Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 12:46   #1
biancaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 24
Smile

Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?


W sierpniu wybieram się do Amsterdamu na tydzień, może dwa. W związku z tym mam pytanie: czy warto zwiedzić coś, o czym nie piszą w przewodnikach? Czy możecie mi polecić jakieś sklepy, może jakieś ciekawe second handy? Jaka jest tam pogoda? I w ogóle jakieś ciekawostki na temat miasta
biancaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 14:25   #2
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Co do sklepów z ciuchami się nie orientuję. Ale byłam w Amsterdamie w kwietniu, niestety tylko jeden dzień. Jest tam tak dużo rzeczy, które warto zobaczyć, że chyba nie ma drugiego takiego miasta na świecie.

Przede wszystkim muzea. Wiem, brzmi strasznie nudno. Tyle, że tam są muzea seksu, tortur, figur woskowych (Madame Tussaud, jedno z lepszych na świecie) i wiele wiele innych, których nie sposób wymienić. Z tego, co wiem można kupić taki bilet, który uprawnia do wejścia do wszystkim amsterdamskich muzeów. Kosztował bodajże 25 euro. Jest dzielnica czerwonych latarni i ulica, która specjalizuje się w seks shopach. Są coffee shopy, mnóstwo małych sklepików z pamiątkami, kawiarenek, pubów, dyskotek. Życie tętni tu całą dobę. Na pewno nie będziecie się nudzić. Niesamowite miasto. Nie da się go porównać do żadnego innego na świecie. Ja byłam ogromnie zafascynowana.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:19   #3
biancaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 24
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

A jak jest z cenami, orientuje się ktoś? Słyszałam, że j4est tam pełno sklepów z super ciuszkami, ale czy ceny nie zwalą mnie z nóg? I jak jest np z restauracjami? Da się coś zjeść za rozsądną cenę?
biancaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 10:23   #4
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Ceny w sklepach z ciuchami są podobne do naszych po przeliczeniu. Zwłaszcza teraz jak złotówka taka mocna, to możesz coś tańszego znaleźć.
Jeśli chodzi o restauracje to tu różnie. Zależy jaki standard Cię interesuje. Np. McDonald czy KFC to koszt około 4-5 euro. W poważniejszych miejscach jest już drożej. Np. małe piwo (200 ml) 2 euro.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 09:59   #5
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Byłam tydzień w Amsterdamie w kwietniu,koniecznie trzeba zobaczyć ulice czerwonych latarni, miasto cała dobę tętni zyciem,ale dyskoteki wg mnie takie sobie,tzn. głównie muzyka klubowa i techno, mało komercji do tańczenia, w najlepszych dyskotekach są długie kolejki żeby wejść, wejście ok 8-9 euro od osoby, fajne ciacha w coffee shopach muffiny i brownies za 5 euro.POlecam też jesli ktos lubi centra z kwiatami,mozna kupic tanio prawdziwe cuda,przepiekne storczyki na przykład,u nas takich nie widziałam.Amsterdam ma niesamowity klimat,te kanały,wszędzie rowery, ludzie jacyś inni,każdy miły,pomocny,sa wyluzowani,jakoś się nie stresują Co do ciuchów to w centrach handlowych były zacznie droższe niz u nas, a przeceny były takie sobie, buty też raczej drogie, głupie tenisówki kosztowały ponad 30 euro ( co prawda sa teraz modne...). Perfumerie dobrze zaopatrzone noi w nich były ciekawe przeceny, np 3 kosmetyki lancome,shiseido,clarins za 10 euro (szminki,tusze,blyszczyki ), perfumy normalnie wysokie ceny ale przecenione mialy ceny znośne, np Cristobal 50ml za ok. 80zł.
Jedzenie ok,ale nie ma holenderskich restauracji raczej, głównie chinskie,meksykanskie,wlo skie, steki argentyńskie...ale np w wielu miejscach jest opcja,że sie płaci raz, a mozna zjesc np żeberek ile sie w ciebie zmiesci i to sie bardzo oplaca (tylko,nie mozna tego brać na wynos..).
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 13:23   #6
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
jesli ktos lubi centra z kwiatami,mozna kupic tanio prawdziwe cuda,przepiekne storczyki na przykład,u nas takich nie widziałam.
Ja kupiłam czarne i granatowe tulipany. Również boskie.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:53   #7
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Dziewczyny a mozecie polecic jakies hotele? Blisko centrum byloby najlepiej
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 21:35   #8
Melissa7
Raczkowanie
 
Avatar Melissa7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 113
GG do Melissa7
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?



Odswieżę temat bo mam podobną prośbę co poprzedniczka.

Edytowane przez Melissa7
Czas edycji: 2009-06-24 o 11:17
Melissa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:32   #9
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Co do tego co warto zobaczyc, to ja osobiscie polecalabym zarezerwowac sobie jeden dzien na lazenie jak to sie mowi prosto przed siebie. Centrum Amsterdamu nie jest az takie duze, wiec mozna spokojnie z mapa w raczkach wybrac sie na przechadzke. Ja tak zrobilam z moja mama i odkrylysmy cala mase ciekawych malych sklepikow np. z recznie robionymi drewnianymi zabawkami dla dzieci, z roznego rodzaju ciekawymi ubraniami (i tu ceny niestety sa wysokie, ale nawet jak sie ma ograniczone fundusze, to warto po prostu poogladac), butami, bizuteria. Faktem jest, ze sklepy kosmetyczne sa swietnie zaopatrzone i do dzis nie moge sobie wybaczyc, ze nie skusialam sie na kupno jakichs ciekawych perfum.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:22   #10
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

ja mieszkam a Amie wiec moge odpowiedziec na pytanka pozdrawiam
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:58   #11
Courtly
Przyczajenie
 
Avatar Courtly
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
ja mieszkam a Amie wiec moge odpowiedziec na pytanka pozdrawiam
W czerwcu wybieram się z TŻ samochodem na 2 dni do Amsterdamu. Czy mogłabyś doradzić w jakiej dzielnicy najlepiej zarezerwować hotel tak, aby koszt parkingu był jak najmniejszy? 40e za parking w centrum to dużo Dodam, że nie mamy w planach dzikich imprez, raczej zwiedzanie pod kątem architektury, zabytków itp.
Courtly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 22:59   #12
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Ja jadę do Holandii za miesiąc i już nie mogę się doczekać Co prawda to wycieczka 6 dniowa i nie tylko po Holandii, a w Amsterdamie tylko jeden dzień, ale mam nadzieję, że chociaz trochę uda mi się odczuć ten wspaniały klimat o jaki podejrzewam to miasto
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:20   #13
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Cytat:
Napisane przez Courtly Pokaż wiadomość
W czerwcu wybieram się z TŻ samochodem na 2 dni do Amsterdamu. Czy mogłabyś doradzić w jakiej dzielnicy najlepiej zarezerwować hotel tak, aby koszt parkingu był jak najmniejszy? 40e za parking w centrum to dużo Dodam, że nie mamy w planach dzikich imprez, raczej zwiedzanie pod kątem architektury, zabytków itp.
hotel najlepiej zarezerwowac (a raczej hostel www.hostelworld.com) w centrum a samochod mozna zostawic w okolicy Amstel Station, tam jest o wiele taniej.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

no i polecam wszystkim Keukenhof!!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:17   #14
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Super bardzo polecam Amsterdam, jeżdżę tam co roku na Święto Królowej.
Radzę Ci wykupić bilet na tzw. cannal bus, czyli tramwaj wodny. Główny przystanek jest przy wielkim dworcu Central Station. Bilety są ważne do 12 następnego dnia. Czyli pływa się do woli po licznych amsterdamskich kanałach, przystanki są przy głównych atrakacjach turystycznych. To najlepszy środek transportu jeżeli chcesz dużo zwiedzić. Do zwiedzania polecam: muzeum Van Gogh'a, targ kwiatowy, i reszty już nie pamiętam tyle tam atrakcji. Szkoda, że nie wybierasz się wcześniej. Ja w tym roku w kwietniu byłam tu: http://www.keukenhof.nl/. Największy park kwiatowy w Europie, naprawdę niezapomniene wrażenia!ale o tej porze roku chyba już zamknięty.
Ciuchów nie kupowałam bo jak dla mnie za drogo gdy przelicza się na PLN.
W Amsterdamie przydadzą Ci się drobne, są takie specjalne autoamaty do rozmienienia.
Zdecydowanie odradzam jazdę samochodem, parkomaty bardzo drogie i nie trudno o mandat Często nie ma gdzie zaparkować. Najlepiej autko zostawić przy dworcu Central i spacerkiem do Cannal Busa.
Jeżeli masz jakieś pytania do zapraszam na PM.
Miłego wyjazdu

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Jeżeli chodzi o hotele to najlepiej zarezerwować na obrzeżach miasta. Te bliżej centrum są strasznie drogie. Polecam hotele Folmule1. Można się zalogować i zamówić online
http://www.hotelformule1.com/formule1/index.html
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:18   #15
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

odświeżę wątek bo prawdopodobnie wybieram sie w kwiatniu do Holandii na tydzień.
co warto zobaczyć?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:44   #16
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Amsterdam oczywiscie, Keukenhof, Rotterdam warto, Utrecht tez, Antwerpia w Belgii jest niedaleko i tez warto
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:52   #17
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Amsterdam oczywiscie, Keukenhof, Rotterdam warto, Utrecht tez, Antwerpia w Belgii jest niedaleko i tez warto

Kochana, a możesz mi powiedzieć jak kształtują się mniej wiecej ceny przejazdów z Amserdamu do Rotterdamu, Harlemu i do tych wymyślnych ogrodów?
a może wiesz też ile się płaci za podróż łodziami po Amsterdamie?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 10:25   #18
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

wiec tutaj masz strone pociagowa holandii i sa podane ceny. dla ciebie bedzie to vol tarief i uwazaj na pociagi FYRIA bo to nowe szybkobiezne i drogie. jest to wyszczegolnione na rozkladzie. www.ns.nl Lepiej kupic retour ticket bo wychodzi w obie strony taniej.
tutaj masz strone ogrodów http://www.keukenhof.nl/ i jak dojechac http://www.keukenhof.nl/13/accessibility/ nie pamietam ile kosztuje bilet na autobus. ale jakies 5 ew jedna strone moze? nie pamietam. odjezdzaja z lotniska Schiphol i z centrum A'damu.
a tutaj masz jedna z firm ktore przewoza lodkami http://www.amsterdamcanalcruises.nl/index_uk.html
a po samym amsterdamie jest tyle fajnych miejsc ahhh...sie rozmarzylam. strasznie tesknie za moim A'damem, to moje miesjce na ziemi...ale serce nie sluga i jestem w Bru od wrzesnia
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:01   #19
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
wiec tutaj masz strone pociagowa holandii i sa podane ceny. dla ciebie bedzie to vol tarief i uwazaj na pociagi FYRIA bo to nowe szybkobiezne i drogie. jest to wyszczegolnione na rozkladzie. www.ns.nl Lepiej kupic retour ticket bo wychodzi w obie strony taniej.
tutaj masz strone ogrodów http://www.keukenhof.nl/ i jak dojechac http://www.keukenhof.nl/13/accessibility/ nie pamietam ile kosztuje bilet na autobus. ale jakies 5 ew jedna strone moze? nie pamietam. odjezdzaja z lotniska Schiphol i z centrum A'damu.
a tutaj masz jedna z firm ktore przewoza lodkami http://www.amsterdamcanalcruises.nl/index_uk.html
a po samym amsterdamie jest tyle fajnych miejsc ahhh...sie rozmarzylam. strasznie tesknie za moim A'damem, to moje miesjce na ziemi...ale serce nie sluga i jestem w Bru od wrzesnia
dzięki serdeczne zabieram się do czytania
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 14:22   #20
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Dziewczyny a jak najlepiej poruszać sie po Amsterdamie ? i jak to ogólnie wygląda? gdzie kupuje bilety na autobus ?? proszę o dokładne informacje , jade pierwszy raz i chce wiedzieć co nieco
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:13   #21
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

najlepiej rowerem, mozna wypozyczyc na przyklad na Centraal Station. Jest wiele punktow. JAk nie to komunikacja miejska:metrem lub tramwajem, jednak bilety sa bardzo drogie, wiec taniej wychodzi rower! bilety kupuje sie w sklepach z gazetami lub na przyklad w spozywczym Albert Heijn.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:16   #22
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

a jesli chodzi o jedzenie ? co warto spróbować a czego sie najlepiej wystrzegać ?
I mam jeszcze pytanie co do caffee shopu , czytałam jakis czas temu ze od 1 lipca maja byc zamknięte dla turystów , czy to prawda ?
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:15   #23
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Cytat:
Napisane przez Nesu Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o jedzenie ? co warto spróbować a czego sie najlepiej wystrzegać ?
I mam jeszcze pytanie co do caffee shopu , czytałam jakis czas temu ze od 1 lipca maja byc zamknięte dla turystów , czy to prawda ?
No oczywiście frytki z majonezem! Są tak samo znane jak w Belgii.
Choć za tę przyjemność zapłaci się głównie wyrzutami sumienia.
Oni nie mają jakiejś swojej wyspecjalizowanej kuchni. Z tego co widziała, to dużo jest restauracji serwujących kuchnie z innych zakątków świata. Zaobserwowałam też, że lubią się objadać naleśnikami.

Co do coffeshopów też mi się coś obiło o uszy. Nie wiem czy to do końca prawda. Ale jedno jest pewne, że dużo na tym stracą.
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:39   #24
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Czesc!

Wybieram sie do Amsterdamu z chlopakiem, koniec sierpnia. Co do coffeeshopow tez cos slyszalam Szkoda by bylo.
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:56   #25
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

byłam pierwszego lipca i nie było problemu z wejściem wiec to plotka , ale oczywiście wszystko moze sie zmienić
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 07:01   #26
MaLi_1985
Raczkowanie
 
Avatar MaLi_1985
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie/ Putten -NL
Wiadomości: 69
GG do MaLi_1985
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Mamy juz 7 sierpnia a coffeshopy sa nadal otwarte wiec ktos musial puscic w obieg nic nie znaczaca plotke
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące
MaLi_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 18:41   #27
Rozrusz Nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Hej, mam zamiar na początku września wybrać się z chłopakiem autem do Holandii. Z tego co sprawdzałam to Keukenhof akurat w tym terminie będzie zamknięty. Jestem ciekawa na jakie wydatki powinniśmy się przygotować. Przede wszystkim interesowałby nas karnet do muzeów o którym wspominał ktoś wcześniej. Czy kwota 25 euro jest nadal aktualna? Jakich cen możemy się spodziewać w coffee shopach? I czy jesteście w stanie polecić jakieś ciekawe hostele?
Rozrusz Nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 01:16   #28
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

a moze ktos leci na queens day 2012??? do Amsterdamu???
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:23   #29
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?

Ja jeżdżę na święto królowej od 3 lat, ale niestety w tym roku nie zawitam na herbatce u królowej Pozdrów ją ode mnie.
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 00:15   #30
Leszek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Amsterdam - co warto zwiedzić i kupić?


Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
a moze ktos leci na queens day 2012??? do Amsterdamu???
Witaj Lidia82
Szukając info na temat Amsterdamu trafiłem tutaj . My wybieramy się z żoną w dniach 27.04.-1.05. do Amserdamu. Możemy połączyć siły w zwiedzaniu Pozdrawiam

Edytowane przez Leszek81
Czas edycji: 2012-04-08 o 00:16
Leszek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 19:48:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.