Prezerwatywy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-06, 13:12   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

Prezerwatywy


Mam pewne opory, otwierając ten wątek, ale mam nadzieję, że nikt sie nie poczuje urażony
Otóż mam pytanie: czy może kiedyś zetknęłyście się z jakimiś kondomami (w szczególnosci produkcji rodzimej) których rozmiar byłby nieco zbyt mały (mimo informacji na opakowaniu: uniwersalne, europejskie)? Bo ja tak, i zastanawiam się, czy inni też mieli takie doświadczenia? Ciekawam bardzo , także generalnej opinii na temat gumeczek (jakie firmy lubicie, itp).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 15:24   #2
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Re: Prezerwatywy

witam! my też się z tym zetknęliśmy! to znaczy z tym że kondom był za mały.. chociaż mój mężuś ma chyba rozmiar europejski, to twierdził że go uciska wto było ze 2 latka temu, chyba Unimil. potem przeszliśmy na Durex.
a teraz to już żadnych nie stosujemy, bo mój mężuś chce koniecznie mieć potomka...
pozdrawiam.cmok
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 16:02   #3
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Prezerwatywy

Ja zetknęłam się z tym , że to własnie stare durexy (!) były ... no własnie ciut za ciasne W tej chwili jeżeli musimy ( bo np. pigułki i antybiotyk ) to stosuję nowe Durexy Easy On są świetne - nakładają się w sekundę , są cieniuteńkie i są zdecydowanie szersze od tradycyjnych , starych Durexów . Raz mieliśmy Unimil i to była .... tragedia ( nie w przenośni a dosłownie , męczyliśmy się z pół godziny z tą gumą tak byliśmy zdeterminowani a ta guma wydawała nam się z minuty na minutę coraz mniejsza ).
Bardzo fajne są jeszcze prezerwatywy które można kupić w sex-shopie w czarnym opakowaniu ze złotym napisem i są naprawdę większe od wszystkich jakie próbowaliśmy ale nie pamiętam teraz nazwy ( coś z japońskiego chyba ) .
W dobrych sex-shopach jest naprawdę dobry wybór szerszych prezerwatyw - ale wiele osób jeszcze się wstydzi tam wejść .
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 16:29   #4
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: Prezerwatywy

tak, kupilismy prezerwatywy i były...hm, nieco zaciasneAle tak generalnie to nie uzywamy ich wcale, więc nie ma ulubionej firmy. Jakoś nie lubie tego momentu zakladania, trzeab zapalic swaiatlo...etc. Ja od zawsze biore pigułki...
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 20:04   #5
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Prezerwatywy

Hihihi, ja tez miałam ten problem, tzn. mój mąż za czasów naszego narzeczeństwa.
Do dziś nie zapomniałam jego miny, gdy prowadziłam ze sprzedawcą w sex shopie fachową rozmowę na temat standartowych szerokości prezerwatyw i tłumaczyłam mu, że chociaż te XXL, czy XL - już nie pamiętam dokładnie nazwy - sa tylko o JEDEN milimetr szersze, to jednak daje to naprawdę wiele.
Hihihi.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 20:15   #6
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Prezerwatywy

A my z kolei Unimile preferujemy. Nie wiem czym to spowodowane, ale po Durexach zawsze mnie wszystko swędzi i piecze. A przecież w składzie gumy chyba nie da się nic wymyślić? Może to kwestia środka nawilżającego...
Chociaż jedne Durexy ostatnio polubiłam. Takie w pomarańczowym opakowaniu...Sensation?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 20:32   #7
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Prezerwatywy

A mój się nigdy nie skarżył, chociaż rozmiar ma myślę...hmmm... uniwersalny a jak czytam statystyki, to czasem myślę nawet, że ponad przeciętny (choć jest mi to zupełnie obojętne)
Używaliśmy już różnych gumek: najczęściej Durex, ale też Unimil, Pepino, a teraz mamy np. Reflex (hehe, ananasowe ) Może i bywały ciaśniejsze, ale chyba nie za ciasne, albo mój Misio nie lubi się skarżyć

A co do doświadczeń z gumkami, to kiedyś całkiem niechcący kupiliśmy maksymalnie czarne - śmieszne uczucie

Za to jeszcze nigdy nie kupowaliśmy w sex-shopie Wiecie, takie z wypustkami, w różnych kształtach itp. Używałyście takich?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-06, 21:18   #8
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Prezerwatywy

hehhe, wspomniane już wyżej Sensations Durexa lub droższe, takie prążkowane (w czarnych opakowaniach) też Durex, ale powiem szczerze, że dla mnie liczy się bardzej lubrykacja kondomu, niż wypustki - chociaż te pomarańczowe Sensations sa naprawdę ok .
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 22:06   #9
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: Prezerwatywy

a zapomniałabym o dyżurnym jeżyku(różowa guma z wypustkami)...leży w szufladzie i czeka..myślalam, że padne jak mój ukochany w nim wystapił
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.