Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz ten produkt?
* 0 0%
** 1 9,09%
*** 3 27,27%
**** 2 18,18%
***** 5 45,45%
Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 08:00   #1
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU)


TU KUPISZ: http://www.biochemiaurody.com/index.html

Zestaw zawiera wszystko co potrzebne do wykonania peelingu cukrowego do ciała o smakowitym czekoladowo - miętowym aromacie. Bazą peelingu jest nawilżający nieoczyszczony, brązowy cukier trzcinowy, bogaty w minerały, będący także naturalnym źródłem kwasu glikolowego (AHA). Dodatkowo peeling zawiera:
# sproszkowane ziarno kakaowca - źródło związków mineralnych w tym magnezu, polifenoli o działaniu antyoksydacyjnym czyli przeciwstarzeniowym oraz teobrominy i kofeiny związków stosowanych w walce z cellulitem;
# sproszkowany liść mięty wzbogacony olejkiem eterycznym mięty pieprzowej
- pobudzają krążenie, zmniejszają opuchnięcia, poprawiają koloryt skóry i działają odświeżająco;
# witaminę E w postaci kompleksu tokoferoli,
która wzmacnia naturalne mechanizmy skóry do walki z wolnymi rodnikami. Wszystko to zostało zanurzone w zimnotłoczonym oleju słonecznikowym znanym z łagodzących i nawilżających właściwości.
Formuła produktu ma charakter samo-konserwujący.

Właściwości i działanie produktu:
» Peeling nadaje skórze aksamitną gładkość i miękkość, poszarzała skóra nabiera zdrowego kolorytu.
» Dodatek emulgatora łączy fazę tłuszczową peelingu z wodą, dzięki czemu peeling spłukuje się bez problemu pozostawiając skórę delikatnie natłuszczoną i nawilżoną, a nie lepką i tłustą od oleju.
» Masaż peelingiem stymuluje krążenie i przy regularnym zastosowaniu poprawia wygląd miejsc objętych cellulitem, miętowy aromat daje poczucie świeżości i pobudzenia. Niektóre osoby zauważyły ulgę w bólach brzucha po kolistym masażu peelingiem tych okolic oraz szybsze zanikanie i gojenie się wyprysków.
» Peeling nadaje się także dla skóry delikatnej i naczynkowej – wielkość kryształków cukru została tak dobrana, by zapewniały one wystarczający efekt peelingujący a jednocześnie są one na tyle drobne, że nie trą nadmiernie skóry podczas masowania; ilość olejku miętowego została utrzymana na niskim poziomie, wystarczającym dla uzyskania efektów, a zapewniającym brak podrażnienia skóry.
» Sprawdza się
też świetnie jako peeling do stóp.
» Nie polecamy stosowania peelingu do twarzy!



» Przeznaczenie produktu: do ciała i stóp, każdy typ skóry, bez względu na wiek
» Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu; Dokładny opis zastosowania Peelingu cukrowego >>
» Substancje/składniki aktywne: olejek i ziele mięty pieprzowej; teobromina; polifenole; witamina E; cukry proste; kwasy tłuszczowe: linolowy
» Czas wykonania/trudność: 5 minut/ bardzo łatwo
» Trwałość gotowego produktu: 4-6 miesięcy; Warunki przechowywania >>
» UWAGI:Peeling należy chronić przed nadmiernym dostępem wody; dodatek wody spowoduje psucie produktu.



Skład:

Sugar Cane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Powder, Mentha Piperita (Peppermint) Leaves Powder, Glyceryl Cocoate (emulgator), Mixed Tocopherols (witamina E - 1%), Mentha Piperita (Peppermint) Oil (0.5%)



Cena: 16,50 zł/250 ml
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2008-06-03 o 12:18
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:11   #2
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU)

Moje CUDO!!!
Ten własnoręcznie robiony peeling bije na głowę wszystkie inne sklepowe (a wypróbowałam ich już duuuużo). Żaden nie oczyszcza tak dobrze jak ten - o cudownym absolutnie naturalnym zapachu nawet nie wspominam Super odświeża i orzeźwia.
Podczas używania skóra marze się ma czekoladowy kolor, śmiesznie to wygląda ze zmyciem "koloru" za skóry i np. wanny nie ma najmniejszego problemu bo peeling nie farbuje emalii. Jak pisałam peeling świetnie złuszcza martwy naskórek, jedyne co mnie trochę denerwuje to lekko odpadający od skóry cukier podczas masażu. Ale przeboleję tę maleńką niedogodność
Jest bardzo wydajny! Używałam 1-2 razy w tygodniu przez blisko 2 miesiące.
Ostrzegam, że dłuższym nieużywaniu peeling rozwarstwia się ale bez problemu można go zmieszać. Cukier nie rozpuszcza się, nawet po 2 miesiącach granulki były tej samej wielkości co na początku.
Jak dobrze, że znów się pojawił na Biochemii bo przez pewien czas był niedostępny Oczywiście zamówiłam go ponownie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:22   #3
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU)

Moja ocena to niestety tylko 3* chociaz uwielbiam produkty z Biochemii

Peeling ma fajny naturalny zapach, pozostawia skore gladka, mieciutka i lekko natluszczona. Kompletnie natomiast nie odpowiada mi jego forma drobienek cukru zanurzonych w roztworze plynnym. Ciezko sie go naklada bo cukier osiada na dnie pudelka no i te drobinki...a wlasciwie ogromne drobiny . Stanowczo wole mniejsze ale wiecej.
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:36   #4
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU)

Niestety mogę dać max 3+. Skusiłam się z powodu zapachu, poza tym bardzo lubię peelingi cukrowe. Peeling rzeczywiście ładnie pachnie i zostawia skórę odświerzoną, ale dość słabo ściera, drobinki cukru szybko się rozpuszczają i właściwie ściera samo kakao. Poza tym, jak napisała już poprzedniczka, drobinki osiadają na spodzie słoiczka, nawet po silnym potrząsaniu, co nie sprzyja wygodnemu używaniu. Mojej skóry nie nawilża, czasem mam wrażenie, że nawet wysusza. Co więcej, peeling z w/w powodów jest raczej niewydajny. Podsumowując- kupiła, wypróbowałam, ale raczej nie skuszę się ponownie, nawet dla tego zapachu.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:01   #5
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU)

Ja z podobnych powodów jak poprzedniczki, 2 *. Słabo ściera. Irytująca konsystencja- ciągle trzeba mieszać, bo cukier momentalnie opada na dno. Z plusów piękny zapach, brak podrażnień. Właściwości pielęgnacyjnych nie stwierdziłam. Zawiodłam się.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:01   #6
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Peeling cukrowy do ciała czekoladowo-miętowy (BU)

Właściwie wersja czekoladowo-miętowa ma identyczne właściwości jak korzenno-cytrusowa. Świetnie wygładza skórę, nawilża ją. Miętowy dodatek daje uczucie lekkiego chłodu i odświeżenia. Co do problemu osadzającego się na dnie cukru, to ja sobie radzę w ten sposób, że przed użyciem mieszam peeling plastikową łyżeczką i nią nabieram porcję produktu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.