Znamiona skórne - usunąć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-28, 15:46   #1
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61

Znamiona skórne - usunąć.


Witam. Chciałam się zapytać czy oprócz lasera albo jakiejś operacji..czy można usunąć pieprzyki ? Są może jakieś specjalne kremy, żeby się ich pozbyć? Mam ich na ciele całe mnóstwo, a na twarzy są malutkie kropeczki, których jest dość sporo i od czasu do czasu przybywają...Jak się chronić przed nimi ? Czy da się coś zrobić ? Czy są np. "domowe przepisy" ?? Prosze o porade. Nie chce usuwac ich laserem...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 19:47   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Znamiona skórne - usunąć.

aniad61 napisał(a):
>czy można usunąć pieprzyki ? Są może jakieś specjalne kremy, żeby się ich pozbyć?
nie
> Mam ich na ciele całe mnóstwo,
tym bardziej jest to powód do usunięcia (wycięcia; zaden laser, prąd czy zamrazanie) ich przez lekarza i poddaniu badaniu histopatologicznemu

> Jak się chronić przed nimi ?
stosować stale kremy z dobrymi filtrami i nie opalać sie
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 12:12   #3
Elewina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
GG do Elewina
Re: Znamiona skórne - usunąć.

Witam ja usunełam sobie 3pieprzyki poł roku temu.Zrobił to chirurg po specjalnym miejscowym znieczuleniu(nic niebolało)Niemiałam absolutnie żadnych powikłan i w tej chwili niema po nich śladu.
aniad61 napisa
> Witam. Chciałam się zapytać czy oprócz lasera albo jakiejś operacji..czy można usunąć pieprzyki ? Są może jakieś specjalne kremy, żeby się ich pozbyć? Mam ich na ciele całe mnóstwo, a na twarzy są malutkie kropeczki, których jest dość sporo i od czasu do czasu przybywają...Jak się chronić przed nimi ? Czy da się coś zrobić ? Czy są np. "domowe przepisy" ?? Prosze o porade. Nie chce usuwac ich laserem...
Elewina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 12:24   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Znamiona skórne - usunąć.

a jak to załatwiłaś?? prywatnie??jakieś skierowanie czy jak???
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 12:41   #5
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: Znamiona skórne - usunąć.

hej ja tesz mam kilka szpecacych znamion i tez chetnie bym sie pozbyła, ale nie wiem gdzie się zgłosić?? i czy nie pozostana po nich mocno widoczne blizny???//

pozdeawiam
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 14:50   #6
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Re: Znamiona skórne - usunąć.

A ile kosztuje taki zabieg ? Do kogo sie udac ? DO dermatologa czy chirurga ? Prosze o wiecej info! I czy trzeba usuwac takie pieprzyki ? Ile to kosztuje ?
Elewlina napisał(a):
> Witam ja usunełam sobie 3pieprzyki poł roku temu.Zrobił to chirurg po specjalnym miejscowym znieczuleniu(nic niebolało)Niemiałam absolutnie żadnych powikłan i w tej chwili niema po nich śladu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 19:17   #7
leros
Przyczajenie
 
Avatar leros
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 24
Re: Znamiona skórne - usunąć.

witam. ja wczoraj usunęłam znamie z policzka w prywatnej klinice. Od konsultacji do zabiegu czekałam tydzień. Zabieg trwał 10 minut przy znieczuleniu miejscowym. Koszt 500 zł. W cenie zabiegu jest badanie histopatologiczne.

pozdrawiam
leros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-31, 07:54   #8
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Re: Znamiona skórne - usunąć.

Ja usunęłam w sumie 6 znamion, 3 metodą chirurgiczną a 3 elektrokoagulacji. Wszystkie w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nic nie bolał, ale zastrzyk znieczulający niestety tak (jak to zastrzyk )Za wyciecie jedego znamienia metodą chirurgiczną zapłaciłam 300 PLN (za sztukę) + badanie histopatologiczne 50 PLN. Metodą elektokoagulacji 90 PLN za sztukę. Wybór metody zależy od rodzaju znamienia. Tzw włókniaki i inne niegroźne można usunąć prądem i już ich nie badać.
Niestety nie dbałam o blizny i są nadal (po roku) widoczne i dosyć spore, bo chirurg wycina znamiona z zapasem skóry (na wszelki wypadek, jakby coś z nimi było nie tak. Tak więc po znamieniu o średnicy 2 mm mam blinę długości 1 cm i szerokości około 4 mm.
Usunełam tylko znamiona w miejscach narażonych na ocieranie i takie które były podejrzane

A ... zabieg wykonano w Centrum Medycznym LIM w Warszawie.

Całuski
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 08:04   #9
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: Znamiona skórne - usunąć.

a czy chirurg wycina tylko powierzchnie na skórze czy również w głąb tkanki ??? chodzi mi o to czy nie ma wgłębienia po wycięciu znamienia??

bardzo prosze o odpowiedz
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 08:41   #10
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Re: Znamiona skórne - usunąć.

Wycina zarówno po bokach jak i w głąb.
Musi dokonac takiego cięcia by wyciąć całe znamie z bezpiecznym zapasem, tak aby w przypadku gdyby badanie histopatologiczne wykazało zmiany w obrębie znamienia, mieć pewność, ze wszystko zostało wycięte.
No i nalezy pamietać, ze poźniej musi ranę po wycięciu zszyć. Dlatego cięcie ma kształt łódki.

Ale bez obaw blizny są raczej wypukłe, bo tkanka ma tendencję do narastania, czasami nawet zbyt intensywnie (np. bliznowce).
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 08:56   #11
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: Znamiona skórne - usunąć.

Magdeczko wielkie dzieki za pomoc

i mam jeszce jedno pytanko bo wiesz ja mam taki brzydki pieprzyk na skrzydełku nosa i niewiem czy nos nie jest zbyt mała powierzchnia aby dokonac wycięcia tego pieprzyka, którego strasznie nie lubie
załacze fotke to bedzie łatwiej cosik dostrzec
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-31, 09:05   #12
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Re: Znamiona skórne - usunąć.

Kochana, nie jest az tak źle
Nie jestem chirurgiem, ale wg mnie to nie jest znamie do wyciecia skalpelem tylko do usunięcia pradem (metoda elektrokoagulacji). Z tego co widzę znamie jest jasne, prawda ?
Po wypaleniu pradem (po znieczuleniu oczywiście), blizna jest mała, wielkości znamienia, płaska i szybko sie goi.
Musisz jednak zapytać chirurga by mieć pewność

Ale jak na moje oko, 10 minut roboty + tydzien gojenia i masz z głowy

Nosek do góry !
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 17:12   #13
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: Znamiona skórne - usunąć.

faktycznie jest jasne takie beżowo-jasno brazowe, ale niestety strasznie brzydkie bo wypukłe( hihihi wygladam jak hogata ze smerfffuf

pocieszyłaś mnie bo jusz od kilku lat mam ogromnachęc sie pozbyć tego kopleksu!!!


Magdeczko ogromna buźka za rady *******
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 23:00   #14
grey_death
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

witam wszystkich,
ja rowniez mam problem z pieprzykami,
dlatego chcialam zapytac czy duze pieprzyki na twarzy mozna bez przeszkod usunac i czy jest taka metoda, ktora nie pozostawia blizn.
pozdrawiam
grey_death jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:27   #15
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez grey_death
witam wszystkich,
ja rowniez mam problem z pieprzykami,
dlatego chcialam zapytac czy duze pieprzyki na twarzy mozna bez przeszkod usunac i czy jest taka metoda, ktora nie pozostawia blizn.
pozdrawiam
Mój brat miał własnie w czwartek wycinany chirurgicznie spory pieprzyk na nosie. Jeszcze się z nim nie widziałam, ale jutro przyjeżdża.
Dostał zastrzyk znieczulający, który podobno bardzo bolał
Później założył mu szwy. Dziś był na przeglądzie.
Chirurg powiedział ,że jest jakaś komplikacja i trzeba zdjemować szwy na raty. Dzisiaj miał część zdjętą,a następne jeśli będzie ok w piątek.
Po kilku dniach znowu musi przyjść do chirurga,żeby zobaczyć jak się goi.
Blizny chyba zawsze sa nawet takie malutkie, dużych pieprzyków chyba nie można usunąć inaczej niż chirurgicznie
Wielkość blizn zalezy też od wykonania

Jeśli okaże się ,że chirurg jest dobry, to i ja skorzystam z jego usług, bo też mam pieprzyk do usunięcia niestety :/
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:31   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Tu jest dość spory i "świeży" wątek odnośnie laserowego usuwania pieprzyków http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50337
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 15:43   #17
_bu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 61
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

dziewczyny a jak dobrze dbac o te blizny po takich zabiegach?
__________________
bez podtekstow
_bu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:44   #18
porcupine
Przyczajenie
 
Avatar porcupine
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 16
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

kiedy rana sie dobrze zagoi i zostanie blizna,dobrze codziennie smarowac je preparatami zmniejszajacymi blizny (np Cepan,Veraderm). Szczegolnie jesli pojawily sie bliznowce. Im 'mlodsza' bedzie blizna tym szybciej da sie ja zmnijszyc.Oczywiscie nie ma mowy o calkowitym usunięciu tego śladu po zabiegu.
Ja np w listopadzie mialam wycinane trzy pieprzyki na plecach (z powodu podejrzenia ze mogą przekształcic się w czerniaka pozniej), sam zabieg chociaz wznieczuleniu i nie bolal nie byl przyjemny,zastrzyk jest bardzo bolesny,szczegolnie ze musza go podac gleboko w miejscu w ktorym bedzie ciecie. Pomimo ze nie bolalo sama operacja byla nieprzyjemna,bo mialam swiadomosc co oni tam robią ;] o blizny,ktore zreszta przeksztalcily sie w takie niby bliznowce,nie dabalam zbytnio i do dzisiaj jeszcze nie zbielaly do konca. a sa dosc szerokie i wodoczne,moj chlopak mowi ze wygladam jakbym uciekala przed ostrzalem i dostala w plecy
porcupine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 12:06   #19
_bu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 61
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

porcupine dziekuje za odpowiedz mam nadzieje ze to mi pomoze bo ide we wrzesniu na wyciecie dwoch pieprzykow.
__________________
bez podtekstow
_bu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 21:08   #20
Agoolec
Przyczajenie
 
Avatar Agoolec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 8
GG do Agoolec
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Witajcie.Jestem dokładnie dwa tygodnie po usunięciu myszki z policzka(bliżej ucha).Zrobiłam to dla celów estetycznych,bo niefajnie wyglądało to na zdjęciach.Jakbym miała muchę na policzku .Ogólne wrażenia mam dobre,zastrzyk,którego tak wszyscy się boją nie bolał.Dalej mogłam dosłownie czytać gazetę,taki relaks miałam podczas zabiegu.I teraz,w dwa tygodnie po zabiegu blizna jest jak po skaleczeniu.Trafiłam na dobrego chirurga-dermatologa.Założył mi 6 szwów(znamię miało 1,2mm,blizna po zabiegu ok 3 cm).5 szwów zdjął mi już 48 godzin po zabiegu a ostatni po 6 dniach.Goi sie jak na psie.Rewelacja.Wynik histocytologiczny nie nie wykazałWięc tak narawdę nie ma się czego bać,choć nie ukrywam że zastanawiałam się nad usunięciem 2 lata.I nie żałuję.Pozdrawiam was serdecznie
Agoolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:11   #21
Agoolec
Przyczajenie
 
Avatar Agoolec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 8
GG do Agoolec
Dot.: Re: Znamiona skórne - usunąć.

Wycina w głąb tkanki,po wycięciu wygląda to jak stożek,po zszyciu jest wgłebienie ,niewielkie oczywiście,ale mam nadzieję że mi się to zregeneruje,bo dwa tygodnie jestem po zabiegu
Agoolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:14   #22
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez aniad61 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam się zapytać czy oprócz lasera albo jakiejś operacji..czy można usunąć pieprzyki ? Są może jakieś specjalne kremy, żeby się ich pozbyć? Mam ich na ciele całe mnóstwo, a na twarzy są malutkie kropeczki, których jest dość sporo i od czasu do czasu przybywają...Jak się chronić przed nimi ? Czy da się coś zrobić ? Czy są np. "domowe przepisy" ?? Prosze o porade. Nie chce usuwac ich laserem...
znamiona najlepiej wyciać z rąbkiem skóry; tak jest najlepiej i najbezpieczniej; powinno się usuwać wystające nad skórę i takie, które ze względu na usytuowanie są narażone na działanie czynników zew. jak otarcia, skaleczenia, oparzenia lub odmrożenia;
dobry chirurg plastyk zrobi to tak, ze nie będzie prawie znaku.
Wiem że bardzo ładnie robi to Pan dr Krzysztof Szymański z Medycyny Urody przy ul. Oświatowej 14 w Warszawie
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:15   #23
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: Re: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez Agoolec Pokaż wiadomość
Wycina w głąb tkanki,po wycięciu wygląda to jak stożek,po zszyciu jest wgłebienie ,niewielkie oczywiście,ale mam nadzieję że mi się to zregeneruje,bo dwa tygodnie jestem po zabiegu
a może to blizna się nie ładna zrobiła
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:42   #24
Agula 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

witam. wczoraj miałam usuwane OGROMNE znamie na plecach było brązowe, wyglądał jak sutek matki karmiącej wiem coś o tym bo karmię, czuje ulgę, że mam to już za sobą zrobiłam to ze względów zdrowotnych. Zabieg nic mnie nie bolał, dzisiaj trochę ciągnie rana ale jest ok najbardziej się boje wyniku badania histopatologicznego przeczucie i lekarz mi mówi że wszystko będzie dobrze ale i tak się boje ponieważ z opisów na stronach www o czerniaku mój pieprzyk był zgodny z opisem.
Agula 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:51   #25
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez Agula 26 Pokaż wiadomość
witam. wczoraj miałam usuwane OGROMNE znamie na plecach było brązowe, wyglądał jak sutek matki karmiącej wiem coś o tym bo karmię, czuje ulgę, że mam to już za sobą zrobiłam to ze względów zdrowotnych. Zabieg nic mnie nie bolał, dzisiaj trochę ciągnie rana ale jest ok najbardziej się boje wyniku badania histopatologicznego przeczucie i lekarz mi mówi że wszystko będzie dobrze ale i tak się boje ponieważ z opisów na stronach www o czerniaku mój pieprzyk był zgodny z opisem.
nic sie nie bój bedzie dobrze. zadko tak duze znamiona sa zlosliwe. tez mialam usuwane na plecach wielkie znamie teraz mam blizne wielkosci 5 zl a badanie nie wykazalo zmian. mysle ze u ciebie bedzie podobnie
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 23:50   #26
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Cytat:
Napisane przez aniad61 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam się zapytać czy oprócz lasera albo jakiejś operacji..czy można usunąć pieprzyki ? Są może jakieś specjalne kremy, żeby się ich pozbyć? Mam ich na ciele całe mnóstwo, a na twarzy są malutkie kropeczki, których jest dość sporo i od czasu do czasu przybywają...Jak się chronić przed nimi ? Czy da się coś zrobić ? Czy są np. "domowe przepisy" ?? Prosze o porade. Nie chce usuwac ich laserem...
Laserem sie nie powinno bo kazde znamie powinno se zbadac hispalotogicznie. Nie wiem jak bardzo jesteś chetnana pozbycie sie piepszykow ale znam metode jak za pomoca autowizualizacji pozbyc sie pipszykow raz na zawsze
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 15:11   #27
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

W nowej "Urodzie" jest artykuł na ten temat.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 17:51   #28
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

Bleh. Wycinanie skóry.
Niedobrze mi. xF
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 22:57   #29
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Thumbs up Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

hej ja tydzien temu mialam usowany pieprzyk ;] i jakies 3 tygodnie tez znami byl to zwyczajny zabieg chirurgiczny straaasznie sie balam ale nie bylo tak tragicznie jeden mialam wycinany na plecach a kazala mi go wyciac pani alergolog albo dermatolog(nigdy nie wiem kto jest kto) :P noo zaszczyk znieczulajacy troszke bolal ale nie ma sie czego bac;] za pierwszym razem mialam 3 szwy a teraz 5 ;] jak dla mni eto bardzije bolalo to sciagniecie szwow;/ teraz czekam az blizna troszku sie zmniejszy:PP heh jesli chcesz usunac znamiona wybierz sie najpierw do alergologa/dermatologa:P a on ci powie czy trzeba go usunac:P jesli znamie czarnieje lub sie powieksza i boli to udaj sie niezwlocznie do lekarza bo to moze byc powane no to chyba tyle:P
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 21:35   #30
Agula 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Znamiona skórne - usunąć.

goha80 dzięki za dobre słowo mialaś rację okazało się że to było zwykłe znamię barwnikowe strasznie się bałam wyniku badań dzień przed odebraniem wyników nie mogłam spać chciało mi sie płakać nie taki diabeł straszny jak go malująć teraz się cieszę że mam to już za sobą to ogromny komfort nie uważac na pieprzyka podczas codziennych zajęć polecam każdemu kto nie może się zdecydować na usunięcie znamiona niech się nie zastanawia tylko usuwa mojej siostry koleżanka z pracy też usunęła znamie które okazało się czerniakiem przez to że usunęła je w pore ocaliła życie nie miała przerzutów i dzisiaj ma się nienajgorzej
pozdrawiam wszystkich
Agula 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.