Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 18:15   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1

Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV


Cytat:
Napisane przez majade
Załącznik 1549164
Witam truskawkowe maniaczki i maniaków w kolejnej odsłonie dyskusji o zakupach na www.strawberrynet.com

Poprzednie wątki:
część pierwsza
część druga
częsc trzecia

Fotografie naszych zdobyczy
Perfumy z Truskawy


Plotki truskawkowe:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post79004 75


Dekalkulatory do łamania kodów (terminy produkcji kosmetyków) w tym również nasz własny, który powstał dzięki Jazmine
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage


Najważniejsze informacje

Obowiązkiem Truskawkomaniaczki jest stałe zaznajamianie się z zawartością merytoryczną watku , branie udziału w zbiorowych szałach lub uczestniczeniu w grupie wsparcia szlabanowego - tu do wyboru, oraz dązenie do zamieszczania jak największej liczby fotek na "Truskawkowych zdobyczach"(jaz.)
  • Produkty z truskawy są z całą pewnością oryginalne co potwierdza mnóstwo szczęsliwych truskawkomaniaków
  • Serdecznie prosimy nie uświadamiać nas na siłę opowieściami o rzekomych podróbach sprzedawanych na truskawce. Lubimy wydawać własne pieniądze na te właśnie podróby (żart). Nie ma przymusu kupowania tam, drogie perfumerie stacjonarne bardzo chcą zarobić. Tym bardziej, że jako klienci płacimy w PL 100% marżę.
  • Truskawka to sklep internetowy, czyli z mniejszymi kosztami pracowników i bez kosztów wynajmu powierzchni handlowej w przeciwieństwie do klasycznych perfumerii. Hong-Kong jest również rajem podatkowym.
  • Przesyłki z Tru są rejestrowane, mają numer nadania i wymagają naszego podpisu przy odbiorze.
  • Zakupy należy robić z rozwagą. Zdarzają się na truskawce limitowane edycje kosmetyków sprzed kilku lat. Co za tym idzie różne są ich daty produkcji. Czasem warto poszperać na temat danej linii i roku jej wprowadzenia lub wycofania z rynku lub skonsultowac się na wątku aby uniknąć rozczarowania.
  • Nie ma określonych terminów dostaw kosmetyków na truskawce. Towary są wrzucane na stronę o każdej porze. Więc nie znamy dnia ani godziny
  • Wysyłka kolorówki i pielęgnacji jest całkowicie darmowa, nawet jesli zamawiamy przedmiot za 10 zł. Płacimy tylko za wysyłkę perfum - 10 % wartości zamówienia
  • Warto zapoznać się z systemem rabatów na głownej stronie
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
  • Płacenie PAYPAL
    1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
    2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
    3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
    4. Klikasz "kontynuuj"
    5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
    6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"
  • Nie ma znaczenia waluta w jakiej dokonujemy transakcji na stronie strawberry, bank i tak pobierze prawidłową kwotę
  • Ostateczną ceną do zapłaty (pomijając rabaty: za ilość zamówień i za kupowanie trzech produktów) jest cena na zielonym polu (oznaczona nett), nie doliczamy do niej nic na etapie zakupów. Jedynie bank może pobrac z konta nieco więcej (o 1 -3 zł) za przewalutowanie i zmianę kursu walut w danym dniu
  • Zdarza się że już po dokonaniu transakcji truskawka prosi nas mailowo o podanie kodu karty w celu potwierdzenia transakcji. Podajemy kod na własną odpowiedzialność i tylko po konsultacji ze swoim bankiem. Ewentualnie nie podajemy i transakcja jest anulowana. Podawanie kodu w sieci na stronach nieszyfrowanych (czyli np mailem) nie jest bezpieczne.
  • Jak zamawiać:
    • Wybierasz produkt i klikasz "add to cart".
    • Gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty, klikasz: "check out".
    • Następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address .
    • Później klikasz w "checkout counter".
    • W "billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process". Można zmienić adres odbiorcy klikając ptaszek w polu "If You Require Shipping To Another Address" i uzupełniamy w rozwiniętej części adres
    • interesuje nas FREE SHIPPING - Registered Post
    • W gift message.wybiersz czy twój przedmiot ma być wysłany jako prezent czy nie. Gift czy nie-przesyłka jednakowo moze trafić do UC.
    • Następnie klikasz w "verify order information".
    • Jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent
    • Następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue"
    • Następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment.
  • Przesyłki ze Strawberry przychodzą zawsze w formie listu poleconego (mimo, że zapakowane w kartoniki jak paczki).
  • Kolorówka i pielęgnacja traktowana jest w deklaracji celnej i korespondencji zawsze jako "skin care". Produkty te przychodzą bezpośrednio z HK, jedynie perfumy dostajemy w przesyłce ze Szwajcarii
  • Przesyłki z HK z kolorówką i pielęgancją „idą” do PL zazwyczaj 4-10 dni
  • Ilość poszczególnych produktów, które są w magazynie sprawdzamy wkładając daną rzecz do koszyka i wpisujemy zamówienie na większą ilość sztuk - np. 1000, akceptujemy wybór i system informuje nas, czy rzeczywiście 1000 sztuk produktu jest w magazynie
  • Jeśli nie dostaliśmy potwierdzenia "Order confirmation" warto zajrzeć do folderu "spam" w naszej poczcie email.
  • W mailu "Order confirmation" dostajemy nasz numer zamówienia. Wpisując ten numer w białe okienko "shipment status" na tytułowej stronie tuż pod truskawką dowiemy się gdzie obecnie jest nasza paczka i jaki ma numer nadania
  • Można zamawiać kosmetyki pod dowolny adres. Dopuszczalne sa różne kombinacje - zamawianie z karty kredytowej (lub innej karty ) na konto różnych adresów e-mail, dla różnych odbiorców pod różnymi adresami, nie ma tu żadnych ograniczeń. Jedynie w przypadku zwrotu cła truskawa przesyła je wyłącznie na kartę, z której realizowana była płatność
  • Przesyłki LOSOWO mogą być zatrzymane przez Urząd Celny w Warszawie i poddane procedurze celnej.
  • Jeśli Warszawa przepuści paczkę i nada jej status "dopuszczenie do obrotu" paczka leci pocztą bezpośrednio do nas
  • "Złapane" czyli objęte procedurą celną paczki ( w Warszawie) kierowane są do kolejnego Urzędu - własciwego dla adresata paczki i tam naliczane są opłaty
  • Nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o zatrzymywanie paczek. Kazda może wpaść – i wielka i mała. Nie ma znaczenia kwota wpisana w zielonej deklaracji celnej. Może zostać złapana paczka za 20 zł. Są jednak lokalne Urzędy Celne, które fioletowych wstążeczek nie clą wcale i pszczają je do nas bez żadnych opłat
  • I jeszcze raz: nie ma żadnych reguł w powyższej kwestii -sprawa przewałkowana została na tysiąc sposobów i wiemy, że łapanie paczek to loteria
  • Zdarza sie, że dla paczek o niskiej wartości - do około 50 - 100 zł złapanych przez UC nie są jednak doliczane żadne opłaty (ale nie zawsze i nie jest to praktykowane we wszystkich UC!)
  • Urząd celny nalicza 22% podatku VAT (od tego, co widnieje na rachunku) + opłatę za "przepakowanie i zaglądanie" - około 4- 6 zł. W skrócie o kwocie VATU mówimy tu "cło"
  • Opłaty te uiszczamy u listonosza lub na poczcie odbierając paczkę. Płacąc dostajemy potwierdzenie (podstawę) naliczenia opłat na kartce A4 oraz maleńką karteczkę z opłatami manipulacyjnymi. Obie zachowujemy.
  • Zdarza się, ze pracownik poczty przegapi pobranie od nas cła. Może zdarzyć się, że zapłaci za pomyłkę z własnej kieszeni lub poczta prędzej czy później do nas dotrze i opłatę jednak pobierze
  • Truskawa zawsze zwraca całość poniesionych przez nas opłat (i każdą kwotę) jednak oczywiście to wyłącznie dobra wola sklepu Proces zwracania pięniędzy trwa kilka dni lub tygodni
  • Na awizach dotyczących paczek z tru listonosze często wpisują początek numeru poleconego czyli literki „HK” lub piszą „zagranica”, "pakiet"
  • W celu otrzymania zwrotu kosztów vatu itd od truskawy należy zeskanować i wysłac wszelkie dokumenty mówiące o kosztach dodatkowych, które poniesliśmy
Jeśli mamy mało szczęścia i wezwanie z Urzędu Celnego (polecony ze zwrotką)
UC zazwyczaj precyzyjnie pisze w „laurce” jakich dokumentów i od nas wymaga. Zaznacza także sposób przesłania im dokumentacji: mail, fax, list itp.
Piszemy i załączamy to o czym jest napisane w piśmie. Czyli skan zamówienia przerobiony na worda (lub po prostu załączamy order confirmation) plus bardzo uproszczone tłumaczenie a w tresci maila piszmy ze to sa dokumenty do ich pisma nr.... z dnia ....



  • ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w Polsce) tel. 022 5481199 i 98
  • Paczka zatrzymana w Bytomiu: Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, w tekscie piszmy parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp. Na wezwanie Bytomia wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia (order confirmation).Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp
    • tel 032 282 30 80,
    • fax 032 281 50 47
    • pracuja od 7-19 w soboty 7-12
  • Zabrze jednostka, która zajmuje się odsyłaniem ovatowanych przesyłek dalej z Bytomia.Można dzwonić i dowiadywać się czy i kiedy przesyka z Bytomia wyszła
    • tel 032 - 3705405
  • Urząd Celny w Warszawie. Warszawa wymaga oprócz dokumentów zamówienia kopii dowodu osobistego. Przyjmuje dokumenty wysłane pocztą lub dostarczone osobiście. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
    • Informacja w/s odpraw celnych zatrzymanych przesyłek: tel. (022) 545-16-03, (022) 548-13-44
    • Magazyn Pocztowy: (022) 548-14-42, (022) 548-14-44
    • inne: (022) 548-14-61, fax. (022) 548-14-31

  • Urząd Celny Poznań:
    • telefon dla poznanianek do rozdzielni w Komornikach (obsługuje Poznań):
      061-899-65-65
      (trzeba znać numer paczki)




ZWROT OPłAT
1. Skanujesz dokumenty celne - zazwyczaj dwa, jeden opiewający na 22 % wartości zamówienia i drugi na kilka złotych (ta malutka karteczka)
2. Piszesz maila do truskawki, że zapłaciłaś tyle a tyle i że uprzejmie prosisz o zwrot tej kwoty (w mailu przesyłasz dwa zeskanowane załączniki)
3. Wpisujesz truskawkowy nr zamówienia
4. Odpowiadają szybko, w ciągu 2 tygodni zwracają podana kwotę na konto karty, z której dokonywałaś płatności (sami sobie je odnajdują, nie musisz niczego podawać)

PRZYKłADOWY LIST Z PROśBą O ZWROT OPłAT

Hello,
recently I've been charged with the custom fee.
Please find attached custom confirmation document with short translation.
If you could cover that, it would be great.

Thank you in advance,

ADRESY, NA KTóRE WYSYłAMY MAILE

orders@strawberrynet.com
info@StrawberryNET.com




pozwoliłam sobie powyżej wykorzystać fragmenty cennych uwag truskawkomaniaków z poprzednich wątków. A szczególnie wykorzystałam dor6

Witam w IV części
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 18:18   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

oj szybko idzie jak tak dalej pojdzie to nie minie kolejny miesiac i bedzie V czesc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:01   #3
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Aaaa, tu mi się schowałyście wszystkie Witam w kolejnej części
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:53   #4
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Witam i dziękuję Serenite za linka.
Stronka sie ładuje z niego.
Chociaż z www.strawberrynet.com po przejściu na Poland się wali na łeb.
Pozdro.

PS. co do losowości sprawdzania paczek to pytałam o to kumpelę pracującą w UC i ona mówi, że jeśli są z Hong Kongu to wszystkie są sprawdzane.
Bez względu na wartość.
Oclić mogą paczkę wyglądającą na zakupy w celu odsprzedania.
Aha, no i podobno do wartości 150 eurusów nie narzucają cła (ponoć prawo tak mówi) wiec troche sie już pogubiłam.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:11   #5
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
Witam i dziękuję Serenite za linka.
Stronka sie ładuje z niego.
Chociaż z www.strawberrynet.com po przejściu na Poland się wali na łeb.
Pozdro.

PS. co do losowości sprawdzania paczek to pytałam o to kumpelę pracującą w UC i ona mówi, że jeśli są z Hong Kongu to wszystkie są sprawdzane.
Bez względu na wartość.
Oclić mogą paczkę wyglądającą na zakupy w celu odsprzedania.
Aha, no i podobno do wartości 150 eurusów nie narzucają cła (ponoć prawo tak mówi) wiec troche sie już pogubiłam.

To bardzo dziwne, bo moje 3 paczki byly nie otwarte, tylko czwarta trafila w rece celnikow i miala poprzecinane wstazeczki a kosmetyk (czyli jeden cien pojedynczy) nie mial sreberek. Reszta byla nietknieta. Wiec watpie by sprawdzali rzeczywiscie wszystko. A poza tym, nalozyli mi clo na cien za 50zl, to bylo ponad 12 funtow wiec moze jakies 15 euro.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:11   #6
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Melduję się w kolejnej części
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:19   #7
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
To bardzo dziwne, bo moje 3 paczki byly nie otwarte, tylko czwarta trafila w rece celnikow i miala poprzecinane wstazeczki a kosmetyk (czyli jeden cien pojedynczy) nie mial sreberek. Reszta byla nietknieta. Wiec watpie by sprawdzali rzeczywiscie wszystko. A poza tym, nalozyli mi clo na cien za 50zl, to bylo ponad 12 funtow wiec moze jakies 15 euro.
toteż dlatego już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
gadałyśmy z celnikiem o tym, który jakby nie było powinien wiedzieć jak to się odbywa proceduralnie... i on twierdzi że z tamtych rejonów sprawsdzają każdą. Widocznie tylko w teorii.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 20:26   #8
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
toteż dlatego już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
gadałyśmy z celnikiem o tym, który jakby nie było powinien wiedzieć jak to się odbywa proceduralnie... i on twierdzi że z tamtych rejonów sprawsdzają każdą. Widocznie tylko w teorii.
Poczta część paczek dopuszcza do obrotu, zwykle te mniejsze, np w małych kartonikach, choć to nie reguła, oraz w kopertach, bez przekazywania do kontroli celnej, ma takie prawo.

tych paczek nie otwiera się, są oznaczone pieczęcią dopuszczone do obrotu w kraju.

Natomiast te przeznaczone do clenia, są otwarte i ponownie zamknięte taśmą z logo poczty.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:34   #9
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Do mnie dziś dotarł samoopalacz Clarins- barwiony, Intense. Niestety paczka została przemoczona doszczętnie, chociaż mój samoopalacz nie ucierpiał na szczęście ( Truskaweczka dba o dobre zabezpieczenie- trzeba przyznać).
Tak czy owak nie wiem jak to się stało, ale cały karton był przesiąknięty i rozpadał się wręcz, a celnicy jeszcze zamiast osuszyć paczkę, to zapakowali ją szczelnie w worek foliowy, aby się troszkę zakisiła
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:40   #10
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Witam po raz pierwszy w truskawkowym wątku Niedawno zrobiłam zakupy (tusze Estee Lauder Lash XL oraz Lancome Aqua Fusion Teinte) i jestem bardzo zadowolona. Paczka szła tydzień, wszystko idealnie zapakowane + super gratiski. Już wiem, że Douglas i Sephora sporo na mnie nie zarobią. Aha - nie miałam żadnych problemów z UC.
Pozdrawiam
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:07   #11
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

A ja czekam z utęsknieniem na moją paczuchę. I codziennie wyglądam listonosza. A jego jak nie ma, tak nie ma. A mój PI i HR Collagenist do ust gdzieś tam w przestworzach. A w niedzielę wybywam na urlopik i jak do piątku nie doleci, to będę ryczeć i ryczeć i ryczeć . O właśnie tak . A może przy poprzednich paczkach z wstążką byłam zbyt nachalna dla pana listonosza i teraz się mnie boi
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 21:08   #12
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

melduje sie w kolejnej czesci a zastanawialam sie czemu tam tak cicho hehe
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:10   #13
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

chciałam uprzejmie zapytać o opinię na temat tego podkładu z shiseido.
Czy ktoś posiada ten kolor??
http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=37299

Zależałoby mi na kupnie, ale nie moge znaleźć kompletnie testera w perfumeriach w pobliżu mojej chacjendy.

może ktoś by mi wkleił fotke?
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:57   #14
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarł samoopalacz Clarins- barwiony, Intense. Niestety paczka została przemoczona doszczętnie, chociaż mój samoopalacz nie ucierpiał na szczęście ( Truskaweczka dba o dobre zabezpieczenie- trzeba przyznać).
Tak czy owak nie wiem jak to się stało, ale cały karton był przesiąknięty i rozpadał się wręcz, a celnicy jeszcze zamiast osuszyć paczkę, to zapakowali ją szczelnie w worek foliowy, aby się troszkę zakisiła
U mnie też paczkka była przemoczona i zapakowana w folie. na szczęscie cień nie uszkodny ani nie przemoczony
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:59   #15
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ja dzis odebralam Shimmera kliknietego w zeszly wtorek. Wielkie bylo moje zdziwienie bo paczka byla owinieta w folie a karton caly zgnieciony. Jak wyjelam folie to okazalo sie ze karton i zawarosci ( cale wypelnienie) tez byly mokre. Na szczescie sam Shimmer neitkniety. Nie wiem co ta paczka przeszla i daleczego byla w takim stanie.
Oprocz tego czekal na mnie tester maczka Almond kupiony za 15 USD na ebayu


Edit: dopiero przeczytalam ze nie tylko z moja paczka taki numer....
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:11   #16
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
chciałam uprzejmie zapytać o opinię na temat tego podkładu z shiseido.
Czy ktoś posiada ten kolor??
http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=37299

Zależałoby mi na kupnie, ale nie moge znaleźć kompletnie testera w perfumeriach w pobliżu mojej chacjendy.

może ktoś by mi wkleił fotke?
napaliłam sie strasznie na te podkłady,

dzisiaj testowałam fluidy i nadal nie wiem.Chyba wolałabym wersje w kompakcie ale na tru ni ma.
Mały wybor kolorow, kolor SP 60 zciemniał strasznie na rece, a SP10 bardzo blady jest jak dla mnie, znowu SP 40 tez jakos nie podpasował mi na pierwszy rzut oka
Chyba bardziej skłaniałabym sie do tego w sticku, fajna ,ma konsystencje ale testowałam tylko bezbarwny niesety bo beige nie mieli. Ciekawa jestem jakiego koloru SP10,40 czy 60 jest kolor beige
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:15   #17
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

kurcze, bez żartów - chyba pocztowcą paczki nie mieściły się w magazynach z powodu strajku i trzymali je na dworze, na deszczu...przesada zdecydowana! dobrze, że zawartośc jest nieuszkodzona!

A ja zapałałam szaleńczą miłością do Shimmera Ambera , tylko cholercia na Truskawie chyba go już nie będzie, przynajmniej na razie, a ja chciałabym już! A może znacie coś alternatywnego?
nie wiecie może czy w perfumeriach orgazniują jakies weekndy typu 20 % taniej, bo może wtedy bym kupiła sobie Diorka w perfumerii....
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:15   #18
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarł samoopalacz Clarins- barwiony, Intense. Niestety paczka została przemoczona doszczętnie, chociaż mój samoopalacz nie ucierpiał na szczęście ( Truskaweczka dba o dobre zabezpieczenie- trzeba przyznać).
Tak czy owak nie wiem jak to się stało, ale cały karton był przesiąknięty i rozpadał się wręcz, a celnicy jeszcze zamiast osuszyć paczkę, to zapakowali ją szczelnie w worek foliowy, aby się troszkę zakisiła
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
U mnie też paczkka była przemoczona i zapakowana w folie. na szczęscie cień nie uszkodny ani nie przemoczony

dlaczego paczuchy przychodza przemoczone?
I wersja:
Samolot wiozący nasze truskawkowe cudeńnka wpadł do oceanu i musieli nasze paczuchy łowić
II wersja:
Celnicy już płaczą z bezsilności że paczuchy z fioletową wstążeczką im się plenią jak nasi skośnoocy bracia
III wersja(to juz na poważnie):
Ok. tydzien temu pokazywali w TV że Hong-Kong nawiedziły silne deszcze. Wygladało to masakrycznie. Wszystko pływało....
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:33   #19
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarł samoopalacz Clarins- barwiony, Intense. Niestety paczka została przemoczona doszczętnie, chociaż mój samoopalacz nie ucierpiał na szczęście ( Truskaweczka dba o dobre zabezpieczenie- trzeba przyznać).
Tak czy owak nie wiem jak to się stało, ale cały karton był przesiąknięty i rozpadał się wręcz, a celnicy jeszcze zamiast osuszyć paczkę, to zapakowali ją szczelnie w worek foliowy, aby się troszkę zakisiła
ja taka paczuszke otrzymalam wczoraj,tez z truskawki, pudełko smierdziało ,mokre rozpadało sie, wcisniete w plastikowy worek.Mojemu blyszczykowi lancome nic sie nie stało za to puder stili został całkowicie pokruszony ;-(
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 22:35   #20
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
U mnie też paczkka była przemoczona i zapakowana w folie. na szczęscie cień nie uszkodny ani nie przemoczony
Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Ja dzis odebralam Shimmera kliknietego w zeszly wtorek. Wielkie bylo moje zdziwienie bo paczka byla owinieta w folie a karton caly zgnieciony. Jak wyjelam folie to okazalo sie ze karton i zawarosci ( cale wypelnienie) tez byly mokre. Na szczescie sam Shimmer neitkniety. Nie wiem co ta paczka przeszla i daleczego byla w takim stanie.
Oprocz tego czekal na mnie tester maczka Almond kupiony za 15 USD na ebayu


Edit: dopiero przeczytalam ze nie tylko z moja paczka taki numer....
no wiecie co Dziewczyny!! po prostu szok!!! dobrze ze z kosmetykami wszystko w porzadku
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:38   #21
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez laurorka Pokaż wiadomość
ja taka paczuszke otrzymalam wczoraj,tez z truskawki, pudełko smierdziało ,mokre rozpadało sie, wcisniete w plastikowy worek.Mojemu blyszczykowi lancome nic sie nie stało za to puder stili został całkowicie pokruszony ;-(


szkoda ze tak sie stało z pudrem stili ,ale czy mogłabys napisac ktory kolor zamawiałas i czy wyglada ok, moze uda Ci sie zrobic jakies testy
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:56   #22
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość


szkoda ze tak sie stało z pudrem stili ,ale czy mogłabys napisac ktory kolor zamawiałas i czy wyglada ok, moze uda Ci sie zrobic jakies testy
Ja tez dziś dostałam bronzer stili, odcień 01 i niestety mi się nie podoba po pierwszym teście bardzo żółtymoże jutro będzie lepiej. Na dzień dzisiejszy odradzam zakup...
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:59   #23
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez laurorka Pokaż wiadomość
ja taka paczuszke otrzymalam wczoraj,tez z truskawki, pudełko smierdziało ,mokre rozpadało sie, wcisniete w plastikowy worek.Mojemu blyszczykowi lancome nic sie nie stało za to puder stili został całkowicie pokruszony ;-(
Ja bym pisała reklamację. Do kilku dziewczyn doszły pokruszone kosmetyki i truskawka zawsze się starałą o jakieś zadośćuczynienie. Warto chyba.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:05   #24
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ja tez dziś dostałam bronzer stili, odcień 01 i niestety mi się nie podoba po pierwszym teście bardzo żółtymoże jutro będzie lepiej. Na dzień dzisiejszy odradzam zakup...

dzieki-ale taka cena ze rączka sama do kliknięcia się pcha
ale ten ciemniejszy na zywo mnie przeraza, skoro mowisz ze 01 tez lipa to nie ma cosobie zawracac gitary
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:12   #25
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Męlduję, że właśnie dokonałam swojego pierwszego zamówienia na tru.

clinique - Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15
clinique - Blended Face Powder + Brush - No. 08 Transparency Neutral
guerlain - Les Meteorites Powder - 03 Beige Chic .

Już sie nie moge doczekać przesyłki.

ps. podkład shiseido sun ... odłożyłam na później, jak dokonam dokładniejszych oględzin kolorów
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:13   #26
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
kurcze, bez żartów - chyba pocztowcą paczki nie mieściły się w magazynach z powodu strajku i trzymali je na dworze, na deszczu...przesada zdecydowana! dobrze, że zawartośc jest nieuszkodzona!

A ja zapałałam szaleńczą miłością do Shimmera Ambera , tylko cholercia na Truskawie chyba go już nie będzie, przynajmniej na razie, a ja chciałabym już! A może znacie coś alternatywnego?
nie wiecie może czy w perfumeriach orgazniują jakies weekndy typu 20 % taniej, bo może wtedy bym kupiła sobie Diorka w perfumerii....
Co do paczek, to chyba racja, że nie mieściły się w magazynach poczty i leżały gdzieś na zewnątrz, przyszedł deszczi klops.... Moja pierwsza paczka z truskawy zaraz po zakończeniu strajku co prawda nie była w worku, ale była z jednej strony zgnieciona, wcześniej musiała być również zamoczona i zdążyłą wyschnąć, bo byłą cała pomarszczona, ale zawartość ok. Dzisiejsze 2 paczuchy były już suchutkie i nie pogniecione

A propo's licznika na tru. Wczoraj Zenek mi naprawił, a dzisiaj znów jak wcześniej się zepsuł i stoi jak stał na 47 zamówieniu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:15   #27
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

no pięknie V część otwarta
zamówiłam dzisiaj sypańca Shiseido polecanego przez Kasię
był ostatni ......

z tymi mokrymi paczkami to niezła jazda
musiały pływać te paczuchy

mój licznik też stoi
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:18   #28
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
Męlduję, że właśnie dokonałam swojego pierwszego zamówienia na tru.

clinique - Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15
clinique - Blended Face Powder + Brush - No. 08 Transparency Neutral
guerlain - Les Meteorites Powder - 03 Beige Chic .

Już sie nie moge doczekać przesyłki.

ps. podkład shiseido sun ... odłożyłam na później, jak dokonam dokładniejszych oględzin kolorów
zamowiłas 3 na raz? jesli tak to wartosc paczki bedzie spora... atym czesto interesowac sie moze UC, tyle ze z drugiej strony mniejsza szansa ze złapia 1 paczke niz 3
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:50   #29
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dzieki-ale taka cena ze rączka sama do kliknięcia się pcha
ale ten ciemniejszy na zywo mnie przeraza, skoro mowisz ze 01 tez lipa to nie ma cosobie zawracac gitary
no własnie ta cena mnie skusiła i na razie żałuję bo mogłam ta kasę dołożyć do bambusa albo np clinique który się dzis pojawił, troszke mi szkoda Jutro go jeszcze sprawdzę raz i spróbuję zrobić rano fotkę, żeby wyszła jego żółć Wychodzi na to że idealnym kolorem jest 02 którego nie ma na tru, dużo dobrych opini o nim czytałam i myślałam że 1 też taki będzie.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 00:06   #30
Eskel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no pięknie V część otwarta
zamówiłam dzisiaj sypańca Shiseido polecanego przez Kasię
był ostatni ......
(

Masz SS na ten puder ?
Kupiłam go wczoraj koło 16 (były 2 sztuki), zapłaciłam od razu karta kredytową. Do dziś nie mam SS, a numer zamówienia na stronie TRU pokazuje Cancel Order.
Eskel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.