Żel hialuronowy 1% (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 3 3,45%
** 3 3,45%
*** 10 11,49%
**** 21 24,14%
***** 50 57,47%
Głosujący: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 11:58   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

Żel hialuronowy 1% (BU)


Średnia ocena: 4.5

ze strony http://www.biochemiaurody.com :

Żel hialuronowy (HMW) można stosować bezpośrednio na skórę, bez rozcieńczania, nadaje się także na okolice oczu.
Polecane zastosowania:
# Jako lekki żel nawilżający - stosowany jako samodzielny nawilżacz sprawdza się zwłaszcza w przypadku cery tłustej i skłonnej do wyprysków, gdyż żel jest zupełnie niekomedogenny. W przypadku cery suchej może być traktowany jako dodatkowy preparat nawilżający (patrz - poniższe metody).
# Jako Dwufazowy nawilżacz w połączeniu z wybranym Olejkiem (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję Żelu hialuronowego, dodać kilka kropli olejku, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę. Stosunek fazy olejowej do żelowej reguluje się w zależności od potrzeb i rodzaju cery. W przypadku cery tłustej dodajemy mniejszą ilość olejku, w przypadku cery suchej większą ilość olejku).
# Odrobinę żelu można dodać do kremu do twarzy tuż przed nałożeniem, zwiększa to właściwości nawilżające preparatu, w przypadku tłustej skóry taka metoda zmniejsza możliwość "zatykania" porów, w przypadku gęstych maści i kremów daje lepszy poślizg przy nakładaniu (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję kremu, dodać odrobinę żelu, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).
# W przypadku nietolerancji Serum antyoksydacyjnego, żel można użyć do rozcieńczenia serum tuż przed nałożeniem, dzięki czemu Serum może działać nieco łagodniej, bardziej nawilżająco i być lepiej tolerowane (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję żelu, dodać kilka kropli serum, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).
# Jako łagodzący i kojący żel, który sprzyja gojeniu i regeneracji skóry stosowany nawet kilkakrotnie w ciągu dnia na podrażnioną skórę np. po peelingach, po kuracji retinoidami, na drobne skaleczenia lub oparzenia, podrażnienia posłoneczne, ukąszenia owadów, obtarcia i uszkodzenia skóry (żel można wymieszać na dłoni przed nałożeniem z Hydrolatem lawendowym lub Hydrolatem oczarowym, który także działa łagodząco i gojąco).
# Do rozrabiania Peelingu enzymatycznego lub maseczek w proszku (żelem można zastąpić część lub całość wody/hydrolatu podczas rozrabiania peelingu enzymatycznego lub maseczki).
# Jako preparat napinający skórę, dający chwilowy efekt liftingujący skórę (stosowany samodzielnie, cienką warstwą pod makijaż lub inny preparat pielęgnujący) - sposób podany przez jedną z klientek.
# Jako żel nawilżający do włosów, zwłaszcza na końcówki włosów (można nakładać kilkakrotnie na suche lub wilgotne włosy, bez spłukiwania).
# Warstwa żelu nałożona PO aplikacji i wchłonięciu serum lub retinoidów działa jako promotor zwiększający przyswajanie składników aktywnych przez skórę,
# W przypadku wrażliwej cery warstwa żelu nałożona PRZED aplikacją serum, retinoidów, preparatów z kwasami AHA, BHA lub innych silnie działających produktów obniży nieco ich siłę działania, a tym samym zmniejszy możliwe podrażnienia. Metoda ta może być stosowana przez osoby niezbyt dobrze tolerujące retinoidy zwłaszcza w początkowej fazie.
# W przypadku problemów z podrażnieniami ze strony produktów z filtrami UV, metoda nakładania warstwy żelu przed aplikacją preparatu z filtrami UV może zredukować podrażnienia.


Skład:
Deionized Water, Sodium Hyaluronate (1%) + małe ilości konserwantu: Phenonip (0.3%)

Cena: 16.00zł za 100gr

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2008-12-18 o 23:44
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 19:04   #2
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

4*

kupiłam go raz (z ciekawości, aby porównać go z tym mazidłowym oraz po to aby zwiększyć zamówienie) i... jednak wolę ten z mazideł.
w tym żelu przeszkadza mi jego płynność - utrudnia aplikacje bezpośrednio na twarz, ale to chyba jedyna wada (dla niektórych może być nawet zaletą)
poza tym działanie zawalające
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:41   #3
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)


Używam do kilku miesięcy w połączeniu z olejami- z wszystkimi sprawdza się rewelacyjnie, mieszanka błyskawicznie się wchłania, nic się nie wałkuje.
Produkt zaliczony przeze mnie do niezbędnych na półce z mazidłami.
Nie mam porównania z innymi.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:27   #4
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Daje 5 gwiazdek, bardzo go lubie, szczególnie z dodatkiem olejów.
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:44   #5
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Genialny. Stosuję w połączeniu z serum LEMON, ale też sam na dzień - jak mi się przypomni - jako krem nawilżający. Niby nic, ale jednak mam uczucie, że napina moja skórę, nawilża. Szybko niestety mi schodzi przy takim używaniu :-(
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 16:41   #6
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Bardzo fajny produkt

Moim zdaniem nie jest taki mocno płynny, tylko lekko galaretkowaty. Fajnie nawilża, łagodzi podrażnienia. Idealny dla buzi po kwasach
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:17   #7
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Dałam 5.
Plusy:
-doskonale nawilża i napina skórę,
-nie zapycha, co przy mojej mieszanej cerze jest wielką zaletą,
-dobry pod makijaż, nie roluje się i nie zostawia na skórze tłustego filmu,
-bezzapachowy,
-żelowa, półpłynna konsystencja.
Ja nie widzę minusów, tym bardziej, że w końcu wiem czym tak naprawdę traktuję swoją buźkę.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 08:31   #8
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

jest cudowny, nareszcie mam nawilzona cere
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:13   #9
maupka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 67
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

całkiem ok, jako dwufazowiec z olejkiem. dobrze się wchłania.
samodzielnie tez nadaje się pod makijaż, ale jakiegoś spektakularnego efektu nawilżenia nie zauważyłam.
ogólnie 4.
maupka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 23:56   #10
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Jeden z moich ulubionych produktów z BU Stosuję jako dwufazowy nawilżacz razem z różnymi olejkami i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze-dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, delikatnie nawilża.
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 11:36   #11
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Świetny pod makijaż, szybko się wchłania, przynosi natychmiastowe ukojenie skorze. Przyjemny w stosowaniu, bezzapachowy.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 22:48   #12
moor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 26
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

W porządku stosowany z serum różanym, niestety nie wiem, czy coś z moim żelem nie tak, ale wałkuje się. Nawet nie tyle wałkuje, co nałożony sam zasycha i odpada. Tak samo z retinoidem lub lekkim kremem.
moor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 08:13   #13
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

wykączyłam juz jedno opakowanie jest moim jednym z ulibonych produktów bezapachowy, dobrze nawilża robi taką osłone na twarzy bardzo polecam go wszystkim!! stosuję go lacząc z serum 3 rose i róznymi kremami

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:34
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:18   #14
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

*****

Genialny - świetnie wygładza, nawilża i lekko napina skórę, poprawia jej koloryt i nadaje zdrowy wygląd. Używam go najczęściej razem z olejem z owoców leśnych pod filtr i makijaż - filtr dobrze się na nim rozprowadza i wchłania, makijaż dobrze się trzyma, a skóra nie wysusza się w ciągu dnia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 18:14   #15
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)


Świetny kosmetyk! Odkąd go mam wogóle nie patrzę na kremy i inne specyfiki do twarzy
Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się, ale jesienią i zimą często jest odwodniona. Żel przyniósł mi ukojenie już po 1 dniu stosowania. Bolące gule(które mi wyskakują właśnie, gdy cera woła pić ) zniknęły, nowe wypryski się nie pojawiają a makijaż wygląda pięknie i nie muszę prawie wogóle używać pudru, bo cera się nie świeci
Twarz jest gładka, nawilżona a jednocześnie matowa, nie ma błyszczenia.
Ten żel to po prostu moje wybawienie

EDIT: Stosuję też go na końce włosów, świetnie je wygładza i nawilża
Daję 5 gwiazdek.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:46   #16
aga17-a1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 43
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

żel jest świetny, ale jak dla mnie najlepszy efekt jest w połączeniu z olejkami, dobrze sprawdza się pod algi polecam
aga17-a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 11:29   #17
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

*****

Żel jest wielce wszechstronny:
- używam solo na noc, ale rzadko, bo wtedy czuję ściągnięcie skóry zwłaszcza na czole i skroniach. ALE rano wszelkie wypryski sa mniejsze i szybciej się goją.

- dodaję do kremu do twarzy. Twarz jest wtedy idealnie matowa a przy tym doskonale nawilżona, nie ściagnięta, komfort po prostu. Filtry dobrze się rozprowadzają, nei zostawiają błysku. Puder tez dobrze się rozprowadza, stopia ze skóra, nie ciemnieje. (czasami do kremu oprócz zelu dodaję oljek z owoców leśnych, serum tamanu lub serum lemon)

- najczęściej używam w połączeniu na noc mieszając z olejkiem z owoców leśnych, z serum lemon lub z serum tamanu.

- mieszam też z balsamem - wtedy lepeij nawilża moją suchą skórę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:03   #18
lu in
Przyczajenie
 
Avatar lu in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Bardzo go lubię Mój nie jest przesadnie płynny, raczej przyjemnie żelowy, ale trzymam go w lodówce. Stosuję na dzień z serum-olejkiem z wit. C (którego nie ma tu do oceny?), serum-olejkiem regulującym LEMON na noc i do rozrabiania maseczek, dlatego ciężko mi ocenić właściwości żelu solo, ale na pewno nie robi nic niepożądanego, ale to już w moim przypadku bardzo dużo.
lu in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:16   #19
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Uniwersalny, warto go miec. Sam stosuję rzadko-bo zbytnio napina. Ale mieszam z olejem, dodaję do maseczek, kremów.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 22:35   #20
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Nie wiem... Kupiłam go raz, używałam z dodatkiem oleju. Nie robił nic oprócz tego, że olej lepiej się wchłaniał. Używany solo ściągał moją skórę.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:14   #21
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Solo nie stosowałam, ale za to dobrze się sprawdza w połączeniu z olejkiem oraz tłustszymi kremami, gdyż wtedy zdecydowanie lepiej się wchłaniają. Chociaż nie trzymam go w lodówce to i tak ma konsystencję żelową, jak dla mnie wcale nie jest za płynny.
Generalnie produkt przydatny.
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:09   #22
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Absolutny niezbędnik. Stosuję go solo na wilgotną skórę lub z olejkami jako dwu fazowy nawilżacz. Nie zapycha, nie podrażnia, super nawilża. Nie wyobrażam sobie powrotu do normalnych kremów.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:00   #23
Camellia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 67
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Zastosowany na wilgotną skórę jest rzeczywiście super, bo sam wysusza. Ja spryskuję twarz wodą termalną i dopiero nakładam żel. Efekt skóra na twarzy jak aksamit. Żel super też sprawdza się do smarowani dłoni i skórek!!
Camellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:32   #24
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Smile Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Stosuje go razem z olejkami, to połączenie zastąpiło mi wszystkie używane dotąd kremy. Do tego stopnia go polubiłam że gdy się skończył nie mogłam się przekonać aby posmarować twarz kremem. Uszczuplił moją kosmetyczkę, nie kupuję już zbędnych kremów, które i tak tylko mnie zapychały i nowe niespodzianki były normą. Jego plusy :
+ nie zapycha
+buzia się nie błyszczy
+poprawił kondycję mojej cery
+łagodzi, szybciej się po nim goją niespodzianki
+uniwersalny, dobry nawet na poparzenia

Jedynym minusem jego dla mnie jest to że nałożony bez olejku lub przetarcia buzi hydrolatem łuszczy się, gdy nałoży się na niego puder. Dlatego wystawiłam 4, co nie zmienia faktu że jest moim niezbędnikiem (ogólnie to dość surowo oceniam zawsze )
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:18   #25
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

To mój ulubiony kosmetyk, konsystencja żelu jest bardzo dobra, wszytsko wchłania się do matu, pozostawiając wyrównany koloryt skóry i uczucie nawilżenia. Stosuje z olejkami.
Łączy się z pudrem, użyty bez olejku, lub na sucho, dlatego lepiej uważnie przeczytać instrukcje stosowania, stosowany wlasciwie wygląda świetnie pod makijażem

jest to także doskonala baza pod filtry

myślę, że do skóry tłustej (przy której kremy się nie sprawdzają - zapychają) jest to najlepszy kosmetyk nawilzajacy
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:20   #26
PerleBlanche
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Od strony praktycznej wyglada to tak:
bezzapachowy, swietnie sie wchlania i rewelacyjnie sie sprawdza mieszany z podkladem. Zarowno wtedy kiedy konczy nam sie podklad i trzeba oszczedzac jak i wtedy, gdy chcemy oszczedzic sobie pudrowego wykonczenia. Skorki nie odstaja itp.

Polecam
PerleBlanche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:13   #27
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

pierwszy jaki stosowalam, i zakochalam sie w nim od pierwszego wejrzenia. teraz wole mazidlowy, bo mi wygodniej, ale ten z BU tez jest swietny. oczywiscie do stosowania z olejami- solo za bardzo sciaga skore.
5*
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:29   #28
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Mój pierwszy zakup na BU i od razu strzał w dziesiątkę!
Po trzech tygodniach stosowania stał się jednym z moich must have i z pewnością na stałe zagości w mojej kosmetyczce.
Stosuję go rano jako podkład pod filtry, wieczorem jako "wzbogacacz" kremu nawilżającego - odstające skórki w końcu stają się mniej widoczne, filtr wchłania się koncertowo, skóra stała się bardziej matowa i lepiej nawilżona. Ostatnio nałożyłan na noc na skórki u paznokci i też sprawdziła się świetnie
Teraz śmiało planuję większe zakupy na BU
Gorąco polecam!
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 17:14   #29
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

używam od 5 m-cy i chwale go sobie bardzo za uniwersalność stosuję jako dwufazowy nawilżacz z serum, na końcówki włosów oraz jako żel punktowy na wypryski solo bardzo wysusza i ściąga
Polecam
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:56   #30
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Żel hialuronowy 1% (BU)

Właściwie to nie robi nic. Mieszany z hydrolatami, czy sam tragicznie ściąga. Mieszany z kremem ściąga mniej tragicznie, ale nadal ściąga. Mieszany z olejem z kocanki nic nie robił. Nie zauważyłam większego nawilżenia, wręcz przeciwnie, dwa suche czerwone placki na mojej twarzy, jak były tak pozostały, dopiero zwykły krem je zlikwidowal.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 14:40:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.