Krem rozjaśniający (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 1 25,00%
** 1 25,00%
*** 0 0%
**** 1 25,00%
***** 1 25,00%
Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 11:06   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

Krem rozjaśniający (BU)


Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania lekkiego kremu o budyniowej konsystencji i działaniu rozjaśniająco-nawilżającym.
Dzięki bazie kremowej samodzielne przygotowanie kremu jest bardzo łatwe i szybkie, a dodatkowo daje pewność, że istotne składniki zostały użyte w odpowiednim stężeniu i rzeczywiście znajdują się w pudełku z kremem, a nie tylko przyozdabiają listę składników.
Krem zawiera specjalnie dobrany kompleks rozjaśniająco-ujędrniający
o skuteczności popartej nowymi badaniami z 2006r. składający się z:
# Witaminy B3 (niacynamid) 4% - silny nawilżacz, poprawiający barierę lipidową naskórka, wspomaga walkę z przebarwieniami, stymuluje produkcję kolagenu, pełni funkcję antyoksydanta, działa przeciwzmarszczkowo, regenerująco oraz gojąco.
# Acetylo-glukozaminy 2% - intensywnie nawilża, stymuluje produkcję hialuronianu, rozjaśnia przebarwienia, spłyca drobne zmarszczki, ożywia szarą cerę.
Formuła kremu jest stabilna i nie ulega rozkładowi. Dodatek lecytyny oraz oleju sylimarolowego zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry oraz dodaje własności natłuszczających. pH kremu mieści się w granicach naturalnego odczynu skóry i wynosi pH = 5.0 - 5.5

Skład(INCI):
Cream Base*, Silybum Marianum (Lady's Thistle) Seed Oil, Niacinamide (4%), Acetyl Glucosamine (2%), Lecithin (1%), Allantoin (ok. 0.7%), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (0.1%)

* De-Ionized Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,
Soja Hispida (Soya Bean) Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Emulsifying Wax NF, Glyceryl Monostearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Allantoin, Carbomer, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate

Cena: 16.90 zł
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:26   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Krem rozjaśniający (BU)

Nie lubię trójglicerydy obecne w bazie kremowej podrażniły i zapchały moją skórę
Krem sam w sobie jest przyjemny-miła gęsta konsystencja, aplikacja jest bezproblemowa choc na początku trochę się maże po skórze, wchłania się dośc szybko pomimo swej gęstości.
Wykorzystałam na dłonie i stopy i tu sprawił sie całkiem przyzwoicie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 08:47   #3
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Krem rozjaśniający (BU)

akurat u mnie sparwdza się bardzo dobrze rozjaśnia przebarwienie stosuje go na dzień nie zapycha porów jedyny minus to zapach wydaje mi się że pachnie grzybami albo czyms podobnym ale to moge wyczuwac tylko ja ale ogólnie zadowolona jest poniewaz jest bardzo legki stosuję go na dzień

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:33
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 07:07   #4
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Krem rozjaśniający (BU)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:19   #5
monsum
Raczkowanie
 
Avatar monsum
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 31
Dot.: Krem rozjaśniający (BU)

Jak dla mnie super! Mój krem SOS, gdy inne produkty mnie zapchają i dostaję wysypu zaskórników, to od razu sięgam po ten krem. Troszkę trwa zanim skóra oczyści się i wróci do normalnego stanu, ale mimo wszystko wart jest tego oczekiwania, bo cera po nim jest potem idealna.
monsum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.