Maseczka truskawkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 2 16,67%
** 0 0%
*** 1 8,33%
**** 3 25,00%
***** 6 50,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 12:28   #1
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108

Maseczka truskawkowa


TU KUPISZ: http://www.biochemiaurody.com/index.html



średnia ocen: 4,33*



Maseczka w proszku
na bazie glinki białej, która delikatnie oczyszcza, wygładza i mineralizuje skórę. Dodatkowo maseczka zawiera: # Truskawkę w proszku, która działa jako delikatny eksfoliant, oczyszcza i zwęża pory oraz posiada właściwości nawilżające, rozjaśniające, antyoksydacyjne i łagodzące. Czytaj więcej >>
# Mleko pełne w proszku, które poza nawilżaniem, działa także lekko peelingująco dzięki naturalnej zawartości kwasu mlekowego.
Aby wzbogacić działanie natłuszczające, polecamy do porcji maseczki dodać odrobinę Oleju z owoców leśnych.



Właściwości i działanie produktu:
Maseczka działa:
» antyoksydacyjnie,» nawilżająco i lekko natłuszczająco,
» oczyszczająco (delikatnie oczyszcza i ściąga pory skóry),
» mineralizująco (glinka jest bogata w minerały: krzem, glin, żelazo, potas, sód, magnez, wapń),
» łagodząco i przeciwzapalnie (wpływa korzystnie na naczynka),
» wygładzająco, lekko peelingująco,
» rozjaśniająco,
» poprawia koloryt skóry.
Porcję maseczki rozrabia się z wodą tuż przed użyciem.
» Po rozrobieniu z wodą, maseczka nabiera intensywniejszego różowego koloru i lekko truskawkowego zapachu.
» Zamiast wody można użyć hydrolat o neutralnym aromacie, który wzbogaci walory pielęgnacyjne maseczki. Polecamy Hydrolat migdałowy lub Hydrolat z zielonej herbaty.
»Opcjonalnie można część wody lub hydrolatu zastąpić Żelem hialuronowym, dzięki czemu maseczka nie będzie tak szybko wysychać na skórze.
» Dodatkowo polecamy dodać do porcji maseczki od 20 do 30 kropli Oleju z owoców leśnych, który doda maseczce właściwości natłuszających.



» Przeznaczenie produktu: dla każdego typu cery, cera sucha, dojrzała, delikatna, naczynkowa, trądzikowa, przetłuszczająca się, mieszana
» Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb; wystarcza na ok. 8-10 zastosowań;

» Substancje/składniki aktywne: minerały (krzem, glin, żelazo, potas, sód, magnez, wapń); witamina C; bioflawonoidy; antocyjaniny; kwasy fenolowe (kwas elagowy); cukry; witaminy (A, E, B); wolne aminokwasy; kwas mlekowy; tłuszcze



Skład:
Kaolin (white clay), Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Powder, Milk Powder (mleko krowie)



cena: 7,50zł / 50ml

Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-11-22 o 21:59
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:49   #2
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Maseczka truskawkowa

Mam cerę tłustą,naczynkową. Ta maseczka bardzo dobrze wygładza i poprawia koloryt skóry, nawilża, natłuszcza po dodaniu oleju z owoców leśnych. Nie zauważyłam nieporządanych reakcji (uczulenie,zapychanie). Jedyny minus to zapach,strasznie mdły i zatykający.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 11:17   #3
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Maseczka truskawkowa

Jak do tej pory używałam maseczek: dyniową, morską, różaną, wulkaniczną z limonką i właśnie truskawkową. I w porównaniu z nimi wszystkimi ta ostatnia wypada zdecydowanie najlepiej. Mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się i niedoskonałości. To co ta maseczka pozostawia po sobie przechodzi ludzkie pojęcie ! Świetnie wygładza, rozświetla cerę, ujednolica ją. Oczyszcza i ściąga pory. Przy tym nie zasycha tak szybko na twarzy. Super!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 00:52   #4
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Maseczka truskawkowa

Całkiem miła maseczka Delikatnie oczyszcza. Ja potrzebuję także porządnego nawilżania, dlatego zawsze dodaję żel hialuronowy oraz znaczną ilość jakiegoś olejku - niestety ten z owoców leśnych się u mnie nie sprawdził, ale zastępuję go ostatnio tamanu, a zdarzyło się, że i kokosowym Zapach może troszkę dziwny, ale efekty fajne - skóra gładka, nawilżona. Chcę wypróbować jeszcze różne inne maseczki, ale całkiem możliwe, że i do tej kiedyś wrócę
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 09:17   #5
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Maseczka truskawkowa

bardzo fajna maseczka dobrze nawilża i oczyszcza ja dodaje troche zelu H i hidrolat truskwkowy i uwazam że jest super raz zrobiłam z wodą i była masakra nie polecam z wodą myslę że jeszcze kupie ja

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:38
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:23   #6
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Maseczka truskawkowa

Jak dla mnie super, delikatna acz skuteczna- buzia po niej nie jest w ogóle podrażniona czy zaczerwieniona. Jest za to ładnie oczyszczona, rozjaśniona i taka świeżutka;-) samo siedzenie z maseczkądo istna przyjemność czyli tak jak powinno być- jestem mile zaskoczona;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:54   #7
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Maseczka truskawkowa

nie lubie tej maseczki. dlaczego? bo nie dziala nie zauwazylam zadnych efektow, jedyne co robi wrecz koncertowo to sciaga skore. do tego przeokrutnie smierdzi.
produkt ten nie oczyszcza, nie rozjasnia - nie robi tego, co obiecuje producent. z ulga sie jej pozbylam.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 14:33   #8
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Maseczka truskawkowa

Dla mnie najgorsza z wszystkich maseczek z BU. Oprócz podraznienia nie zrobiła nic. LAe może komus innemu podpasuje.
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:12   #9
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Maseczka truskawkowa

Mi maseczka bardzo odpowiada, cera jest po niej wygładzona, rozjaśniona i napięta Nie ma żadnych podrażnień. Jedna z moich ulubionych maseczek
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:34   #10
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Maseczka truskawkowa

3*
Dałam tylko 3 gwiazdki bo maseczka mnie nie zachwyciła. Szkody nie robi ale rewelacyjna też nie jest. Fakt, buzia jest miła w dotyku a pory zwężone jednak spektakularnych efektów nie widzę. Lekko wysusza skórę. Używam od miesiąca. Cena ok.
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.