Olej z dzikiej róży (Oleofarm) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 1 20,00%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 0 0%
***** 4 80,00%
Głosujący: 5. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 18:59   #1
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319

Olej z dzikiej róży (Oleofarm)


Ze strony producenta:


Nasz olej tłoczony jest na zimno z pestek wydobytych z dojrzałych owoców dzikiej róży. Olej z pestek dzikiej róży ma wysokie walory odżywcze. Jest źródłem niezbędnych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym omega-3. Olej ten spośród innych wyróżnia się wyjątkowym, naturalnie różowym kolorem i łagodnym smakiem.

Wartość energetyczna w 100 ml (92g) produktu: 900 kcal/3700 kJ. Wartość odżywcza w 100 ml: białko - 0 g, węglowodany - 0 g, tłuszcze - 100 g (w tym NNKT - min.74 g, z czego omega-3 min.20 g), 15 g (ok. 1 łyżka) oleju z pestek dzikiej róży zabezpiecza dzienne zapotrzebowanie organizmu na NNKT.

250 ml/31,50 zł
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:44   #2
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Olej z dzikiej róży (Oleofarm)

Dziękuję Niezamienna i oceniam

Ciężko mi się przyznaje gwiazdki, oleje Oleofarmu ocenię w klasie tylko tych olejów. Olejowi sezamowemu dałam 4 gwiazdki, żeby móc temu dać 5.
Jest przyjemny, czuć i widać, że naturalny, duża butla, którą można jeść i używać do smarowania skóry. Wchłania się szybciej niż sezamowy i wolę jego zapach.
Nawilża dobrze, nie podrażnił. Szkoda tylko, że Oleofram nie odpowiedział na mój list i nie powiedział trochę więcej na temat róży. Myślę, że go jeszcze kiedyś kupię, bo jest nierafinowany i naturalny i dostępny w sklepach. Nie mogę ocenić sklepu Oleofarm, bo właśnie zaletą tych olejów jest to, że mogę je kupić w zwykłym sklepie, choć znowu tak łatwo nie jest je znaleźć i dlatego ten olej raz kupowałam przez internet, ale w innym sklepie niż Oleofarm.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:31   #3
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Olej z dzikiej róży (Oleofarm)

Skończyłam butlę tego oleju i z czystym sumieniem mogę napisać, że jest świetny - nierafinowany, naturalny, stosunkowo tani i dostępny w zwykłych, naziemnych sklepach. Wchłania się znakomicie, intensywnie pachnie pokostem do drewna, ale dość przyjemnie. Stosowałam go do twarzy i ciała, solo i w mieszankach, a nawet kiedyś polałam nim deser owocowy i też spisał się znakomicie. Polecam
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 18:06   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Olej z dzikiej róży (Oleofarm)

Bardzo przyjemny olej, spisuje się na mojej mieszanej cerze, twarz po jego użyciu jest miękka i nawilona. Nie miałam jeszcze oleju z różu innych firm także trudno mi o porównania. Plus za dostępność .
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.