..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 20:21   #1
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828

..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..


Zapraszam do kontynuacji plażowania
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:23   #2
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Dziękujemy
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:25   #3
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

ha ha ha!!! Mamy nowe gniazdko

a dla wszystkich zainteresowanych wklejam linka do częsci 2, gdzie jest wiele przydatnych informacji

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=201892
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:26   #4
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

i stało się
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:26   #5
201803260919
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 246
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

no i wreszcie nas przeniesli

onaella - dokladnie tak, jak wystygnie, to do lodówki i po paru godzinach - pychota tylko zerknij jeszcze przed kupnem na sklad herbatki, zeby nie bylo ze do zlego zachecam :P
201803260919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:30   #6
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

przeniesli nas

wiecie co? przechadzalam sie dzisiaj w realu miedzy polkami ze slodyczami i .... nic. Nie mialam kompletnie ochoty na te pysznosci, no moze odrobinke. Ale normalnie to am chcice ze moglabym zjesc caly dzial ze slodyczami a tu nic, moglyby nie istniec, az jestem w szoku :P

myslicie że jak poprosze w kawiarni zeby zrobili mi latte bez cukru to zrobia?
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:31   #7
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

mamy swoje nowe gniazdko:P hihi

hihi chyba mozemy sobie pozwolic na małą dzampreSSSke??

A co do tej II fazy to jak sie do mnie jutro grejfruty w sklepie ładnie usmiechna i mi pomachaja to je kupoie i od jutra zaczne:P WIec biegiem namawiac te pychotki do usmiechu:P
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 20:36   #8
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

wkleiłam na początku wątku linka do częsci 2 co by można byla łatwiej odnaleźć.
i zastanawiam sie ile nam zajmie przejście do części 4
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:39   #9
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Witam w nowym gniezdzie
Ja juz zmykam do spania- padnieta po silowni. Zapisalam sie tez na fitness- co prawda nie zawsze bede mogla chdozic ale sie zapisalam- liczy sie chec
Buziaki i dobrej nocy..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:42   #10
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

nadal nie rozumiem tego otwierania nowcy hwatkow. raz ze w jednym lepiej wszystko znalezc, poza tym zasmieca to forum

no ale skoro sa madrzejsi to niech dziela tematy
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:50   #11
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Heh, jeśli dalej będziemy tak posty nabijać to może dla SB limit zostanie podniesiony?
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 20:57   #12
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Heh, jeśli dalej będziemy tak posty nabijać to może dla SB limit zostanie podniesiony?
hmmm co to za herbatka w Twoim opisie??
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:13   #13
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
nadal nie rozumiem tego otwierania nowcy hwatkow. raz ze w jednym lepiej wszystko znalezc, poza tym zasmieca to forum

no ale skoro sa madrzejsi to niech dziela tematy
wątki są zamykane po 5000 postów ze względu na to, że jak by były dłuższe to potem dla kogos szukającego informacji było by to prawie, że nie możliwe prześledzenie tego, a i z tego co wiem to głównie chodzi o przeciązenia. Tak czytałam na którymś z wątków. Ale myśle, że jak pojawi sie któryś z moderatorów to lepiej to wyjasni.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:15   #14
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
hmmm co to za herbatka w Twoim opisie??
Jakiś dziwny mix różnych herbatek z karnityną i aromatem ananasowym - mi smakuje Polecam
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:21   #15
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Wow wow wow wreszcie nas przerzucili, więc Witam w nowych progach! Jakaś parapetówa by sie przydała

No i znowu mnie wcięło na kilka godzin i niezła lektura była

Przydałoby się na początku zamieścić co i jak w związku z SB, to zaraz przewodnik pójdzie w ruch i napiszę, dla nowych Kobitek jak nas odnajdą w gąszczu innych wątków i będzie czarno na białym co można czego nie i nam się przyda odświeżenie główki.

A co u mnie dziś... hmmm Ruchawy dzień bardzo i już takie będą teraz, gdyż... już kiedyś zaproponowano mi pracę i myślałam, że gdzieś od kwietnia zacznę a oni już teraz mnie porywają i zaczynam w piątek aaaaaaaa Będę musiała pomyśleć nad rozplanowaniem posiłków, ich rodzaju i struktury podania, teraz ciepłe posiłki na kolację będę musiała wrzucić,bo dzień beż ciepłego jedzenia to dzień stracony. I już nie będę długo spała, i nie będę przesiadywała na wizażu, i muszę iść na zakupy i kupić pojemniczki na jedzenie, muszę nauczyć się szybko i sprawnie przygotowywać II śniadanie i obiad do pracy, bo będę pracować od 9-17 hmmmm Jakoś dam radę

Dziś spotkałam się po zajęciach ze znajomymi (4 dziewczyny, 1 facet) i niestety był w szoku, bo dziewczyny oniemiały na mój widok (tak tak ta wrodzona skromność, nie... po prostu zaskoczyło ich, że się zmieniłam) i przegadałyśmy na temat zdrowego odżywiania, biedny pił coraz kolejne piwo i tak sobie słuchał Ale zainteresował się wreszcie i nurtowało go pytanie, więc zadał: Jak często na diecie chodzę do WC i czy nie mam z tym problemu hehehe faceci

Gadałyście na temat aromatów... ja znalazłam jeszcze korzenny, ale go nie próbowałam jeszcze. No ale twarożek piernikowy tez by sie przydał na plaży No i grzańca może zastąpi hehehehe

Onaella
który prof u nas taki błyskotliwy?

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
hmmm co to za herbatka w Twoim opisie??
W supermarketach jest ekspresowa, zawiera L-karnitynę Pysznie smakuje nawet ^^ Kiedyś ją piłam, może znowu ja teraz zakupię gdy dieta i jakieś ćwiczenia
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:21   #16
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
przeniesli nas

wiecie co? przechadzalam sie dzisiaj w realu miedzy polkami ze slodyczami i .... nic. Nie mialam kompletnie ochoty na te pysznosci, no moze odrobinke. Ale normalnie to am chcice ze moglabym zjesc caly dzial ze slodyczami a tu nic, moglyby nie istniec, az jestem w szoku :P

myslicie że jak poprosze w kawiarni zeby zrobili mi latte bez cukru to zrobia?
nasz klient nasz pan

ja po fitnessie już, kurde przed wiosną wszyscy stwierdzili, że muszą schudnąć i ludzi pełno pocieszam się tylko, że chociaż nie jestem mega laską (jeszcze) to przynajmniej nie kaleczę ćwiczeń tak jak niektóre piękne i chude
piję właśnie wielki kubek czerwonej herbatki bo coś ostatnio nie mogę się dogadać z kibelkiem macie jakieś sposoby na pogodzenie
k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:30   #17
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
nasz klient nasz pan

no niby tak, ale głupio mi będzie powiedzieć kolnerowi "porposzę LAtte macchiato bez cukru, z mlekiem max. 0,5 % i bitą śmietaną, ale z taką ilością co b nie przekraczała 75 kcal, bo więcej mi nie wolno" ciekawe co by zrobił
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:32   #18
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
nasz klient nasz pan

ja po fitnessie już, kurde przed wiosną wszyscy stwierdzili, że muszą schudnąć i ludzi pełno pocieszam się tylko, że chociaż nie jestem mega laską (jeszcze) to przynajmniej nie kaleczę ćwiczeń tak jak niektóre piękne i chude
piję właśnie wielki kubek czerwonej herbatki bo coś ostatnio nie mogę się dogadać z kibelkiem macie jakieś sposoby na pogodzenie
mnie pogodzilo wczoraj z kibelkiem masło orzechowe:P łoj co to sie działo:P raniutko od razu brzuszek plaski:P
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:35   #19
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
nasz klient nasz pan

ja po fitnessie już, kurde przed wiosną wszyscy stwierdzili, że muszą schudnąć i ludzi pełno
U mnie w klubie zawsze są naloty w grudniu, przed wielkanocą i koło maja, jak się nagle wszystkim przypomina że trzeba być chudym na lato... dobrze, że sobie potem idą, bo nie ma nic gorszego niż walka o miejsce na sali Choć czasami sie poddaje i nie chodzę na fitness w newralgicznych momentach....
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 21:36   #20
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Hej dziewczynki,powiedzcie mi czy można na SB stosować jakis przyprawy i jak tak to jakie??

Jestem na etapie przygotowań do SB i z ciężkim sercem muszę ją przełożyć na kwiecień bo jadę 29marca na wesele... ale czs nie będzie stracony a co!!! Poduczę się chociaż przynajmniej
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:36   #21
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

ja dzisiaj trzymalam to maslo Felixa w rece i mysle kupic nie kupic kupic nie kupic i nie kupilam stwierdzilam ze z moim apetytem na slodycze to nie skonczylo by sie na 2 lyzkach i mialabym cala diete w plecy przez maslo orzechowe wolalam odlozyc
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:36   #22
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
mnie pogodzilo wczoraj z kibelkiem masło orzechowe:P łoj co to sie działo:P raniutko od razu brzuszek plaski:P
no właśnie ja mam balon przed sobą a na dodatek @ się zbliża to sobie wyobrażacie jak muszę wyglądać jak mi herbatka nie pomoże to jutro lecę kupić masło orzechowe oby tylko moje godzenie nie trwało zbyt długo
k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:38   #23
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
Onaella który prof u nas taki błyskotliwy?
żeby nie było to napisze tak: ks. Iwan.... z resocjalizacji

i pochwal sie co to za praca!!!!!

kala2505 nie przesadzaj tylko wskakuj na plaże od jutra
do 29 marca masz 3 tygodnie także spokojnie zaliczysz sobie I faze, na weselu będziesz już na II to i wiecej rzeczy możesz jeść, a nawet jak jedną noc pojesz inne to tragedi nie będzie - najwyżej więcej potańczysz A i pomyśl ile możesz być szczuplejsza - no same pozytywy, także nie czekaj do kwietnia
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:58   #24
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

DIETA SOUTH BEACH

„Diety South Beach nie można nazwać ani niskowęglowodanową, ani niskotłuszczową, ani tez wysokobiałkową. Jej zasady są proste: jedz odpowiednie węglowodany i odpowiednie tłuszcze oraz naucz się stosować właściwą strategię spożywania przekąsek. Dieta South Beach cieszy się tak ogromnym powodzeniem, gdyż stosujące ją osoby chudną mimo że się nie głodzą, nie mają poczucia, że zostały czegoś pozbawione, ani nawet wrażenia, że są na diecie. Dzięki niej jesz zdrowe węglowodany zamiast tych, które powodują wzrost masy ciała, cukrzycę i choroby serca. Masz do dyspozycji mnóstwo produktów żywnościowych, które możesz przyrządzać według bardzo urozmaiconych przepisów. Unikasz w ten sposób częstego powtarzania tych samych posiłków i znudzenia monotonnym jedzeniem – co często bywa powodem rezygnacji z diety. Zależy nam na tym, by dieta SB stała się zdrowym stylem życia, a nie tylko metodą odchudzania. Zadaniem tego wątku na forum (zmiana dla celów praktycznych, org. <tej książki>) jest pomóc Ci w łatwym osiągnięciu tego celu.

Odżywianie zgodnie z dieta SB powoduje nie tylko chudnięcie, ale również poprawę sposobu w jaki nasz organizm reaguje na pokarmy, które doprowadziły nas do otyłości/nadwagi. Dieta ta zwiększa wrażliwość naszego organizmu na działanie insuliny, co ogranicza dotychczasowe duże wahania poziomu glukozy we krwi – które były przyczyną odczuwania głodu zbyt szybko po spożyciu posiłku.

Ta przemiana naszego metabolizmu dokonuje się w trzech fazach

c.d.n.
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:59   #25
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

FAZA I
Celem fazy I jest wyeliminowanie napadów głodu. Osiągniesz to dzięki zrezygnowaniu w tym pierwszym etapie (14 dni) ze wszystkich skrobi, czyli m.in. z pieczywa, ziemniaków i ryżu. Ponadto wyeliminujesz z jadłospisu wszystkie cukry, a więc również owoce i alkohol. Będziesz strategicznie planował przekąski, jedząc zdrowe produkty. W fazie I należy spożywać bogate w składniki odżywcze warzywa i zdrowe sałatki. Możesz liczyć, że podczas tej fazy schudniesz od 3 do 6 kg. Jesz 5-6 posiłków dziennie


FAZA II
W fazie II zaczniesz stopniowo dodawać z powrotem do jadłospisu dobre węglowodany, takie jak całe owoce i pełne ziarno. Twoim celem jest jedzenie węglowodanów i jednoczesna utrata masy ciała. Podczas tej fazy powinieneś chudnąć od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Nauczysz się, które węglowodany możesz jeść, nie doświadczając głodu.
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 22:00   #26
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

FAZA III
Kiedy osiągniesz pożądaną masę ciała, pora przejść do Fazy III, służącej jej utrzymaniu. Na tym etapie nie masz żadnych absolutnych ograniczeń, ale potrafisz już sam ustalać swego rodzaju hierarchię poszczególnych grup żywności. Wiesz, że należy wybierać ryż brązowy zamiast białego, słodkie ziemniaki zamiast białych i chleb pełnoziarnisty zamiast białego. Wówczas dieta SB staje się już stylem życia.”


To tylko malutki fragment i podstawowe zasady diety, zachęcam do przeczytania i przeanalizowania uwag autora dr. Arthura Agatstona „Dieta South Beach, dobre węglowodany, dobre tłuszcze. Przewodnik”.
Jak również druga warta 29 zł książka: „Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć”.

c.d.n. (napiszę co i kiedy można
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 22:05   #27
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
żeby nie było to napisze tak: ks. Iwan.... z resocjalizacji

i pochwal sie co to za praca!!!!!

kala2505 nie przesadzaj tylko wskakuj na plaże od jutra
do 29 marca masz 3 tygodnie także spokojnie zaliczysz sobie I faze, na weselu będziesz już na II to i wiecej rzeczy możesz jeść, a nawet jak jedną noc pojesz inne to tragedi nie będzie - najwyżej więcej potańczysz A i pomyśl ile możesz być szczuplejsza - no same pozytywy, także nie czekaj do kwietnia

Kochana jesteś naprawdę ale
- obmyślałam wszystkie za i przeciw
- nie mam funduszów zbyt wiele... jem to co mam w lodówce a wiele z tych produktów nie ma nic wspólnego z SB
- w sb dzień kobiet i na pewno coś wypiję
- święta... u babci... nie da rady-piekę z nią sernik a wiecie jak to babcie (wyobraźcie sobie moją x100 )

Jak już zrobię SB to bez potknięć naprawdę Ale naprawdę dzięki,milej mi się zrobiło na duszyczce

A co z tymi przyprawami na Waszej dietce?? Są jakieś??
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 22:08   #28
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
FAZA III
Kiedy osiągniesz pożądaną masę ciała, pora przejść do Fazy III, służącej jej utrzymaniu. Na tym etapie nie masz żadnych absolutnych ograniczeń, ale potrafisz już sam ustalać swego rodzaju hierarchię poszczególnych grup żywności. Wiesz, że należy wybierać ryż brązowy zamiast białego, słodkie ziemniaki zamiast białych i chleb pełnoziarnisty zamiast białego. Wówczas dieta SB staje się już stylem życia.”


To tylko malutki fragment i podstawowe zasady diety, zachęcam do przeczytania i przeanalizowania uwag autora dr. Arthura Agatstona „Dieta South Beach, dobre węglowodany, dobre tłuszcze. Przewodnik”.
Jak również druga warta 29 zł książka: „Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć”.

c.d.n. (napiszę co i kiedy można
Śledzę ten wątek i muszę przyznać że kochana z Ciebie osóbka takie rzeczy tu wklejasz naprawdę szacuneczek wielki dużo mi pomagasz w tych moich przygotowaniach do SB
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 22:10   #29
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
A co z tymi przyprawami na Waszej dietce?? Są jakieś??

najlepsze są fut up, ale ja jestem żywym przykładem ze inne też nie przeszkadzają. Używam w nie małych ilościach pieprzu czarnego, białego, kolorowego, soli, ziarenek smaku, papryki slodkiej, ostrej, majeranku i wszystkiego innego co mam pod ręką i co mi odpowiada.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 22:14   #30
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
najlepsze są fut up, ale ja jestem żywym przykładem ze inne też nie przeszkadzają. Używam w nie małych ilościach pieprzu czarnego, białego, kolorowego, soli, ziarenek smaku, papryki slodkiej, ostrej, majeranku i wszystkiego innego co mam pod ręką i co mi odpowiada.

Ooo to super bez soli mogę żyć ale bez przypraw nigdy...
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.