Krem regenerujący (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 0 0%
** 0 0%
*** 4 22,22%
**** 2 11,11%
***** 12 66,67%
Głosujący: 18. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 11:04   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

Krem regenerujący (BU)


Zestaw do wykonania intensywnego kremu regenerująco-nawilżającego opartego na neutralnej, gotowej bazie kremowej, z dodatkiem 2% kwasu liponowego (silny antyoksydant, składnik przeciwzmarszczkowy), witaminy E (komplet tokoferoli) oraz lecytyny i naturalnego oleju z chiliskiej róży rdzawej (piżmowej) o intensywnym działaniu regenerującym.
Już po jednorazowym użyciu, krem wyraźnie wygładza i zmiękcza skórę twarzy.

Skład(INCI):
Cream Base*, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Lipoic Acid (2%), Lecithin (1%), Mixed Tocopherols (wit. E - 1%), Ethyl Alcohol (1% w/w),
Allantoin (ok.0.7%)



* De-Ionized Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,
Soja Hispida (Soya Bean) Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Emulsifying Wax NF, Glyceryl Monostearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Allantoin, Carbomer, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate



Cena: 18.50 zł
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:36   #2
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Krem regenerujący (BU)

Ja (cera mieszana) i moja mama (cera sucha) jesteśmy tym kremem zachwycone !!!

Krem nakładam na noc, nic mnie nie piecze, nie szczypie, jednak kiedy mialam male podrażnienie po peelingu z bromelainą przy skrzydełkach nosa lekko zapiekło ale może 2 minuty i bylo po sprawie.

Buzia jest wygładzona, promienna, mięciutka, co 10 minut wracałam do łazienki i patrzyłam na buzie, poprostu cud.

Mnie nie zapycha, mam nawet wrażenie już po aplikacji a napewno rano że pory są domkniete jakby oczyszczone.

Zapach - już się przyzwyczailam ale nie jest przyjemny dokladnie zalatuje mi lekko rybami bleee, w przepisie polecane jest dodać np... odrobinę serum 3xrose ale ja nie miałam więc nakładam ten smrodek rybi, następnym razem zaopatrze sie w jakiś olejek eteryczny.

zapomniałam i dodam jeszcze ocenę : za dzialanie 5* za zapach 4* a może nawet 3*

Edytowane przez andesigne
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:50
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:10   #3
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Krem regenerujący (BU)

Dla mnie genialny. Nie miałam jeszcze kremu, który tak bardzo by mi podpasował a jakiś krem kupuję średnio co dwa tygodnie, bo praktycznie każdy mnie uczulał. Te co nie uczulają zwykle nic nie robią. Bałam się, że już nie znajdę żadnego cudownego kosmetyku, który tak pięknie odżywi i poprawi wygląd zmartretowanej ciągłym uczuleniem cery. A tu taka niespodzianka i to za tak niewielkie pieniądze. Mam nadzieję, że będzie w ciągłej sprzedaży, bo dla mnie jest świetny. Używam go na noc, szybko się wchłania, idealnie nawilża, odświeża, regeneruje, skóra jest jakby gęściejsza i bardzo gładka. Nie zapycha. Dla mnie idealny.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:27   #4
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Krem regenerujący (BU)

Mam suchą cerę i od dawna szukam kremu po którym po kilku godzinach nie będę miała uczucia ściągania. I znalazłam. Krem zrobiłam z hydrolatem z kocanki. Jak dla mnie zapach nie do przyjęcia. Już się przyzwyczaiłam, ale następnym razem na pewno użyję innego hydrolatu. Sam krem jest gęsty, treściwy, ładnie się wchłania. Cera po nim jest miękka i przyjemna. Mam wrażenie że pory stały się mniej widoczne a i dwie zmarszczki jakie mam między brwiami spłyciły się. Używam również odżywczego żelu hialuronowego też z BU i nie jestem pewna czego to zasługa. Minusem jest to, że kremu mogę używać jedynie na noc bo podkład się na nim roluje.
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.