Bez przedziałka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-29, 14:30   #1
pannajoannaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Exclamation

Bez przedziałka?


Czasem widzę na ulicy dziewczyny, które mają ładne, długie włosy i taką piękną roztargnioną fryzurę - nie jest ona idealnie ułożona, wręcz przeciwnie, a najbardziej podoba mi się ich przedziałek - nie jest to pospolita, prosta linia czy jakiś zygzak, włosy po prostu rozchodzą się tak jak chcą, jeden na prawo, inny na lewo, ale wszystko daje taki fajny efekt, niby nie uczesane włosy, ale jednak są pod kontrolą i na głowie tych dziewczyn nie robi się busz Nie wiem jak jeszcze można by to opisać, właśnie staram się znaleźć jakieś zdjęcie, ale to też nie jest proste.
jeśli rozumiecie o co mi chodzi, może widziałyście kiedyś coś takiego (dziewczyny często zaczesują sobie te wszystkie włosy tak ręką do tyłu, by odsłonić twarz, co też kojarzy mi się jedynie z taką fryzurą, bo przy innych po prostu byśmy zrobiły sobie katastrofę na głowie) to proszę powiedzcie mi jak uzyskać taki efekt, gdy ja po myciu układam włosy to po prostu muszę jakoś zrobić ten przedziałek, nawet sam układa mi się prosto i nie wiem jak uzyskać taki naturalny efekt, bo jak nawet poukładam włosy tak jak to powinno wyglądać, to widać że nie jest to jeszcze tak zupełnie naturalne i te włosy tylko odwijają mi się z powrotem w drugą stronę i to wygląda głupio.. .
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."
[Coco Chanel]
pannajoannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 15:50   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bez przedziałka?

Cytat:
Napisane przez pannajoannaa Pokaż wiadomość
Czasem widzę na ulicy dziewczyny, które mają ładne, długie włosy i taką piękną roztargnioną fryzurę - nie jest ona idealnie ułożona, wręcz przeciwnie, a najbardziej podoba mi się ich przedziałek - nie jest to pospolita, prosta linia czy jakiś zygzak, włosy po prostu rozchodzą się tak jak chcą, jeden na prawo, inny na lewo, ale wszystko daje taki fajny efekt, niby nie uczesane włosy, ale jednak są pod kontrolą i na głowie tych dziewczyn nie robi się busz Nie wiem jak jeszcze można by to opisać, właśnie staram się znaleźć jakieś zdjęcie, ale to też nie jest proste.
jeśli rozumiecie o co mi chodzi, może widziałyście kiedyś coś takiego (dziewczyny często zaczesują sobie te wszystkie włosy tak ręką do tyłu, by odsłonić twarz, co też kojarzy mi się jedynie z taką fryzurą, bo przy innych po prostu byśmy zrobiły sobie katastrofę na głowie) to proszę powiedzcie mi jak uzyskać taki efekt, gdy ja po myciu układam włosy to po prostu muszę jakoś zrobić ten przedziałek, nawet sam układa mi się prosto i nie wiem jak uzyskać taki naturalny efekt, bo jak nawet poukładam włosy tak jak to powinno wyglądać, to widać że nie jest to jeszcze tak zupełnie naturalne i te włosy tylko odwijają mi się z powrotem w drugą stronę i to wygląda głupio.. .
Wbrew pozorom to nie jest żadna trudna do uzskania fryzura :P Tobie się robi przedziałek bo widocznie przez długi czas go miałaś. Po umyciu włosów załóż na nie opaskę i zdejmij ją dopiero gdy wyschną. Można uprzednio jeszcze jakąś piankę we włosy "wczesać". Powinno wystarczyć.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:04   #3
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Bez przedziałka?

opaska
ciare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:35   #4
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Bez przedziałka?

jesli chodzi o fryzure ZUPELNIE bez przedzialka to nawet kiedys zalozylam taki watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227892

ale Tobie chyba chodzi zeby byl ale taki nieujazmiony jak by;D wiec z tym to jzu nie pomoge..
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 20:47   #5
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Bez przedziałka?

moze ktos ma takie zdjecia (jak opisala autorka)
( z opaskami ,upiete, czy ze spinkami odpadaja chodzi mi o rozpuszfczonei, mam tez pytanie jczy jest cos lepszego prócz pianki czy lakieru aby je tak "zdyscyplinowac"
bo niem znam sie na kosmetykach do stylizacji gumy woski sa mi obce
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 03:02   #6
doroteczka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Bez przedziałka?

ja wiem chyba o co może chodzić. fryzura trochę na tzw. "emo", ale nie jakieś stereotypy, że grzywka na pół twarzy. grzywka w bok, bez przedziałka, duża ilość włosów tak jaby sama układa się w bok. a włosy często niby to potargane, często niestety są niekrótko ukłądane. tapirowane itp.
sama chciałabym uzyskać efekt "bez przedziałka" ale tu nie chodzi o zaczesanie włosów do góry tylko żeby włosy od pewnego miejsca rozchodziły się na rózne strony tworzac artystyczny nielad na glowie, bo moze ni wszyscy rozumieja.
moze postra, sie wynalezc jakies fotki, choc nie wiem czy autorce o to chodziloo, ale jak ktos wie jak uzyskac takie "bez przedzialka" to rowniez prosze o pomoc. mam takie jakby 'zakola' (?) pod wlosami i z obu stron nad czolem gestsze wlosy zaczynaja mi rosnac tak jakby troche dalej wiec jak mam przedzialek na bok i grywke w bok to pozostaje taka za duza czesc vczola odkryta a po jednej stronie zostaja takie rzadkie, piorkowate latwokręcące się wloski. nie wiem czy rozumiecie.. ^^ dlatego wlasnie taki e bez przedzialka od tylu glowy gdyby wlosy sie rozchodzily i zachodzily naokolo na skos przez czolo to nie bylo by tak odsloniete czolo. choc problem piorkowatych wloskow i tak nie do konca roziwazany ale moze nie bedzie tak przeszkadzac, no nie wiem.. jak ktos moze pomoc to prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emoscenehair99-main_Full.jpg (58,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brookellerenee50gq8.jpg (31,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumbjz03bm5647fb3fd2e20db41140.jpg (4,9 KB, 491 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mediumjwp03e5647c018ba39bb508788.jpg (23,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emo Girl Hairstyles 2009 5.jpg (25,7 KB, 40 załadowań)
doroteczka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:26   #7
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Bez przedziałka?

Mniej więcej coś takiego? Tylko włosy z "grzywki" trochę bardziej do tyłu

__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 12:02   #8
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Bez przedziałka?

mi chodzi bardzie o cos takiego jak angelina nie chodzi mi te fryzury w stylu emo, włosy maja byc zaczesane do tyłutak ze cala twarz odsłonieta
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.