próbki z Sephory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-10, 12:38   #1
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381

próbki z Sephory


Ostatnio jak byłam w Sephorze zapytałam o próbki podkładów Guerlain Divinora i Estee Lauder Double Wear Stay in Place, gdyż nie wiem na który z nich się zdecydować i postanowiłam najpierw oba przetestować. Tym bardziej, że tyle kosztują. Szkoda by było wydać tyle pieniążków na coś co mi jednak nie bedzie odpowiadało.
I co?! Pani powiedziała, że wodóle nie mają próbek kosmetyków kolorowych!!
Nie mają, czy nie chciała mi dać
Co robić? Skąd wziąć próbki??
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 12:43   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: próbki z Sephory

Fronka napisał(a):
> I co?! Pani powiedziała, że wodóle nie mają próbek kosmetyków kolorowych!!
> Nie mają, czy nie chciała mi dać
> Co robić? Skąd wziąć próbki??

standardowa odpowiedź w takim wypadku brzmi to proszę zrobić taką probkę (w sensie odlac z testera)
Warto miec tez wlasny pojemniczek (na wszelki wypadek, gdyby im "przypadkiem" zabraklo)

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 13:44   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: próbki z Sephory

oszustwo! mają! a skąd ja niby dostałam próbkę podkładu Bourjois [jak nie z Sephory].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 17:10   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

Nieprawda, nie zawsze mają. Zwłaszcza kolorówki, zależy w której i zależy co, raz mają, raz nie, zależnie, czy dystrybutor dostarczy. Ale Pal ma rację, trzeba poprosić o zrobienie testerka, w dodatku wtedy będziesz mogła lepiej wypróbować kolorki, bo próbki są zwykle w jednym, a z testera mozesz sama wybrać.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 17:20   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: próbki z Sephory

myślałam, że Pani powiedziała, że nie mają NIGDY a nie w CHWILI obecnej.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 17:23   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

A jak tak to może akurat jakaś wredna baba rzeczywiscie... Ja zrozumiałam, że nie mają w ogóle kolorówki w tej chwili, bo kilka razy tak miałam, a potem była. Ale polecam sposób z testerem.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 00:04   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: próbki z Sephory

Ja tam nie wiem chyba cos nie macie szczęścia do tych panien kobitki wizażowe drogie mnie to się zawsze pytają czy sobie zyczę jakiś kremik jako próbkę czy może zapaszek jakiś I wtedy standardowa odpwoiedz brzmi poproszę i kremi i perfumki Jeszcze mi się nie zdarzyło usłyszeć, że mogą dać mi tylko jedna próbkę choć czekam na to z niecierpliwością Czasem to nawet wybrzydzam w próbkach, ostatnio chcieli mi wcisnąć 3 kroki Clinique
Nie wiem może wyglądam jak jakaś Helga i to dlatego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-11, 06:34   #8
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

Ale ja mam swoją panią, u której zawsze dostaję peeeełno próbek. Rekord to było 16 za jednym razem!!! I też zdarza mi się wybrzydzać. A to, że nie zawsze jest akurat to co chcę, to inna sprawa i nie wina pani, a producenta...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 14:14   #9
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: próbki z Sephory

A mieszkasz w Warszawie?Jak tak to powiedz gdzie tyle probek ci daja????Mi tysiac probek daja w YR.Normalnie multum.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 15:11   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

A którym YR? Ta moja Sephora jest w M1...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 16:44   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: próbki z Sephory

uuu mozezmy sie powymieniac spostrzezeniami
juz kiedys pisalam ze w Wola Park jest fajna ruda babka w Sephorze.
a ostatnio dostalam nawet 2 probki zelu pod prysznic firmy Roger & Gallet-cudouwielbiam ich mydelka np.marchwiowe-z poczatku bylam sceptycznie nastwaiona-marchiowe??eee bedzie smeirdziec-a ono cudownie delikatnie pachnie.
dziewczyny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-12, 21:26   #12
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Re: próbki z Sephory

Dzięki Palomino za podpowiedź, niestety nie udało się
Byłam dziyś w drugiej Sephorze (w Szczecinie są tylko dwie) i w tej kobita też powiedziała, że nie mają próbek. Dla pewności zapytałam cz teraz czy wogóle no i okazało się że wogóle. Jak poprosiłam o odlanie odrobineczki z testera powiedziała, że mają ich za mało (rzeczywiście akurat były tylko dwa) i jakby każdemu odlewały to na długo by im ich nie starczyło.
Ja nie wiem jak wy to robicie dziewczyny że dostajecie te próbki.
A może pani stwierdziła, że nie wyglądam na taką, co by kupiła taki drogi podkład
No napewno nie kupie jesli wczesniej nie przetestuje

karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 21:32   #13
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: próbki z Sephory

No i znowu mała pomyłeczka
Ten poprzedni post od karoli był ode mnie, tylko nie zauważyłam, że siostra była zalogowana, a nie ja no i tak wyszło
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 22:27   #14
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: próbki z Sephory

Cześć Fronka
Uwaga,zaczynam mój przydługi wywód
No nie, ręce opadają, co to znaczy, że by im testerów na długo nie starczyło? To co one tam na ozdobę stoją? Jak sama nazwa wskazuje są do TESTOWANIA, czyli wcześniejszego WYPRÓBOWANIA przez klientkę w spokojnych warunkach(światło, brak pośpiechu, itp.) w celu uniknięcia przez rzeczoną pomyłek i błędów narażających na szwank portfel. Tak przynajmniej zawsze mi się wydawało, jeśli jest inaczej ,to proszę, oświećcie mnie dziewczęta, bo zdaje się, że żyję w jakimś wyimaginowanym świecie...
Fronka, Słonko, proszę Cię NIGDY nie myśl o sobie, że nie wyglądasz na kogoś kogo byłoby na coś tam nie stać. To, jak wyglądamy nie powinno NIKOGO obchodzić, ZAWSZE powinniśmy jako klienci być obsłużeni GRZECZNIE i z SZACUNKIEM.
Niestety, jak pokazuje praktyka, jeszcze długo trzeba będzie STANOWCZO DOPOMINAĆ SIĘ o swoje, dlatego, jeśli mogę coś zasugerować , nie daj się zbyć błahymi argumentami, bądż grzeczna, acz stanowcza, staraj się wywierać wrażenie pewnej siebie,swojego zdania( nawet, jeżeli tak nie jest ). Ja bym przytoczyła powyższą argumentację lub poprosiła o rozmowę z kierownikiem, ZAWSZE masz takie PRAWO.
Sorki ,że się tak rozemocjonowałam , ale takie traktowanie klienta w czasach żarłocznego kapitalizmu i ostrej konkurencji działa na mnie jak przysłowiowa płachta na byka Chcemy być poważnym państwem Europejskim, a obyczaje są u nas, niestety, nadal rodem z epoki socjalizmu.
Nie nudzę dłużej
Mam nadzieję, że choć coś pomogłam.
Więcej wiary w siebie.
Ty jesteś w sklepie NAJWAŻNIEJSZA, a nie pani ekspedientka, jej humory, anse, itp.
Pozdrawiam cieplutko
Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 22:45   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: próbki z Sephory

Podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisała Beza, mnie tez strasznie drażni sytuacja w perfumeriach i to że jak wracam ze spacerku/lasu w rozwleczonych porciętach to nie jestem traktowana jak powazna klientka...
A potem ktoś upłynnia te próbki na allegro...
Co do tej Sepphory - sytuacja jest chora i nienormalna, a uszminkowane czerwonouste panny wciskają Ci ciemnotę! Oczywiście że mają próbki, dostają je od dystrybutora który ma w tym interes żeby je rozdawać. Zawsze są tez testery, dostarcza sie je często na zapas - czasem czagoś moze zabraknąć ale braki sa szybko uzupełniane. Ja na sephorze chyba się jeszcze nie zawiodłam, panie zawsze mi wlewają pozadany produkt do pojemniczka bo nie kupię kremu za 300 bez możliwości nałożenia na twarz wcześniej!
Fronko, myślę że w tej perfumerii jest cos nie tak, testery sa na bieżąco uzupełniane i dobrze byłoby te sprawę rozdmuchać, musi być jakiś dyrektor tych sklepów na Polskę? Gdzie jak gdzie, ale sephora to akurat zawsze ma próbek sporo... Zachowanie tych konsultantek z sephory było skandaliczne i jestem skłonna je posadzać o nieuczciwość!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 01:11   #16
kosmoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 71
GG do kosmoska
Re: próbki z Sephory

O tak!
Przejżałam najnowsza książeczkę Sephory - nigdzie nie ma maila oprócz jednego w związku z rekrutacją ale tylko do francji.
Ja też jestem trochę obrażona. 2 dni temu byłam w Sephorze i zrobiłam zakupy na ok 100zł - dla mnie to są pieniążki. I co? Panna przede mną otzrymała zestaw próbek a ja... musiałam się dopraszać. Jakie to przykre. Przecież nie jestem potworem tylko klientka!
kosmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 08:50   #17
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: próbki z Sephory

Smoczyco, jest chyba jakaś Pani dyrektor, 2 razy jak była dyskusja na wizażu w sprawie próbek sephorowskich to się odezwala, i powiedziała chyba z tego co pamiętam, że sephora rozdaje próbki tylko w jakiś promocjach określonych przez producentow...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 08:54   #18
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

youaresowonderful napisał(a):
> Smoczyco, jest chyba jakaś Pani dyrektor, 2 razy jak była dyskusja na wizażu w sprawie próbek sephorowskich to się odezwala, i powiedziała chyba z tego co pamiętam, że sephora rozdaje próbki tylko w jakiś promocjach określonych przez producentow...

Nie do końca, chodziło o to, że Sephora daje próbki, jak ma, czyli jak je producent zapewni, nie chodzi tu o promocję.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 09:03   #19
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: próbki z Sephory

no to sie pomylilam, przepraszam za wprowadzenie w błąd

(Lejka! Widze Twoj status i widze że już nie masz aż tak dużo do roboty wiec czekam na dluzsza relacje ;P)
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-13, 09:28   #20
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: próbki z Sephory

W szczecińskich sephorach niestety tak jest. Pamiętam, jak kiedyś prosiłam o próbkę air ware tą najjaśniejszą:
-nie mamy
-jak to?
-nie mamy
-proszę się upewnić
...tylko najciemniejszy odcień wygrzebany z szuflady...
-kiedy będą?
-nie wiemy
-w ogóle miewacie?
-....
-proszę odlać mi trochę testera
-nie mamy pojemniczków
itd

To było W Turzynie. W KingKrosie panie są nieco milsze, ale tam akurat rzadziej bywam.

Szkoda słów...
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 09:52   #21
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

Najpierw Ty odpisz.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 12:03   #22
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: próbki z Sephory

Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady. Jesteście super
Tak się zraziłam do tej Sephory że na razie chyba dam sobie spokój. Za jakiś czas sprubuję znowu, może wtedy się uda

__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 08:16   #23
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: próbki z Sephory

W Galerii Mokotów i w Geancie
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 08:29   #24
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: próbki z Sephory

Którym Geancie?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 08:44   #25
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: próbki z Sephory

Dziewczyny Drogie!
To ,ze Panie sprzedające w perfumeriach sa niemiłe to fakt.Ale z tymi testerami to bywa różnie. Pracowałam troche w Inie Center i uwierzciemi -zamówione testery nie zawsze przychodzą, to samo jest z próbkami-często przychodzą w minimalnych ilosciach tj. ok.10 próbek zapachów!Najgorzej jestw okresie przedświatecZnym kiedy próbek braknie, a klienci sie upominają. Dlatego zrozumcie i wybaczcie.....
p.s Do Superki- L'Oreal produkuje próbki podkładów wyłacznie w odcieniu 22(najciemniejszym). Jeżeli chiałaś wypróbować jasniejszy -trzeba było skorzystać z testera.
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 08:53   #26
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: próbki z Sephory

Dziewczyno ! I ty się dziwisz ? Ja nie rozumiem czemu ludzie robią zakupy w molochach jak Sephora czy Douglas czy jakieś tam . Ja rozumiem że dobrze jest tam iść , dotknąć i spokojnie pooglądać ale KUPIĆ ? To lepiej zostać stałym klientem w małej perfumerii - wtedy wychodzisz ZAWSZE z próbkami nawet kupując mały tusz . Arogancja w takich molochowych perfumeriach naprawdę jest niczego nie warta . Aha - ostatnio jak moja koleżanka przyniosła swój pojemnik - to pani akurat miała ,, juz na dnie '' i też nie zrobiła póbki .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 09:01   #27
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: próbki z Sephory

Dlaczego molochy jak Ina Center , Sephora itd mają TAKI problem z próbkami ? Małe perfumerie prawie każdego- nawet obcego klienta obdarzają co najmniej trzema próbkami a ja np. jako stały klient nieraz dostaję ponad czternaście próbek !! i kosmetyczki firmowe gratis . Coś mi się wydaje że te molochy po prostu się o to nie starają i traktują te próbki tak samo jak swoich klientów . NO - już nic nie dodam
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 09:02   #28
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: próbki z Sephory

Dlaczego molochy jak Ina Center , Sephora itd mają TAKI problem z próbkami ? Małe perfumerie prawie każdego- nawet obcego klienta obdarzają co najmniej trzema próbkami a ja np. jako stały klient nieraz dostaję ponad czternaście próbek !! i kosmetyczki firmowe gratis . Coś mi się wydaje że te molochy po prostu się o to nie starają i traktują te próbki tak samo jak swoich klientów . NO - już nic nie dodam
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 09:17   #29
ewazja
Raczkowanie
 
Avatar ewazja
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do ewazja
Re: próbki z Sephory

Hej Tak sobie czytam to co piszecie... jest prawdą, że wielkie perfumerie mają w nosie klientelę.... Ja, przyznaję, uwielbiam Sephorę, lubię tam często zaglądać, choćby, żeby nacieszyć oczęta ale... problemy z próbkami, fochy sprzedających Pań, ich śledzący mnie wzrok nie podobają mi się zbytnio. Ostatnio postanowiłam kupić wodę tonizującą do twarzy i oczu YSL. Świadomie nie poszłam do Sephory a do Galerii Centrum. Może i zapłaciłam 5 zł więcej, ale wyszłam zadowolona z miłej i kompetentnej obsługi, która skakała dookoła mnie jak mogła (bardzo uprzejmie zresztą) oraz cudnym zestawem weekendowym 5 świetnych produktów tej firmy, o próbkach 2 zapachów i podkładu dobranego do mojej cery nie wspominając... same widzicie jak jest...
Kochane
ewazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 09:48   #30
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: próbki z Sephory

Ja w Sephorze byłam raz na sadybie i starczyyyy..było to 2 lata temu chciałam mamie na gwiazdke kupić Alchime de Rochas,wtedy miałam 15 lat , nie wiem czemu ale czułam sie śledzona jakaś wycieczka była z jakiejś szkoły i mnie wyproszono bo uznano że ja jestem właśnie z niej i że na pewno nie chce nic kupić,do tej pory mam uraz tyle wam powiem...poszłam do Galerii Centrum a tam mnie należycie obsłużono i uważam Ze w każdej GC tak jest w LUblinie też bardzo miła obsługa.U siebie w Radomiu kupuje perfumy i lepsze kosmetyki w Perfumerii Aleksandria naprawdę wspaniałą obsługa a sklepik przytulny i panie ekspedientki miło i z uśmiechem potrafią doradzić obok jest wieksza perfumeria :diora: ale obsługa patrzy na Ciebie z góry czego nie znosze a w dodatku nawet nie wie co ma w asortymencie :/ to tyle
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.