Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 20:05   #1
fifka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7

Wycieniowane,falujące włosy


Witam!
Niedawno byłam u fryzjera,ładnie mi wycieniował włosy, wymodelował i wyglądałam spox.Po paru dniach umyłam włosy i nie wyglądały juz tak ładnie.Mam gęste a do tego falowane włosy i wiem jakich kosmetyków mam używac aby ładnie podkreślały moje fale.Najgorsze że jak umyję włosy i mi wyschną to mam siano na głowie i puszą mi sie strasznie.Proszę o porade czego używac do mojego typu włosów.Pozdrawiam
fifka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 20:31   #2
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Wycieniowane,falujące włosy

ooo mam to samo - podpinam się do wątku
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 20:39   #3
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Wycieniowane,falujące włosy

Ja mam to samo. Tez mam wycieniowane i krecone wlosy. Po umyciu się pusza oczywiscie, ale jest na to rada Poki co uzywam serum przeciwko puszeniu z Avonu i rzeczywiscie działa Możecie też używać z sunsilka mleczko wygładzające czy coś w tym stylu
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 20:44   #4
SZAC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wycieniowane,falujące włosy

Na Mokre Wlosy Naloz Pianke A Suszarka Susz Wlosy Z Dyfuzorem Pa Pozdro
SZAC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 20:52   #5
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Wycieniowane,falujące włosy

Mam wycieniowane (osobiście! ) włosy, kręcone. Po każdym umyciu używam odżywki bez spłukiwania, rano delikatnie moczę włosy i nakładam troszeczkę odżywki bez spłukiwania, ostatnio zauważyłam, że lepsza jest jednak dla mnie "ze spłukiwaniem" bo delikatnie utrwala włosy, niczym mleczko. W razie potrzeby używam jescze zwykłego żelu do włosów (lubie przeźroczysty z odżywką z czarnej rzepy). Fajne jest też mleczko z Fructisa do prostowania włosów, moich nie prostuje tylko ... robi je takie ładne i ślicznie pachnie. Baardzo polecam WAX, moje włosy są po nim wspaniałe
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 20:55   #6
fifka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Wycieniowane,falujące włosy

A z jakich firm polecacie kosmetyki do pielęgnacji?Bo miałam piankę z welli i była nawet spoko,teraz z powodu braku kasy musiałam kupic taką bezfirmową i raczej mi nie odpowiada.Ostatnio w markecie oglądałam spray z welli do fal i loków.Może ktos go już używał??Jeśli tak to jaki on jest? Pozdro
fifka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 08:17   #7
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Wycieniowane,falujące włosy

a ja po prostu po myciu włosów nakladam na nie maseczke Joanny (ok7-8 zł) i po niej czekam az wlosy same mi wyschna i nic nie robie....po tym kosmetyku mam piekne wlosy...nie jakies siano i do tego podkresla mi jeszcze loczki...wydaje mi sie ze przy naszym typie wlosow to najawazniejsze jest nawilzenie wloskow wtedy ładniej sie ukladaja...a co do pianek to nie przepadam za nimi gdyz na poczatku fryzura wyglada ldnie a po kilku godzinach wlosy mi opadaja i juz nie jest tak fajnie..
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 16:00   #8
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że mi doradzicie. Otuż jestem posiadaczką grubych, gęstych, falowanych, puszących się i beznadziejnych włosów . Już nie wiem co mam z nimi zrobić !!! Pocieniować nie mogę bo będą się strasznie źle układać, a w takim wypadku olśniewającej fryzury nikt (chyba) mi nie wyczaruje. Ba wyczaruje, ale tylko na jakieś 2 dni,a potem muszę sama radzić sobie z tymi włosiskami. Dziewczyny może któraś z was także ma ( a raczej miała) taki problem i cudem udało się go zlikwidować ? Proszę,a wręcz błagam o pomoc !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1hc2.jpg (24,4 KB, 872 załadowań)
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008


Edytowane przez Natarynka122
Czas edycji: 2008-08-05 o 12:34
Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:51   #9
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

mam dokładnie taki sam problem! i powiem Ci, że właśnie mam pocieniowane włosy, i to nawet bardzo mocno, bo gdyby nie to to wydawałoby mi się, że moja fryzura jest strasznie ciężka. to właśnie urok grubych włosów. stosuję odżywki do prostowania włosów ale niezbyt wiele mi to daje. myślę nad wybraniem się do sklepu fryzjerskiego i kupieniem czegoś droższego, może to podziała. nie rozstaję się z prostownicą. dlatego też używam zawsze odżywek. od niedawna stosuję jedwab do włosów i powiem Ci że łatwiej prostują mi się włosy. kiedyś myślałam nad zabiegiem wyprostowania włosów u fryzjerki - efekt utrzymuje się podobno parę miesięcy. a kiedy nie chce mi się prostować włosów po prostu związuję je w kucyk pocieszę Cię, ten problem dotyczy wielu dziewczyn..
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:57   #10
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Bardzo ci dziękuję za rady . A ty też masz falowane włosy ? Bo gdy powiedziałam mojej (twu, twu chyba już byłej) fryzjerce o cieniowaniu kategorycznie mi odmówila. Powiedziała, że będą się wywijać i sobie z nimi nie poradze bla, bla, bla.... Sama już niewiem .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:17   #11
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

po wysuszeniu włosów mam dosłownie siano na głowie :/ wiem że prostownica niszczy włosy ale nie mogę przestać jej używać, to mnie uzależniło :P wydaję mi się, że trudno zadbać o grube włosy kiedy są długie jak w Twoim przypadku i nie są chociaż odrobinę pocieniowane. nawet prostowanie zajęłoby Ci wieki. ja mam krótszą czuprynkę (kiedy szłam do fryzjerki prosiłam by mnie ścięła tak: http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura35253.htm) a i tak doprowadzenie jej do ładu sporo mi zajmuje. może skróć trochę włoski? ale też nie za krótko, żebyś mogła w razie czego spiąć jakąś spinka. poradzisz sobie! warto czasem zrobić coś ze swoim wyglądem a fryzura to podstawa. ja zainwestuję jednak w jakiś droższy kosmetyk ze sklepu fryzjerskiego. i koniecznie kupię coś termoochronnego. bo ważne jest przede wszystkim by włoski były zdrowe, inaczej nie będą błyszczeć i żadna fryzura nie będzie wyglądać ładnie
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 17:34   #12
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Teraz właśnie zapuszczam . Najpierw miałam włosy do pasa to ściełam je do ramion i już mi się znudziła ta fruzura i w ogóle taka niewycieniowana (tylko pazurki z przodu) średnio wyglądała . A prostowanie moich włosów zajmuję mi ok. 20-25 min. . Porażka.... A mam jeszcze takie pytanko do ciebie ty masz warstwowo cieniowane włosy czy tylko tak przy końcówkach ? Może wkleiłabyś zdjęcie włosków o ile oczywiście masz taką możliwość .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:41   #13
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

całe warstwy mam pocieniowane fryzjerka bała mi się tak obciąć włosy, gdyż twierdziła że będę żałować. ale ja byłam zachwycona. tylko to też kwestia fryzjera, popytaj koleżanek, może one Ci polecą jakiegoś dobrego? a co do prostowania.. widzisz, ja prostuję włosy od dołu, pasmo po paśmie. naprawdę zajmuje mi to sporo bo moje włosy rzeczywiście są gęste. kilka razy muszę przejechać prostownicą by były gładkie. a kiedy powietrze jest wilgotne końcówki i tak mi się wywijają jak chcą. no cóż, trzeba jakoś nauczyć się z tym żyć oo a może warto zapytać fryzjerkę o kosmetyki do prostowania? ja zauważyłam że po wyprostowaniu mojej czupryny przez fryzjerkę włosy były o wiele dłużej proste niż kiedy robiłam to sama...
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:44   #14
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Popytam . A mogłabyś wkleić zdjęcie swojej fryzurki ? Byłabym baardzo wdzięczna .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:33   #15
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Według mnie masz piękne włosy i nie ma co ich męczyć prostownicą (choć od święta- dlaczego nie?). Na twoim miejscu jednak poszukałabym fryzjera, który miałby odwagę je wycieniować. Byleby nie obciął ich za bardzo, bo efekt będzie taki jak mój, czyli włosy praktycznie nie do ułożenia. A co do puszenia się włosów to polecam odżywkę bez splukiwania Pantene. Nie obciążą fryzurki, a pomogą w opanowaniu sianka.
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 22:14   #16
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

eee. przeciez masz ladne wlosy. nie widze problemu
ale...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=pusz%B1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=pusz%B1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=pusz%B1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=pusz%B1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=pusz%B1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=pusz%B1

moze sie przyda
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:17   #17
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Dzięki dziewczyny . Jednak jest ktoś komu podobają się moje włosy ! Pozdrawiam .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 19:32   #18
Asieczek1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

czesc mam problem gęste i falowane włosy.Nieweim jak je układać bo i tak zawsze wygladam beznadziejnie.Zazdroszcze tym które mają proste i extra pocieniowane włosy.Byłam już miliony razy u fryzjerek i zawsze to samo wybieram sie ponownie zeby coś zrobić Poradzcie cosik.Czy mam szanse na fajny i modny fryz?.
Asieczek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 10:54   #19
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

A może spróbuj je jakoś ładnie skręcić? Gdybym miała sprawną rękę do tego, to sama bym kręciła, ale nie dostałam tego talentu . Pozostaje też prostowanie, ale to zniszczy bardzo włosy i łączy się z wieczną przyjaźnią odżywek, maseczek itd.

Masz zdjęcie swoich włosków? Bardzo by pomogło w doradzeniu czegoś więcej
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 14:07   #20
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Zajrzyjcie tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=268434
Czytajcie oczywiście szczególnie porady od Noc(nik)'a
Mocne cieniowania są właśnie idealne dla tego typu włosów!
Z resztą co ja wam będę mówić, zajrzyjcie same
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 22:01   #21
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Dzięki za rady . Właśnie tak sobie myślałam, że skoro nie mogę mieć włosów prostych zaczne je kręcić. Pojawia się jednak to ''ale'' . No więc ręki do kręcenia włosków to ja nie mam. Zawsze wychodzi fryz a'la baran . Może znacie jakieś dobre sprawdzone sposoby na super loczki ? Wiem, że było sporo takich tematów na forum, ale próbowałam wszystkiego co możliwe i nic ....
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 00:14   #22
pikpok3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Hm..ja również zastanawiam się nad wycieniowaniem ich na całej długości, ale boję się że zaczną się puszyć a la BIG SZOPA... dodatkowo chciałabym sie dowiedzieć czy z takich cieniowanych mocno włosów da się zrobić jakąś fryzurkę dziewczęcą, typu warkocz czy takie dwa "koziołki" na głowie..będę wdzięczna za odp, )
pikpok3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 09:44   #23
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Niestety, bardzo trudno coś takiego wyczarować Ale rozpuszczone włoski wyglądają nawet nieźle. W tym momencie mam do ramion i po umyciu ładnie się falują, ale drugiego dnia muszę je prostować, bo te krótsze nie chcą się układać. Szopy nie mam. A jednak moje cienkie włosy lubią robić mi psikusy, więc na wszelki wypadek mam w domu odżywkę wygładzającą.
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 11:53   #24
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Dziewczyny wiem, że marudze, ale już nie mam siły. Jedni mówią, że włosy takie jak ja posiadam można cieniować, a inni, że absolutnie nie bo zrobi się szopa itd. Moja fryzjerka także odmówiła mi gdy usłyszała słowo cieniowanie . No tak tylko wszystkie dziewczyny z mojej szkoły mają fajne fryzurki itp. a ja od niewiem ilu lat w tej samej badziewnej fryzurze ;/. Niewiem kompletnei so mam robić. Prostować ich cały czas nie będę, a kręcić ich nie potrafie .... Jaką fryzurę mi proponujecie ? Cieniować czy nie ?
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 12:18   #25
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Natarynka122 Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka także odmówiła mi gdy usłyszała słowo cieniowanie
wedlug mnie fryzjerka moze jedynie radzic/odradzac. decyzja nalezy do Ciebie! jesli odmowila to radze zastanowic sie nad zmiana fryzjera
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:00   #26
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Właśnie zamierzam zmienić, bo ostatnio tak mi spieprzyła grzywkę, że szkoda gadać . Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić. Zamiast mi pocieniowac tą grzywkę to ona mi ją dosłownie postrzępila...sama zrobilabym to o niebo lepiej. Najlepsze jest to, że ścinając mi ją patrzyla na zdjęcie, które jej pokazałam w katalogu... wyszło 1000 razy gorzej ;/.
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:13   #27
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Natarynka122 Pokaż wiadomość
Właśnie zamierzam zmienić, bo ostatnio tak mi spieprzyła grzywkę, że szkoda gadać . Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić. Zamiast mi pocieniowac tą grzywkę to ona mi ją dosłownie postrzępila...sama zrobilabym to o niebo lepiej. Najlepsze jest to, że ścinając mi ją patrzyla na zdjęcie, które jej pokazałam w katalogu... wyszło 1000 razy gorzej ;/.
no widzisz, kolejny argument za tym by zmienic fryzjera. a grzywka sie nie przejmuj, odrosnie
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:10   #28
divinee
Raczkowanie
 
Avatar divinee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Polecam mocne cieniowanie na całej długości. Odwiedziłam dużo fryzjerek i zawsze tylko cieniowały mi na końcach, ale jedna się odważyła i super Od razu mniej włosów, zrobiły się lekkie, dużo lepiej się układały i szybko prostowały. Teraz mniej więcej co dwie wizyty u fryzjera są cieniowane i bardzo mi to odpowiada.
divinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:29   #29
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

Cytat:
Napisane przez divinee Pokaż wiadomość
Polecam mocne cieniowanie na całej długości. Odwiedziłam dużo fryzjerek i zawsze tylko cieniowały mi na końcach, ale jedna się odważyła i super Od razu mniej włosów, zrobiły się lekkie, dużo lepiej się układały i szybko prostowały. Teraz mniej więcej co dwie wizyty u fryzjera są cieniowane i bardzo mi to odpowiada.
zgadzam sie. moja fryzjerka bala sie ze bede zalowac, ale ja sie czuje rewelacyjnie w pocieniowanych na calej dlugosci. z prostowaniem mniej zabawy
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 10:46   #30
pikpok3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Gęste, falujące i puszące się włosy - Co z nimi zrobić ?

A bez prostowania jak wyglądają? kręcą się bardziej czy mniej niż przed cieniowaniem ????
pikpok3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.