Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz ten produkt?
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 4 21,05%
***** 15 78,95%
Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 14:02   #1
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458

Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)


Zestaw zawiera wszystko co potrzebne do wykonania peelingu cukrowego do ciała o korzennym aromacie z cytrusową nutą. Bazą peelingu jest nawilżający nieoczyszczony, brązowy cukier trzcinowy, bogaty w minerały, będący także naturalnym źródłem kwasu glikolowego (AHA). Dodatkowo peeling zawiera:
# sproszkowane ziarno kawy - źródło polifenoli o działaniu antyoksydacyjnym czyli przeciwstarzeniowym oraz kofeiny- związku stosowanego w walce z cellulitem;
# sproszkowaną mieszankę korzenną (cynamon, imbir, goździki, kardamon) - o działaniu antycellulitowym, lekko rozgrzewającym, antyoksydacyjnym, pobudzającym krążenie oraz aromatycznym (łagodny afrodyzjak);
# pomarańczowy olejek eteryczny - który ożywia nutę aromatyczną peelingu;
# witaminę E w postaci kompleksu tokoferoli, która wzmacnia naturalne mechanizmy skóry do walki z wolnymi rodnikami. Wszystko to zostało zanurzone w zimnotłoczonym oleju słonecznikowym znanym z łagodzących i nawilżających właściwości. Formuła produktu ma charakter samo-konserwujący.

Właściwości i działanie produktu:
# Peeling nadaje skórze aksamitną gładkość i miękkość, poszarzała skóra nabiera zdrowego kolorytu.
# Dodatek emulgatora łączy fazę tłuszczową peelingu z wodą, dzięki czemu peeling spłukuje się bez problemu pozostawiając skórę delikatnie natłuszczoną i nawilżoną, a nie lepką i tłustą od oleju.
# Masaż cukrowym peelingiem oraz dodatek kawy i korzennej mieszanki stymuluje krążenie i przy regularnym zastosowaniu poprawia wygląd miejsc objętych cellulitem, aromat peelingu daje poczucie ciepła, pobudzenia i relaksu. Niektórzy zauważają przy systematycznym stosowaniu peelingu szybsze zanikanie i gojenie się wyprysków.
# Peeling nadaje się także dla skóry delikatnej i naczynkowej.
# Sprawdza się też świetnie jako peeling do stóp.
# Nie polecamy stosowania peelingu do twarzy!

Przeznaczenie produktu: do ciała i stóp, każdy typ skóry, bez względu na wiek
Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu;
Substancje/składniki aktywne: olejek pomarańczowy; polifenole; kofeina, korzenne ekstrakty; witamina E; cukry proste; kwasy tłuszczowe: linolowy;
Czas wykonania/trudność: 5 minut/ bardzo łatwo
Trwałość gotowego produktu: 4-6 miesięcy Warunki przechowywania

UWAGI: Peeling należy chronić przed nadmiernym dostępem wody; dodatek wody spowoduje psucie produktu. Peeling NIE zwiększa wrażliwości skóry na promienie słoneczne, gdyż jest spłukiwany ze skóry oraz zawiera małą dawkę olejku pomarańczowego pozyskiwanego metodą tłoczenia na zimno, który to typ wg. "Encyklopedii olejków eterycznych" Julii Lawless nie działa fototuczulająco.

Postać gotowego produktu:Gęsta, ciemno-brązowa masa cukrowa zanurzona w oleju roślinnym, o korzennym zapachu z cytrusową nutą, w plastikowym słoju.

Skład:Sugar Cane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coffea Arabica (Coffee) Powder, Glyceryl cocoate (emulgator), Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Powder, Zingiber Officinate (Ginger) Root Powder, Eugenia Caryophyllus (Clove) Powder, Elettaria cardamomum (Cardamom) Powder, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil (1%), Mixed Tocopherols (witamina E - 1%)

Zrodlo: www.biochemiaurody.com

Cena: 15.50zł / 250ml

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2008-06-03 o 14:45
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:50   #2
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

Idealny! Zdecydowanie najlepszy peeling z jakim przyszlo mi sie zetknac!!!

Po pierwsze: pieknie pachnie
Po drugie: zostawia skore idealnie gladka, nawilzona (uzycie balsamu po kapieli/prysznicu jest zbedne) i smakowicie pachnaca

Nie mam zadnych zastrzezen!

5 *
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:50   #3
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

5*
Najlepszy peeling jaki miałam
Co prawda, mogłabym taki zrobić sama - ale kiedy potrzebuję gotowca w podróż-idealny!!!
-świetnie ściera
-zapach obłędny korzenno-cytrusowy
-skóra po peelingu gładziusieńka
...i ...co dla mnie najważniejsze, nie muszę używać już balsamu czy oleju, bo ciałko miękkie, nawilżone, jakbym dopiero co w nie wtarła nawilżacze
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 09:53   #4
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

Najlepszy peeling do ciała na świecie !!!

Bardzo przyjemny w użytkowaniu, a jego ciepły zapach unosi się w całej łazience... Doskonale wygładza i nawilża skórę. Nie potrzeba po nim wklepywać balsamu, uczucie czystości i świeżości utrzymuje się aż do następnego mycia. Uwielbiam go! I to właśnie tę wersję - korzenno-cytrusową najbardziej sobie upodobałam. To jak mistyczne doznanie...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 23:01   #5
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

5*
Najlepszy
Uwielbiam go za zapach, skóra po użyciu peelingu jest gładka, nawilżona, miękka.
Jest moim KWC, nie szukam już innego
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:55   #6
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

REWELACJA ! Ja rownież jestem zachwycona peelingiem, zapach mniammmmm
bardzo dobrze się zmywa, ciałko gładkie jak jedwab, już wspominałam że głaskałam się sama po tym peelingu Jest i będzie moim numero uno w łazience na honorowym miejscu

Edytowane przez andesigne
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:53
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 08:27   #7
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Thumbs up Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

Kobieta czuje się jak jakaś Księżniczka po użyciu;-) nawet rączki obciążone nieraz detergentami ,zmęczone- odżywają i stają się takie jedwabiste jak peelingujemy za ich pomocą całe ciało;D Jest dośc ostry przez te wszystkie ziarenka i kryształki, ale zdzieranie nimi naskórka daje przyjemne uczucie, a jak się spłukuje to skóra jest super gładka, przyjemna, i NAWILŻONA! żaden sklepowy peeling się do niego nie umywa. Zapachem przypomina mi takie bombki kakaowe jakie się z babcią robiło na święta. Przyjemnośc jest również w robieniu tego peelingu, mieszaniu tak rozkosznie pachnących składników...cud natury.Zafundowany rano nastraja pozytywnie na cały dzień
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 11:12   #8
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

Działanie świetne

cudnie zdziera - co ja akurat bardzo lubię, nawilża, skóra gładziutka, mięciutka prawie jak po zabiegu w gabinecie
Ja stosuję go podczas kąpieli ale żeby działanie ścierne było efektywniejsze wycieram skórę prawie do sucha i masuję kilka minut.

Rozczarował mnie tylko zapach - jak otworzyłam pudełko to wystrzelił we mnie zapach wędzonej makrelki czego się absolutnie nie spodziewałam, licząc na upojny aromat cynamonu i kawy Przy wcieraniu w skórę było już trochę lepiej, ale jak dla mnie zapach korzenny jest zbyt subtelny. Myślę aby go wzbogacić olejkami zapachowymi.

Następnym razem wypróbuję czekoladowo miętowy
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:37   #9
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Peeling cukrowy do ciala korzenno-cytrusowy (BU)

Do plusów zaliczam zapach, działanie oczyszczające oraz uczucie nawilżenia skóry. Natomiast konsystencja mogłaby być ciut lepsza.
Generalnie duży pozytyw.
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.