twarz po solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 11:54   #1
nikolciaa2111
Przyczajenie
 
Avatar nikolciaa2111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16

twarz po solarium


Witam mam mały problem i mam nadzieje że poradzicie mi coś skutecznego... pytanie odnośnie solarium a prędzej jeszcze opalenizny po a mianowicie nie wiem jak mam ładnie opalić twarz, byłam już kilka razy na solarce sesje od 7-10 min. ciało mi się ogólnie ładnie opala i szybko za to twarz koszmar :| prawie wcale nie wiem co robić aby nie chodzić taka sztuczna z bladą twarzą a szyją wręcz brązową znacie jakieś skuteczne sposoby na twarz by równomiernie opalała się z ciałem?? będę wdzięczna
nikolciaa2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:07   #2
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

nikolciaa2111 => z powodu tego ze buzke wystawiamy na sloneczko praktycznie przez okragly rok czasem jest tak jak ty piszesz. Bo nie kazdy ma taki poroblem. Bardzo polecam kosmetyki do opalania. Oczywiscie bez samoopalacza tylko takie z tyrozyna przyspieszajaca opalanie a takze z bronzerami.

Ja bardzo jestem zadowolona z kosmetyku z Designer Skin ktory sie nazywa Tao Tak cudownie wyciaga barwnik ze jestem nim zachwycona. Jednoczesnie swietnie nawilza i regeneruje skore. Bardzo polecam
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:23   #3
blondyneczka513
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka513
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 298
Dot.: twarz po solarium

Dziecwzyny a ja mam takie pytanko chce iść na solarium- pierwszy raz. Jednak ma na szyi dużego pieprzyka i się trochę boje. Mam go zakleić czy coś w tym rodzaju?;>
__________________
[...wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz...]
blondyneczka513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:25   #4
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

blondyneczka513 => No i bardzo rozsadnie ;] Bardzo dobrym pomyslem w twoim przypadku bedzie zakup kremu do opalania z bardzo wysokim filtrem SPF 35 czy tez 40. Ten krem nakladaj przed kazdym opalaniem punktowo gruba warstwe na ten pieprzyk/ zniamie bo nie wiem jak to doklanie wyglada ale jak jest duze to lepiej uwazac. No i z taka kropą na tym wchodzisz sie opalac. Jeszcze sezona dopiero sie zaczynac bedzie wiec sie nie zneichecaj jak bedzie ciezko znalesc. Ja znalazlam i to w grudniu sie udalo

Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:27   #5
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

magdaleno moglabym prosic o jakis link niewiem moze z allegro do kosmetyku o ktorym wspomnialas?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:42   #6
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

1stLaDy => Powiem ci szczerze ze mialam taki wielki problem z powodu tego ze szukalam takiego kosmetyku w grudniu w zadnej drogerii nie bylo i musialam szukac po aptekach i tak jak odwiedzilam chyba z piec to i dopiero wtedy znalazlam.

Ale wyboru nie bylo. Dlatego mam kosmetyk z wysokim filtrem dla dzieci bo innago nie bylo. Ale nie szkodzi bo na znamiona czy duze pieprzyki to on poporstu ma miec wysoki filtr i tyle, ja mam SPF 40 i jest super :

Dokladnie taki:

http://www.domzdrowia.pl/domurody/58...ci-spf-40.html

Kosztowal powyzej 20 zł ale wszytskie kosmetyki z wysokim filtrem takie ceny maja. Ale zanim sie zuzyje W sumie to mozesz spytac na swoim solarium bo w dobrych solariach ktore troszcza sie o zdrowie klienta powinni taki kosmetyk miec ;]
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:44   #7
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

ja myslalam ze on brazuje mocno bo napisalas ze super wyciaga barwnik, a na takim mi zalezalo bo pieke sie po 20min dosc czesto a blada jestem
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 16:50   #8
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

1stLaDy => nie no ja myslalam ze ty pytasz o ten kosmetyk na znamiona.... Tamten co podalam link to jest na znamiona i duze pieprzyki z wysokim filtrem ktory blokuje UVA I UVB.

1stLaDy tobie chodzi o ten kosmety Tao?????
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:53   #9
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

tak
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:57   #10
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

1stLaDy => Jaki masz kolor włosów, oczu, czy masz piegi, jaka karnacja, czy skora na opalanie reaguje podraznieniem pieczeniem i zaczerwinieniem?
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:46   #11
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

wlosy mam taki blond wpadajacy w rudy,mam piegi tylko na twarzy, oczy niebiesko szare,karnacja blada,zawsze jestem troche czerwona po opalaniu - wiem nie mam karnacji zeby sie dobrze opalic...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 18:38   #12
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

1stLaDy => Fakt faktem twoj fototyp nie jest najcudowniejszy ale sie da opalac, to juz cos. Tylko musisz bardzo ostroznie do tego podejsc. Pierszy fototyp zawesze poczatkowo bedzie zaczerwieniony po opalaniu, ale stopniowo to powinno schodzic i brazowiec. Wszytsko jest w porzadku dopuki cie nie piecze i nie boli

Oki, ten kosmetyk o ktorym pisalam jest z firmy Designer Skin. TAO to naprawde swietny kosmetyk, z podwójnym bronzerem ale doskonale przy dobrze dobranym czasie opalania nadaje sie takze dla twojego fototypu, nie pali ale za to pieknie wyciaga barwnik. U mnie w solarium kazdy jest nim zachwycony. Dodatkowo pieknie nawilza i regeneruje skore oraz zawiera witaminki

Tylko jest jeden problem, raczej nie kupisz calej butelki. Kosmetyki te dystrybuturzy sprzedaja tylko do solariow. I sa dosyc drogie, jedna butelka kosztuje 100- 200 zł i wyzej. Zalezy jaki kosmetyk i jaka pojemnosc. Sa sciagane z zagranicy...

Tutaj znalazlam linka, w Stanach Tao kosztuje tylko 23 $. Sama jestem zszokowana nastepnym razem jak tam bede to sie porzadnie zaopatrze Ale jak masz tam kogos to wiesz

http://www.lotionsource.com/details/..._skin_tao.html

Ale kosmetyk pierwsza klasa. Taki piekny kolor daje ze szok.
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:44   #13
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

I tak nie wiem czy jak tyle kosztuje to czy nadal go chcesz. Jak tak to napisz do mnie a ja sprawdze ile dokladnie i cos pokombinujemy. Ale generalnie butelka to 350 ml. Wystarcza az na 35 opalan

Inwestycja spora ale sie opłaca

Mozesz tez popatrzec u ciebie w solarium jakie kosmetyki maja, jakie marki i jaka cena za 10 ml. U mnie to jest 6 zł. Ale mamy naprawde dobre kosmetyki, wszytskie testuje na sobie

Co do opalania to tak jak napisalas ze nadal jestes biala to jak czesto sie opalasz 1stLaDy????????????
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 19:07   #14
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

a pewnie ze chce tylko kwestia uzbierania pieniazkow.moze z miesiac,nawet nie

opalam sie, az glupio sie przyznac ze 2-3 razy w tyg na 20min i naprawde jestem blada-czasem sie mnie pytaja czy jestem chora...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 19:23   #15
blondyneczka513
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka513
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 298
Dot.: twarz po solarium

Dzikuję ;* napewno zakupie
__________________
[...wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz...]
blondyneczka513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:20   #16
nikolciaa2111
Przyczajenie
 
Avatar nikolciaa2111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: twarz po solarium

..: Madallllena :.. masz na myśli te przyśpieszacze w solarium? to o nie Ci chodzi? wiem że są saszetki przeróżne ale czy to działa na twarz tak skutecznie?
nikolciaa2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:59   #17
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

blondyneczka513 bardzo prosze. Ciesze sie ze dbasz o siebie Jak dla mnie to opalanie tylko zdrowe

nikolciaa2111 Tak to chodzi o te kosmetyki ale ja mam mniej w saszetkach glownie w butelkach i wlewam do pojemniczka. W saszetkach wychodza duzo drozej, i dla mnie i dla klienta. Dlatego butelki to dobre rozwiazanie U mnie kosmetyk do calego ciala plus kosmetyk do buzki gratis kosztuje 6 zł a na zaszetki to by wyszlo 10 zł. Duza ruznica.

Kosmetyki sa bardzo wazne. To dzieki nim opalenizna jest trwala i ma piekniejszy kolor. Regeneruja one skore, nawilzaja i hamuja niszczace dzialanie wolnych rodnikow. Zawieraja witaminki i wiele wiele jeszcze mona by bylo mowic o nich

Kosmetyki sa bardzo skuteczne o ile sa dobrze dobrane i sa dobrej jakosci. Super mozna sie opalic, nie tylko buzke ale i cialko. Ja zawsze opalam sie z kosmetykiem, dlatego teraz to juz nawet raz na tydzien dla mnie za czesto jest. Dzieki kosmetykom mozesz krocej sie opalac a miec lepszy efekt I trwalszy

Bardzo polecam, nikolciaa2111 jak chcesz to napisz z jakich firm na twoim solarium maja kosmetyki to moze ci cos doradze
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:03   #18
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

1stLaDy A na jakim łóżku sie opalasz, i moze wiesz jakie lampy bo to to jest glowna sprawa. I ile za minute placisz?

Moim zdaniem 20 min to bardzo duzo. Ja mam tylko jedna klientke ktora na tak dlugo chodzi, ale to juz prawie murzunka

Twoje urzadzenie to pewnie nie turbo 1stLaDy??

Zaraz cos pomyslimy
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:47   #19
nikolciaa2111
Przyczajenie
 
Avatar nikolciaa2111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: twarz po solarium

dziękuje Kochana ;* ;* ;] jutro chyba się wybiorę na solarium więc jak coś to dam znać o nazwach
nikolciaa2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 22:12   #20
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

nikolciaa2111 czekam zobacz szczegolnie czy maja cos z designer skin o ktorych juz pisalam a moze australian gold.
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 05:38   #21
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

turbo turbo zawsze mam karnety.zmienialam nawet solaria kilka razy...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:32   #22
blondyneczka513
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka513
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 298
Dot.: twarz po solarium

Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość
blondyneczka513 bardzo prosze. Ciesze sie ze dbasz o siebie Jak dla mnie to opalanie tylko zdrowe

nikolciaa2111 Tak to chodzi o te kosmetyki ale ja mam mniej w saszetkach glownie w butelkach i wlewam do pojemniczka. W saszetkach wychodza duzo drozej, i dla mnie i dla klienta. Dlatego butelki to dobre rozwiazanie U mnie kosmetyk do calego ciala plus kosmetyk do buzki gratis kosztuje 6 zł a na zaszetki to by wyszlo 10 zł. Duza ruznica.

Kosmetyki sa bardzo wazne. To dzieki nim opalenizna jest trwala i ma piekniejszy kolor. Regeneruja one skore, nawilzaja i hamuja niszczace dzialanie wolnych rodnikow. Zawieraja witaminki i wiele wiele jeszcze mona by bylo mowic o nich

Kosmetyki sa bardzo skuteczne o ile sa dobrze dobrane i sa dobrej jakosci. Super mozna sie opalic, nie tylko buzke ale i cialko. Ja zawsze opalam sie z kosmetykiem, dlatego teraz to juz nawet raz na tydzien dla mnie za czesto jest. Dzieki kosmetykom mozesz krocej sie opalac a miec lepszy efekt I trwalszy

Bardzo polecam, nikolciaa2111 jak chcesz to napisz z jakich firm na twoim solarium maja kosmetyki to moze ci cos doradze
Nie chcę sobie zrobic krzywdy poprzez ładny wygląd Fajnie że jest ktos kto się na tym zna Kurcze, 20 minut? Chyba była czarna xD
__________________
[...wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz...]
blondyneczka513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:46   #23
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: twarz po solarium

a gdzie mozna dostac kosmetyki do opalania w solarium? mogłybyscie podac nazwy tych ktore polecacie ?
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:31   #24
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: twarz po solarium

Cytat:
Napisane przez nikolciaa2111 Pokaż wiadomość
Witam mam mały problem i mam nadzieje że poradzicie mi coś skutecznego... pytanie odnośnie solarium a prędzej jeszcze opalenizny po a mianowicie nie wiem jak mam ładnie opalić twarz, byłam już kilka razy na solarce sesje od 7-10 min. ciało mi się ogólnie ładnie opala i szybko za to twarz koszmar :| prawie wcale nie wiem co robić aby nie chodzić taka sztuczna z bladą twarzą a szyją wręcz brązową znacie jakieś skuteczne sposoby na twarz by równomiernie opalała się z ciałem?? będę wdzięczna
A chodzisz na rozne lozka? Bo czasem jest tak, ze dane lozko lepiej opala cialo, lub na odwrot. Ja osobiscie nigdy po kosmetykach roznicy nie widzialam
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:08   #25
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: twarz po solarium

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
turbo turbo zawsze mam karnety.zmienialam nawet solaria kilka razy...
2 - 3 razy w tygodniu na 20 min?

To zdecydowanie za dużo. Skóra nie zdąży Ci się zregenerować, naskórek się nie odnawia i dlatego nie uzyskujesz opalenizny.

Robisz regularnie peelingi i nawilżasz odpowiednio skórę?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 15:43   #26
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

blondyneczka513 => byla prawie czarna

1stLaDy => i jak zmienialas solaria to nie widzialas roznicy?? Na kazdym taki sam zly efekt ????
Na jakim luzku sie teraz opalasz?

LauraS. => Kosmetyki do opalania w solarium dostaniesz w solarium Kazdy szanujacy sie salon posiada taka game ktora pozwoli dobrac odpowiedni dla kazdej osoby. Ja szczegolnie polecam kosmetyki z firm Australian Gold, Designer Skin, no i Devoted Creations tez moze byc
To ktorego powinnasuzywac zalezy od twojej karnaji, fototypu skóry
Ni u absolutnie to nie polecam jednej firmy SOLEO. Nie dosc ze nie dziala to sa to kosmetyki na bazie samoopalacza i robia plamy.

Papiszynka Masz racje Kazde luzko innaczej opala. Kazde ma inna ilosc lamp, inna moc lamp, inny współczynnik lamp, lampy bywaja umieszczone blizej siebie albo sa bardziej rozsuniete itd.
Ja po kosmetykach widze ogromna roznice A jakich uzywalas?

pakosta 2-3 razy w tygodniu to nie za duzo dla osoby ktora dopiero zaczyna opalanie/ nie jest jeszcze opalona. Natomiast te 20 min to dla mnie extremalnie duzo.
Chociaz sama znam takie uzadzenia, nie turbo (lampy setki a nie stoszescdziesiatki o niskim wspolczynniku) na ktorych i ja moglabym sobie 30 min polezec. Ale takich luzek juz prawie nigdzie nie ma- nie oplaca sie. Dlatego jestem zdziwiona. 20 min i bez efektu? To ile takie lampy musza miec przebiegu................ ......................... .......................:e ek: Tylko swieca a juz dawno nie opalaja
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:13   #27
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

robie regularny peeling,codziennie balsamuje cialo,na solarium tez uzywam kremow.teraz chodze na najlepsze lozko w pewnym nowym solarium...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:11   #28
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: twarz po solarium

I jak no nowe luzko na innym solarium tez nie pomaga????
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:05   #29
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: twarz po solarium

Witam
Chciałam się wtrącić do rozmowy jeśli mogę.Odnośnie solarium to zauważyłam,że często te kremy które mozna dostać w salonie zawierają bronzer,czyli samoopalacz,po to aby wydawało się,że mocno się ktoś opalił.Znam ze słyszenia takie jedno solarium gdzie właścicielka każdemu wciska bronzery bo ma zbyt słabe lampy i tym własnie nadrabia.
Ja nigdy nie używałam tego typu komsetyków,jedynie oliwkę albo jakiś balsam swój z domku którego akurat używam,czasami uzywałam też kosmetyków do opalania z drogerii.
Do autorki wątku- u mnie buzka tez jest zawsze jaśniejsza,ale to zasługa maseczek,demakijażu,peeli ngów.Częsciej zmywam z niej zanieczyszczanie w ciągu dnia niż z całego ciała,kiedy robię to podczas kąpieli albo prysznica.Na Twoim miejscu nie uzywałabym kremów z bronzerami,bo będziesz miałą złudzenie opalenizny,która moze być żółta jak po samoopalaczu bądz schodzić nierównomiernie.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 13:09   #30
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: twarz po solarium

nie pomaga
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.