musze sie wyzalic :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-13, 20:31   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

musze sie wyzalic :(


W koncu postanowialm isc do kosmetyczki na depilacje bikini. Mieszkam w CA a tutaj jest mieszanka ludzi z calego swiata.. a najwiecej azjatow. Fryzjerzy-azjaci: okropni, nie potrafi nic sensownego zrobic z wlosami (w koncu udalo mi sie znalezc w San Francisco..a to okolo 1,5 samochodem albo i wiecej, wiec troche daleko, bardzo fajnego fryzjera z Polski, wiec jestem zadowolona). Ale przejdzmy do dnia dzisiejszego. Poszlam do tej "kosmetyczki" a tu oczywiscie azjatka, nie to,zebym miala cos przeciwko azjatom ale.. Zaprowadzila mnie do "pokoju" strasznie obskurnego.. no ale mowie, pokoj, pokojem, jak juz przyszlam to zostane. Pani "kosmetyczka" zdziwila sie, ze mam "tyle"wlosow.. a ja jej na to, ze gdybym nie miala, to bym nie przyszla, to chyba oczywiste, prawda? Ale mniejsza z tym. Pani "kosmetyczka" w ogole nie trzymala skory druga reka jak odrywala pasek.. w ogole nie napinala skory.. sama jakos staralam sie to zrobic aby nie oderwala mi skory. Potem zaczela wyrywac penseta.. i teraz uswiadomilam sobie, ze ta pensenta z cala pewnoscia nie byla poddana dezynfekcji.. i powiem, ze jestem troche przestraszona.Bo przeciez to niebezpieczne tak wyrywac wlosy penseta, ktora wyrywala wlosy innym osobom, prawda? Boze, teraz bede sie martwila..
No i oczywiscie mam male krwiaki..
I tak wygladala moja pierwsza wizyta u "kosmetyczki".
Nie nawidze, tych pseudo fryzjerek, kosmetyczek, ktore po tygodniowym kursie zaczynaja prace!!!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 20:43   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: musze sie wyzalic :(

Ja juz słyszałam od kogos że uslugi urodowe w USA są na tragicznym poziomie...
Zdezynfekowałaś później miejsca po zabiegu? Nie wiem, może idź za jakis czas do lekarza i zrób hbs... Poskarż się w ichniejszym sanepidzie czy federacji konsumentów... Posmaruj się jakąś maścią...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 21:32   #3
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: musze sie wyzalic :(

Tragicznym! Koszmarnym!i nawet takie slowa nie oddaja tutejszego poziomu uslug! Koszmar!
Czy uwazasz, ze jesli wyrywala mi wlosy penseta, to jest to az tak duze ryzyko? w koncu to nie igla.. wiem, wiem, ze nie powinno sie ale staram sie jakos pocieszyc.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 21:39   #4
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
i jeszcze jedno

Myslalam, ze wosk powinno nakladac sie jednorazowymi patyczkami.. a ona miala takie pojemniki z "walkiem" takie jak do domowowego uzytku.
Boze po co ja tam poszlam

ps. a co to jest hbs? wirusowe zapalnie watroby typu C ?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 21:52   #5
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: musze sie wyzalic :(

O.. Bosz.. tragedia.. jejciu ja osobiscie chyba bym wyszla po pierwszym szarpniecuy jak to musilo bolec.. juz wole swoj depilator.. brrr

Zdezynfekuj te miejsca ..
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 22:02   #6
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: i jeszcze jedno

Ojej, nie chcialam Cie wystraszyć tym wirusem, myslałam że sie po prostu uspokoisz jak sobie zrobisz takie badanie. A poza tym warto zrobić i zaszczepić się, chocby ze względu właśnie na wizyty u kosmetyczek czy fryzjerów (i dentystów) - lepiej na zimne dmuchac
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 22:19   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: musze sie wyzalic :(

Zdezynfekowalam.. mam nadzieje, ze to choc troche cos da wrazie czegos.
O dziwo jakos mnie az tak bardzo nie bolalo..bo staralam sie sama trzymac skore.

Dominiko, to nie jest tak ze mnie wystraszylas, bo ja juz od jakiegos czasu o tym mysle, gdyz czytalam, ze mozna sie tym wirusem zarazic w restauracji, u dentysty itd. Niestety jeszcze nie mam wszystkich lekarzy.. na razie:chodze do dentysty, znalazlam ginekolog i okuliste..wszyscy bardzo fajni. Musze w koncu zdecydowac sie na jakiegos ogolnego lekarza i zrobic te wszystkie badania. A tak na marginesie, to ile potrzeba czasu od aby wirus sie uaktywnil?
Powiem Wam jeszcze, ze naprawde w tej cholernej Ameryce tzn. tutaj w kalfornii, bo nie wiem jak to wyglada w innych stanach, jest okropnie jesli chodzi o te sprawy kosmetyczne. Tutaj naprawde, mozna skonczyc jakis szybki kurs i juz pracowac.

ps. piatek 13-tego?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-13, 22:31   #8
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: piatek 13

nineczkas napisał(a):
> ps. piatek 13-tego?

Hmm.. 13? ja dzis podpisywalam papiery w nowej pracy.. z ta data
I dzis rowniez zalozylam nowe konto

Ale fakt faktem myslalam o tej dacie pare mysli mi przeszlo przez glowke, ale staralam sie roztrzasnac po krancach
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 22:35   #9
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: piatek 13

Ja nie wierze, w takie daty.. no ale na cos w koncu trzeba zgonic.. (wlasna glupote?)
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 13:22   #10
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: piatek 13

O 13 piatek hm roznie to bywa jak dla mnie to najszczesliwszy dzien w roku po 1 urodzilam sie 13-stego w piatek i mozna powiedziec, ze mam w zyciu duzo szczescia, fuksa a 13 w piatek juz szczegolnie- zawsze cos fajnego sie wydarzy takkkze jak pisze nineczka jak cos nam nie wychodzi to zwykle zwalamy to na dzien- ze aqrat pechowy i sie lepiej czujemy. nio ale to zalezy od punktu widzenia

buziaki
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.