2 miesiące... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 12:47   #1
WrednaKostucha
Przyczajenie
 
Avatar WrednaKostucha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7

2 miesiące...


Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, a zarazem pierwszy krok ku wielkim przemianą. Termin mam wyznaczony na koniec maja, wtedy to bowiem, w czasie 3 dni muszę kogoś uwieść A poza tym wiosna się zbliża, no i w ogóle trzeba w końcu wsiąść się za siebie

Od razu zaznaczam, że czeka mnie bardzo dużo pracy. Kompletna przemiana wymaga jednak poświęceń

Na pierwszy ogień idzie spadek wagi, o jakieś 8 - 10 kg. Kupiłam sobie już miesięczny karnet na fitness, 3 razy dziennie sączę czerwoną herbatkę, nie jem białego chleba, cukru ani ziemniaków. Efektów nie widać Bo dopiero tak z tydzień temu wzięłam się za te napary i ćwiczenia... Jutro za to idę kupić sobie wagę, z nadzieją że cyferki mnie bardziej zmobilizują
Tak najbardziej to zależy mi na wymodelowaniu nóg. I oczywiście żeby twarz mi schudła, bo to masakra jest.

Kolejnym krokiem jest opalenizna. Z natury bardzo blada jestem, stąd chciałabym stopniowo zacząć odwiedzać solarium... Przydałby się jakiś dobry balsam i co jakiś czas maseczkę na twarz, bo często cierpię na przesuszenia...

Potem zmiana fryzury. W tym celu jadę specjalnie do Wrocławia, zdaje mi się że do salonu UNIQUE, ale jeszcze do końca się nie zdecydowałam... Na fryzurę też nie mam pomysłu, zdam się więc na pomysłowość właściciela nożyczek Kolor też poddaję zmianie, naturalnie blondynką jestem, ale kompletnie mi z tym nie do twarzy, eksperymentowałam trochę ostatnio, teraz chyba zaryzykuję z odcieniem palonej kawy ;> Brwi też zmianą poddam, aby się nie odróżniały...

Na koniec czeka mnie zmiana stylu. Bo na razie to standard: najbardziej lubię ciuchy z Zary i Monnari, styl ubierania Olsenek, Rachel Bilson i Kate Moss... Nawet nie wiem czego szukać, nie znam swojego typu urody. To samo z kosmetykami. Potrzebuję makijażu który pasował by do nowego koloru włosów, karnacji i ubrań...

To chyba wszystko Czas: 2 miesiące
Załączam zdjęcia dziwne swoje.
WrednaKostucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:50   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: 2 miesiące...

Proszę o zdjęcia
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:13   #3
WrednaKostucha
Przyczajenie
 
Avatar WrednaKostucha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: 2 miesiące...

A tak... dziwiłam się właśnie czemu tak post się szybko załadował mój błąd Zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 037.jpg (44,0 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 040.jpg (42,6 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 203.jpg (47,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 250.jpg (43,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bruummm.jpg (65,3 KB, 180 załadowań)
WrednaKostucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:27   #4
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: 2 miesiące...

czytając Twój post nie widząc zdjeć narysowałam sobie Twój obraz na podstawie Twoich własnych słów Zobaczyłam zdjęcia i sie przeraziłam.Jak mozesz mieć tak niska samoocenę???

Powinnaś zacząc od tego- zmienic nastawienie do siebie samej

Jestes bardzo ładna, szczuplutka.Masz piekne oczy.ładne usta.Podobasz mi sie bardziej z grzywka

Pochwalam prace nad soba, cwiczenia... Ale zmień nastawienie
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:43   #5
anulka399
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 115
Dot.: 2 miesiące...

Naprawde jesteś bardzo ładna i szczupła!!!no i z grzyweczką ci lepiej
anulka399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:45   #6
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: 2 miesiące...

zgodzę sie z Kasia ja nie powiem co mi sie wyswietliło przd oczami po przeczytaniu jak zobaczyłam zdjecia to wymiękłam metamorfozie to trzeba poddac Twoje nastawienie do siebie samej
ja mysle ze styl olsenek Ci pasuje bardzo dziewczecy,naturalny o włosach zazwyczaj sie nie wypowiadam,co do makijazu bardzo ładne wyraziste oczy ,mozna pokombinowac nie bój sie kolorów pasuja młodej buzi,poza tym wiosna idzie Ty możesz postawic i naturalnosc i na szalenstwo
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 16:29   #7
WrednaKostucha
Przyczajenie
 
Avatar WrednaKostucha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: 2 miesiące...

Możliwe że ta niska samoocena spowodowana jest tym, że aktualnie chora jestem, a moje odbicie przypomina bladego trupa o zamglonych oczkach...
Możliwe również, że te zdjęcia zbyt korzystnie wyszły, bo nie widać na nich, że mam nos dziwny, że kiedy się uśmiecham poliki wystają mi za obwód twarzy, a czoło jest dużo za duże.
Nawet nie wyglądam jakbym miała w tym roku 18 obchodzić... 5 lat temu bardziej dojrzale wyglądałam. Mam dość takich dziecięcych rysów twarzy, potrzebuje jakiegoś silnego akcentu na głowie, na twarzy i na całej mnie. Palona kawa - da radę? I w teście na typ urody wyszło mi że jesienią jestem, wierzyć w to?
WrednaKostucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 17:02   #8
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: 2 miesiące...

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
czytając Twój post nie widząc zdjeć narysowałam sobie Twój obraz na podstawie Twoich własnych słów Zobaczyłam zdjęcia i sie przeraziłam.Jak mozesz mieć tak niska samoocenę???

Powinnaś zacząc od tego- zmienic nastawienie do siebie samej

Jestes bardzo ładna, szczuplutka.Masz piekne oczy.ładne usta.Podobasz mi sie bardziej z grzywka

Pochwalam prace nad soba, cwiczenia... Ale zmień nastawienie

Dokladnie to samo mialam powiedziec

A te foty sa aktualne?
Jesli tak to ja nie widze zebys byla "gruba",twarz nie jest wysmukla ale napewno nie "masakra" mi tam osobiscie wlasnie takie ogragle buzki sie bardziej podobaja
co do wieku.Nie masz sie czym przejmowac?za 10 lat bedziesz narzekac jak staro wygladasz:P Zwlaszcza ze wygladasz na 17-18 ,moze na ciut mlodsza niz jestes,no ale to nie jest 25latka z wygladem 15stki!
No juz dziewczyny mowily,ale tak od siebie,sliczne oczka,usta,z tego co napisalas i widac na fotach to styl ubierania tez Ci pasuje i jest modny!
Podsumowujac,gdybym byla facetem juz teraz bys mnie uwiodla
Ale zmiaqny popieram-tylko nie jako "zrobienie cos z soba wreszcie" a przyjemnosc udoskonalania
pzdr
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:06   #9
paulinaj91
Przyczajenie
 
Avatar paulinaj91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
GG do paulinaj91
Dot.: 2 miesiące...

Widze że jesteśmy w tym samym wieku) A więc powiem ci że na prawde jesteś bardzo ładna i szczupła, ale ze swojego doswiadczenia wiem że nie wiadomo ile by ci ludzie gadali to i tak wie się swoje. Mi też wszyscy mowią że jestem szczupła i w sam raz, ale i tak chce schudnąć bo nie jestem usatysfakcjonowana ze swojej sylwetki i powiem ci że już 3 kilo zrzuciłam i chce zrzucić drugie tyle Też jestem na podobnej diecie - nie jem ziemniaków chleba pszennego i wszelkich cukrów. Jeżeli po tygodniu nie widać efektów to coś nie tak. Nie wiem jak ty, ale ja nigdy się nie najadam i zawsze czuje niedosyt po posiłku. Jem tylko wtedy kiedy naprawdę jestem głodna i w przeciwnieństwie do ciebie piję zieloną herbatkę;p heh, ale obie sa chyba zdrowe;p Także jestem z tobą i wierze że ci się uda bo najważniejsze jest to jak ty się czujesz, jeżeli źle ci z tłuszczykiem na brzuchu to do roboty raz dwa! (mi właśnie tylko on przeszkadza chociaż znajomi mówią że zwariowałam...to niech sobie gadają, czasami mam wrażenie że tak mówia bo mnie po prostu lubią...;]) buziaki;*
paulinaj91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:52   #10
WrednaKostucha
Przyczajenie
 
Avatar WrednaKostucha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: 2 miesiące...

Dziękuję Wam za te miłe słowa OTUCHY , ale nie mogę opaść na laurach, naprawdę potrzebuję tej metamorfozy i pomocy...

Przekopywałam już trochę forum i mam pewną wizję.

Kolor włosów i brwi taki jak na zdjęciu pierwszym. Pozostałe tyczą się makijażu. Ale że w słońcu przy odpowiednim kącie padania promieni mam pistacjowe oczy to nie wiem czy taki dobór kolorów akurat podkreśli tą jedną z moich nielicznych zalet

I solarium to konieczność...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 501g.jpg (50,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 041720071358453972.jpg (47,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak2.jpg (8,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy niebieskie (16).JPG (69,1 KB, 23 załadowań)
WrednaKostucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:56   #11
WrednaKostucha
Przyczajenie
 
Avatar WrednaKostucha
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: 2 miesiące...

A skoro już tu jestem i mam czas, to dołączę od razu zdjęcia wymarzonego?? niedorobionego stylu jaki chcę osiągnąć. Brakuje mi tu tylko tej nowej kwiecistej kolekcji z Zary bo też jest dobra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg burberry.jpg (18,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mk.jpg (37,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rolledshorts.jpg (55,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alena Martanovicova.jpg (16,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ContourPhotos_5319558.jpg (28,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg socialitelife.com.jpg (28,3 KB, 25 załadowań)
WrednaKostucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 07:30   #12
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: 2 miesiące...

Jejku co ty chcesz od siebie jesteś śliczną dziewczyną masz piękną figurę a styl na który chcesz sie przerzucić jest bosski... widzę że jesteśmy rówieśniczkami tyle ze ja skończyłam już 18 jakieś 2 godz temu... właśnie że super wyglądasz na swój wiek ja za to wyglądam poważnie nawet aż za poważnie... a z tą samooceną to jest chyba tak u większości nastolatek (znam to z autopsji) pozdrawiam
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:25   #13
Lavandulla
Przyczajenie
 
Avatar Lavandulla
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: 2 miesiące...

Jak zrzucisz swoje wymarzone 10 kilo, to nic z ciebie nie zostanie... Kobieto - zdrowa dieta i fitness to świetna idea i życzę wytrwałości - ale dla zdrowia. A wagę wywal albo nie kupuj - to dla tych co walczą z prawdziwą tuszą i chcą obserwować zmiany, które przy pewnej wadze są trudno dostrzegalne...
Lavandulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 14:33   #14
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: 2 miesiące...

Cytat:
Napisane przez WrednaKostucha Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za te miłe słowa OTUCHY , ale nie mogę opaść na laurach, naprawdę potrzebuję tej metamorfozy i pomocy...

Przekopywałam już trochę forum i mam pewną wizję.

Kolor włosów i brwi taki jak na zdjęciu pierwszym. Pozostałe tyczą się makijażu. Ale że w słońcu przy odpowiednim kącie padania promieni mam pistacjowe oczy to nie wiem czy taki dobór kolorów akurat podkreśli tą jedną z moich nielicznych zalet

I solarium to konieczność...
Ale po co????????????

Czy te modelki z wklejonych przez Ciebie fotek też byś tam wysłała, bo czegoś im brakuje? (mahoniowej karnacji, znaczy się)
A jeśli nie, to dlaczego sobie samej taką krzywdę chcesz zrobić?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.