Mariposa Nail - opinie o produktach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 20:59   #1
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Post

Mariposa Nail - opinie o produktach


Witam

Niedawno firma Clarena - dystrybutor produktów do stylizacji paznokci Mariposa Nail przekazała Wizażankom kilka zestawów tych żeli do wypróbowania.

Proszę wszystkie osoby, które zgłosiły się do testowania produktów firmy Mariposa Nail i otrzymały je o podzielenie się opinią na ich temat w tym wątku.

Ponieważ aby ocenić produkt, należy nie tylko opisać wrażenia z pracy na nim, ale też sprawdzić, jak zachowuje się w trakcie "noszenia" na paznokciach, można więc dodać tu swoją "wstępną" opinię a potem w edycji uzupełnić ją o dalsze informacje lub poczekać z oceną trochę dłużej.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-04-24 o 07:37
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:34   #2
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

To jako pierwsza wyraze swoja opinie
a wiec:
PRIMER
- pierwszy plus =po nalozeniu go na naturalną płytke nie trzeba długo czekać by odparował,
-drugi plus- nie ma tak intensywnego zapachu jak niektore primery
-trzeci plus -wydajny
(MINUSOW NIE ZAUWAZYLAM )

ZEL JEDNOFAZOWY PRZEZROCZYSTY
-nie rozlewa sie na skorki +
-bardzo wydajny +
-mozna stworzyc piekna krzywa C +
-łatwo się go nakłada +
-jak dotąd super trzyma się na pazurkach +
-zapach bardzo lekki -nie drażniący - jak dla mnie nawet przyjemny - +
podsumowując przechodze na te żele żele mariposa nail są najlepsze na jakich do tej pory pracowalam


Oliwka
mily przyjemny zapach
super nawilza skorki i sprawia ze nie sa wysuszone

Cleaner
- dokladnie odtluszcza plytke naturalna i tlusta powloke z zelu
- sprawia ze paznokcie pozostaja blyszczace i swieze


Jestem bardzo szczesliwa ze otrzymalam te produkty do testow poniewaz znalazłam firmę z której jestem bardzo zadowolona
dziękuje

Justyna
smerfetka 88
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 22:16   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Dostałam następujące produkty:
Żel jednofazowy różowy przezroczysty
Primer
Celaner
UV Cleanser
Oliwka
Pierwsze, co mi się spodobało wizualnie, to opakowania Śliczne są.
Żel:
Testowałam pod każdym możliwym względem, nie odmówiłam sobie również tego, co robię z każdym nowym żelem jaki kupuję. Mieszam go we wszystkich możliwych kierunkach, żeby go maksymalnie zapowietrzyć. Dzięki temu od razu wiedziałam, że się całkiem dobrze sam odpowietrza i dobrze się poziomuje Ma optymalną konsystencję, przez co dobrze się nakłada i jeszcze lepiej rozprowadza. Nie rozlewa się na skórki (wiadomo, że niektóre żele samoistnie spływają na skórki- a ten do nich nie należy ) Ma dobrą przyczepność do naturalnego paznokcia, nie traci połysku. Bardzo mi przypadła do gustu jego konsystencja pod względem gęstości. Uwielbiam budować krzywą C "w powietrzu" (jak żel się ciągnie to można taką niteczką kapiącego żelu z pędzelka bardzo fajnie zbudować wszystkie krzywizny) Ten żel na prawdę fajnie się ciągnie
Nazywa się Jednofazowy żel różowy, ale na paznokciu jest bezbarwny, może minimalnie zaróżowiony, tak więc do wtapiania się nadaje
Jest łatwy w opracowaniu

Ps. Gdyby ktoś dysponował fotkami, jak inne żelki wychodzą na paznokciach to bardzo bym prosiła o pokazanie ich. Konkretnie mi chodzi o róż so frencha

Primer:
Mały i baaardzo wydajny. Faktycznie mniej śmierdzi niż analogiczne produkty innych firm Jedyne co bym w nim zmieniła, to pędzelek. Jest zdecydowanie za duży jak dla mnie Szybko i dobrze się rozpływa po płytce i ma krótki czas schnięcia.

Celaner
Ma poręczną buteleczkę z atomizerem. Dobrze się rozpyla ma świetny atomizer (niektóre atomizery zamiast rozpylać mgiełkę, leją jedną stróżką)
Bardzo dobrze odtłuszcza, także pod malowanie

UV Cleanser
Ma prześliczny malinowy(malinowo-różany?) zapach(mogłabym wąchać godzinami ) Równiejż j/w świetny atomizer. Bardzo dobrze usuwa warstwę dyspersyną.

Oliwka
Maleńka i bardzo poręczna. Idealna do torebki
Ma troszkę za twardy pędzelek, ale nie utrudnia to aplikacji.
Oliwka nie jest zbyt tłusta (wielki + za to, bo nie lubię bardzo tłustych oliwek), super się wchłania i świetnie nawilża i natłuszcza Zapachu nie wyczułam (możliwe, że pachnie bardzo delikatnie- nie jestem w stanie stwierdzić bo mam potworny katar )


Chciałam bardzo podziękować za możliwość wypróbowania ich
Jestem z nich baaaardzo zadowolona i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zamówię sobie inne żelki z tej firmy
Wizualnie wszystkie produkty są świetnie zaprojektowane, pod względem opakowań. Pięknie wyglądają i równie pięknie pachną (zwłaszcza cleanser UV ) co jest bardzo ważne z punktu widzenia klientki Z puntku widzenia stylistki, produtky są trwałe, wydajne, łatwe w aplikacji i opracowaniu. Jak najbardziej POLECAM zwłaszcza dla początkujących. Nie ma żadnych problemów z żelkami

Razem z produktami do testów, otrzymałam również próbeczki kremów (super są) ulotki, cenniki itd.
Jeżeli chodzi o ceny, nie należą do najtańszych. Cenowo można je porównać z produktami z wyższych półek, ale powiem szczerze - cena adekwatna do jakości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_dcd492d1c160.jpg (29,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_652a0935f311.jpg (16,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_ec7cf2f01701.jpg (17,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_53f9e2355a6c.jpg (26,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_2c0c2e0c4a0f.jpg (25,3 KB, 35 załadowań)
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2008-04-24 o 13:12
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 10:01   #4
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Ja rowniez pochwalam ta firme...do tej pory nie zauwazylam zadnych minusów zrobilam 4 dziewczyny na tych zelach i powiem ze efekt zadowalajacy:

Primer jak juz pisala kolezanka elegancko sie rozlewa i zadziwiajaco szybko schnie i przedewszystkim nie smierdzi.

Cleaner ma zajefajny malinowy zapach slicznie odtłuszcza nie mam zastrzezen

Żel rózowy french ma sliczny kolor prawdziewgo różu a nie cielisty czy jakis... mam go na swoich paznokciach i slicznie kryje juz przy 2 warstwie...co do trzymania sie i calej reszty zedytuje posta pozniej

Żel biały french bardzo ladnie kryje nie zostawia przeswitów ma prawdziwy bialy odcien i w solarium nie zółcieje sama sprawdzilam

Oba zele swietnie sie naklada maja srednio gęstą konsystencje przez co nakladanie zelu to bajka.
rowniez z opilowaniem go nie mam najmniejszych problemow schodzi do szczału.

Nie bijcie ale nie mogłąm oprzec sie pokusie połączenia go z innymi żelami
a wiec połączyłam go z IBD i Active i bezproblemowo sie polaczył.

Zastanawiam sie jesie jaki moze byc zel Clear tej firmy

pozdrawiam
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:37   #5
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Tak więc ja również miałam przyjemność testowania tych produktów i jestem zadowolona z ich jakości.
Otrzymałam ten sam zestaw co oblabobla
primer
-faktycznie ma łagodny zapach a to duży plus bo klientki nie lubią jak im coś nieładnie pachnie oliwka-ma miły łagodny zapach i nie pozostawia tłustej powierzchni -fajnie się wchłania.
Cleaner i UV cleanser -dzięki atomizerowi są świetne w użyciu.
żel - bardzo łatwo się rozprowadza i póki co dobrze trzyma płytki więcej na temat samego żelu wypowiem się za jakiś czas
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:32   #6
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Primer
Bardzo wydajny,nie śmierdzi i szybko schnie,ma fajny pedzelek ( mi pasuje)

UV Cleanser
Fajny ,poreczny atomizer,wygodny w użyciu,ładny zapach.Dobrze odtłuszcza .

Żel przezroczysty
Łatwy do nałożnia ,nie zalewa skórek,zapach znośny,jesli chodzi o konsystencje to mi pasuje,dobrze buduje si ekrzywa C.Super trzyma się na paznokciach,narazie nie ma minusów

Oliwka
Ma śliczny zapach,dobrze nawilża i odzywia skórki.Szybko się wchłania,nie jest tłusta.Jedynym minusem jest pędzelek ,jest za długi i zbyt twardy.Kompletnie nie nadaje sie do nakładania.Gdyby nie to dosłała by 10/10.

Podsumowujac jestem bardzo zadowolona zarowno z produktow do paznokci jak i próbekSuper jakość.Pozdrawiam
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 07:33   #7
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Ja dostałam taki zestaw:

One Phase Gel French Pink
One Phase Gel French White
UV Cleanser
Primer
Oliwka

One Phase Gel French Pink
Jest rewelacyjny. Uwielbiam tworzyć frencha metodą pink&white, więc plus dla firmy, że ma taki żel w ofercie.
Konsystencja jest jego największym atutem, zaraz po kolorze (mleczny, cielisty róż), jest "spójny", nie rozlewa się na skórki, więc 5 paznokci na raz da się nim zbudować, przy pracy na nim przyszło mi do głowy określenie "sprężysty", trochę jak galaretka, ale nie mylić z galaretkami, które się nie poziomują, bo ten robi to bardzo dobrze.

One Phase Gel French White
Na początku nie byłam przekonana, bo najczęściej pracuję na formach i żelach białych budujących, a rzadkich nie używam, ale z tym pracowało się w porządku. Bardo dobrze kryje, dwie super-cienkie warstwy można nałożyć po całkowitym zbudowaniu paznokci a potem tylko nałożyć nabłyszczacz. Biel jest ładna i nie zauważyłam, żeby żółkła.

UV Cleanser
Zapach owszem, śliczny, ale mam 2 zastrzeżenia - po 1 opakowanie nie jest szczelne (musiałam zrobić "uszczelkę" pod zakrętką własnej roboty ) a po drugie wolę jednak przemywać warstwę dyspersyjną mokrym wacikiem tutaj muszę się napsikać 100x, żeby wacik był taki, jak lubię i żebym nie musiała powtarzać przemywania, co jest stratą czasu.
No chyba, że używa się go w jakiś inny sposób? (pryskać bezpośrednio na paznokcie? Niech mnie ktoś oświeci).

Primer
Nieźle pachnie, i nie wpływa to źle na jego działanie, użyty do przedłużania gwarantuje dobre trzymanie się masy.

Oliwka
Ma dość twardy pędzelek, co wg mnie jest plusem, sprawia wrażenie solidnego, nie powinna zrobić się z niego miotła. Oliwka ładnie pachnie, ma inny kolor niż primer (i chwała Bogu).

Ogólne wrażenie
Produkty są bardzo dobre, praca na nich to przyjemność. Wypróbuję też żel przeźroczysty i jeśli będzie ok, to chętnie zacznę pracować na tej marce.

Mają ładne opakowania, chociaż ja zmieniłabym parę rzeczy.
VU Cleanser nieszczelny
Oliwka i primer mają wąskie i wysokie buteleczki (śliczne, tak na marginesie), więc bardzo łatwo je strącić/przewrócić!! Z primerem byłoby mało przyjemnie.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 21:26   #8
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Kto jeszcze?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:55   #9
Marcelina30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Żel jednofazowy różowy przezroczysty
dokładnie to same sprzedaje ABC International w cenie 25 zł
bardzo intensywny róż

Primer
- w pisaku jest dużo lepszy

Celaner
ok , ale cena 20 zł za 100ml ?
Marcelina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:03   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Cytat:
Napisane przez Marcelina30 Pokaż wiadomość
Żel jednofazowy różowy przezroczysty
dokładnie to same sprzedaje ABC International w cenie 25 zł
bardzo intensywny róż
To tak jakbyś powiedziała że polonez i bmw są dokładnie takie same, bo oba jeżdżą...
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 13:36   #11
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Primer :
Potwierdzam opinie kolezanek, ze nie smierdzi, jest wydajny, dobrze sie rozprowadza i dosc szybko paruje. Swoja role spelnia swietnie poniewaz pazurki trzymaly sie bardzo dobrze

Cuticule Oil (Oliwka do skórek):
Przeslicznie pachnie, nie jest zbyt tlusta i szybko sie wchlania. Swietnie nawilza i pielegnuje skorki. Jedyny minus to twardy pedzelek, ale przy tylu zaletach mozna przymknac na to oko .


UV Cleanser (płyn do przemywania i odtłuszczania masy):
Slicznie pachnie, swietnie odtluszcza, ma poreczna buteleczke z atomizerem, ale jakos nie moge sie przekonac do pryskania paznokci, rowniez wole nasaczyc sobie wacik i nim przemywac pazurki, a psikanie na wacik wg. mnie mija sie z celem .


One Phase Thick Gel:
Troszke czasu mi zajelo zanim przyzwyczilam sie do gestosci zelu. Zawsze pracowalam na sredniogestym, wiec ten jest dla mnie zdecydowanie za gesty.
Musze jednak przyznac, ze bardzo fajnie sie go opracowuje i ma swietna przyczepnosc.
Z przyjemoscia wyprobowalabym zel o sredniej gestosci, wiec moze sie na niego skusze .
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 06:45   #12
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

no ja powiem szczerze ze nie jestem zadowolona z tych zeli bialy po wyciagnieciu z lampy ma jakies bable chocia znakladam cieniutk awarstwe wyglada to tak jakby szczelał w lampie bo te kropki sa czasem nad frenchem
a pod zele po kilku dniach podeszło powietrze,na razie je odstawiłam bialego uzywam do zdobien ale nie do frencha.
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 08:22   #13
Marcelina30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
To tak jakbyś powiedziała że polonez i bmw są dokładnie takie same, bo oba jeżdżą...
te żele w europie sprzedaje europeannailfactory z niemiec , połowa firm polskich to sprzedaje , są one bardzo charakterystyczne , całe allegro jest tym zasypane
wiec w tymkonkretnym przypadku BMW=POLONEZ .

Zresztą cały ten wątek to grubymi nićmi szyta reklama Clareny ,
Marcelina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:16   #14
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Cytat:
Zresztą cały ten wątek to grubymi nićmi szyta reklama Clareny
Moze i reklama, ale zostalysmy poproszone o wyrazenie opinii na temat produktow i to zrobilysmy.
Szczeze powim dlugo zwlekalam z napisaniem swojej, bo chcialam miec pewnosc, ze to co napisze bedzie zgodne z prawda.
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:44   #15
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Cytat:
Napisane przez Marcelina30 Pokaż wiadomość
Zresztą cały ten wątek to grubymi nićmi szyta reklama Clareny ,
Nie do końca,
dziewczyny dostały próbki i niezależnie od siebie je oceniły.
A że większość opinii o produkcie pokrywa się, to świadczy tylko o nim samym.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:25   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Oczywiście, że jest to reklama Clareny, ale sam producent poprosił o przetestowanie produktów i rzetelne opinie. Nikt nikogo nie zmuszał anie nie namawiała do opinii niezgodnych z prawdą
Moim zdaniem jest dowód na poszanowanie potencjalnego klienta, czyli Was.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:27   #17
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Mariposa Nail - opinie o produktach

Hej dziewczęta!
Wiem, że wątek został założony dość dawno, ale podbijam temat oceny produktów z Mariposa Nail.
Czy mogłybyście się wypowiedzieć się nt. tychże produktów? Jak się na nich pracuje, czy klientki są zadowolone itd.
Z góry dziękuję za każdą opinię, pozdrawiam!
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.