makijaż ślubny z wykorzystaniem ziemi egipskiej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-18, 19:20   #1
Agusia24Gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15

makijaż ślubny z wykorzystaniem ziemi egipskiej...


Cześć! Jestem tutaj świeżynka Studium kosmetyczne skończyłam 2 lata temu ale nie pracuję w zawodzie, tylko uczę się dalej - na innym kierunku... No ale wracając do tematu...
W czerwcu i we wrześniu będę wykonywać 2 makijaże ślubne - wiem jak normalnie to się robi ale chcę wykorzystać ziemię egipską - wiadomo -lepiej trzyma się skóry, nie zostawia śladów, nie ściera się i nie spływa, a do tego dziewczyny będą wyglądać naturalnie (opalenizna+ziemia) w każdym razie zastanawiam się, czy w takim wypadku konieczny jest podkład...? Pomóżcie mi!!!
Z góry wielkie dzięki
Agusia24Gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-18, 21:48   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: makijaż ślubny z wykorzystaniem ziemi egipskiej...

ja tam ekspertem nie jestem... ale powiem co myśle

jak dla mnie ziemia jest spoko ale zostawia ślady na bluzkach, koszulkach ogólnie na wszystkim czego się dotkne/otre buzią

jeśli te dwie dziewczyny mają ładne cery to oczywiście można zrezygnować z podkładów.
Ja nakładam tylko korektor na nosek bo zawsze mam czerwony, podrażniony.

papa
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-18, 23:40   #3
Agusia24Gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Re: makijaż ślubny z wykorzystaniem ziemi egipskiej...

a masz oryginalną BI-KOR? ja mam już 2 opakowanie i nie zostawia mi nigdzie śladów... specjalnie kupiłam 2 opakowanie bo 1 mi właśnie wyszło...
Agusia24Gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 06:21   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: makijaż ślubny z wykorzystaniem ziemi egipskiej...

ja mam taką ziemie -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6626

__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 08:32   #5
Agusia24Gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Re: makijaż ślubny z wykorzystaniem ziemi egipskiej...

to inna ja mam ===> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2158

BI-KOR - Oryginalna Ziemia Egipska - 12g

Jest to kosmetyk upiększająco leczniczy o bogatym składzie. Zawiera krzem, magnez, żelazo, cynk, witaminy, naturalny jedwab. Mikroskopijna warstwa którą tworzy na skórze nie zatyka porów, nadając jednocześnie skórze zdrowy, opalony wygląd. Dzięki wysokiej zawartości krzemu wspomaga leczenie trądziku. Wysoka zawartość w preparacie żelaza wzmacnia naczynia krwionośne łagodząc tym samym rumień oraz trądzik różowaty. Ziemia Egipska nadaje się również do kamuflażu plam bielaczych na twarzy. Preparat jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu opakowanie wystarcza na minimum 1 rok.
"Egyptische Erde" to ekskluzywny kosmetyk, który natychmiastowo poprawia wygląd skóry. Ma on SAME ZALETY, m.in.:

* Jest to bogaty zestaw korzystnych dla skóry mikroelementów. Doskonale odżywia skórę, utrzymuje jej prawidłową wilgotność oraz chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Poprawia jej sprężystość. Zawiera filtr UV.
* W zależności od ilości nakładanego kosmetyku uzyskuje się różny stopień opalenizny. Indywidualne dopasowanie barwy do koloru cery polega na nakładaniu kolejnych warstewek kosmetyku za pomocą pędzla. Już po pierwszej aplikacji skóra wygląda promieniście i zdrowo. Kolejno przyciemniamy odcień aż do bardzo opalonego (max. 6 warstw). Pozwala to także na swobodne modelowanie twarzy.
Kosmetyk ukrywa jednocześnie wszelkie przebarwienia i niedoskonałości cery.
* Ziemia egipska pozwala uzyskać opalony, zdrowy i witalny wygląd bez bezpośredniego działania słońca. Jest to tzw. solarium w pudełku! Może być stosowana na twarz, dekolt, ramiona, nogi i całe ciało.
* Doskonała w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn (1 - 2 warstwy).
* Ziemię egipską zaleca się dla osób o skórze wrażliwej. Pełni rolę kosmetyku odżywczego i ochronnego. Nie zawiera konserwantów.
* Unikalna konsystencja oraz zawarte mikroelementy umożliwiają równomierne nakładanie kosmetyku, potęgując jego wydajność.

Produkt jest oryginalnym kosmetykiem firmy BI - KOR!
Jako jedyny posiada wyżej opisane właściwości i nie można porównywać z nim pudrów brązujących.

ten kosnetyk nie zostawia śladów tekst ściągnełam z jednej ze stronek
Agusia24Gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.