On nie chce .. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 08:57   #1
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41

On nie chce .. :(


Mam problem z moim facetem Otóż jesteśmy ze sobą od 5,5 roku a od pol roku zaręczeni. Problem zaczął się w grudniu i trwa do dzisiaj. Mój chłopak (24 lata) stroni od jakichkolwiek pieszczot. Zawsze poprzestawialiśmy na pieszczotach ale ostatnimi czasami zdecydowaliśmy się na sex załatwiłam tabletki i sądziłam ze to już najlepszy moment. Rezultat jest taki ze on był zestresowany i próba się nie udała. Oczywiście nie miałam mu za złe bo każdemu może się zdarzyć a przecież świat się nie wali. Nie teraz to później. Niestety od tego czasu to koniec jakichkolwiek zbliżeń. Wczoraj próbowałam go namiętnie całować a on jak lód, udawał że śpi Przy komputerze gdy probowałam go pocałować to zacisnął usta a następnie obrócił to w żart. Mnie nie jest do śmiechu bo to juz trwa od 3 miesięcy. Zwykłe cmoknięcie na dzień dobry i dobranoc :/ Nie jestem przyzwyczajona do takiego stanu rzeczy, bo to on miał zawsze duży temperament. Teraz nawet mnie nie dotyka Próbowałam odbyć z nim wczoraj rozmowę w czym jest problem bo za wszystko obwiniam siebie. Dostałam odpowiedz "bo nie chce". Czy to najważniejsze w związku i sądził, że ja braku tej sfery naszego związku nie zauważę. Nie wiem co robić Byś może jest to rezultat jego zapracowania,przytycia i ciagłego przesiadywania przy komputerze, a może coś innego......Od komputera nie jestem w stanie go niestety odciągnąć
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 09:40   #2
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: On nie chce .. :(

Ehh... ciężka sytuacja. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żebym kochając kogoś nie wyrażała tego również fizycznie. Nie wiem co Ci poradzić Na pewno nie powinnaś tego tak zostawiać... nie możesz odpuścić tematu po tej jednej rozmowie, bo problem nie został rozwiązany.
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 09:53   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: On nie chce .. :(

moim zdaniem on poprostu boi sie ze znowu nic z tego nie wyjdzie.musisz mu powiedziec ze jak nie sprawdzicie to nigdy sie nie przekonacie. i zaproponuj mu ze moze najpierw same pieszczoty a jak bedzie juz ok to wtedy seks...powiedz mu ze zawsze bedziesz go kochac i ze nie bedziesz sie smiac ani nic takiego...ze trzeba rozwiazac ten problem...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:19   #4
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: On nie chce .. :(

Chyba sie po prostu wystraszył tego pierwszego razu ale nie mozesz tego tak zostawic .Porozmawiaj z nim,najlepiej tak gdzie bedziecie sie dobrze czuli i z dala od komputera,niech to bedzie taka szczera rozmowa w 4 oczy.Powiedz Mu co czujesz,ze jest Ci ciezko, domyslam sie ze pewnie zaczelas sie tez zastanawiac czy z Toba jest cos nie tak?to tez mu powiedz.Wytłumacz,ze sex nie jest najwazniejszy ale jest wazny i,ze to sa Wasze intymne sprawy,nie bedziesz sie przenigdy z Niego smiala i zostanie wszystko tylko miedzy Wami,ze kochasz Go takim jaki jest ale potrzebujesz odrobiny bliskosci.Jesli zdecyduje sie ponownie spróbowac to niech to bedzie jak On chce,a jesli nie bedzie sie za bardzo wykazywal inicjatywa to pokieruj Go tak jak lubi,po tylu latach napewno sie orientujesz czy lubi bardziej pikantne czy łagodne pieszczoty powodzenia!
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:08   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On nie chce .. :(

macie za soba 1 raz?

to dziwne ze facet nie chce sexu zazwyczaj to jest odwrotnie ;-)

pytalas dlaczego sie tak zachowuje?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:17   #6
sextassy
Raczkowanie
 
Avatar sextassy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 51
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Chyba sie po prostu wystraszył tego pierwszego razu ale nie mozesz tego tak zostawic .Porozmawiaj z nim,najlepiej tak gdzie bedziecie sie dobrze czuli i z dala od komputera,niech to bedzie taka szczera rozmowa w 4 oczy.Powiedz Mu co czujesz,ze jest Ci ciezko, domyslam sie ze pewnie zaczelas sie tez zastanawiac czy z Toba jest cos nie tak?to tez mu powiedz.Wytłumacz,ze sex nie jest najwazniejszy ale jest wazny i,ze to sa Wasze intymne sprawy,nie bedziesz sie przenigdy z Niego smiala i zostanie wszystko tylko miedzy Wami,ze kochasz Go takim jaki jest ale potrzebujesz odrobiny bliskosci.Jesli zdecyduje sie ponownie spróbowac to niech to bedzie jak On chce,a jesli nie bedzie sie za bardzo wykazywal inicjatywa to pokieruj Go tak jak lubi,po tylu latach napewno sie orientujesz czy lubi bardziej pikantne czy łagodne pieszczoty powodzenia!
jestem tego samego zdania!mialam podobna sytuacje po 1 razie!wystarczyla rozmowe!powiedzialam mu wszystko na uszko! i wszystko wróciło do normy!powodzenia
__________________
Szukam drugiej połówki.................. ...................Może być 0,7
sextassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:39   #7
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: On nie chce .. :(

no ciezka sprawa ciezka... najprawdopodnie przechodzi wewnetrzny dramat. nie pozostaje nic innego jak tylko szczera rozmowa. Musisz byc delikatna i ostrozna. Powiedz, ze przeciez nic sie nie stalo. ze pragniesz go równiez fizycznie bo jest atrakcyjnym facetem. to moze potrwac ale musisz sie starac. szkoda ze dopiero teraz rozpoczynacie "głębsze" wspołżycie. Pierścioneki na ręku, wszystko extra a tu taki numker. wspolczuje. musisz walczyc
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 13:54   #8
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
macie za soba 1 raz?

to dziwne ze facet nie chce sexu zazwyczaj to jest odwrotnie ;-)

pytalas dlaczego sie tak zachowuje?
Obydwoje mamy jeszcze przed sobą pierwszy raz. Chcieliśmy trochę z tym zaczekać a postanowienie zapadło jeszcze przed zaręczynami. Zawsze wszystko było świetne, dobrze się rozumieliśmy. On mi powiedział ze stara sie mi dać wszystko abym była szczęśliwa ale nie tą jedną rzecz Nie ma ochoty Nic z tego nie rozumiem i coraz bardziej popadam w rozpacz. Nie żeby był zamknięty bo to on zawsze wszystkie problemy poruszał i wyjaśniał a teraz coś jest nie tak.
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:36   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On nie chce .. :(

Nie widze innego wyjscia jak wyjasnienie tej sprawy juz teraz i nie czekanie ze cos sie zmieni na lepsze tym bardziej ze planujecie wspolne zycie .Nie ma nic gorszego jak nie wyjasnione sprawy w dosc waznej o ile nie najwazniejszej w wspolnym zyciu.

Dasz rade tak cale zycie ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:50   #10
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Oczywiście ze nie dam ale też próbowałam to wczoraj z nim wyjaśnić i tak naprawdę on mi tego wytłumaczyć nie potrafi co jest przyczyną. Dlatego tym bardziej jestem sfrustrowana bo nie wiem co sie dzieje. Wszystko jest w sferze domysłów. Na pytanie dlaczego tak jest odpowiedz: "bo nie chce". Gdy ciągnę za język mówi ze jest chwila kiedy nie ma ochoty. Tylko ta chwila to już 3 miesiące czego on sam nie był świadomy.
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:33   #11
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: On nie chce .. :(

Porozmawiaj z nim na prawdę poważnie, posadź go i rozmawiaj, niech się nie wykręca. Chłopak ma 24 lata, to chyba najlepszy moment na te sprawy... Czeka Cię ciężka rozmowa, zastanów się czy chcesz żyć pod jednym dachem z facetem, który stroni od seksu, pieszczot i pocałunków.

Słuchaj... a może on ma kogoś na boku? Zastanów się, bo skoro piszesz, że 3ci miesiąc jest ta sytuacja to moze on zaspokaja swoje potrzeby poza domem?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 20:07   #12
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
moim zdaniem on poprostu boi sie ze znowu nic z tego nie wyjdzie.musisz mu powiedziec ze jak nie sprawdzicie to nigdy sie nie przekonacie. i zaproponuj mu ze moze najpierw same pieszczoty a jak bedzie juz ok to wtedy seks...powiedz mu ze zawsze bedziesz go kochac i ze nie bedziesz sie smiac ani nic takiego...ze trzeba rozwiazac ten problem...
nam tez za pierwszym razem naprawe nie wyszlo,ale obrocilismy sprawe w zart i nastepnym razem udalo sie i oboje bylismy bardzo wrecz dumni z siebie za pierwszym razem nie kazdy wie,co powinien robic....


Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z nim na prawdę poważnie, posadź go i rozmawiaj, niech się nie wykręca. Chłopak ma 24 lata, to chyba najlepszy moment na te sprawy... Czeka Cię ciężka rozmowa, zastanów się czy chcesz żyć pod jednym dachem z facetem, który stroni od seksu, pieszczot i pocałunków.

Słuchaj... a może on ma kogoś na boku? Zastanów się, bo skoro piszesz, że 3ci miesiąc jest ta sytuacja to moze on zaspokaja swoje potrzeby poza domem?

no,miejmy nadzieje,ze tak nie jest. ja mysle,ze po prostu Twoj chlopak - narzeczony sie nieco przestraszyl tamtej sytuacji i wyobraza sobie,ze i tym razem mu nie wyjdzie. przekonaj go,ze bez wzgledu na efekt nastepnej proby,bedziesz dla niego tak samo bliska i ona dla ciebie,ze niezaleznie od tego bardzo go kochasz porozmawiaj koniecznie z nim!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:15   #13
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

To też biorę pod uwagę. Nie bez przyczyny. Jego komórka jest nie do dotknięcia i rozmowy na gg ściśle tajne. Dwa lata temu odkryłam u niego rozmowę na gg typu dziewczyna przysyłała mu zdjęcia i wyglądało to na seks przez internet. Była burza i wyglądał ze zrozumiał swój błąd. Jednak nie mam powodu żeby myśleć ze zaniedbuje mnie w innych sferach naszego życia. Wręcz przeciwnie. Spędziliśmy wspaniałe walentynki, dostałam drogie perfumy. Nie zapomina o żadnej dacie która dotyczy nas. Tylko ta jedna sfera :/

Dzisiaj przydarzyła się dziwna sytuacja. Mieliśmy się spotkać po jego pracy. Znowu został na nadgodziny i postanowiłam wpaść do niego. Niestety go nie zastałam. Zadzwonił i powiedział ze już wyszedł a byłam pewna ze szliśmy tą samą drogą. Potem się wykręcił ze szedł drugą stroną ze znajomymi bo szli na przystanek. Być może tak było a ja nic udowodnić nie mogę. Chyba popadam w paranoje :/
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:20   #14
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
To też biorę pod uwagę. Nie bez przyczyny. Jego komórka jest nie do dotknięcia i rozmowy na gg ściśle tajne. Dwa lata temu odkryłam u niego rozmowę na gg typu dziewczyna przysyłała mu zdjęcia i wyglądało to na seks przez internet. Była burza i wyglądał ze zrozumiał swój błąd. Jednak nie mam powodu żeby myśleć ze zaniedbuje mnie w innych sferach naszego życia. Wręcz przeciwnie. Spędziliśmy wspaniałe walentynki, dostałam drogie perfumy. Nie zapomina o żadnej dacie która dotyczy nas. Tylko ta jedna sfera :/

Dzisiaj przydarzyła się dziwna sytuacja. Mieliśmy się spotkać po jego pracy. Znowu został na nadgodziny i postanowiłam wpaść do niego. Niestety go nie zastałam. Zadzwonił i powiedział ze już wyszedł a byłam pewna ze szliśmy tą samą drogą. Potem się wykręcił ze szedł drugą stroną ze znajomymi bo szli na przystanek. Być może tak było a ja nic udowodnić nie mogę. Chyba popadam w paranoje :/
Ja bym już się zaczęła poważnie zastanawiać nad tą drugą.
Obserwuj go bacznie.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:24   #15
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: On nie chce .. :(

Ja bym radziła mu się przyjrzeć. Poobserwować. I powyciągać spokojne wnioski.
Niechęć do seksu i jakichkolwiek pieszczot nie bierze się z powietrza. I trudno mi uwierzyć, by wzięła się z nieudanego pierwszego razu.
Proponowałaś mu wspólną wizytę u specjalisty?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:52   #16
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Specjalista? On nigdy się nie zgodzi.
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:42   #17
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: On nie chce .. :(

Wydaje mi sie, ze twoj facet jest zamknietym w sobie czlowiekiem. Pewnie trudno mu jest o tym rozmawiac, ale nieudana proba wpedzila go w kompleks i strach przed kolejnym zawodem.
Badz dla niego delikatna i cierpliwa, nie rob mu problemow z tego powodu. Niech poczuje, ze moze na ciebie liczyc.
Rozmowa jest konieczna. Zreszta zosalo juz to wspomniane. Moze sprobuj go rozpalic. Zorganizuj jakis extra romantyczny wieczorek. Pobudz jego fantazje. Szczerze to dziwi mnie, ze facet unika pieszczot i seksu. Mysle, ze jak sie ekstra podnieci zgodzi sie na kolejna probe
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:47   #18
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: On nie chce .. :(

coś mi niestety mówi, że może chodzić o 'tą trzecią' - mam nadzieje ze się jednak mylę.

pozdrwiam
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:47   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: On nie chce .. :(

kurcze gatta dla mnie to bardzo powaznei brzmi
nie chcialabym namawiac cie do szpiegowania ale jak dla mnie to twoj TZ zachowuje sie podejrzanie
przykro mi bardzo oby sie wyjasnilo
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 21:54   #20
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: On nie chce .. :(

podejrzewacie go o zdrade ? Nie mial swojego pierwszego razu stad bierze sie caly problem. Faceci troche inaczej spotrzegaja sex niz kobiety.
Ja go troche rozumiem.
Staram sie rozumiec facetow
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:01   #21
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
podejrzewacie go o zdrade ? Nie mial swojego pierwszego razu stad bierze sie caly problem. Faceci troche inaczej spotrzegaja sex niz kobiety.
Ja go troche rozumiem.
Staram sie rozumiec facetow

nie ma przecież stuprocentowej pewności co do tego ze on jest prawiczkiem. owszem, ona mu ufa, ale np taka ja mogę stwierdzić, że niekoniecznie. rozważam czysto hipotetycznie


fakt, faktem że facet mógł się zestresować, ale 3 m-ce to trwa, długo, bardzo długo...

PS. moze przygotuj romatyczna kolacje, alkohol - moze to go rozluźni?
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:06   #22
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Niestety nie mamy takiej możliwości. Mieszkamy w mieszkaniu studenckim. Grzecznie, bo on z kolegą w pokoju ja z koleżanką (dlaczego tak? bo jego rodzice innego składu nie zaakceptują). Niestety wiecznie ktoś w mieszkaniu. Czasami weekendy wolne. Alkohol? Nie jest jego smakoszem.
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:18   #23
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: On nie chce .. :(

Nie wiem jakie sa relacje miedzy wami, ale skoro podejrzewasz go o zdrade to wspolczuje. Moze upewnij sie najpierw czy aby napewno nie ma tej trzeciej, bo w sumie troche to dziwne wszystko...zareczyny, brak bliskosci. Jestes pewna ze cie kocha? Dlugo ze soba jestescie wiec nie powinnien ukrywac zadnych faktow przed Toba.
Najbardziej dziwi mnie ze nie chce twojej bliskosci. Przeciez to facetow najbardziej kreci sex.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:19   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: On nie chce .. :(

kurcze kup kolezance bilet do kina czy cos
zamknijcie sie w pokoju i powiedz ze MUSICIE powaznie porozmawiac
powiedz szczerze jak ciebie to meczy niech ci wytlumaczy powody
masz prawo uslyszec odpowiedz!
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:25   #25
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: On nie chce .. :(

Oj wogole jak znalas czas i miejsce na probe waszego pierwszego razu to i znajdziesz czas na kolejny raz Wystarczy, ze ubierzesz i zachowasz sie seksownie. Nie wierze, ze go to nie podnieci! SkuŚ go soba. On jest facetem a jesli i to nie pomoze, to zaczela bym sie zastanawiac nad inna kobieta w jego zyciu...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:27   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: On nie chce .. :(

zgadzam sie z bue eyes
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:31   #27
Gatta85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: On nie chce .. :(

Niestety kolejna rozmowa i kolejny brak konkretów. On sobie chce sam z tym poradzić i powodów racjonalnych brak. Powiedział ze potrzebuje czasu. Nie wygląda to na zdradę ale martwi mnie to. Próbuje to rozumieć ale nie potrafię
Gatta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:32   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: On nie chce .. :(

nic nie powiedzial? zadnych powodow?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:36   #29
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: On nie chce .. :(

Cytat:
Napisane przez Gatta85 Pokaż wiadomość
Niestety nie mamy takiej możliwości. Mieszkamy w mieszkaniu studenckim. Grzecznie, bo on z kolegą w pokoju ja z koleżanką (dlaczego tak? bo jego rodzice innego składu nie zaakceptują). Niestety wiecznie ktoś w mieszkaniu. Czasami weekendy wolne. Alkohol? Nie jest jego smakoszem.

a nie możecie kolegę wprowadzić do koleżanki lub odwrotnie? przeciez rodzice nie musza o tym wiedzieć. zreszta nie mój biznes

spróbuj go wczesniej wproadzić w nastrój, tzn - możesz jakiegoś dwuznacznego smsa mu wysłać, pokokietować. muszisz miec na niego sposób po 5 latach bycia razem. jak to nie pomoże to odwal się w super bieliznę i paraduj przed nim jak zawiedzie i to, to ja już nie wiem
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:36   #30
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: On nie chce .. :(

"on się nie zgodzi, on nie chce, on nie lubi"

hmmmm...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.