..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 16:04   #1
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676

..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..


Witam wszystkich

Kto ma ochote sie do mnie przylaczyc to zapraszam. Dzis startuje z dieta. Podobno jest bardzo skuteczna. Do tej pory stosowalam diete South Beach, ktora nauczyla mnie zdrowo sie odzywiac. Zasady tej diety wprowadzilam juz na cale zycie. Ale teraz startuje z dieta strukturalna.
Pozwole sobie wkleic na czym ona polega i dodac cos id siebie:

Dieta strukturalna została opracowana przez dr Marka Bardadyna dokonała tego że coraz częściej ta dieta jest stosowana w senatoriach i ośrodkach spa. Ta dieta jest odpowiednia gdy chcesz schudnąć bezpiecznie, zdrowo i skutecznie. Charakteryzuje sie tym że ze wszystkich produktów wybrano te o najmniejszej kaloryczności i o największej ilości witamin. Reguralne spożywanie tych produktów sparawia że Twój organizm odmłodnieje i nabierze blasku i energii i co najważniejsze doprowadzi do trwałej redukcji zbędnych kilogramów.

Dieta strukturalna pomoże Ci schudnąć około 3-4 kilogramy w ciągu jednego tygodnia. Czyż to nie cudowne? Dieta nie posiada skutków ubocznym, wręcz przeciwnie jest eliksirem zdrowia. Dieta doskonale sprawdza sie w leczeniu chorób cywilizacyjnych gdyż jest pełnowartościowa.

Zalecane są takie produkty jak:

* warzywa - marchew, kalafior, brokuły, brukselka, kapusta, oliwki, papryka, cebula, czosnek, pomidory, pietruszka, rzeżucha, rzodkiewka,
* owoce - ananas, żurawiny, wiśnie, truskawki, pomarańcze, maliny, jagody, morele, brzoskwinie, figi, cytryny, bananay, awokado, kiwi, grejpfruty, jabłka, śliwki
* produkty zbożowe - ryż brązowy i dziki, muesli bez cukru, kasza gryczana i jaglana, zarodki pszenne, kiełki pszenicy, otręby pszenne i owsiane, makaron razowy
* orzechy i pestki - pestki dyni, siemie lniane, migdały, sezam, słonecznik, orzechy laskowe, włoskie, brazylijskie, nerkowca
* produkty białkowe - jogurty, jaja, ryby, soja, tofu, wątroba drobiowa lub cięleęciny
* tłuszcze - masło, olej rzepakowy, lniany, oliwa z oliwek
* napoje - kakao, herbata czerwona i zielona, mleko sojowe, wino czerwone, woda źródlana, napar ze skrzypu, sok brzozowy


***Dieta sklada sie z eliksirow, ktore przyspieszaja przemiane materii, odchudzaja i odmladzaja. Nalezy je pic dwa razy dziennie- rano i wieczorem. Reszte posilkow jemy normalnie. Tylko ze z produktow z listy. Istnieje bardzo wiele mozliwosci przyrzadzenia smacznych, sycacych posilkow. W roznych wyjatkach wiele osob pije koktaj raz dziennie, np. wieczorem. Tez widac u nich efekty. Ale zaleca sie dwa razy je pic.

***Mozna tez zastosowac odchudzanie weekndowe. Od piatku wieczorem do niedzieli wieczorem pijemy tylko koktajle zalecane przez doktora. Po takim odchudzaniu znowu wracamy do diety strukturalnej.

***Zasada jest ograniczenie kalorii. Mozna wybrac jadlospis dzienny 800 kcal lub 1200 kcal. Oczywiscie wiadomo ze kazdemu odpowiada co innego. Kazdy prowadzi inny tryb zycia wiec mysle ze mozna troche zmodyfikowac kalorycznosc itp. dostosowujac jadlospis do swoich potrzeb. Ale te dwa jadlospisy zaleca wlasnie Pan doktor.

***Dieta oprocz tego ze odchudza, pomaga rowniez dostarczyc organizmowi odpowiednich skladnikow, witamin i tego co potrzebuje. Poprawia znacznie przemiane materii oraz stan wlosow, skory i paznokci. Odmladza i oczyszcza.

***I najwazniejsze- dieta nie powoduje efektu jo-jo !!!!!!! Jo-jo jest czesto efektem ubocznym innych diet. Po drakonskich dietach kilogramy wracaja jak bumerang. Przy tej diecie tak nie jest. A to za sprawa tego, iz dostarczamy swojemu organizmowi wszystkiego co potrzebuje.

To wszystko w wielkim skrocie. Zapraszam rowniez do odwiedzenia stron dotyczacych tej diety. Oto jakie wyszukalam:
www.drbardadyn.pl (to oficjalna strona dotyczaca tej diety i najbardziej wiarygodna)
www.strukturalne.fora.pl


Na stronach znajdziecie jadlospisy przykladowe (800 i 1200 kcal) oraz przepisy na koktajle odchudzajace oraz znajdziecie liste produktow ktore zaleca sie na diecie strukturalnej. Mozna tez kupic ksiazke tego doktora. Ja wlasnie czekam na swoja. Zamowilam na allegro.

Zapraszam wszystkich ktorzy chca zaczac ze mna
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:13   #2
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Ja zaczynam narazie z jednym koktajlem dziennie, wieczorem. A od wtorku (bede miec wtedy lepszy dostep do miksera) zaczynam pelna para rano i wieczorem Pozwole sobie jeszcze wkleic jadlospis na ODCHUDZANIE WEEKENDOWE. Czyli to ktore robimy tylko podczas weekendu (ze stronki Pana Bardadyna):


Dietę rozpoczyna się w piątek. Normalny ostatni posiłek o g. 15.00, najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty.
Piatek:
g.18.30 -- Zmiksować:
-200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł
-małego banana
- 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych
SOBOTA
g. 8.00 -- Zmiksować:
- 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na
100ml)
-200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody
- - 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

11.30 Zmiksować:
- 250 ml soku pomar.
- 4 szt. moreli suszonych,
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

15.00 Zmiksować:
- 300 ml soku pomid.
- 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g)
- 1 łyżka siemienia
- 1 mały ząbek czosnku (niekoniecznie)
- 1/2 łyżeczki morszczynu (niekoniecznie)

18.30 Zmiksować:
- 250ml mleka soj
- 6 szt. moreli
- 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

NIEDZIELA G. 8,00 11.30 15.00 JAK W SOBOTĘ
18.30 ZMIKSOWAĆ
- 250 ml mleka soj.
- mały banan
- - 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:19   #3
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

A teraz jeszcze wkleje Wam tez z tej stronki przykladowe jadlospisy:

PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ
Program 800 kcal

Śniadanie 150 kcal:

Zmiksować:

175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu

10 g otrąb pszennych

150 g malin

II Śniadanie 100 kcal:

20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g)



Obiad 300 kcal:

zupa warzywna 15 kcal

100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli)

surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny)

Podwieczorek 100 kcal:

200 g kiwi (3 średnie)

Kolacja 150 kcal:

ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal

200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty)

15 g zarodków pszennych

10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.)



Program 1200 kcal

Śniadanie 150 kcal:

30 g chleba żytniego z soją i słonecznikiem

20 g sera mozzarella

¼ średniej papryki – 50 g

Zmiksować:

200 ml mleka sojowego

10 g otrąb pszennych

100 g truskawek

II Śniadanie 100 kcal:

20 g gorzkiej czekolady

Obiad 500 kcal:

zupa warzywna 15 kcal

250 g zapiekanki z makaronu (80 g pieczarek podsmażyć na płaskiej łyżeczce masła następnie do 200 g ugotowanego makaronu razowego dodać podsmażone pieczarki, rozmieszane jajko, szczyptę soli morskiej i wszystko wymieszać, posypać 20 g sera żółtego i zapiec w piekarniku, po wyjęciu posypać 10 g posiekanego szczypiorku lub kiełków rzodkiewki lub rzeżuchą )

surówka z pomidora (150g pomidora doprawić przyprawami i cebulą)

Podwieczorek 100 kcal:

150 g winogron

Kolacja 250 kcal:

awokado z serkiem wiejskim – 1 średnie awokado ok. 100g (waga bez pestki) umyć, przekroić wzdłuż i usunąć pestkę. Nałożyć do owocu 80g serka wiejskiego ziarnistego i posypać solą czosnkową

KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:18   #4
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Ja się dołączam do weekendowej Zaczynam od piątku!
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:42   #5
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

A ja jestem wlasnie po pierwszym kokltajlu. Sama sobie wymyslilam. Nie mam jeszcze wielu skladnikow. A zrobilam go tak:

KOKTAJL KIWI:
-2 kiwi
-200ml. sojowego
-lyzeczka siemia lnianego
-lyzeczka platkow owsianych

Czuje sie po nim pelna i co najwazniejsze-byl pyszny
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:58   #6
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cześć Kochana Z ciekawości zajrzałam na ten watek i zainteresowało mnie to co tu wkleiłaś...
Do tego stopnia,że postanowiłam się bliżej przyjrzeć tej diecie a szczególnie zalecanym na niej koktajlom Uwielbiam takie rzeczy.A powiedz czy nie brakuje Ci słodzika w nich?Bo ja bym jeszcze tam trochę słodzika dorzuciła...
ogólnie patrząc na dietę wydaje mi sie bardzo czasochłonna i dość kosztowna...
I to wazenie wszystkiego tak skrupulatnie Ja liczę kalorie i wazę ale tak na oko raczej
Ale reasumując co myślisz Kochana gdybym zastąpiła np.kolacje i śniadanie jakimś pysznym koktajlem i do tego stosowała nasza Kochana SB ktorej nigdy nie zdradze
Co o tym mylisz?
Muszę to przemyśleć i poczytać dokładnie.
Dziękuje za ciekawy wątek
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:15   #7
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Cześć Kochana Z ciekawości zajrzałam na ten watek i zainteresowało mnie to co tu wkleiłaś...
Do tego stopnia,że postanowiłam się bliżej przyjrzeć tej diecie a szczególnie zalecanym na niej koktajlom Uwielbiam takie rzeczy.A powiedz czy nie brakuje Ci słodzika w nich?Bo ja bym jeszcze tam trochę słodzika dorzuciła...
ogólnie patrząc na dietę wydaje mi sie bardzo czasochłonna i dość kosztowna...
I to wazenie wszystkiego tak skrupulatnie Ja liczę kalorie i wazę ale tak na oko raczej
Ale reasumując co myślisz Kochana gdybym zastąpiła np.kolacje i śniadanie jakimś pysznym koktajlem i do tego stosowała nasza Kochana SB ktorej nigdy nie zdradze
Co o tym mylisz?
Muszę to przemyśleć i poczytać dokładnie.
Dziękuje za ciekawy wątek
Milo ze siostra tu zagladnela
Ja wlasnie tak robie, tzn. bede pic rano i wieczorem koktajle. Rano moze do tego cos zjem jesli bedzie mi za malo. A potem w ciagu dnia normalne potrawy. I moga byc wedlug SB, bo produkty ktore ten doktor zaleca sa prawktycznie te same co na SB. Mozesz zajrzec na liste na jego strone.

Co do kosztownosci to mysle ze na pierwszy rzut oka tak wyglada. Do koktajli trzeba mleko sojowe (niektorzy uzywaja krowiego bo twierdza ze soja modyfikowana jest za bardzo) lub jogurt, jakis owoc, siemie lniane, zarodki pszenne, migdaly, jakies orzeszki i jakis owoc suszony. I to wystarczy. Ta cala melasa to slodka jest i ponoc niedobra w smaku wiec jej nie bede dawac. Bo ja za slodkim po SB to nie przepadam A koktajl naprawde smakowal bez cukru ale jesli chcesz to mysle ze jak slodzik dasz to nic sie nie stanie.

Co do wazenia to tez tu nic nie trzeba wazyc. Jedynie 200ml. mleka odmierzyc. Ten jadlospis to jest tylko przykladowy. Jesli bylas na SB kochana to na pewno wiesz jak robic posilki i nie musisz nic wazyc.

Jako przekaski, podwieczorki bede nadal jadla wiesniaki, jajka itp. W koncu to zaleca tez dr Bardadyn w swoim spisie. Nie musisz koniecznie jesc jak w tym jadlospisie. To byl tylko przyklad A SB super sie pokrywa z ta dieta No i ananasy i banany sa tu zalecane. A w SB juz moze mniejto takie male roznice

Ja postanowilam ze wytrwam w tej diecie. Bo jest fajna. I bede modyfikowac ja tak zeby mi pasowalo. Wiadomo ze bede sie trzymac zasad, ale niektore produkty lubi sie bardziej a niektore mniej. Do tego wieczorem herbatki oczysczajace bede pic.

Pozdrawiam siostro
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 18:25   #8
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość


Milo ze siostra tu zagladnela
Ja wlasnie tak robie, tzn. bede pic rano i wieczorem koktajle. Rano moze do tego cos zjem jesli bedzie mi za malo. A potem w ciagu dnia normalne potrawy. I moga byc wedlug SB, bo produkty ktore ten doktor zaleca sa prawktycznie te same co na SB. Mozesz zajrzec na liste na jego strone.

Co do kosztownosci to mysle ze na pierwszy rzut oka tak wyglada. Do koktajli trzeba mleko sojowe (niektorzy uzywaja krowiego bo twierdza ze soja modyfikowana jest za bardzo) lub jogurt, jakis owoc, siemie lniane, zarodki pszenne, migdaly, jakies orzeszki i jakis owoc suszony. I to wystarczy. Ta cala melasa to slodka jest i ponoc niedobra w smaku wiec jej nie bede dawac. Bo ja za slodkim po SB to nie przepadam A koktajl naprawde smakowal bez cukru ale jesli chcesz to mysle ze jak slodzik dasz to nic sie nie stanie.

Co do wazenia to tez tu nic nie trzeba wazyc. Jedynie 200ml. mleka odmierzyc. Ten jadlospis to jest tylko przykladowy. Jesli bylas na SB kochana to na pewno wiesz jak robic posilki i nie musisz nic wazyc.

Jako przekaski, podwieczorki bede nadal jadla wiesniaki, jajka itp. W koncu to zaleca tez dr Bardadyn w swoim spisie. Nie musisz koniecznie jesc jak w tym jadlospisie. To byl tylko przyklad A SB super sie pokrywa z ta dieta No i ananasy i banany sa tu zalecane. A w SB juz moze mniejto takie male roznice

Ja postanowilam ze wytrwam w tej diecie. Bo jest fajna. I bede modyfikowac ja tak zeby mi pasowalo. Wiadomo ze bede sie trzymac zasad, ale niektore produkty lubi sie bardziej a niektore mniej. Do tego wieczorem herbatki oczysczajace bede pic.

Pozdrawiam siostro
Dziękuje za wyczerpujaca odpowiedz Powazanie sie zastanawiam nad wlaczeniem tych koktajli do SB...Bo teraz lato nadchodzi...Owocki.A taki z malinami i zarodkami-pycha
Musze dokladnie poczytac-ale naprawde mozna zastapic sojowe mleko np. 0,5%?I to bedzie bez uszczerbku dla diety?Bo ja nigdy nie pilam sojowego i tak niezbyt mnie ciągnie...
A co do produktow to rzeczywiscie zarowno w SB jak i w Strukturalnej sa podobne...
Zasatnowie sie i moze rusze z koktajlami jak jak pisalam plus SB
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:27   #9
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Wkleje moj dzisiejszy jadlospis. Tak zebyscie wiedzialy co jem i zeby sama siebie motywowac

1) pol wiesniaka, 4 plastry poledwicy z kurczaka, 2 plastry sera zotlego (16% tl.)
2) filizanka serka homo waniliowego, kilka migdalow
3) ananas
4) racuch (jajka, maka razowa, mleko, slodzik)
5) Koktajl kiwi

Tak jak wczesniej pisalam-narazie do poniedzialku koktajle beda tylko wieczorem.
Jestem u siostry i dlatego
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:32   #10
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dziękuje za wyczerpujaca odpowiedz Powazanie sie zastanawiam nad wlaczeniem tych koktajli do SB...Bo teraz lato nadchodzi...Owocki.A taki z malinami i zarodkami-pycha
Musze dokladnie poczytac-ale naprawde mozna zastapic sojowe mleko np. 0,5%?I to bedzie bez uszczerbku dla diety?Bo ja nigdy nie pilam sojowego i tak niezbyt mnie ciągnie...
A co do produktow to rzeczywiscie zarowno w SB jak i w Strukturalnej sa podobne...
Zasatnowie sie i moze rusze z koktajlami jak jak pisalam plus SB

Nie wiem czy mozna zastapic bez uszczerbku na diecie ale czytalam gdzies na forach ze niektorzy tak robie, bo twierdza ze soja niezdrowa i modyfikowana. Ale lepiej zamiast mleka sojowego robic z jorurtem. Mi sojowe mleko bardziej smakuje od krowiego tym koktajlem jeszcze pyszniejsze jest. Nawet nie odchudzajac sie mozna pic takie koktajle. bo tak jak napisalas, zbliza sie lato, pelno owocow wiec mozna smialo robic i probowac wszystkiego a co do tego mleka to zalecane jest tu sojowe, bo krowie ma laktoze i chyba dlatego sojowe pan dr zaleca. Jak bede miec ksiazke to pewnie wiecej bede wiedziec
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:14   #11
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

I juz sie dowiedzialam - mleko krowie jest wykluczone! Jesli sie nie ma sojowego mleka to nalezy je zastapic jogurtem naturalnym lub kefirem, ale nie krowim.

Wiec Ci co uzywaja krowiego to chyba maja zmniejszone szanse na jakis efekty diety.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 19:56   #12
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

łohoho, przebrnęłam w czytaniu i ten wątek.

życzę sukcesów siostro
ale ja nie cuduję zostaję na SB, a Tobie życze sukceeesów
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:37   #13
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
łohoho, przebrnęłam w czytaniu i ten wątek.

życzę sukcesów siostro
ale ja nie cuduję zostaję na SB, a Tobie życze sukceeesów

Dziekuje siostro Mimo ze dzis duzo jadlam i to wegli (ale tylko dozwolone) to brzusio plasciutkiale super! codziennie jem od trzech dni ananasa To on chyba tak dziala. Juz jestem po kaktajlu juz. Jutro bedzie tez koktajl rano. Tak sobie mylsle za jakbym nie miala kiedys miksera to moge wsypac te siemie, otreby itp. do jogurtu i zjesc, a owoc osobnoale to jak nie bede miec miksera pod reka
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:38   #14
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Dziekuje siostro Mimo ze dzis duzo jadlam i to wegli (ale tylko dozwolone) to brzusio plasciutkiale super! codziennie jem od trzech dni ananasa To on chyba tak dziala. Juz jestem po kaktajlu juz. Jutro bedzie tez koktajl rano. Tak sobie mylsle za jakbym nie miala kiedys miksera to moge wsypac te siemie, otreby itp. do jogurtu i zjesc, a owoc osobnoale to jak nie bede miec miksera pod reka
nie wiem czy mi się dobrze kojarzy, ale chyba Blondee była na tej diecie, tak?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:47   #15
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
nie wiem czy mi się dobrze kojarzy, ale chyba Blondee była na tej diecie, tak?
Tak? nie wiedzialam. Ciekawe.... Trzeba bedzie sie dopytac siostry Bo teraz Blondee jest na makrobiotycznej chyba
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:53   #16
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

No i wkleje Wam moj jadlospis dzisiejszy:

1. owsianka
2. makaron razowy z sosem
3. ananas, serek waniliowy, 5 migdalow
4. 2 wasy z dzemem z fruktozy
5. 5 plasterkow poledwicy z kurczaka, 5 pomidorkow koktajlowych
6. koktajl (dzis tez z kiwi, bo zrobilam z innego owocka i mi nie smakowal)

Jutro ide na zakupy owocowe, zebym miala z czego koktajle robic
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:59   #17
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Tak? nie wiedzialam. Ciekawe.... Trzeba bedzie sie dopytac siostry Bo teraz Blondee jest na makrobiotycznej chyba
nie, no ja nie wiem

tak mi sie jakoś skojarzyło, nie wiem czemu xD
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 21:03   #18
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
nie, no ja nie wiem

tak mi sie jakoś skojarzyło, nie wiem czemu xD
Aha myslalam ze wiesz to zapytamy sie jej jak bedzie
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:09   #19
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Kochanie pisz jadłospisy i zdawaj relacje z tej całkiem nowej diety, bo mnie interesuje Podoba mi się ^^ Tylko nie wiem czy umiałabym sie przekonać do owoców na kolacje no i to liczenie kcalorii, ale te eliksiry piękności i młodości kuszą, tym bardziej, że okres owocowy się zbliża
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 21:42   #20
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
Kochanie pisz jadłospisy i zdawaj relacje z tej całkiem nowej diety, bo mnie interesuje Podoba mi się ^^ Tylko nie wiem czy umiałabym sie przekonać do owoców na kolacje no i to liczenie kcalorii, ale te eliksiry piękności i młodości kuszą, tym bardziej, że okres owocowy się zbliża
Witam siostro
Ja tez myslalam wczesniej o tych owocach ze sa beee i w ogole na kolacje nie mozna. Po SB mialam takiego bzika ale naprawde jedzac codziennie ananasa widze roznice. Brzuch bardziej plaski. I czuje sie lekko i fajnie. I zaczelam jesc wiecej wegli zdrowych oczywiscie i czuje sie lepiej. Na SB troche bylo ich za malo i jakos nieraz czulam sie jak pijana A teraz na obiad wegle sobie jem. Na kolacje koktajl lub zamiennie na sniadanie koktajl -dzis akurat na sniadanie. Zaraz napisze co dzis jadlam. Narazie to jest wielka proba tej diety. Jesli nie zadziala to bede musiala cos innego wyprobowac, ale wierze ze zadziala i jestem dobrej mysli
Na weekend robie sobie odchudzanie weekendowe. juz nie moge sie doczekac
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:01   #21
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

To moj dzisiejszy jadlospis:

1) koktajl bananowy, 1,5 wasy z dzemem z fruktoza
2) dwie kielbaski chili
3) ananas, cappucino
4) zapiekanka z bulek, mleka, jajek i twarogu (dosc duzo jej bylo )
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 18:48   #22
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Witam

Widze ze nikt nie ma chyba ochoty na diete strukturalna ale ja jestem taka zmotywowana ze bede tu trwac chocbym miala monolog prowadzic to chyba moj blog bedzie
To moj jadlospis na dzis. Nie idealny, ale jestem poza domem i dlatego nieraz sie nie da:

1)koktajl (jogurt i kiwi) kilka migdalow
2)ananas
3)ryba+warzywa (brokuly, kalafior)
4)feta i szpinak w ciescie francuskim ( wiem ze zle ale malo bylo)
5) 1,5 wasy z dzemem z fruktoza
6) koktajl (mleko sojowe, kiwi)

I to wszystko na dzis
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 18:57   #23
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
Ja się dołączam do weekendowej Zaczynam od piątku!

Ja tez w piatek zaczynam weekedowe odchudzanie, wiec bedziemy razem sie trzymac. w piatek zrobie liste i ide na zakupy. A co do obiadu czyli tego tunczyka i soku to nie bede tego miksowac tylko wypije sok i zjem tunczyka. Tak bedzie lepiej smakowac
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:46   #24
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Czesc Slonce Oglądałam kiedys program z tym doktorem w DDTVN Brzmi ciekawie. Jak już schudnę na SB, to potem będę pięknieć i młodnieć na diecie strukturalnej
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:36   #25
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

No więc jestem po weekendzie i schudłam 2 kg. Postanowiłam sobie robić taki weekend co tydzień lub co dwa, bo po 1. lepiej się czuję, po 2. efekt odchudzający jest jak najbardziej. Zobaczymy czy mi nie przybędzie kg w ciągu tego tygodnia, ale postaram się trzymać

Najbardziej mi smakował koktajl z bananów. Ten z soku pomidorowego i tuńczyka też był niezły.
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:38   #26
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Ja tez w piatek zaczynam weekedowe odchudzanie, wiec bedziemy razem sie trzymac. w piatek zrobie liste i ide na zakupy. A co do obiadu czyli tego tunczyka i soku to nie bede tego miksowac tylko wypije sok i zjem tunczyka. Tak bedzie lepiej smakowac
W przyszły weekend niestety nie dam rady, bo grill się szykuje, ale może przesunę sobie dietkę na nd-pn-wt?
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:39   #27
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
No więc jestem po weekendzie i schudłam 2 kg. Postanowiłam sobie robić taki weekend co tydzień lub co dwa, bo po 1. lepiej się czuję, po 2. efekt odchudzający jest jak najbardziej. Zobaczymy czy mi nie przybędzie kg w ciągu tego tygodnia, ale postaram się trzymać

Najbardziej mi smakował koktajl z bananów. Ten z soku pomidorowego i tuńczyka też był niezły.
Gratuluje. super wynik. Mam nadzieje ze waga nie pojdzie w gore przez tydzien. Przeciez wlasnie o to chodzi niby w tej diecie ze nie ma jo-jo. Zdawaj nam relacje jak Ci idzie. teraz tylko odzywianie strukturalne i bedzie dobrze
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:41   #28
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
W przyszły weekend niestety nie dam rady, bo grill się szykuje, ale może przesunę sobie dietkę na nd-pn-wt?
Ja bede w najblizszy weekend robic dietke. A cwiczylas cos do tego czy nic?
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:35   #29
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Nic nie ćwiczyłam, ale dużo chodziłam. Jak na razie efekt jest też taki, że poprawiła mi się przemiana materii zdecydowanie. I samopoczucie
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:42   #30
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Witam

Dzis dostałam ksiązke i powiem Wam ze jest super. Czuje ze z tą dietą zostanę na długo. Efekty juz widac. Nawet ktos zauważył: jupi: czuje sie super. Jutro popołudniu zaczynam odchudzanie weekendowe. Pozdrawiam i zachęcam do diety
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 19:41:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.