SKLEP - EcoSpa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 0 0%
** 0 0%
*** 1 2,94%
**** 3 8,82%
***** 30 88,24%
Głosujący: 34. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 10:25   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

SKLEP - EcoSpa


http://www.ecospa.pl/


Cytat ze strony:
Firma ECOspa jest importerem i dystrybutorem surowców kosmetycznych oraz opakowań i akcesoriów do produkcji kosmetyków i mydeł. Dążymy do tego, aby w naszej ofercie znalazły się surowce kosmetyczne od producentów i dostawców, którzy zapewniają wysokie standardy jakości poprzez kontrolę całego łańcucha produkcji, od nasion do finalnego produktu. Docieramy bezpośrednio do producentów z wielu rejonów świata, stąd w naszej ofercie znajdują się produkty m.in. z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej.
Cele firmy to:
  1. Zaopatrywanie klientów w wysokiej jakości surowce kosmetyczne i, gdzie to możliwe, bez syntetycznych konserwantów, barwików czy aromatów.
  2. Poszerzanie asortymentu sklepu i dopasowywanie do oczekiwań klientów.
  3. Realizacja niewielkich zamówień oraz większych uwzględniających ilościowe rabaty.
  4. Wyszukiwanie i dostarczanie klientom produktów najlepiej zaspokajających ich potrzeby.
  5. Świadczenie usług na poziomie gwarantującym klientom 100% satysfakcji.
  6. Promowanie proekologicznych produktów i idei.
  7. Wspieranie sprawiedliwego handlu i wymiany handlowej z Trzecim Światem.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:42   #2
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Sklep oceniłam na 4.

Ma świetne produkty, bardzo lubię ich toniki i oleje. Regularnie wprowadzają nowe, ciekawe produkty, takie, które naprawdę mnie zaskakują (np stemple, o których wcześniej nie słyszałam). Obsługa zasługuje na 5+. Dodatkowy plus za wspieranie sprawiedliwego handlu i wymiany handlowej z Trzecim Światem.

Ocenę obniżyłam przez to, że w sklepie nie ma Receptariusza z prawdziwego zdarzenia.
Wprawdzie przy każdym produkcie jet podane, w jakim stężeniu się go stosuje, ale to za mało. Wiedząc, że niektóre półprodukty się gryzą w formulacjach z innymi, często mam wątpliwości, czy mogę coś dodać do przepisu z mazideł, czy aby czegoś nie zepsuję.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 08:46   #3
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Ja EcoSpa oceniam na 5
Kupowanie w tym sklepie to prawdziwa przyjemność: duży, ciekawy wybór produktów, znakomity kontakt ze sprzedającymi, naprawdę ekspresowa wysyłka. miłe gratisy, a ostatnio i promocje. Dodatkowym plusem jest dla mnie naturalność EcoSpowych produktów i bardzo solidne opakowania. To firma, która naprawdę dba o klienta.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:32   #4
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Mocna piątka!
Świetna jakość produktów, natychmiastowa odpowiedź na maile, expresowa wysyłka zamówień, ciekawa strona internetowa, mają rzeczy niedostępne w innych sklepach (dział spa) - chociaż jak juź wspomniała Margaretka szkoda, źe receptariusz dość ubogi.

Wzorowo reagują na reklamacje: kiedyś dostałam zamówienie bez opłaconych miarek - ale odkrylam to dopiero po otwarciu paczki. Napisałam mail, że jesliby się te miarki gdzies odnalazly to proszę o informację - no i zostały one natychmiast, bez gadania, wysłane na koszt sklepu. Profeska.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:32   #5
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: SKLEP - EcoSpa

To był mój debiut, od EcoSPA zaczęłam moją przygodę z naturalnymi ingrediencjami. Jakież było moje zdziwienie, kiedy paczkę dostałam praktycznie z dnia na dzień. Regularnie korzystam z przebogatej oferty sklepu, z receptariusza też, choć faktycznie mógłby być obszerniejszy. Bardzo miły kontakt mailowy, opakowania naprawdę solidne i estetyczne, nic się nie wylewa, nie zdziera. W przypadku braku produktów na magazynie są dosyłane bezpłatnie ze szczegółową informacją mailem, kiedy itd.
Ogólnie - czuje się rozpieszczona
5*
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:59   #6
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Moje zamówienie już do mnie leci


Wystawiam piątkę. Towar dotarł do mnie w 3 dni, byłam informowana mailowo o każdym etapie, jestem bardzo zadowlona Dodatkową miłą niespodzianką był 5%-owy rabat przy pierwszym zamówieniu.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-10-21 o 20:16
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:15   #7
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Sklep EcoSpa zdobyl kolejna zachwycona klientke. Profesjonalne podejscie do klienta, blyskawiczna wysylka, poreczne opakowania i wysokiej jakosci produkty. Polecam!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 12:57   #8
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: SKLEP - EcoSpa

polecam
szybko realizują zamówienia, praktycznie w 3 dni!
wszystkie produkty zaopatrzone w profesjonalne naklejki, aż milo.
warto zajrzeć!
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 06:43   #9
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Sympatyczna atmosfera, szybko realizowane zamówienie. Strona czysta, przejrzysta.
Zamawiałam tylko raz(masło karite, skwalan, glinkę)ale sukcesywni będę uzupełniać zapasy, bo w maśle karite jestem zakochana.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 08:02   #10
anietsch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 6
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Ja też polecam, zamawiałam dwa razy, za każdym razem dobry kontakt mailowy i bardzo szybka wysyłka. Za drugim razem dostałam niepełne zamówienie, ale szybko i bezproblemowo ecospa dosłało brakujące rzeczy.
anietsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:57   #11
hosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Ja bardzo lubię ich masło kakaowe niefiltrowane (zawiera drobinki ziaren kakaowca, i ma ciemniejszą barwę niż to tradycyjne), nie zawsze jest ale warto sprawdzać. A na noc olej z orzechów makadamia. Mam suchą skórę więc nawet sam idealnie się sprawdza i ten śmietankowy zapach (po 10 minutach ścieram nadmiar chusteczką higieniczną).
Co do obsługi to paczuszki dochodzą bardzo szybko, i są porządnie zapakowane. Teraz wypróbuje wysyłkę kurierem bo na ich stronie jest info o nowej ofercie, nota bene dla mnie bardzo wygodnej bo nie muszę stac na poczcie godzinami a cena prawie taka sama. Całość bardzo estetycznie wygląda i może spokojnie stać w mojej łazience.

Jak dla mnie to 5 z plusem.
hosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 19:01   #12
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Sklep profesjonalny, szybki i skuteczny. Solidnie zabezpieczone produkty, wszytsko tak jak być powinno. Jestem zadowolona z zakupow Spokojnie moge polecić.

5*
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:44   #13
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Mocna 5

Dla mnie najwazniejsza jest jakośc produktów a te z EcoSpa biją na głowę inne firmy,no i mają najwspanialsze hydrolaty i wspaniała baza szamponowa i olejki w jojobie,to moje hity
Nawet gdyby byli super niemili to i tak bym ich gnębiła zamówieniami
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 09:53   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Dla mnie EcoSpa to najlepszy sklep internetowy. Jakosc usługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Porządne opakowania, oznaczone opisane (data przydatności, kraj pochodzenia, etc). Ekspresowa prędkośc realizacji zamówień. Przemiły kontakt mailowy. Mozliwość odbioru osobistego w centrum Warszawy. A produkty? ŚWIETNA jakość. Masła, oleje są naprawde najwyższej dostępnej na rynku jakości, a ceny porownywalne z innymi "naturalnymi" sklepami, gdzie z jakością produktów i opakowań czasem różnie bywa.
Co do samych opakowań - są tak czyste, estetyczne, porządne, że mogą spokojnie stać na półce w łazience i nie straszą. O ile dany produkt może nie być przechowywany w lodowce.

WAŻNE - jako jedyny sklep tego typu ma w swojej ofercie szklane słoje i słoiki idealne do masel do ciała i balsamów do ust.


Moje dotychczasowe zakupy z EcoSpa:
-masło shea
-masło shea nilotica
-masło kakowe niefiltrowane
-olej z pestek moreli
-olej sojowy
-olej ze słodkich migdałów
-olej arganowy
-hydrolat z kadzidłowca
-vit. E
-polisorbat
-lecytyna sojowa
-szklane opakowania i pipetki jednorazowe


Czekam na kolejną pokaźną paczuszkę (masło kakaowe, hydrolat geraniowy, olejek eteryczny z drzewa różanego i imbirowy, vit. B6, olejek jaśminowy absolut w jojobie, baza kremowa kosmetyczna, słoiczki szklane, opakowanie na pomadkę).
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:56   #15
agatk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Sklep dostal ode mnie najwyzsza ocene. Jestem bardzo zadowolona z zakupow, natychmiastowa reakcja na zamowienie , info na e-mail. I najwazniejsze ze zamowienie doszlo szybciutko .
agatk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:56   #16
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Ecospa był moim ulubionym sklepem oferujący półprodukty kosmetyczne
jednak po pewnym czasie musiałam edytować opinie [patrz wady]
*****
zalety
+ czytelna, funkcjonalna strona internetowa
+ możliwość zapamiętania zawartości koszyka
+ informacje o brakujących produktach, łącznie z datą powrotu
+ rabat dla stałych klientów do 8%
+ ciekawy i bardzo bogaty asortyment
+ informacje o certfikatach
+ solidne i ładne opakowania z etykietami zawierającymi informacje o produkcie
+ receptariusz
+ ciekawe artykuły
+ newsletter z nowościami i promocjami
+ szybka, profesjonalna obsługa
wady
- jak dla mnie produkty niepotrzebnie są pakowane w dodatkową foliową torebkę,
ładnie i schludnie to wygląda, ale dla tych, którzy chcą być eko za dużo tej folii
- po krótkim czasie korzystania z surowców napisy ścierają się z opakowań,
- hydrolaty bez konserwantów szybko kwaśnieją, niestety wiele buteleczek musiałam wyrzucić do kosza
- wysłano paczkę na nieaktualny adres, mimo iż wpisałam nowy, musiałam ją odzyskać na własny koszt
- długi czas oczekiwania na odpowiedź na maila z zapytaniami lub jej brak
- łącznie złożyłam w tym sklepie zamówienia na ponad 1000 zł, nigdy nie otrzymałam żadnej próbki ani gratisu


POLECAM I NIE POLECAM

Edytowane przez Ryjek
Czas edycji: 2012-05-14 o 22:08
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 09:27   #17
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Mój faworyt.
Moje zakupy z ecospa jakie zrobiłam do dziś to:
-masło kakaowe
-olej arganowy
-olej z róży rdzawej
-sea silk, jedwab morski
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:33   #18
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Dopiero raz tam zamawiam pare rzeczy. m.in. olej tamanu-maja dobra cene .
Ciekawe hydrolaty -marchew, kadzidlowiec.. Cenowo to raczej średni poziom. Na plus odbior osobisty -mozna zaoszczedzic na przesylce, ladne opakowania.
Na minus brak gratisow . ocena 4
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:58   #19
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Ja dostałam 3 gratisowe buteleczki - 5ml tamanu, 15 ml hydrolatu różanego i 15 ml ekstraktu z aloesu Hydrolat z kadzidłowca już mi się podoba, resztę dopiero przetestuję, ale jakość obsługi na 5
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 15:09   #20
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: SKLEP - EcoSpa

Polecam! Wszystko bardzo dokładnie zapakowane, każda buteleczka osobno szczelnie owinięta folią bąbelkową. Do hydrolatu dołączony atomizer (niepotrzebnie zamawiałam osobny). W ofercie są szklane słoiczki i buteleczki a szkło ciemne i ładne Etykiety wyraźnie opisane jednak mankamentem i to poważnym jest trwałość nadruku (bardzo szybko się wyciera) ale to pewnie kwestia zmiany urządzenia do wypalania etykiet (co polecam). Jednak pomimo etykiet całokształt oceniam bardzo pozytywnie.
Dodam, że kupowałam m.in. hydrolat (z kadzidłowca) bez konserwantu. Trzymam go w lodówce od miesiąca i choć niewiele już zostało nie zmętniał, nie zmienił zapachu i chciałabym móc kupować właśnie taki-czysty a podobno Sklep planuje tu zmiany.... szkoda :/
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:30   #21
martami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: SKLEP - EcoSpa

odkąd zainteresowałam się kosmetykami robionymi w domu korzystam tylko z Ecospa - być może kiedyś wypróbuję kolejne sklepy, ale na razie wszystko, czego mi trzeba tu znajdowałam, za rozsądne ceny, odbieram osobiście, więc za to też duży plus no i wybór jest świetny! moim ostatnim odkryciem jest olejek z pestek truskawki
martami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.