"Fear Factor" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-13, 17:56   #1
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria

"Fear Factor"


W marcu telewizja Polsat rozpocznie emisję zagranicznej edycji reality show "Fear Factor" ("Czynnik Strachu"). Jest to godzinny program oparty na licencji Endemol (twórców miedzy innymi "Big Brother") w którym o zwycięstwo i wygraną ubiega się kilkoro zawodników w trzech przerażających konkurencjach. Zadania bywają różne- od wypicia szklanki surowych jajek, przez zamknięcie w "wodnej trumnie", aż po wypicie koktajlu z karaluchów i robaków lub płynnego- sfermentowanego jelita kałamarnicy. Eliminowani są uczestnicy, którym nie udaje się wykonać zadania, bądź też dobrowolnie z niego rezygnują. Zwycięzca otrzymuje nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów. Program "Fear Factor" doczekał się emisji już w 72 krajach, między innymi w USA (4 edycje), w Wielkiej Brytanii (2 edycje), Holandii (3 edycje), Francji (3 edycje), a także w Południowej Afryce, Brazylii, Szwecji, Danii, Norwegii, Australii, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Belgii i na Środkowym Wschodzie. W "Fear Factor" zdarzały się też konkurencje, w których uczestnicy musieli wjechać rozpędzonym samochodem do basenu napełnionym wodą, "pochować się" w trumnie po brzegi wypełnionej robakami, za pomocą ust przenieść martwe szczury z jednego miejsca w drugie, zjeść żywego świerszcza, owcze oczy, jądro renifera, krowi pysk, mózg zwierzęcy, wijące się robaki lub klopsiki z zakrzepniętej krwi. "Czynnik strachu" wciąż bije rekordy popularności. Program odpowiada na pytanie: co są w stanie zrobić ludzie dla pieniędzy. W Polsacie reality show będzie emitowany pod nazwą "Nieustraszeni" w każdy piątek o 21:35, począwszy od 5 marca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cze13h.jpg (4,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cze13f.jpg (5,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cze13c.jpg (6,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cze13i.jpg (6,0 KB, 44 załadowań)
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 18:17   #2
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: "Fear Factor"

Szok,obrzydlistwo!!! Biadna owieczka, renifer i cała reszta. Ludziom na mózg pada, ciekawe kiedy zaczną zjadać się sami nawzajem w Tv. Ciekawe kto da "buzi" tej dziewczynie ze szczurem?;-)Mogli dać jej takiego szarego, bo białe nie są takie obrzydliwe.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 18:37   #3
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: "Fear Factor"

Ty żartujesz, a te zdjęcia to fotomontaż? Powiedz, że tak!!!!! Bleeeeeeeeee to jest okropne, auuuuuuuuuuu po prostu zwijam się teraz z obrzydzenia. Dobrze, że nic nie jem teraz,. bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 19:46   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: "Fear Factor"

Czego ludzie nie zrobia dla kasy...szkoda slow
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:10   #5
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: "Fear Factor"

Nie wyobrażam sobie, że można być aż takim idiotą aby wziąść udział w takim programie. A ludzie będą to oglądać i mówić jakie to okropne.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 21:34   #6
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: "Fear Factor"

O fuuuuuuu!!! Okropne-ten szczur to jeszcze jak cię mogę, a reszta obrzydliwa!!! Pewnie kilka razy obejrzę polsatowską nowość...jeśli wytrzymam...
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 23:10   #7
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: "Fear Factor"

dziewczyna napisał(a):
> Nie wyobrażam sobie, że można być aż takim idiotą aby wziąść udział w takim programie. A ludzie będą to oglądać i mówić jakie to okropne.

No pewnie że będą oglądać... niestety takie rzeczy przyciągają uwagę, taka natura człowieka... przyznam, że sama chętnie bym obejżała i pewnie będę oglądać. Nie na siłę i koniecznie, ale jeśli akurat będę siedzieć w domu i mieć wolną chwilę, to czemu nie. Mam tylko obawy czy będę w stanie oglądać taki program, ale spróbuję. To ciekawe. Jeśli ludzie dobrowolnie występują w takim programie, to nie mam nc przeciwko. Ja bym dla kasy nie zrobiła takich rzeczy, ale jeśli ktoś jest w stanie, to jego szczęście (50tys$ ulicą nie chodzi )
Tak więc przyznaję się bez bicia, że chętnie obejżę pierwszy odcinek, żeby sprawdzić, czy mi się podoba i jeśli się spodoba, to kolejne też w miarę wolnego czasu
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 23:13   #8
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: "Fear Factor"

O programie bardziej szczegółowo:

http://tygodnikforum.onet.pl/1149621...4,artykul.html



Łeeee, podałam nie ten link - ten jest ogólnie o reality. A tego o Czynniku strachu już nie moge znaleźć Jak znajdę, to jeszcze podrzucę
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:50   #9
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Re: "Fear Factor"

Właśnie obejrzałam jak babka jadła pająka, albo jedli oczy..
Szokujące, jak wiele robi się dla kasy.


Zrobiłabym to w jednym wypadku - gdybym była bardzo biedna, wtedy naprawdę człowiek jest gotów zrobić wiele.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:57   #10
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Re: "Fear Factor"

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam jak babka jadła pająka, albo jedli oczy..
Szokujące, jak wiele robi się dla kasy.


Zrobiłabym to w jednym wypadku - gdybym była bardzo biedna, wtedy naprawdę człowiek jest gotów zrobić wiele.
Dokładnie to samo myślę przy każdym odcinku. Chociaż chyba i tak nic nie jest w stanie przebić Momentu prawdy
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 23:07   #11
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: "Fear Factor"

oglądałam swego czasu, niezmiernie bawili mnie ludzie, którzy tam się pojawiali. Jak też człowiek się nie poniży dla pieniędzy, eh.
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 10:18   #12
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Re: "Fear Factor"

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo myślę przy każdym odcinku. Chociaż chyba i tak nic nie jest w stanie przebić Momentu prawdy
Niestety nie mam polsatu, więc nie mam pojęcia, jakiego typu pytania tam są
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.