Do kogo sie udać z tym problemem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-15, 09:50   #1
silia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4

Do kogo sie udać z tym problemem?


Witam serdecznie i błagam o pomoc. Zadałam już pytanie na innych foach na wizażu, ale nikt mi nie odpowiedział, a jestem w desperacji...
Mam problem...schudłam dużo, dużo...ok.4o kg. Przez dość długi okres. Choć bywało, ze w m-c chudłam 10 kg, a poźniej duzo wolniej. Zdarzyło mi sie w tym okresie również 20 kg przytyć. Ale starałam się stosować ćwiczenia. Teraz od roku chyba ćwiczę praktycznie co dzień i chodzę na basen. Nie wygladam tragicznie, skóra mi jeszcze ostentacyjnie nie wisi, ale mam 30 lat, wiec traci swoje dobre właściwości i boję się swojego wygladu za 20 kg (bo tyle mi jeszcze zostało do zrzucenia) Czy mogę prosic o poradę do kogo się udać, żeby doradził co z sobą zrobić. Czy stosować masaże, czy lepiej oszczędzać i w przyszłości zrobić sobie operację. Czy skóra się wchłonie? Bo nie dysponuję taką ilością finansów, żeby starczyło mi i na masaże i na operację, jeśli masaże nie wystarczą. Proszę, niech ktoś mi doradzi do kogo się udać z tym zapytaniem? Do lekarza dermatologa, czy może lepiej medycycny etetycznej? I czy w ogole istnieje szansa na uniknięcie operacji?? Przybyłam już dwie operacje i czeka mnie jeszcze jedna na usunięcie kamieni z pęcherzyka. cała będe pocięta. Nie wiem co robić, błagam o pomoc...
Za którą z góry gorąco dziękuję
silia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 10:34   #2
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Re: Do kogo sie udać z tym problemem?

witaj!! moze ja ci jakos pomoge:
moim zdaniem masaze dobrze zrobia a proponowalabym rowniez saune bo po niej tez sie chudnie. Pij duzo herbatek ziolowych i przede wszystkim wybiesz sie do lekarza ktory cie zbada i dobierze dla ciebie odpowiedni rodzaj diety.
buziaki
__________________
I miss You so much
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 11:10   #3
silia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Re: Do kogo sie udać z tym problemem?

Dzięki za odpowiedz
Dietkę stosuję już sama, sprawdzoną...ale chodzi własnie o skórę. Lekarz medycyny estetycznej powiedział, ze nic nie pomoze skóra się nie wchłonie i jak schudnę jeszcze ze 20 kg - zaprasza na operację, natomiast masażysta stwierdził, ze moze sie obędzie bez operacji. Kto ma rację?
całuski
silia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.