Mam tylko takie pytanko, czy krem na dzien z tej serii ma filtry przeciwsloneczne?Przy tak delikatnej cerze jak naczynkowa to bardzo wazne.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 20:23   #5
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: CZy nie istnieje???

Dzięki wielkie, bo ja myślałam ,że nie ma dobrych kremów poniżej 80 zł
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:35   #6
Mariol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 5
Re: CZy nie istnieje???

hej Pluszaku, uzywalas moze tego Lirene SPF8 juz? Bo interesowaloby mnie czy ten kremik nie zostawia przypadkiem tlustej warstwy na twarzy(choc pewnie nie bo jest nawilzajacy),ale z tymi kremami to roznie bywa.Ja niestety mam jeszcze ten problem ze skora mi sie swieci, zwlaszcza na nosie.
Mariol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 22:32   #7
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: CZy nie istnieje???

Marika napisał(a):
> hej Pluszaku, uzywalas moze tego Lirene SPF8 juz? Bo interesowaloby mnie czy ten kremik nie zostawia przypadkiem tlustej warstwy na twarzy(choc pewnie nie bo jest nawilzajacy),ale z tymi kremami to roznie bywa.Ja niestety mam jeszcze ten problem ze skora mi sie swieci, zwlaszcza na nosie.

Niestety, nie użuwałam go jeszcze. Prawdę mówiąc dziś wyszperałam go na stronce Eris. Obecnie używam kremu nawilżającego DermaCos Farmony. Moja mieszana cera nie błyszczy się po nim bardziej niż zwykle (nie jest tłusty). Jednak słoneczko coraz mocniej grzeje i myślałam żeby dokupić bloker z Erisa. Pozdrawiam serdecznie
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-14, 10:29   #8
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
krem do cery naczynkowej

mam 20 lat a skóra mojej twarzy jest fatalna mam plamki które są strasznie czerwone,mam piegi fluid wygląda na mojej twarzy fatalnie tak jakbym miala dziury i próbowala nim jes maskować.kremów używałam już przeróżnych ale daja krotkotrwale efekty.nie wiem co robić wyglądam po prostu fatalnie.
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-14, 15:01   #9
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: prosze o pomoc

co to za czerwone plamki? naczynka? ślady po pryszczach?
w kwestii piegów- jeśli bedziesz codziennie stosować krem z wysokim spf (50 i wiecej) a na noc np. krem z vit.C (np. Active C) to zbledną i staną się prawie niewidoczne.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-14, 20:44   #10
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
co to jest spf

dzieki Justy ale mam jeszcze pytanko co to jest spf??? przyznam ze nie mam pojęcia.a te czerwone plamki to chyba naczynka, wogóle moje policzki wygladają jak wielkie czerwone naczynka
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 08:30   #11
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: co to jest spf

spf to sun protector factor- wskaźnik stopnia ochrony przed promieniami UVB. powinny Cię interesować kosmetyki o spf 50 i więcej (apteka). na naczynka krem z wysokim filtrem też pomoże, tzn. nie przybędzie nowych. z Twojego pytania wynika, że nie wiesz zbyt wiele o słońcu, UV, filtrach, dlatego polecam zapoznanie się z bardzo dobrymi artykułam w dziale słońce i opalanie:
http://www.wizaz.pl/images/menu/_opalanie.php
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-14, 14:20   #12
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Naczynka!

Witam!
Mam problemy z cienką, naczynkową skórą. Zwłaszzca na początku wiosny robią mi się plamy - np na przedramionach. Staram się unikać słońca, ale nie zawsze się da . Jeśli macie podobne problemy, to bardzo proszę o jakieś porady, naturalne metody na naczynka itp. osobiście stosuję Diroseal i krem z oriflame na twarz, ale czekam na inne propozycje. ponadto mam pytanie: w jaki sposób kremy z filtrami chronią skórę naczynkową? Czy dzięki temu ma się nie czerwienić? sama nie wiem, bo takich preparatów używam latem, gdy przebywam na plaży. W tym roku jednak zawzięłam się na moje naczynka i postanowiłam zakupić preparat z filtrami. Mam tylko pytanie: jakiej mocy?
Poza tym chciałaby zapytać WAs oraz P.Beate o metody usuwania rumienia, naczynek z twarzy, rąk. Czytalam o wielu metodach, sama zamykałam je na nogach skleroterapia, a teraz przed latem chciałabym je wzmocnić jakimiś zabiegami.
mam tez pytanie, czy są takie metody usuwania naczynek, w wyniku których nie pękają potem dalej? Niestety w przypadku skleroterapii tak jest. Chciałabym dowiedzieć sie, która z metod zamykania naczynek jest możliwie najmniej inwazyjna, czy są takie, które mogłyby np odbudować uszkodzone, pęknięte naczynko?
Bardzo proszę o wszelkie porady, bo zwłaszcza latem mój problem się nasila i czasami mam już dość!
Chciałabym też w miare możliwości dowiedziec sie o sposobach leczenia nerwicy naczyniowej. Niestety w internecie znalazłam zaledwie parę ogólnych inf. na temat tej choroby.
Z góry bardzo dziękuję !!!!
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 14:37   #13
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: Naczynka!

Proszę o pomoc i zaznaczam, że mimo tego, że innym daję rady odnośnie naczynek nie znaczy to, że wiem na ich temat wszystko .Chciałabym sie więcej dowiedzieć na temat wymienionych przeze mnie spraw .
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 21:53   #14
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Naczynka!

Szafirek20 napisał(a):
> w jaki sposób kremy z filtrami chronią skórę naczynkową?
na kilka sposobów. promienie UV niszczą kolagen, z którego miedzy innymi są zbudowane sciany naczyń krwionośnych- filtr zablokuje UV. jeśli preparat zawiera też filtry mineralne, to bedzie chronił przed promieniowaniem podczerwonym IR, które powoduje rozszerzenie "cieplne" naczynek.
> czy są takie metody usuwania naczynek, w wyniku których nie pękają potem dalej?
nie. skłonność do pekania naczynek masz już na stałe.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 08:28   #15
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: Naczynka!

Wielkie dzięki za informacje . W takim razie mam do Was, moje drogie pytanie, jakie kremy przeciwsłoneczne mają ten filtr IR i które polecacie? Chciałabym kupić coś sprawdzonego . Pozdrawiam i raz jeszcze bardzo dziękuję, każda informacja jest dla mnie cenna .
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 08:37   #16
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Naczynka!

la roche posay, avene, svr mają w swojej ofercie dobre filtry; poczytaj opisy w dziale kremy ochronne blokery UV w KWC
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 10:26   #17
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: Naczynka!

Hej Justy, może mogłabyś mi doradzić? Chcialam kupić sobie biodermy krem tonujący z filtrami: Photoderm FLUSH Creme Teintee SPF 50. Jakie on ma filtry: mineralne czy chemiczne? Teraz używam zaś Photoderm AKN Spray ochronny SPF 20 i tu zwracam sie z podobna prośbą o opis filtrów.

A moze ktoś mógłby określić w przybliżeniu kolor tego pierwszego (Photoderm FLUSH Creme, bo póbek nigdzie nie ma, a zapakowany jest bardzo dokładnie)?
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-18, 14:30   #18
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
naczynka + nadtlenek benzoilu

czy mając cere naczynkową mogę uzywać brevoxylu i benzacne? czy może podacie mi coś zastępczego?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 00:08   #19
slonnkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do slonnkooo
krem do cery naczynkowej

Witam,
mam 22 lata i ogromny problem z naczynkami, ktore wyłażą wszedzie gdzie sie tylko da, łącznie z twarzą. Czy możecie poradzic mi jakis dobry kremik do cery naczynkowej z tendencja do przetluszcznia sie(oprocz naczynek sa tez zaskórniki:/)? kosmetyczka doradziła mi, zeby łykac witaminkę C i kupic odpowiedni kremik. niestety nie powiedziala jaki. Proszę o podpowiedz
slonnkooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 00:27   #20
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: krem do cery naczynkowej

wyszukiwarka
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:29   #21
smallangel78
Przyczajenie
 
Avatar smallangel78
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: krem do cery naczynkowej

Polecam Biodermę AR, lekki,dobrze sie wchłania i studzi naczynka, przynajmniej mnieA jak słyszę ten tekst o wyszukiwarce, to robi mi się niedobrze. Trochę życzliwości!!!
smallangel78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:51   #22
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: krem do cery naczynkowej

ja polece Ci iwostin, ruboril, avene, sama ch naprzemiennie uzywam, mam cere naczynkowa plus mieszana. raczej zaden krem nie pozbawi Cie naczynek, ale bedzie zapobiegal powstawaniu nowych i wzmocni. wazna jest tez dieta(raczej niezbyt ostre przyprawy), kapiele nie w goracej wodzie i ochrona skory przed czynnikami zew.
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:06   #23
urt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 39
Dot.: krem do cery naczynkowej

Ja też stosowałam z Iwostin i dobre, do tego tonik i żel do twarzy z flos-lek do naczynkowej. Oprócz witaminy C dostarczaj witaminę K (rzepa, brokuły, awokado).
urt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:22   #24
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: krem do cery naczynkowej

Czasami sie zastanawiam czy ktos piszac wyszukiwarka nabija sobie posty czy co? bo nie wiem, nei chcesz to nie odpisuj.

Ja uzywalam avene antirouge i srednio ;/ Na bank nie polecam lrp Rosalic. jest beznadziejny.
Hmmm... generalnie to mi nic nie pomoglo. Slyszalam ze galenic jest dobry.

Jestem w trakcie zamykania naczynek laserem. Niedlugo bedzie koniec i opisze cala terapie na pewno na blogu, wiec jak cos to wchodz, moze tez w koncu na cos trafię.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:48   #25
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: krem do cery naczynkowej

Tez jestem po terapii laserem to chyba jedyna metoda zeby sie pozbyc naczynek. Juz po pierwszym zabiegu duzo zostalo zamknietych, niektore po jakims czasie sie otwieraja znowu, dlatego potrzeba serii zabiegow.
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 00:35   #26
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: krem do cery naczynkowej

bardzo dobre są kremy Pharmaceris dla cery naczynkowej, szczególnie na zimę
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 04:10   #27
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: krem do cery naczynkowej

Naczynek nie pozbędziesz się inaczej jak tylko laserem. Co do kremów to Iwostin jest niezły. Piszesz o zaskórnikach - tu delikatne peelingi, np.gommage albo kawitacyjny w zakładzie. Spróbuj masek z alg u kosmetyczki. Fajnie chłodzą i uspokajają skórę. W domu możesz zrobić sobie choćby maskę z siemienia lnu. Możesz próbować kremów z wyciągiem z ruty, arniki bądź kasztanowca. Stosuj filtry 50+ pod krem. Generalnie dbaj o skórę tak, aby problem się nie nasilił i nie pojawił się trądzik różowaty.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 01:56   #28
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: krem do cery naczynkowej

Mozesz takze rutinoscorbin dolaczyc
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.