manicure francuski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-02, 07:12   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

manicure francuski


Mam zamiar kupić sobie zestaw do manicure francuskiego zawierający ochronne paski. Mam pytanie czy robiłyście sobie taki same czy lepiej wybrać się do kosmetyczki?Chodzi mi czy te paski (dołączone do zestawu) dobrze przylegają do paznokcia i czy nie przedostanie się pod spód lakier w trakcie malowamia? Chciałabym żeby to ładnie wyszło.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 08:19   #2
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: manicure francuski

Wyjęłaś mi dosłownie z ust to pytanie.Też chciałam się tego dowiedzieć [img]icons/icon7.gif[/img]
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 08:27   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

niestety czasami bialy lakier przedostaje sie troche poza granice paska ochronnego ale ja nie robie z tego problemu bo potem biore wacik do czyszczenia uszu,umaczam koncowke w zmywaczu do paznokci i przecieram ta nierowna linie,wprawa przychodzi juz po paru razach nakladania,ja czasami nawet nie przyklejam paskow ochronnych
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 08:30   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Może nie jestem wprawiona w robieniu tego manicure, ale mi dostał się lakier pod pasek, zanim zdążyłam go usunąć. Jakie efekty ?? Same już wiecie, troszkę nieciekawie to wyglądało, bo linia była nierówna. Jedyną na to radą, było wyrównanie białych końcówek patyczkiem z watką nasączonym zmywaczem do paznokci.. w sumie efekt końcowy całkiem, całkiem...W/g mnie ten rodzaj manicure wymaga dużej wprawy i przede wszystkim ogromnej cierpliwości, którą niestety ja szybko tracę.. Życzę owocnych zmagań z lakierami [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 10:30   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Wiesz poradzę ci kupno takich ozdobnych naklejek na paznokcie z perełkami. Ja ostatnio sobie kupiłam i jestem nimi zachwycona lekkie nierówności powstałe w czasie malowani białym lakiemrem poprostu są zaklejane naklejką. Taki francuski manicure jest zdecydowanie bardziej efektowyny niż normaly a przytym możesz zatuszować malutkie niedoskonałości powstałe w czasie tworzenia [img]icons/icon7.gif[/img] Koszt opakowania tych naklejek 10 szt. na każdy paznokieć wynosi ok 7, 50 zł.

Życze powodzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-02, 16:53   #6
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: manicure francuski

<font color="deeppink">[b]NEO, a jak się nazywaja te naklejki, jak wyglądają, jak firma itp.??? [img]icons/icon25.gif[/img]
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-03, 06:26   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Dzięki Wam za odpowiedzi, zrobiłam wczoraj na próbe i wyszedł całkiem niezły efekt. Nawet pod paski ochronne nie przedostał się lakier. Na koniec nałożyłam utwardzacz z brokatem i naprawdę efekt końcowy mi się podoba.
Do Nea: a gdzie można kupić te naklejki o których pisałaś? Nie spokałam się z takimi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-05, 17:10   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Naklejki o których pisałam można kupić w każdej perfumerii ( przynajmniej u mnie ) nazywają sie GEM NAIL TIP firmy TOP CHOICE niestety na ich stronie internetowej nie ma jeszcze togo produktu więc spróbuje go opisać opakowanie w trzech kolorach [img]icons/icon39.gif[/img]omarańczot, niebieski i szary na szarym tle zdjęcie paznokci. Opakowanie nieduże ok 5 cm na 4 cm.
Udanych łowów. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 22:45   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Witam [img]icons/icon7.gif[/img] Przygladam sie WASZYM rozwazaniom na temat francuskiego manicure i musze Wam przyznac ze najlepszym sposobem jest wykonywanie go bez pasków. Trzeba troche pocwiczyc, to fakt, ale efekt jest zdecydowanie lepszy, bo nierownosci wynikle podczas malowania z paskami cizko jest zlikwidowac. poprobujcie sobie bez tych smiesznych "pomocy" a jestem pewna ze lepiej Wam wyjdzie. Mowie to z wlasnego doswiadczenia, bo kiedys jak tylko to wchodzilo to kupilam paski i zuzylam chyba z 5(gdzies mam reszte ;PPP) i od tej pory robie bez...wlasnie teraz mam na swoich pazurkach calkiem fadny [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiam i zycze powodzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 14:33   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Uwielbiam francuski manicure! Również najczęściej nie używam pasków ochronnych, bo samemu też można to ładnie zrobić i dokładnie w takim kształcie jaki ma paznokieć. Ale na początku nie mogłam się bez nich obejść, pozatym są dobre gdy się śpieszymy. Bardzo polecam paski Avonu, 120 szt. w cenie chyba 5 zł, dobrze się trzymają paznokcia, są dosyć grube i nie dostaje się pod nie lakier. A tak na marginesie - jakich lakierów używacie do fr. manicuru? I w jakich kolorach? Ja najbardziej lubię mleczny.
P.s te naklejki są śliczne i nawet niedrogie! (8zł)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 06:10   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: manicure francuski

Wiecie co, macie rację, pomalowałam sobie kolejny raz bez pasków ochronnych i tez ładnie to wyszło no i chyba szybciej niż bawienie się z tymi paskami ochronnymi. Jeśli chodzi o kolor to ja lubie taki blady róz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-10, 09:48   #12
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Re: manicure francuski

Najlepiej potrenuj i rób bez pasków. Polecam zastaw do fenczu z Avonu, paseczki sa ok. Ale trzeba zrywać zanim wyschni biały lakier. Jednak najładniej wychodzi bez paseczków, potrzeba troche wprawy, ale są wakacje wiec potrenuj na sobie i na koleżankach, ja tak się nauczyłam. Pozdrawiam. Gosia
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 21:22   #13
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Re: manicure francuski

Dziewczyny jesli namalujecie nie zbyt ładną linie - chdzi mi o białą końcówke to zawsze można cinką liniówką do zdobień pomalować w tym miejscu. ja robie tak bardzo często srebrnym brokatem, kładzimy to na lini uśmiechu ( hih paznokciowego ) i mamy piękny frencz z kreską brokatową .
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 15:13   #14
angel18
Raczkowanie
 
Avatar angel18
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: bb
Wiadomości: 75
GG do angel18
Dot.: Re: manicure francuski

Ja juz dawno robie francuski manikiure bez paseczków.Szybko doszlam do wprawy efekt jest zdecydowanie lepszy niz przy paskach.Zrobienie takiego manikiure zajmuje mi teraz 15 minutek
angel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 15:17   #15
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Re: manicure francuski

Moze w kleicie kilka fotek???
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:57   #16
Amer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: manicure francuski

witam! wczoraj zrobiłam sobie taki manicure, z paskami. wyszło bardzo ładnie, paski "sprawily" sie super
Amer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 14:06   #17
k_maUa
Raczkowanie
 
Avatar k_maUa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 226
GG do k_maUa
Dot.: manicure francuski

Kiedyś robiłam taki manicure z paskami. Aktualnie nie używam do tego celu pasków i myślę, że efekt jest dużo lepszy. Przy zdejmowaniu pasków,, w pół zaschnięty lakier rozmazywał się a i paska nie dobierze się idealnie do kształtu paznokcia. Troszkę się poćwiczy i efekt dużo lepszy
k_maUa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 14:09   #18
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: manicure francuski

Ja nigdy w zyciu nie dałabym 20 zł-30 za taką usługe u kosmetyczki, dlatego tez szybko doszłam do wprawy
chociaz początki były marne, nie ma co, ale teraz... zaden pasek nie ma prawa sie odkleic itp
poza tym na 10 paznokci zwykle zuzywam około 5-7 pasków, ot oszczędnosc

No i polecam zakupic paski np na Allegro, kiedys kupiłam bodajze 500 pasków za 10 zł cos około, tymczasem w drogeriach 20 sztuk - 3 zł

Dla kogos kto czesto sobie francuski robi, wprost nieopłacalne

Pozdrawiam
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 15:52   #19
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: manicure francuski

a mozecie polecic jakis bialy lakier do robienia tych paseczkow? bo mi sie robia takie brzydkie mazy :/
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 21:12   #20
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: manicure francuski

ja wam powiem jak ja robie oczywiście wtedy bez podkładu..po prostu staram się robić w miare równe linie, a potem biore patyczki kosmetyczne, zamaczam w zmywaczu i wyrównuje nierówne linie
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 15:46   #21
Zizzi
Przyczajenie
 
Avatar Zizzi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: manicure francuski

Hejka,
Ja nigdy w zyciu nie robilam French Manicure.
Wlasnie kupilam sobie zestaw firmy SUHADA.
Ten zestaw zawiera: paski chroniace, lakier do paznokci o koloze bialej rozy i bialy lakier.

Dzisiaj bede go robila, tylko najpierw bede oczyszczala skorki i paznokcie
Zizzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 16:09   #22
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: manicure francuski

ja przeważnie maluje french i kiedyś próbowałam tych pasków, ale bawienie się z tym jest nie dla mnie lakier przykleja się do nich i odrywając pasek zrywam praktycznie pół końcówki pomalowanej na biało ja maluje bez pasków, mam już taką wprawę, że mam równo bez nich pomalowane pazurki
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 16:49   #23
Zizzi
Przyczajenie
 
Avatar Zizzi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: manicure francuski

wlasnie zrobilam sobie french manicure.
wyszlo swietnie, do szkoly mozna nosic, na bipki tez swietnie wygladaja...
jestem za frencz manicure.

p.s. ja zrobilam z paseczkami i zajelo mi to 15 min. :P
Zizzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:24   #24
kajusxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 5
Dot.: manicure francuski

ja własnie zrobilam pierwszy raz frencha
robilam bez paskow wiec zajelo mi to jakies 40 min (czyt. zmywanie po 3 razy paznokcia i malowanie od nowa ...) ale bardzo mi sie podobaja . najlepiej robić samemu i nabierac wprawy nastepnym razem pojdzie mi to szybciej i bede miala jeszcze wieksza satysfakcje
a zestaw do frencha kupilam w biedronce za 17 zł
kajusxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.