Masło kawowe (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 6 54,55%
***** 5 45,45%
Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 14:00   #1
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108

Masło kawowe (BU)


TU KUPISZ: http://www.biochemiaurody.com/index.html


średnia ocen: 4,45*


Nazwa wg. INCI: Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil/ Hydrogenated Vegetable Oil
Pochodzenie: roślinne
Metoda otrzymywania: zimnotłoczony olej z palonych ziaren kawy połączony z utwardzonym olejem roślinnym
Postać: miękkie, jasno-brązowe masło
Zapach: charakterystyczny dla palonych ziaren kawy, jak filiżanka świeżo zaparzonej kawy

Właściwości i działanie produktu:
» Zapach masła powinien przypaść do gustu amatorom kawy
. Nałożone po peelingu cukrowym z dodatkiem kawy przedłuży kawowy aromat na skórze. W odróżnieniu od wielu tzw. naturalnych maseł do ciała np. z firmy The Body Shop, które muszą być perfumowane i koloryzowane, aby przypominać zapachy i barwy materiału roślinnego, oferowane przez nas Masło kawowe jest w 100% naturalne i nie potrzebuje żadnych dodatków, aby pachnieć jak świeżo palona kawa.
» Olej kawowy jest bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe: linolowy i palmitynowy, fitosterole, związki aromatyczne, odpowiedzialne, za charakterystyczny zapach palonej kawy oraz zawiera niewielką ilość witaminy E i kofeiny. Dzięki dodatkowi utwardzonych olejów roślinnych masło kawowe ma wysoką stabilność i nie ulega szybko procesowi jełczenia.
» Masło działa przede wszystkim natłuszczająco, nawilżająco oraz łagodząco i antyoksydacyjnie. Jest miękkie, łatwo się rozsmarowuje, pozostawia skórę gładką, elastyczną i pachnącą kawą.

Masło można stosować bezpośrednio na skórę twarzy i ciała.
Masło kawowe stosuje się bezpośrednio na skórę
, tak jak typowy gęsty krem nawilżająco-natłuszczający. Polecane jest zwłaszcza do suchej skóry twarzy, ciała, rąk oraz na spierzchnięte usta.

Skład:

Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil/ Hydrogenated Vegetable Oil (100%)

cena: 11,50zł/50g lub 19,90zł/100g

Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-11-22 o 21:03
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:05   #2
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Masło kawowe

Pięknie pachnie. Bardzo dobrze natłuszcza. Średnio się wchłania, w końcu to masło. Irytuje mnie tylko słoiczek, z którego dość ciężko je wydostać. Powinien być szerszy na górze.

4*
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 11:28   #3
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Masło kawowe


Zapach cudny - maniakalnie mogę siedzieć nad słoiczkiem i je wąchać, już nawet kawy mi nie trzeba.
Ja kupiłam je generalnie tylko dla zapachu, używam tylko, kiedy mam ochotę powdychać aromaty kawy, próbowałam posmarować nim coś poza ustami, ale to nie był dobry pomysł - bardzo tłuste. Ładnie natłuszcza - ale zostawia spory film.
Generalnie - dla przyjemności aromaterapeutycznej można zakupić.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 23:54   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Masło kawowe (BU)

Zapach genialny dobrze natluszcza,swietnie spisuje sie na przesuszonych partiach.
Uzywalam do twarzy ale jest zbyt tluste i ciezko sie wchlania,nie mialam zadnych niespodzianek po nim choc twarz nie wygladala zbyt promiennie wiec nie polecam za bardzo w roli nawilzacza do buzi.
Swietny poprawiacz humoru i jak znalazl na jesienno-zimowa aure

Daje mocne 4*
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:45   #5
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Masło kawowe (BU)

Zgadzam się z poprzedniczkami co do zapachu, jest piękny. Może jedak męczyć na dłuższą metę - raz na jakiś czas jest bardzo przyjemny. Zapach nie utrzymuje sie długo na skórze. Słoiczek nie jest wygodny. Masło natłuszcza, na skórze pozostawia tłustą warstewkę. Nie żałuję zakupu, ale na kolejne juz chyba się nie skuszę (jest tyle innych do wypróbowania )

Ocena: 4
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:07   #6
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Masło kawowe (BU)

Polubiłam je. Na twarz nie stosowałam ale na dłonie, stopy, ciało jak najbardziej. Ze względu na superowy zapach kawy stosowałam raczej dla poprawienia humoru niż efektów pielęgnacyjnych (chociaż takowe też były). Miałam 3 opakowania, zakup ponowny - kiedyś tak. Co ciekawe wolę smarować się nim jesienią i zimą niż latem .
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:39   #7
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Masło kawowe (BU)

Ahhh ten zapach poprostu cudny masło kupiłam ze wzgeldu na starasznie sucha skóre rąk której nic nie dało rady nawilżyc a masło doło sobie świetnie z nim rade. Słoiczek troche nie wygodny to napewno ale dla zapchu i efektu to nie ma znaczenie

ocena 5-
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.