Ostre moderowanie forum Intymnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 20:04   #1
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462

Ostre moderowanie forum Intymnie


Aby nie zaśmiecać wątku na Intymnym, proszę zainteresowane osoby o wypowiedzi tutaj.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:05   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Wprowadzenie w temat:

Należy się Wam kilka słów wyjaśnienia.

Na forum Intymnym i Plotkowym ostatnio wykształciła się grupka kilkunastu osób, które spędzają nam w redakcji sen z powiek. Wyspecjalizowały się w grupowych atakach na wybrane wątki i ich autorki, często już na samym początku niszcząc ich sens i zawartość, że o atmosferze nie wspomnę.

Ostatnio, jak moderatorzy zaczęli reagować na takie karygodne zachowania, okazało się, że każdy z moderatorów ma kompleks Napoleona, lub inaczej - że "odbiło im władzą". Decyzje moderatorów były i są podważane i komentowane w bardzo niewybredny sposób.

Ponieważ w jednym z sąsiednich wątków doszło już do otwartej konfrontacji pomiędzy tymi użytkowniczkami a nami, postanowiliśmy podjąć ostateczne kroki, których świadkami jesteście tutaj.
Zależy nam na normalnej atmosferze i kulturalnej dyskusji, a jeśli temu przeszkadza grupka kilku-kilkunastu osób, to po prostu nasze postępowanie będzie o wiele bardziej stanowcze i często wykraczać będzie poza standardowe zachowania moderatorów zapisane w regulaminie. Uważamy, że działalność tych osób jest bardzo szkodliwa dla całej społeczności i stąd kolejne - być może na pierwszy rzut oka kontrowersyjne - decyzje administratora.

Mam nadzieję, że w ten sposób naświetliłem nieco nasz punkt widzenia.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:09   #3
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

a i owszem zgadzam się w 100% ..
tylko jest jedno ale ..

skoro powstają wątku typu : o bożęęe czy ja jestem w ciąży ? dodam że nie doszło do stosunku a chłopak mial na sobie bokserki a ja majtki i rajstopyy ..

uważam że takie wątki powinny być odrazu zamykane ..
po co prowadzić jaką kolwiek konwersację na ten temat ? ..

a później że niby MY wizażanki jesteśmy złe ..
jak tu się opanować?? ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:11   #4
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Lady Eileen Pokaż wiadomość
Ban za prośbę o uzasadnienie przyznania innego bana??



A może ktoś powinien spojrzeć na tę sprawę obiektywnie i wtedy można by było dojść do porozumienia? Rozstrzygnąć kto tu się zachowuje karygodnie...
Witam, zgadzam się z tą wypowiedzią. Jestem oburzona Banem dziewczyn! Przecież nic złego _Magda nie napisała, żadnych nieprzyzwoitych słów, widziałam na wizażu o wiele bardziej piorunujące wypowiedzi i ich autorzy nadal są na wizażu.

Szanowny złośliwcze czy na prawdę uważasz że _Magda i Izaluka są owymi grupkami chodzącymi po wątkach w celu ich zniszczenia? Przecież Izaluka nawet nie zabrała głosu w sprawie Monishi a dostała ban, a za co? za to że zapytała o Ban _Magdy. Czy ja też dostanę Ban? bo pytam?

Z mojej strony wielka prośba. Proszę o przemyślenie tego. Może dziewczyny zasłużyły na "mniejszy wymiar kary"? Może jakiś tymczasowy?

Lexi a Ty gdzie jesteś?????
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:14   #5
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Zgadzam sie z decyzja o banach. Niektore dziewczyny pozwalaja sobie na zbyt wiele. Przekracza to granice dobrego smaku. W koncu mamy tu sie tolerowac. Nie musimy byc mili dla siebie az do bolu, ale kultura i normalne zachowanie byc musi.

Zgodze sie tez z bloondyna. Jak sie takie watki widzi to rece opadaja
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:16   #6
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

ja rozumiem ..

jesteśmy anonimowi i możemy pytać o wszystko bez skrupułów ..
no ale nie wiem .. niektórzy to chyba sobie jaja robią ..
logują się zakładają bezsensowny wątek i zmykają już " na zawsze " ?? ..

a my obrywamy za nich bo opanować się nie można ..
a i nerwica już bierze że tworzy się niepotrzebnie tyle wątków ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:18   #7
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Witam, zgadzam się z tą wypowiedzią. Jestem oburzona Banem dziewczyn! Przecież nic złego _Magda nie napisała, żadnych nieprzyzwoitych słów, widziałam na wizażu o wiele bardziej piorunujące wypowiedzi i ich autorzy nadal są na wizażu.

Szanowny złośliwcze czy na prawdę uważasz że _Magda i Izaluka są owymi grupkami chodzącymi po wątkach w celu ich zniszczenia? Przecież Izaluka nawet nie zabrała głosu w sprawie Monishi a dostała ban, a za co? za to że zapytała o Ban _Magdy. Czy ja też dostanę Ban? bo pytam?

Z mojej strony wielka prośba. Proszę o przemyślenie tego. Może dziewczyny zasłużyły na "mniejszy wymiar kary"? Może jakiś tymczasowy?

Lexi a Ty gdzie jesteś?????
Zastanowimy się w gronie moderatorów, czy nie zamienić bana stałego na tymczasowy. Ja osobiście głosować będą raczej na utrzymanie, ale może moderatorki mnie przekonają.

Odnośnie wołania Lexie... Lexie dostała dzisiaj od tych "wspaniałych" użytkowniczek tak w kość, że powinna wziąć wolne od tego wątku. Naprawdę podziwiam wszystkie moderatorki, że potrafią psychicznie wytrzymać takie naciski i chamowate odzywki - pomimo 9-letniego doświadczenia mi też czasem skacze ciśnienie jak muszę to czytać.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 20:19   #8
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Bany stałe sa od teraz rozdawane na "dzień dobry", bez karteczek, ostrzeżeń i tymczasów? (jak w przypadku Izy)

Offtopy sa karalne i usuwane?

Dziewczyny NIE zasłużyły na b.stałego a w dodatku nie mają szansy wypowiedzenia sie teraz i obrony.

No mam dość.


EDIT. Jedno krótkie PW od JEDNEJ z uzytkowniczek.
Ciągle nei wiem za co Izaluka ma b.stałego.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:20   #9
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
a i owszem zgadzam się w 100% ..
tylko jest jedno ale ..

skoro powstają wątku typu : o bożęęe czy ja jestem w ciąży ? dodam że nie doszło do stosunku a chłopak mial na sobie bokserki a ja majtki i rajstopyy ..

uważam że takie wątki powinny być odrazu zamykane ..
po co prowadzić jaką kolwiek konwersację na ten temat ? ..

a później że niby MY wizażanki jesteśmy złe ..
jak tu się opanować?? ..
Słuszna uwaga

Może po prostu skorzystać ze zgłoszenia ZP i opisać moderatorowi dlaczego się zgłasza post/wątek. Jak znam nasze moderatorki, naprawdę się nad tym zastanowią i na pewno będziemy mieć kilka prowokacji mniej.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:22   #10
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Zastanowimy się w gronie moderatorów, czy nie zamienić bana stałego na tymczasowy. Ja osobiście głosować będą raczej na utrzymanie, ale może moderatorki mnie przekonają.

Odnośnie wołania Lexie... Lexie dostała dzisiaj od tych "wspaniałych" użytkowniczek tak w kość, że powinna wziąć wolne od tego wątku. Naprawdę podziwiam wszystkie moderatorki, że potrafią psychicznie wytrzymać takie naciski i chamowate odzywki - pomimo 9-letniego doświadczenia mi też czasem skacze ciśnienie jak muszę to czytać.

będziemy wdzięczne, przeciez nie bylo to nic karygodnego.
Drogie moderatorki przkonajcie złośliwca - prosiem

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bany stałe sa od teraz rozdawane na "dzień dobry", bez karteczek, ostrzeżeń i tymczasów? (jak w przypadku Izy)

Offtopy sa karalne i usuwane?

Dziewczyny NIE zasłużyły na b.stałego a w dodatku nie mają szansy wypowiedzenia sie teraz i obrony.

No mam dość.


EDIT. Jedno krótkie PW od JEDNEJ z uzytkowniczek.
Ciągle nei wiem za co Izaluka ma b.stałego.
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:23   #11
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bany stałe sa od teraz rozdawane na "dzień dobry", bez karteczek, ostrzeżeń i tymczasów? (jak w przypadku Izy)
tak.
Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Offtopy sa karalne i usuwane?
tak
Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

Dziewczyny NIE zasłużyły na b.stałego a w dodatku nie mają szansy wypowiedzenia sie teraz i obrony.

No mam dość.


EDIT. Jedno krótkie PW od JEDNEJ z uzytkowniczek.
Ciągle nei wiem za co Izaluka ma b.stałego.
Jest to zapisane w tamtym wątku, a wyjaśnione szerzej tutaj.
Nie wiem, co jest niejasno opisane.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 20:27   #12
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
pomimo 9-letniego doświadczenia mi też czasem skacze ciśnienie jak muszę to czytać.

a nam czasem skacze cisnienie jak przez 5 (slownie: piec!!!!!!!!!!!!!!!) miesiecy dajemy komus rady a on to olewa, a za 2 dni pisze znowu o swoim problemie. Na serio mozna czegos dostac :/

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bany stałe sa od teraz rozdawane na "dzień dobry", bez karteczek, ostrzeżeń i tymczasów? (jak w przypadku Izy)

Offtopy sa karalne i usuwane?

Dziewczyny NIE zasłużyły na b.stałego a w dodatku nie mają szansy wypowiedzenia sie teraz i obrony.

No mam dość.


EDIT. Jedno krótkie PW od JEDNEJ z uzytkowniczek.
Ciągle nei wiem za co Izaluka ma b.stałego.

Zgadzam sie z ta wypowiedzia.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:29   #13
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
tak.
tak
Żadnego prawa do adwokata? Do obrony? Pyk i już?
Przesada.
Prosze o rozważenie, czy to ma sens i racje bytu...

Iza nic nie zrobiła.
Magda nie powinna dostaś b. stałego.

Cytat:
Jest to zapisane w tamtym wątku, a wyjaśnione szerzej tutaj.
Nie wiem, co jest niejasno opisane.
To, że przypisano dziewczynom nie ich winy?
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:33   #14
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

A przepraszam... czy strona ktora rady brala kiedys, wieki temu to wypowiedzieć się może? Tak o jakis tam jednostkach na intymnym...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:34   #15
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Bany stałe w przypadku _Magdy i Izaluki to kara zbyt surowa.
Po to jest zróżnicowanie dolegliwości kar aby je wykorzystywać, ban stały to przecież ostateczność przy najpoważniejszych przewinieniach.
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:36   #16
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Ja powiem tak : kiedyś na Wizażu rzadko można było natknąć się na takie afery, gdzie zaraz conajmniej kilkoro użytkowników musiało być zbanowanych. Być może dlatego, że mało było takich afer. Teraz, wręcz co chwila powstają wątki, gdzie toczą się zażarte dyskusje między użytkownikami, a moderatorami, gdzie jedni albo drudzy czują się urażeni i znów lecą : punkty karne i bany. Wtedy są sprzeciwy, donosy i kolejna awantura. Przyznam szczerze, że jestem tym wszystkim zdziwiona, bo kiedyś coś takiego nie miało miejsca. (albo mnie za mało na Wizażu było )
Wystarczyło kilka takich sytuacji, a użytkownicy już wytykają moderatorów, albo na odwrót. Moim zdaniem u niektórych modów widać tę wyższość, jaką chcą udowodnić swoją władzę. Między innymi taka sytuacja była na Kosmetyczce, dość dawno temu. Moderatorka, która kłóciła się z użytkowniczką używając zwrotów podkreślających jej stanowisko bardzo wyraźnie, nie poniosła żadnych konsekwencji. No, może ostrzeżenie. A użytkowniczka? Punkty karne.
Nie twierdzę, że Moderatorzy to się skupili na jakimś placu boju i wymyślają intrygi jakby tu zbanować najwięcej użytkowników. Ale myślę, że niektórzy zachowują się nie fair.
Dotyczy to zarówno użytkowników, jak i moderatorów.

A co do kolejnego incydentu na wątku Monishi - uważam, że Izaluka i Magda zostały stale zbanowane zbyt pochopnie. Tyle.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:38   #17
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Nie ich winy?

1. Podważanie decyzji administratora.
2. Oczernianie moderatorów, podważanie ich decyzji i bezstronności.
To drugie to wg mnie jest świadome działanie na szkodę portalu i samo w sobie zasługuje na ban stały. W regulaminie jest zapisane jak zgłasza się uwagi do pracy moderatorów. Nie ma tam zapisanych odstępstw od reguły.

Waszym grzechem głównym jest po prostu wieczna, agresywna, nie przebierająca w słowach i kompletnie destruktywna krytyka moderatorek i całej administracji. Szczególnie moderatorki, wybrane spośród Was, odwalają tutaj naprawdę kawał dobrej roboty. Bezustanne, uparcie powtarzane ataki na te osoby jak też bezpodstawne podważanie ich kompetencji na otwartym forum będą przedmiotem kary ostatecznej - forumowej dekapitacji.

Jeśli komuś nie podoba się praca konkretnego moderatora, to proszę zapoznać się z regulaminem i doń się zastosować. Wniosek udowodnić linkami do postów. Zapewniam, że AgaZ i ja wnikliwie analizujemy takie zgłoszenia.

Ale takiej otwartej wojenki z moderatorami tolerować nie będziemy.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:40   #18
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Bany stałe w przypadku _Magdy i Izaluki to kara zbyt surowa.
Po to jest zróżnicowanie dolegliwości kar aby je wykorzystywać, ban stały to przecież ostateczność przy najpoważniejszych przewinieniach.
Khem, Izy, to ja nieznam, ale dla _Magdy i jej zachowania ban to za malo. Poszatkowanie kabla od internetu moze byc okej. Ja jakos nie lubie gdy ktos za moimi plecami oczernia mojego faceta, a mi daje do zrozumienia ze mam nie rowno we lbie ze z nim jestem.
Tak, o tym pisze chyba w regulaminie, w netykiecie ba! nawet ludzka moralnosc i 10 przykazan wyznaja zasade jaka zostala zlamana...
SZANUJ INNYCH. Ciekawe czym sobie zasluzylam na to, że Magda mi i jeszcze jednej wizazance wiele razy dawala do zrozumienia że mamy za przeproszeniem po praskiemu mowiac "nas... we lbach" nie doslownie ale dawala dobitnie do zrozumienia... A! Pamietam! Mialysmy powazne przejscia z TZtami i wybaczylysmy im ich glupote. W koncu. Powiedzialam coś co we mnie siedzi o paru ladnych miesiecy... Popieram w pelni decyzje zlosia. Dlaczego? Nie w zwiazku z niechecia do kogos, ale jeżeli Magda, zawsze wypominala innym wizazankom ktore opisywaly na intymnym swoje problemy, ze dana wizazanka jest ciagle ze swoim TZ to naprawde przekracza wszelkie granice.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:40   #19
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
A przepraszam... czy strona ktora rady brala kiedys, wieki temu to wypowiedzieć się może? Tak o jakis tam jednostkach na intymnym...
Karrramba! A jakże, wypowiadaj się
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 20:43   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Bany stałe w przypadku _Magdy i Izaluki to kara zbyt surowa.
Po to jest zróżnicowanie dolegliwości kar aby je wykorzystywać, ban stały to przecież ostateczność przy najpoważniejszych przewinieniach.
Nie zgadzam się. Uważam, że otrzymały dobrze wymierzoną karę. Argumenty popierające moje zdanie już przytoczyłem, ale chętnie zapoznam się z Twoimi.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:43   #21
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

złośliwcze przecież nikt tu wojny nie prowadzi, prosiłam grzecznie, inni wyrażają swoje zdanie. No kurcze za ostra karaale czekamy, mam nadzieję że jednak bany zostaną zniesione, na tymczasowe chociaż.
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:46   #22
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Uważam, że _Magda słusznie dostała bana. Pisała naprawde chamskie komentarze i arogancko odzywała się do moderatorów mimo ostrzeżen. Taka pyskówka nie była na miejscu.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:46   #23
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
1. Podważanie decyzji administratora.
Cóż. Podważam decyzje administratora w tym wątku. Czy to jest jakieś inne podważanie?

Cytat:
Napisane przez Złośliwiec
wieczna, agresywna, nie przebierająca w słowach i kompletnie destruktywna krytyka moderatorek i całej administracji. (...) Bezustanne, uparcie powtarzane ataki na te osoby jak też bezpodstawne podważanie ich kompetencji na otwartym forum będą przedmiotem kary ostatecznej - forumowej dekapitacji.
"Bezustanny i wieczny" pojedynczy wyskok?

Szczerze, to taki regulamin daje "duże pole do interpretacji". Za duże.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:47   #24
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Magda kpi z innych uzytownikow jesli jej "cenne rady" nie zostaja wprowadzone w zycie(tak jakby sama umiala sobie ze wszystkim radzic). Juz nie raz widzialam i poczulam na sobie.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:47   #25
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Ja wiem, ja moderator nie jestem, ale czy osoby broniące Magdy i Izy moglby mi powiedzieć dlaczego akurat one zasluguja na zdjęcie bana, a nie jakis zabawny troll? Badz ktos kto usunal zdjęcie? One maja tendencje do najeżdzania na innych i dostaly bana stalego, a ktos kto usunal zdjecie bo ktos mu je zawinal i na fotke wrzucil sie bronil po prostu... To nie jest sprawiedliwe.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:48   #26
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Ja rowniez bede wdzieczna za rozpatrzenie i zmiany kary chociaz na bana tymczasowego.
Rozumiem ze posty _Magdy mogły kogos zbulwersować, ale naprawde w niektorych watkach mozna cholery dostac.
Ale nie rozumiem za co bana dostała Iza, podwazenie decyzji... no ale chyba kazdy ma prawo z czyms sie nie zgadzac prawda??
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:49   #27
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Na dzisiaj nikt mnie nie przekonał, że mam znieść bany stałe.
Więcej - siedzę i analizuję posty i nie wykluczam dalszych kar.

Jednak dam się przekonać argumentom, jeśli takowe moderatorzy zechcą dla mnie przygotować. Będziemy o tym rozmawiać na Back Office, jak opadnie pierwsza fala banów i emocji.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:49   #28
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Bany stałe w przypadku _Magdy i Izaluki to kara zbyt surowa.
Po to jest zróżnicowanie dolegliwości kar aby je wykorzystywać, ban stały to przecież ostateczność przy najpoważniejszych przewinieniach.
dokladnie.
Dziewczyny nie lamaly nagminnie regulaminu, nie rozwalay celowo watku. Uwazam, ze zostaly potratkowane zbyt surowo.

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
ale czekamy, mam nadzieję że jednak bany zostaną zniesione, na tymczasowe chociaż.
ja tez mam taka nadzieje.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:51   #29
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ja jakos nie lubie gdy ktos za moimi plecami oczernia mojego faceta, a mi daje do zrozumienia ze mam nie rowno we lbie ze z nim jestem.
To sie nie działo na forum.
Wywlekasz zupełnie prywatną sprawę.
W dodatku sprzed dobrze ponad roku.
I mówisz o tym dopiero, kiedy Magda już nic nie może ci odpowiedzieć.

Bomba 2.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:52   #30
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ja wiem, ja moderator nie jestem, ale czy osoby broniące Magdy i Izy moglby mi powiedzieć dlaczego akurat one zasluguja na zdjęcie bana, a nie jakis zabawny troll? Badz ktos kto usunal zdjęcie? One maja tendencje do najeżdzania na innych i dostaly bana stalego, a ktos kto usunal zdjecie bo ktos mu je zawinal i na fotke wrzucil sie bronil po prostu... To nie jest sprawiedliwe.
Popieram, kiedys otrzymalam bana za usuniecie fotki i teraz wole nie dodawac zeby nie ryzykowac. One dostawały ostrzeżenia ale nie brały ich do siebie tylko z nich kpiły. Wydaje mi się, że miały się zaleprze od nas wszystkich, a napewno moderatorów.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.