Maseczka morska (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 1 4,76%
** 1 4,76%
*** 2 9,52%
**** 4 19,05%
***** 13 61,90%
Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 11:21   #1
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108

Maseczka morska (BU)


TU KUPISZ: http://www.biochemiaurody.com/index.html



średnia ocen: 4,18*



Maseczka w proszku na bazie:
# zielonej spiruliny - drobnej algi o ogromnych właściwościach odżywczych
,
# z dodatkiem mleka koziego, które sprawia, że morski zapach spiruliny nie jest aż tak intensywny oraz dodaje maseczce walorów nawilżających i wygładzających. Maseczka daje natychmiastowo widoczną poprawę wyglądu skóry, która staje się gładka i promienna. Można ją stosować przed 'wielkimi wyjściami'.

Właściwości i działanie produktu: Maseczka działa:
»
nawilżająco i odżywczo,
» wygładzająco, lekko peelingująco,
» gojąco i łagodząco,
» regenerująco,
» regulująco,
» poprawia koloryt skóry.
Porcję maseczki rozrabia się z wodą tuż przed użyciem.
» Zamiast wody można użyć hydrolat o neutralnym zapachu, który wzbogaci walory pielęgnacyjne maseczki. Polecamy Hydrolat migdałowy lub Hydrolat z zielonej herbaty.
»Opcjonalnie można część wody lub hydrolatu zastąpić Żelem hialuronowym, dzięki czemu maseczka nie będzie tak szybko wysychać na skórze.



» Przeznaczenie produktu: dla każdego typu cery, zarówno suchej i tłustej, trądzikowej, także wrażliwej i naczynkowej
» Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb; wystarcza na ok.8-10 zastosowań; Dokładny opis zastosowania Maseczki morskiej >>
» Substancje/składniki aktywne: proteiny; polisacharydy; beta-kazeina; kwas mlekowy; beta-karoten; witaminy z grupy B; minerały; kwas gamma-linolenowy (GLA); chlorofil



Skład:
Spirulina Platensis (Spirulina) Powder, Goat Milk Powder (mleko kozie)



cena: 7,50zł / 50ml

Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-11-22 o 21:00
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:54   #2
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maseczka morska

działanie zauważalne ale i tak więcej nie kupię ponieważ rybi zapach skutecznie mnie odstrasza .Do tego bardzo cięzko się zmywa .Bardzo brudzi wszystko przy zmywaniu na zielono.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:22   #3
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Maseczka morska

A wiec tak, zapach, fakt - daleki od pieknego, komfort uzycia rowniez nie jest idealny, ma ona intensywny ciemno zielony kolor, wiec lazienka zapapciana, szczegolnie przy zmywaniu, ale efekt jest super, widac ze dziala
Dlatego daje 5*, bo wkoncu wybierajac kosmetyki naturalne musimy sie przygotowac na pewne niewygody w uzytkowaniu, i ja jestem w stanie zamienic te kupne maseczki ktore ladnie pachna 'perfumami' ale nie dzialaja na te z BU
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:43   #4
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Maseczka morska(BU)

A my sie bardzo lubimy z ta maseczka

Dzialanie na 5*, skora rozjasniona, wygladzona, nawilzona, efekt zauwazalny juz po pierwszym uzyciu. Fakt, kwiatkami to moze i nie pachnie ale da sie przebolec. Wygladam w niej conajmniej dziwnie, TZ malo trupem nie padl jak mnie zobaczyl, nawet z aparatem przybiegl ale w koncu czego to sie nie robi dla urody
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:46   #5
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Maseczka morska(BU)

Dałabym i 10!!!
Dla mnie rewelacja!
Ja nawet ten zapach uwielbiam (no takie skrzywienie... :cPP). Kolor też.
Od tej maseczki zaczęła się moja miłość do spiruliny. Teraz gdziekolwiek ją zobaczę, to muszę kupić.
Maseczka z BU - jak wyżej wspomniała zapach specyficzny, albo się go lubi, albo też nie; działanie widać już po pierwszym użyciu, a efekt zostaje nawet na drugi dzień - czysta cera, wyrównany koloryt, w dotyku super.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 20:09   #6
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Maseczka morska(BU)

Pierwsze spotkanie z maseczką nie było pozytywne, a wręcz odrażające. Zapach oczywiście intensywny i odpychający, jednak ja się tak łatwo nie zrażam . Nadmienię, że po kilku użyciach mój nos przywykł do morskich aromatów i już się tak nie wzdrygałam przed otwarciem opakowania jak to wcześniej bywało. Maseczka jest koloru intensywnej, trawiastej zieleni i jej gładka konsystencja bardzo łatwo się rozprowadza na skórze. Gorzej ze zmywaniem, bo zielone jest wtedy wszystko dookoła... Jednak to żaden problem. Co do działania, bardzo dobrze wygładza, rozświetla cerę, ujednolica koloryt. Efekty widać już po pierwszym użyciu! Idealna przed wielkim wyjściem.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 08:57   #7
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Maseczka morska(BU)

Kocham ta maseczke, nie wysusza tylko ladnie nawilza i rozswietla.am skore mieszana. Zapach mi sie akurat podoba. Trzymam ja 20min i naprawde jestem z niej bardzo zadowolona. Skora odswiezona po pierwszym uzyciu i bardziej napieta. Na pewno zakupie jeszcze nie raz. Jedyne do czego moge sie przyczepic to ciezko sie zmywa i przy okazji wszystko dookola staje sie zielone ale i tak warto. Polecam.
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 17:27   #8
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Maseczka morska(BU)

nie wiem jak ją ocenić. przy pierwszym użyciu od razu po zmyciu tej maseczki miałam niewiarygodnie gładką, mięciutką skórę - byłam pod ogromnym wrażeniem. fajny zapach (lubię ryby i glony), super kolor (wyglądałam jak kosmitka).
trochę wysuszyła mi skórę - nie odważyłam się nałożyć jej wokół oczu.
no a następnego dnia - spuchła mi cała twarz, oczy, wyszły mi swędzące plamy na policzkach, powiekach, szyi i dekolcie...
gdybym nie dostała uczulenia dałabym jej 5, a tak - nie wiem...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:01   #9
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Maseczka morska(BU)

Maseczka to jeden z pierwszych produktów z BU, które testowałam. Nie przejmowałam się opiniami o zapachu, bo też lubię algi i ryby więc wydawało mi się, że będzie ok. Ale ten zapach jest kompletnie inny od morskich stworzonek!nawet ciężko mi go opisac. Pierwsze użycie ledwo wytrzymałam, było mi niedobrze po prostu. Z czasem trochę się przyzwyczaiłam, ale i tak ponownie nie kupię. Jesli chodzi o efekt u mnie widac jedynie nawilżenie-mogłabym nie używa po niej kremu. Trochę za mały efekt, żeby znosic niedogodności jej używania (zapach, zapackaną umywalkę, trudne zmycie.)
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:17   #10
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Maseczka morska(BU)

Zdecydowanie nie dla mnie , jest po prostu obrzydliwa , bardzo trudno ją zmyć.Efekty marne , nigdy więcej
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 08:01   #11
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Maseczka morska(BU)

A ja bardzo lubię tę maseczkę. Zapach kompletnie mi nie przeszadza. Jeśli ktoś uważa, że ta maseczka ciężko się zmywa, to chyba nie ma wielkiego doświadczenia z maseczkami Ja juz kładłam na paszczę prawie wszystko, więc nie widzę problemu.
Skóra po niej jest przede wszystkim ożywiona. Odniosłam wrażenie, że wręcz trochę, że tak to nazwę nabiera rumieńca.
Moja siostra ma podobne wrażenia
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 10:58   #12
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: Maseczka morska(BU)

To moja ulubiona maseczka i w zasadzie innych już nie używam. Do zapachu można się przyzwyczaić a i z twarzy nie zmywa się jakoś przesadnie ciężko (naprawdę są gorsze ) tylko rzeczywiście sprzątanie łazienki jest dość uciążliwe Maseczka natychmiastowo poprawia cerę, wygładza, nawilża, u mnie znikają skórki, odżywia i reguluje na dłuższy czas no po prostu rewelacja
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:50   #13
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Maseczka morska

Rewelacja. Zapach jak dla mnie przeciętny, są kosmetyki, które pachną znacznie gorzej. Po nałożeniu efekt ufoludka murowany, straszyc można. Za to po zmyciu ... skóra głaciutka, mięciutka, bardziej napięta.
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:32   #14
mila24
Raczkowanie
 
Avatar mila24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 239
Dot.: Maseczka morska

Uwielbiam ta maseczke, co prawda ciężko sie ją zmywa i wszystko dookola jest upaprane, ale za to buzia mięciutka, oczyszczona, odżywiona kolor ma kosmiczny- nawet moj pies przyglądał mi sie z zaciekawieniem, ale jestem w stanie przymknąć na to oko ;-)
mila24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:39   #15
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Maseczka morska(BU)

Co do zapachu to nie wiem może ja mam jakąś inną morską maseczkę bo mnie aż tak bardzo nie przeszkadza, znam kosmetyki, które pachną o wiele gorzej. CO do zmywania fakt, może nie najłatwiej, ale jak się nabierze wprawy to idzie to w miarę sprawnie. A co do efektu to mnie powalił, po zdjęciu skóra wyglądała po prostu rewelacyjnie, super delikatna, no prostu .
Przyznam, że efekt mnie zaskoczył bo próbowałam różnych maseczek kupnych i alg i takiego efektu jak po tej nie widziałam.
Podsumowując nie przeszkadza mi w nie nic, jeżeli efekt taki będzie za każdym razem
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 08:51   #16
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Maseczka morska(BU)

Najlepsza maseczka jaką miałam.Efekty rewelacyjne-moja skóra jest promienna,wypoczęta,kolor wyrównany a naczynka mniej widoczne.Łagodzi i sprawia że skóra jest mięciutka jak po solidnym wypoczynku.
Zapach mi osobiście nie przeszkadza a zmywanie nie jest takie straszne. Co prawda mój tz stwierdził że śmierdzi jak rybia kupa
piekło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 23:20   #17
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Maseczka morska(BU)

Nie bede oryginalna - zapach jest koszmarny.
Mozna sie do niego przyzwyczaić i cieszyć efektem maseczki
Dosyć nieciekawa aplikacja, trzeba dbac o to zeby sie nie ubrudzić, a przy zmywaniu nie upaćkać łazienki.

Jestem zadowolona z efektów, skora jest napięta lekko, bardzie promienna i ma ładny koloryt taki zdrowy. Do tego cena jest kolejnym plusem.
Chętnie jednak spróbuje czegoś innego, kiedy skończy mi się ta maseczka
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.