Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 15:45   #1
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592

Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I


Zakładam wątek poświęcony kosmetykom Everyday Minerals (EDM), ponieważ rośnie grono osób, które chcą dowiedzieć się o nich czegoś więcej oraz tych, które już je wypróbowały i pokochały.


Informacje o tym jak i gdzie można je kupić.


1. Zamawiać można na stronie www.everydayminerals.com.
2. Akceptowane formy płatności:
  • Visa
  • Mastercard
  • Paypal
  • a także: Discover, American Express, money order, e-checks
3. Przesyłka do Polski liczona jest w zależności od wielkości zamówienia (wagi). Ceny są orientacyjne i podaję je z własnego doświadczenia. Wynosi ona (wersja najtańsza):
  • ok. $4,5 za zestaw 5 bezpłatnych próbek (Free Sample Makeup Kit),
  • ok. $6 za zestaw mini produktów (Personal Custom Kit - Mini),
  • ok. $10 za zestaw 6 dużych produktów (Personal Custom Kit - Full),
  • ok. $18 za 12 -14 produktów,
  • po zapełnieniu koszyka można sprawdzić ile wyniesie przesyłka na ich kalkulatorze,
4. Czas oczekiwania na paczkę to ok. 2 tygodnie,


Rejestracja i zamawianie step by step

Pojemności produktów:

  • big - słoiczek 25ml, 8g lub 6g produktu ,
  • mini - słoiczek 10ml, 4g produktu,
  • sample - słoiczek 5ml, 1g produktu.

Problemy z zamówieniem, VAT, PayPal:

  1. Próbuje dodać podkład do koszyka. Pomimo, że wybieram formułę "X" dodaje mi się "Y". Rozwiązanie: post 1372
  2. W wykazie zamówienia nie widać gratisowych produktów, wpisałam kod, kwota zamówienia była odpowiednia. Czy dostanę gratisowe produkty opisane na stronie z promocjami? Odpowiedź: Tak . W wykazie zamówienia gratisy nie są umieszczane, jeśli warunki promocji zostały spełnione to na pewno otrzymasz gratisy.
  3. VAT, cło a EDM? O co chodzi? Odpowiedź: post 1338 - czyli kosmetyki nie podlegają ocleniu, ALE możemy zapłacić VAT w wysokości 22%. Od stycznia 2009 roku sprawdzalność paczek ma być większa, co za tym idzie, bardziej prawdopodobne jest, że zapłacimy VAT. Za tę procedurę zapłacimy dodatkowo 6zł. Post pastereczki na temat opłat.
  4. Problemy z kartą, PayPal? Przeszukaj wątek, być może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać.

Najczęściej powtarzające się pytania:

  • Czy darmowe probki dostajemy przy zamawianiu czegoś innego czy można zamowić tylko próbki? - Można zamówić same próbki, płacimy wtedy za przesyłkę. W darmowym zestawie jest 5 próbek. Polecamy zamawianie próbek razem z pędzlem do podkładu.
  • Ile razy można zamawiać bezpłatne próbki? - Nie ma ograniczeń. Można nawet zamówić kilka kompletów jeden po drugim (w oddzielnych zamówieniach, za każde zapłacimy przesyłkę). Próbki są po to, abyśmy mogły dobrać nasz idealny odcień podkładu, korektora, różu.
  • Na ile wystracza jedna próbka? - To zależy od osoby, jednym wystarcza tylko na 3 użycia, innym nawet na 2 miesiące używania. Średnio jest to 1 miesiąc używania/testowania. Podkład mineralny jest bardzo wydajny.
  • Który pędzel do podkładu zamówić jako pierwszy? - Polecamy Flat Top Brush (mocniejsze krycie) i Long Handled Kabuki (mniejsze krycie), oba są bardzo miękkie, delikatne, nie podrażnią nawet wrażliwej skóry. Niektóre osoby lubią też Foundation Brush.
  • Który pędzel najlepiej się nadaje do korektora? - Do korektora nadają się: Oval Concealer Brush (dłuższe włosie), Everyday Eye Shadow Brush (krótsze włosie) i Eye Kabuki Brush (jest większy ale nadaje się np. do korektora pod oczy, czy przy skrzydełkach nosa - idealnie pasuje do takich miejsc)
  • Czy muszę w ogóle zamawiać pędzle? - Nie, ale polecamy pędzle EDM, bo są bardzo dobrej jakości, idealnie nakłada się nimi podkład mineralny i mają dożywotnią gwarancję - jeśli pędzel się rozpadnie, robimy mu zdjęcie, wysyłamy do EDM a oni przysyłają nowy.
  • Nie chce mi się czytać całego wątku czy "tu wstaw dowolne pytanie"? - (1) Jeśli odpowiedzi nie ma w pierwszym poście, użyj wyszukiwarki. (2) Jeśli odpowiedzi nie było w całym wątku, zadaj swoje pytanie.

Inne przydatne wskazówki:

  • Aktualny kurs dolara: money.pl
  • Przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić czy są jakieś aktualne kody promocyjne - zwykle można zaoszczędzić kilka dolarów - na tej stronie można znaleźć kody.
  • Do każdego zamówienia można dostać zestaw 5 bezpłatnych próbek - warto z nich korzystać, aby poznać nowe produkty.
  • Na tej stronie można znaleźć wiele zdjęć produktów zarówno w pojemniczach jak i na skórze.
  • Zamawiając pierwsze próbki wybierajcie różne formuły, aby się przekonać, która Wam najbardziej pasuje.
  • Problemy związane z zamówieniami i wysyłką nalezy zgłaszać tu: shipping@everydayminerals .com
    • Temat: czego dotyczy mail
    • Treść: imię i nazwisko, numer zamówienia, ID transakcji oraz opis problemu.
    • Można też bezpośrednio zwrócić się do admina forum poprzez wiadomość prywatną.

Kategorie podkładów ze względu na kolor
:
  • Warm - ciepła, brzoskwiniowa, rumiana cera.
  • Golden - ciepła, żółtawa, złota cera.
  • Cool - chłodna, różowawa cera.
  • Beige - neutralne kolory, cera delikatnie złotawa lub różowa.
  • Buff - neutralne kolory, naturalne beże.
  • Olive - cera żółtawa z zielonymi tonami.

Kategorie podkładów ze względu na formułę (skład)
:
Nie są to reguły, których trzeba bezwzględnie przestrzegać przy wyborze podkładu a jedynie wskazówki.
  • Original Glo - można za jego pomocą uzyskać "dewy look" czyli efekt swieżej, promiennej cery, bez płaskiego matu, polecany do cery normalnej i suchej. Niektórzy uważają, że podkreśla rozszerzone pory a inni, że są dzięki niemu mniej widoczne.
  • Semi-Matte - nie daje takiego efektu "glow" jak OG, polecany do cery normalnej i mieszanej.
  • Matte - matowa formuła polecana jest do cery normalnej, mieszanej i tłustej.
  • Intensive - polecany do każdego typu skóry, daje prawie matowy efekt, dodatkowo ma kontrolować miejsca przetłuszczające się. Ta formuła jest bardziej kryjąca od pozostałych.

Przyzwyczajanie się skóry do kosmetyków mineralnych:
  • Może się pojawić, ale nie musi. Jest to określanie jako "purging" czyli w dosłownym tłumaczeniu oczyszczanie. Na ten temat można poczytać na forum EDM: w wątku Purging vs. Irritation/Break Outs?
  • Opis zjawiska przez wizażankę - vril
  • Należy odróżnić reakcję alergiczną od oczyszczania (każdy zna swoją skórę najlepiej), w przypadku alergii radzę odstawić produkt, spróbować inne formuły, produkty o innych składach i ewentulanie spróbować znowu, gdy skóra wróci do normy.

Jak nakładać podkład mineralny?


Na sucho:
Na mokro (spryskanie pędzla raz lub dwa):Różne sposoby nakładania:
Pranie i suszenie pędzli:
  • Dla zachowania higieny pędzle powinno się myć po każdej aplikacji (lub co najmniej raz, dwa razy w tygodniu), jest to bardzo ważne dla zachowania zdrowej cery.
  • Pędzle pierzemy w łagodnym szamponie dla dzieci.
  • Tu znajdziecie filmik instruktażowy jak prać pędzle.
  • Polecam rozczapierzać pędzle typy Flat Top i Long Handled Kabuki - schną o wiele szybciej, Flat Top można dodatkowo postawić na włosiu (pionowo) co również przyspiesza schnięcie.
  • Nie suszymy pędzli na grzejniku ani przy pomocy suszarki.
  • Preparaty do odkażania pędzli np. MAC czy Sephora nie zastąpią prania pędzli.

Swatch(e) - czyli zdjęcia produktów na skórze.

Przykłady znanych osób i kolorów, które mogłyby używać:

Nasze zamówienia i kolekcje część II:

Mineralne promocje

emd_foundations.jpg

Nanomi_porownanie1_sm.jpgNanomi_porownanie2_sm.jpg


Post będzie uzupełniany.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:41
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:04   #2
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przykłady znanych osób i kolorów, które mogłyby używać:
Przepisane z FAQ a zasugerowane przez pastereczkę . Możliwe, że wkrótce dodamy jeszcze polskie tłumaczenia opisów. Jeśli nie znacie tych pań, google Wam pomoże . Porówania są orientacyjne.
  • Kategoria Warm:
    • Medium Beige - Sophia Bush, Molly Sims, Heidi Klum.
    • Buttered Tan - Jennifer Lopez, Jessica Alba.
    • Medium Beige Summer - Jessica Biel and Lauren Conrad.
    • Sandy Medium - Thandie Newton, Alicia Keys.
    • Tan - Jordan Sparks, Tyra Banks.
  • Kategoria Golden:
    • Fawn - Kate Hudson, Goldie Hawn.
    • Golden Fair - Cameron Diaz, Carrie Underwood.
    • Light - Jessica Simpson, Faith Hill.
    • Winged Butter - Jennifer Aniston.
    • Medium Tan - Halle Berry, Jennifer Lopez.
    • Medium Deep - Vanessa Williams, Rihanna.
  • Kategoria Cool:
    • Fair - Angie Everhart, Kate Walsh, Courtney Cox.
    • Fair Medium - Cate Blanchet, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet.
    • Multi-Tasking Neutral - Jennifer Connley, Liv Tyler, Elizabeth Taylor, Marcia Cross.
    • Medium - Katie Holmes, Lynda Carter.
    • Medium Summer - Katie Holmes after a holiday in the Bahamas.
    • Deep Tan - Oprah Winfrey, Star Jones.
  • Kategoria Beige:
    • Sandy Fair - Nicole Kidman.
    • Sunkissed Fair - Jennie Garth.
    • Fairly Light - Renee Zellweger.
    • Medium Beige Neutral - Sandra Bullock, Molly Sims.
    • Light Medium - Reese Witherspoon, Christy Brinkley.
    • Light Tan - Jennifer Lopez, Jessica Alba, Eva Longoria.
  • Kategoria Buff:
    • Fair Neutral - Kate Bosworth.
    • Fairly Light Neutral - Heather Locklear.
    • Light Neutral - Denise Richards, Christina Applegate.
    • Beige Neutral - Terri Hatcher, Catherine Zeta Jones.
  • Kategoria Olive:
    • Olive Fair - Lucy Lui.
    • Light Olive - Salma Hayek.
    • Golden Medium - Eva Longoria, Penelope Cruz.
    • Olive Medium - Eva Mendes.

Nasze zamówienia i kolekcje część I:

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-24 o 15:58
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:55   #3
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to na początek ja wkleję swoją kolekcję.

Musze przyznać, że jestem oczarowana kosmetykami EDM do tego stopnia, że pozbywam się większości swojej dotychczasowej, tradycyjnej kolorówki.
Najbardziej uwielbiam te kosmetyki za to, jak świetnie dopasowują się do skóry. Są absolutnie niewidoczne przy jednoczesnej wyraźnej poprawie stanu skóry. Innymi słowy nie widać, że mam na twarzy makijaż, a moja buzia wygląda pięknie. Niby nie powinnam się tak chwalić, ale nie ja jedna zauważyłam tą poprawę.
No i druga rzecz, za którą kocham EDM to trwała poprawa stanu mojej skóry. Nie wiem jak to się dzieje, ale mam o jakieś 90% mniej wyprysków, a te co się pojawią znikają w tempie ekspresowym. Teraz dopiero wiem czym są kosmetyki kolorowe przyjazne dla cery.
Zgadzam się, makijaż jest prawie niewidoczny a twarz wygląda o wiele lepiej. Ja nakładam minerały na (bardzo) mokro przy pomocy termalki Avene, już nie wrócę do tradycyjnych kosmetyków płynnych czy w kremie. Mają genialne kolory dla bladolicych a ceny są bardzo przyjazne dla portfela.

Lecą do mnie jeszcze 3 przesyłki, kiedy je dostanę również wkleję mój zbiorek.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:09   #4
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ceny pewnie jak z kosmosu... Zawsze te mineralne kosmetyki byly drogie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:26   #5
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ceny pewnie jak z kosmosu... Zawsze te mineralne kosmetyki byly drogie
Skąd taka opinia? Przykładowo $34 za komplet 6 pełnowymiarowych kometyków? A można wybrać do takiego zestawu również pędzle, za jedną sztukę wychodzi ok. 13zł. Jest też zestaw 12 szt. za $50 gdzie cena za sztukę to ok. 10zł. Wszystko jest przecież na stronie. Jak dla mnie to nie jest drogo.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:56   #6
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mm do was pytanie, mam raczej ciemna karnacje, zazwyczaj uzywam najciemniejszych podkladow , przykladowo 06 double wear el.
Niestety tutaj mam problem , zglupialam jaki kolor wybrac, moglybyscie mi doradzic??

A jezeli chodzi o cienie mineralne, to sa intensywne i mocno napigmentowane??
( np jak cienie pure luxe? )
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 11:37   #7
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Mm do was pytanie, mam raczej ciemna karnacje, zazwyczaj uzywam najciemniejszych podkladow , przykladowo 06 double wear el.
Niestety tutaj mam problem , zglupialam jaki kolor wybrac, moglybyscie mi doradzic??

A jezeli chodzi o cienie mineralne, to sa intensywne i mocno napigmentowane??
( np jak cienie pure luxe? )
Ja z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że odcienie fair i light są jasne, medium i tan są ciemniejsze, chociaż nigdy takich nie zamawiałam dla siebie. Natomiast jeśli chodzi o dokładne dobranie to niestety nie pomogę, ale możesz umieścić podobnego posta na forum tu -> https://www.everydayminerals.com/for....php?board=8.0 ze zdjęciem (oczywiście możesz wymazać cechy szczególne twarzy), tak aby było widać kolor skóry twarzy i szyi. Dziewczyny Ci pomogą. Informacja o Double Wear i innych podkładach też będzie pomocna.

Jeśli chodzi o cienie, to mam dwa i jak dla mnie są ok, nie mam porównania z pure luxe. Tu znajdziesz zdjęcia produktów na skórze, m.in są cienie -> https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=3036.0
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-08-15 o 13:42 Powód: błąd
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 11:59   #8
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Do ciezkiego szlabana, czuje sie skuszona

Mam konkretne pytanie - czy ktorys podklad (kolor) odpowiadalby stopniem jasnosci korektorowi HR Magic #01 Light, a najlepiej byl jeszcze jasniejszy? Jest takie cudo w ofercie EDM?

Uzywlam kiedys mineralow Rhea, niestety nie odpowiadaly mi - zbyt sucha, maczna konsystencja i w efekcie bardzo pudrowy efekt na skorze czego nie cierpie, druga sprawa to brak kompatybilnosci z kremami o wysokim faktorze

Nanomi jaki efekt daje podklad EDM nalozony na mokro-mokro, rzeczywiscie jest to bardziej "dewy look", a nie maczna maska
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:05   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Do ciezkiego szlabana, czuje sie skuszona

Mam konkretne pytanie - czy ktorys podklad (kolor) odpowiadalby stopniem jasnosci korektorowi HR Magic #01 Light, a najlepiej byl jeszcze jasniejszy? Jest takie cudo w ofercie EDM?

Uzywlam kiedys mineralow Rhea, niestety nie odpowiadaly mi - zbyt sucha, maczna konsystencja i w efekcie bardzo pudrowy efekt na skorze czego nie cierpie, druga sprawa to brak kompatybilnosci z kremami o wysokim faktorze

Nanomi jaki efekt daje podklad EDM nalozony na mokro-mokro, rzeczywiscie jest to bardziej "dewy look", a nie maczna maska
Vril, EDM mają baaardzo jasne odcienie, na pewno znajdziesz brata bliźniaka HR choc mnie osobiście ich formuła nie pasowała, były za suche i widoczne na twarzy, po 2 godzinach warzyły się i twarz wyglądała nieestetycznie. Dla mnie lepsze o niebo są Meow
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:18   #10
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wlasnie tego chce uniknac Twoje wrazenia, to dokladnie to co mialam z mineralami Rhea, nie chce zwazonej maki na twarzy Oczywiscie wszystko i tak zalezy od skory, dla jednych kosmetyki danej marki beda sie idealnie wtapiac w skore, a na innych beda "odstawac". Ja mam cere mieszana, przesuszajaca sie, zero blyszczenia i przetluszczania w strefie T, dlatego tez nie chce by pudry podkreslaly suche skorki lub co gorsze wysuszaly i "odstawaly" wlasnie. I co tu wybrac? Kusza mnie mineraly od dawna, chyba musze dokladnie przejzec ten ogolny watek mineralny
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:21   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wlasnie tego chce uniknac Twoje wrazenia, to dokladnie to co mialam z mineralami Rhea, nie chce zwazonej maki na twarzy Oczywiscie wszystko i tak zalezy od skory, dla jednych kosmetyki danej marki beda sie idealnie wtapiac w skore, a na innych beda "odstawac". Ja mam cere mieszana, przesuszajaca sie, zero blyszczenia i przetluszczania w strefie T, dlatego tez nie chce by pudry podkreslaly suche skorki lub co gorsze wysuszaly i "odstawaly" wlasnie. I co tu wybrac? Kusza mnie mineraly od dawna, chyba musze dokladnie przejzec ten ogolny watek mineralny
przejrzyj watek mineralny każda skóra reaguje inaczej. Na mojej EDM się warzyły i robiły ciasto a inne dziewczyny bardzo je lubią zresztą ja zamawiałam zestaw próbek do testowania i płaciłam tylko kilka dolarów za wysyłkę więc mozesz wypróbowac.

Edit-tak wyglądają EDM na mojej skórze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm.jpg (112,2 KB, 2462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm1.jpg (103,9 KB, 1770 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 12:39   #12
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Oj, nie na takim efekcie mi zalezy Agabil nakladalas na sucho czy na mokro?
Pedze na mineralny ale tu bede zagladac i podziwiac wasze cuda Opcja z zestawem probek rzeczywiscie jest najlepszym rozwiazaniem, sprobowac nie zaszkodzi Chiwlowo strona EDM sie nie otwiera, wiec pomedytuje nad kolorami pozniej
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:14   #13
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Do ciezkiego szlabana, czuje sie skuszona

Mam konkretne pytanie - czy ktorys podklad (kolor) odpowiadalby stopniem jasnosci korektorowi HR Magic #01 Light, a najlepiej byl jeszcze jasniejszy? Jest takie cudo w ofercie EDM?

Uzywlam kiedys mineralow Rhea, niestety nie odpowiadaly mi - zbyt sucha, maczna konsystencja i w efekcie bardzo pudrowy efekt na skorze czego nie cierpie, druga sprawa to brak kompatybilnosci z kremami o wysokim faktorze

Nanomi jaki efekt daje podklad EDM nalozony na mokro-mokro, rzeczywiscie jest to bardziej "dewy look", a nie maczna maska
Na mojej skórze rzeczywiście te podkłady wtapiają się i są prawie niewidoczne (mieszana, nie używam kremu). Myślę, że możesz wypróbować Fair Neutral (najjaśniejszy) i Golden Fair, Sandy Fair, Cool Fair, Olive Fair (w zależności od tego czy masz ciepłą czy zimną karnację), najbardziej dewy powinna być formuła original glo.

Ostatnio nauczyłam się nakładać pędzlem do podkładu - takim typowym - spryskuję go mocno termalką i nakładam. U mnie cienka warstwa daje ładny naturalny efekt i nie waży się. Jak nakładałam na sucho efekt był zbyt pudrowy, krycie zbyt mocne i po paru godzinach nie wyglądało to dobrze. Na mokro trzyma się nieźle. Ale wiadomo, każdy ma inną skórę. Też polecam zamówienie próbek. I niekoniecznie wszystkie w original glo, mi osobiście najbardziej pasują semi-matte i matte.

edit: przykłady ze specktra.net
http://specktra.net/f166/my-very-first-fotd-109300/
http://specktra.net/f166/signes-dorient-look-108938/
http://specktra.net/f166/blue-smoke-...in-3-a-106343/
http://specktra.net/f166/green-yellow-95449/
http://specktra.net/f166/been-busy-making-makeup-94926/
http://specktra.net/f166/fotd-gold-brown-93791/
http://specktra.net/f166/everyday-mi...99/index2.html
http://specktra.net/f166/natural-fresh-look-90226/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emd_foundations.jpg (79,5 KB, 1743 załadowań)
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-08-15 o 13:34
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 16:39   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril, nakładałam i na sucho i na mokro żaden sposób mi nie odpowiadał. Na mokro bylo lepiej ale i tak po 2-3 godzinach miałam ciasto na skórze.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:19   #15
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Skąd taka opinia? Przykładowo $34 za komplet 6 pełnowymiarowych kometyków? A można wybrać do takiego zestawu również pędzle, za jedną sztukę wychodzi ok. 13zł. Jest też zestaw 12 szt. za $50 gdzie cena za sztukę to ok. 10zł. Wszystko jest przecież na stronie. Jak dla mnie to nie jest drogo.
Dokładnie tak jak piszesz, cena wcale nie jest wysoka. Ja w kwocie ok. 100 zł (cena wraz z przesyłką) mam dwa pełnowymiarowe opakowania podkładów, korektor, puder, róż, cień do brwi, pędzel i trochę próbek, które też starczają na bardzo długo. Kiedyś za 100 zł kupowałam sam puder.
Jedyna rzecz, to że przesyłka wychodzi stosunkowo drogo. Zamawiałam ostatnio kosmetyki z przesyłką nierejestrowaną (ok. 10$) i cały czas się obawiałam czy dojdzie. Żal mi było zapłacić te ponad 20$ za przesyłkę rejestrowaną.

A co do nakładania minerałów to przeważnie robię to na sucho płaskim pędzlem EDM (swoją drogą jest BOSKI). Czasami tylko dla odmiany robię to na mokro. Stosuję wtedy... uwaga tonik z Ziaji Opuncja Figowa, który przelałam do buteleczki z atomizerem. Wybrałam właśnie ten tonik bo na trzech pierwszych miejscach w składzie ma wodę, glicerynę i ekstrakt roślinny, więc jest nieco podobny do MAC fix+. Tzn. jest to taki mój zamiennik fix+. I faktycznie przy nakładaniu minerałów na mokro uzyskuje się większy glow.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 23:27   #16
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej

Dziewczyny mam do was prośbę ,otóż planuje zlozyc swoje pierwsze zamowienie i chcilabym aby adres do wysylki byl inny niz ten podany przy rejestracji i mam tutaj do was pytanie ,co wpisac w polu "Address Nickname" ?? Bede wdzięczna za odpowiedz "
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 23:39   #17
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny mam do was prośbę ,otóż planuje zlozyc swoje pierwsze zamowienie i chcilabym aby adres do wysylki byl inny niz ten podany przy rejestracji i mam tutaj do was pytanie ,co wpisac w polu "Address Nickname" ?? Bede wdzięczna za odpowiedz "
jakąś własną nazwę np. dom, praca, czy nazwa ulicy
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 00:07   #18
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
jakąś własną nazwę np. dom, praca, czy nazwa ulicy
Dziękuję ,udało sie <jupi>
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:44   #19
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Skusze sie na zamowienie Teraz raczej nie bede uzywac, bo pelnia lata i filtry w ruchu, a mineraly i proszki, to jakos u mnie nie po drodze ale na zime moge sprobowac
Frantic bardzo mi sie podobaja twoje pedzle, mozesz o nich cos wiecej napisac - sa miekkie, nie drapia? Wzialabym wlasnie te pedzelki i zestaw probek.
Mam jednak pytanie odnosnie zamowienia - dodalam zestaw do koszyka ale nigdzie nie widze "okna" gdzie moglabym wybrac kolory i formule, rozumiem, ze musze sie najpierw zalogowac, zgadza sie?
Nanomi dzieki za info o formule Original Glo i zdjecia, ten najjasniejszy matte jest piekny
Zdecydowalm sie najpierw sprobowac z EDM, bo kusza mnie pedzle, a potem moze zamowie cos z Lumiere Watek mineralny kusi starszliwie

Zalogowalam sie i rozgryzlam to dodawanie kolorow do koszyka

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-08-16 o 10:37
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 10:49   #20
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Skusze sie na zamowienie Teraz raczej nie bede uzywac, bo pelnia lata i filtry w ruchu, a mineraly i proszki, to jakos u mnie nie po drodze ale na zime moge sprobowac
Frantic bardzo mi sie podobaja twoje pedzle, mozesz o nich cos wiecej napisac - sa miekkie, nie drapia? Wzialabym wlasnie te pedzelki i zestaw probek.
Mam jednak pytanie odnosnie zamowienia - dodalam zestaw do koszyka ale nigdzie nie widze "okna" gdzie moglabym wybrac kolory i formule, rozumiem, ze musze sie najpierw zalogowac, zgadza sie?
Nanomi dzieki za info o formule Original Glo i zdjecia, ten najjasniejszy matte jest piekny
Zdecydowalm sie najpierw sprobowac z EDM, bo kusza mnie pedzle, a potem moze zamowie cos z Lumiere Watek mineralny kusi starszliwie

Zalogowalam sie i rozgryzlam to dodawanie kolorow do koszyka
Czyli wybierania kolorów nie trzeba już tłumaczyć. Przyznam, że przy pierwszym zamówieniu też się trochę nad tym głowiłam.

Vril pędzle są fenomenalne. Szczerze polecam! Mimo, że są syntetyczne, to tak delikatnych pędzli jeszcze nie miałam. Na pewno nie drapią ani nie kłują. Osobiście polecam oba - ten ścięty używam do nakładania podkładu, a zaokrąglony do pudru. Gdyby ktoś jednak chciał na początek kupić tylko jeden, to proponuję ten płasko ścięty. Teraz jeszcze powrócił do oferty skośnie ścięty pędzel do różu i na pewno przy okazji również go wezmę.
W ogóle jeżeli zerkniesz na YouTube na filmy o kosmetykach EDM, to każdy chwali te pędzle. Osobiście nie spotkałam się z rzadną negatywną opinią na ich temat i słusznie, bo nie ma się do czego przyczepić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:59   #21
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W ogóle jeżeli zerkniesz na YouTube na filmy o kosmetykach EDM, to każdy chwali te pędzle. Osobiście nie spotkałam się z rzadną negatywną opinią na ich temat i słusznie, bo nie ma się do czego przyczepić.
A gdyby się pędzel z jakiegoś powodu.. rozpadł to po wysłaniu im zdjęcia na maila przyślą nowy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:41   #22
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Si, widzialam,z e te pedzle sa bardzo chwalone, ponoc lepsze od tych z Bare Minerals. Mysle o 3 duzych (plaski, okragly i sciety) oraz o pedzelku do korektora. na poczatek pewnie tylko dwa - plaski i okragly oraz zestaw 5 probek.
Wybralam:
- podklady
Cool - Fair (oryginal glo)
Buff - Fair Neutral (matte)
Golden - Golden Fair (intensive)
- roz
Light Pink
- korektor
Sunlight

Bardzo pomogly mi zdjecia Frantic, (widze ze sa roznice miedzy odcieniami tego samego koloru ale roznych formul).
Nanomi czekam na twoje foty

Jeszcze nie kliknelam zamowienia - powiedzcie czy sensownie wybralam Wzielam trzy rozne formuly podkladow zeby sie zorientowac, ktory by najlepiej pasowal, a kolory staralam sie wybrac najjasniejsze i w miare dobrane do karnacji (bardzo jasna, mleczna ale zarozowiona na policzkach, nosie i brodzie, co staram sie gasic neutralnymi i zoltymi odcieniami), wzialam jeden podklad w rozowej tonacji, bo spodobala mi sie jego "jasnosc" Zreszta, mineraly mozna mieszac miedzy soba.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:52   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Najgorsze co jest w tych zestawach próbek to róże,bo widziałam 3 skompletowane zestawy próbek i w każdym róż to był koszmar. Mój róż-Evening out-wygląda jak skruszona cegła

Mi ze wszystkich podkładów najbardziej do gustu przypadł Fair Neutral Intensive.Jest bardzo jaśniutki i taki właśnie neutralny-wg mnie nie jest ani różowy ani żółty Mam też sandy fair intensive ,który ma taki różowy odcień i olive fair neutral intensive,który jest ciepłym odcieniem,ale też bardzo jasnym

Mam też zestaw cieni do powiek i trwałość nie jest zabójcza (fioletowy Net surfing bez podkładu nie utrzymuje się dłużej niż 2-3 h),ale bardzo je lubię
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:09   #24
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, widzialam,z e te pedzle sa bardzo chwalone, ponoc lepsze od tych z Bare Minerals. Mysle o 3 duzych (plaski, okragly i sciety) oraz o pedzelku do korektora. na poczatek pewnie tylko dwa - plaski i okragly oraz zestaw 5 probek.
Wybralam:
- podklady
Cool - Fair (oryginal glo)
Buff - Fair Neutral (matte)
Golden - Golden Fair (intensive)
- roz
Light Pink
- korektor
Sunlight

Bardzo pomogly mi zdjecia Frantic, (widze ze sa roznice miedzy odcieniami tego samego koloru ale roznych formul).
Nanomi czekam na twoje foty

Jeszcze nie kliknelam zamowienia - powiedzcie czy sensownie wybralam Wzielam trzy rozne formuly podkladow zeby sie zorientowac, ktory by najlepiej pasowal, a kolory staralam sie wybrac najjasniejsze i w miare dobrane do karnacji (bardzo jasna, mleczna ale zarozowiona na policzkach, nosie i brodzie, co staram sie gasic neutralnymi i zoltymi odcieniami), wzialam jeden podklad w rozowej tonacji, bo spodobala mi sie jego "jasnosc" Zreszta, mineraly mozna mieszac miedzy soba.
Bardzo fajny zestaw. Jakbyś się przekonała do tych kosmetyków to proponowałabym wypróbowanie jeszcze Golden Fawn i Olive Fair.
Moje foty będą pewnie pod koniec sierpnia, jak wszystko do mnie dotrze.

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Najgorsze co jest w tych zestawach próbek to róże,bo widziałam 3 skompletowane zestawy próbek i w każdym róż to był koszmar. Mój róż-Evening out-wygląda jak skruszona cegła
A mi z kolei nie pasują korektory i wolałabym dostać 2 róże do zestawu . Uwielbiam ich róże, wcześniej w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie z różem na twarzy. Wydawało mi się, że będę wyglądać jak klaun albo świnka. Ale po wypróbowaniu all smiles jestem w szoku i niedawno zamówiłam mini zestaw z różami
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:18   #25
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Natii Wersja Intensive rzeczywiscie dobrze kryje przebarwienia, itp.? I jak nakladasz podklad, na sucho czy na mokro?

A te roze, pomijajac kolor, sa w ogole widoczne? Mam jasny roz z Rhea i stwierdzam, ze ten pylek nie daje w ogole zadnego efektu, nic a nic.

I jeszcze jedno pytanie - probka podkladu na ile wam wystarczyla? Na stronie pisze, ze na 2-5 testow powinno byc. Chcialabym kazdy kolor i formule wyprobowac na rozne sposoby albo nawet pomieszac ze soba.

No dobra, jeszcze jedno pytanie
Pedzel plasko sciety - probowalyscie nakladac nim rowniez "zwykly" plynny podklad? Ciekawe czy sie sprawdzi, przypomina pedzel MAC do podkladu, a to, ze jest ze sztucznego wlosia to tylko plus. Gdyby mi mineraly jednak nie podeszly, to mam nadzieje, ze pedzle beda uzyteczne i do tradycyjnej kolorowki Podkladow nie uzywam ale wielbie korektor HR, ktory paciam po calej twarzy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:37   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Natii Wersja Intensive rzeczywiscie dobrze kryje przebarwienia, itp.? I jak nakladasz podklad, na sucho czy na mokro?
Nakładam na sucho. Co do pierwszego pytania hmm nie wiem Nie mam przebarwień


Cytat:
A te roze, pomijajac kolor, sa w ogole widoczne? Mam jasny roz z Rhea i stwierdzam, ze ten pylek nie daje w ogole zadnego efektu, nic a nic.

Moja ohydna cegła jest bardzo widoczna
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:40   #27
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A te roze, pomijajac kolor, sa w ogole widoczne? Mam jasny roz z Rhea i stwierdzam, ze ten pylek nie daje w ogole zadnego efektu, nic a nic.
Róże są napigmentowane, intensywność zależy od koloru - jasne są mniej widoczne.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie - probka podkladu na ile wam wystarczyla? Na stronie pisze, ze na 2-5 testow powinno byc. Chcialabym kazdy kolor i formule wyprobowac na rozne sposoby albo nawet pomieszac ze soba.
Jak dla mnie to miesiąc używania, niektórym wystarcza na 5-8 aplikacji a jeszcze innym tylko na 2-3
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
No dobra, jeszcze jedno pytanie
Pedzel plasko sciety - probowalyscie nakladac nim rowniez "zwykly" plynny podklad? Ciekawe czy sie sprawdzi, przypomina pedzel MAC do podkladu, a to, ze jest ze sztucznego wlosia to tylko plus. Gdyby mi mineraly jednak nie podeszly, to mam nadzieje, ze pedzle beda uzyteczne i do tradycyjnej kolorowki Podkladow nie uzywam ale wielbie korektor HR, ktory paciam po calej twarzy
Niestety nie wiem, nie próbowałam. Pędzle są baaardzo delikatne, coś jak biała część z MAC 187.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 15:55   #28
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, widzialam,z e te pedzle sa bardzo chwalone, ponoc lepsze od tych z Bare Minerals. Mysle o 3 duzych (plaski, okragly i sciety) oraz o pedzelku do korektora. na poczatek pewnie tylko dwa - plaski i okragly oraz zestaw 5 probek.
Wybralam:
- podklady
Cool - Fair (oryginal glo)
Buff - Fair Neutral (matte)
Golden - Golden Fair (intensive)
- roz
Light Pink
- korektor
Sunlight

Bardzo pomogly mi zdjecia Frantic, (widze ze sa roznice miedzy odcieniami tego samego koloru ale roznych formul).
Nanomi czekam na twoje foty

Jeszcze nie kliknelam zamowienia - powiedzcie czy sensownie wybralam Wzielam trzy rozne formuly podkladow zeby sie zorientowac, ktory by najlepiej pasowal, a kolory staralam sie wybrac najjasniejsze i w miare dobrane do karnacji (bardzo jasna, mleczna ale zarozowiona na policzkach, nosie i brodzie, co staram sie gasic neutralnymi i zoltymi odcieniami), wzialam jeden podklad w rozowej tonacji, bo spodobala mi sie jego "jasnosc" Zreszta, mineraly mozna mieszac miedzy soba.
Cieszę się, że mogłam pomóc. Słusznie zauważyłaś, że formuła intensive jest ciemniejsza od oryginal glow. I dobry zestaw wybrałaś. Będziesz mogła je na różne sposoby przetestować.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie - probka podkladu na ile wam wystarczyla? Na stronie pisze, ze na 2-5 testow powinno byc. Chcialabym kazdy kolor i formule wyprobowac na rozne sposoby albo nawet pomieszac ze soba.
Mi taka jedna próbka podkładu wystarcza na miesiąc i nie wyobrażam sobie, jak można ją zużyć po 5 zastosowaniach. Pozostałe próbki (róż, korektor, puder, itd.) wystarczą Ci na znacznie, znacznie dłużej.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A mi z kolei nie pasują korektory i wolałabym dostać 2 róże do zestawu . Uwielbiam ich róże, wcześniej w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie z różem na twarzy. Wydawało mi się, że będę wyglądać jak klaun albo świnka. Ale po wypróbowaniu all smiles jestem w szoku i niedawno zamówiłam mini zestaw z różami
Mi właśnie nie bardzo odpowiada korektor Mint, bo przebija mi przez podkład. Dużo lepiej przebarwienia kryje u mnie korektor intensive fair.
Nanomi napisz mi jeszcze jakich używasz róży oprócz all smiles (bądź jakie jeszcze zamówiłaś) i jeżeli możesz, to opisz mi jaki to kolorek ten all smiles. Widzę, że również masz bardzo jasną cerę, więc może mi coś polecisz do jasnej cery.
Osobiście jestem oczarowana różem fresh air i natural. Mam jeszcze new car smell, ale chociaż kolor piękny to mi nie pasuje, bo za bardzo w pomarańcz wpada.
Przymierzam się do zamówienia kilku róży, więc zbieram informacje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 16:57   #29
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi napisz mi jeszcze jakich używasz róży oprócz all smiles (bądź jakie jeszcze zamówiłaś) i jeżeli możesz, to opisz mi jaki to kolorek ten all smiles. Widzę, że również masz bardzo jasną cerę, więc może mi coś polecisz do jasnej cery.
Osobiście jestem oczarowana różem fresh air i natural. Mam jeszcze new car smell, ale chociaż kolor piękny to mi nie pasuje, bo za bardzo w pomarańcz wpada.
Przymierzam się do zamówienia kilku róży, więc zbieram informacje.
Mi pasują takie wpadające w brzoskwinię, mam piegi, zielone oczy i rudo-blond włosy.

W tej chwili mam: All Smiles, Nick Nack (drugi ulubiony), Swimming Pool, Soft Touch (za jasny dla mnie). All Smiles nałożony bardzo delikatnie wygląda jak mój naturalny kolor rumieńców. Nick Nack jest też fajny, ale bardziej różowy i mniej intensywny.

Zamówiłam mini: Apple, Summer Stroll, Sunday Brunch, All Smiles (zapas ) i Snuggle - jak widać lubię maty, tylko Snuggle jest typu sheen. Plus jeszcze próbki: Weekend Getaway, Fresh Air, Plum Dust. Ciekawa jestem Fresh Air, bo jest bardzo jasny na na stronie, ale słyszałam dobre rzeczy o nim.

Dwa ostatnie zdjęcia pochodzą z forum EDM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mineralne0808.jpg (131,9 KB, 907 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10252-1-1.jpg (28,8 KB, 1386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srmblushswatches-1.jpg (21,8 KB, 1402 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 17:32   #30
yolita
Przyczajenie
 
Avatar yolita
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam parę pytań. Czy ktoś może mi powiedzieć co oznaczają te słowa przy wyborze podkładu: Semi-Matte, Matte, Intensive, Original Glo i czym się różnią? Mam cerę tłustą i chciałabym dobrac odpowiednią formułę. Przy wyborze podkładu rozmiar jest mini i big, po ile mają one gram? I ostatnie, nie rozumiem tej ceny z przesyłką. Jeśli np. zamówię podkład, róż i cień, każdy róznej wielkości to ile zapłacę za przesyłkę?(np. big, mini i cień). Proszę, doradźcie!
yolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.