tradzik a makijaz!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-09, 17:07   #1
heart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29

tradzik a makijaz!!!!!


Hejka mam pytanko, jakich powinnam uzywac podkladow do tradzikowej cery. Chodzi glownie mi o ich sklad poniewaz slyszalam ze podklady zawierajace sylikony nie nadaja sie do tego typu cery, czy to prawda???? Serdeczne dzieki za odpowiedz
heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 18:30   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: tradzik a makijaz!!!!!

podciągam.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 13:39   #3
iwona_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 97
Re: tradzik a makijaz!!!!!

Ja też jestem ciekawa co z podkladami, pudrami, korektorami itp do cery trądzikowej!!
Mam duzy klopot z moja cera. Blizny, zaczerwienienia, wypryski wszelkiego rodzaju.. Dlatego moja twarz wyglada okropnie wiec chcialabym uzywac czegos maskujacego. Tylko problem w tym, ze wyprobowalam juz naprawde dosc sporo takich rzeczy i za kazdym razem bylo jeszcze gorzej!! Narazie najbardziej pomaga mi korektor Lumene, ale i tak po nim wyskakuja mi wypryski. Probowalam tez tego pudru antybakteryjnego z Manhattanu Clearface - pomimo iz w kwc ma dobre opinie mi jak zwykle nic niepomoglo!!
Moze znacie jeszcze jakies takie pudry (hypoalergiczne??) albo same uzywacie i wam pomaga!!?? Prosze piszcze! Czekam na propozycje!

DZIEKUJE I POZDRAWIAM !!
__________________
IVO
iwona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 16:46   #4
natkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
Re: tradzik a makijaz!!!!!

Od zawsze mialam problem z podkladami, wszystkie zatykay mi pory i przesuszaly skore. Na twarzy robily mi sie grudki. I w koncu znalazlam chyba swoj podklad, jest to Chanel Vitalumiere, zawiera jakies witaminy i jest lekki ale dobrze kryje, po nim skora jest jak po dobrej maseczce, i w koncu nie robia mi sie te wstretne grudki. Chociaz troche malo wydajny, jest wspanialy jak dla mnie.
natkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 16:54   #5
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Re: tradzik a makijaz!!!!!

ja niestety mam identyczną sytuację z cerą po wszystkich podkładach niemiłosiernie się błyszczy (łącznie z matującymi) i pojawiają się na niej pryszczochy więc używam tylko pudrów w kamieniu i kompakcików, ale one nie maskują wągrów i grudek tylko nieco matują. Ehh może ktoś w końcu stworzy jakiś podkałd idealny dla trądzikowców ;(
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 16:26   #6
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: tradzik a makijaz!!!!!

Hej! Mam pytanie: kiedy uzywam na co dzien pudru, nie zatyka mi on porów. Jednak obawiam sie, czy uzywajac pudru, kiedy mam wf i sie troche poce , nie zatka mi on porów? Prosze o odpowiedz. Dodam, ze uzywam pudru transparentnego matujacego Vipery. Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.